Reklama

chat nad 40 let

DrVoštěp (Pá, 1. 2. 2008 - 13:02)

Já nejsem suchar. Chceš mě?'

Návštěvník (Pá, 1. 2. 2008 - 13:02)

Že bych někoho aspoň pobavila a nebyli tu samí suchaři?:-)'

DrVoštěp (Pá, 1. 2. 2008 - 12:02)

Haháááááááááááááááááááááááá'

Návštěvník (Pá, 1. 2. 2008 - 12:02)

Komplimenty zbožňuju.:-)

Tobě by trocha originality neškodila. Vymysli si jiné jménoooo!!!'

Má Kleopatra (Pá, 1. 2. 2008 - 12:02)

DR vidí že Ra je ženská, ty vidíš že je to jiná osoba než Ra, já a další, ze že to stejná osoba je a navíc blbej chlap. Pořád ty rádoby intelektuální kecy dokola. Že mu to žereš. Čekáš, až ti zase začne nadávat?'

Eva (Pá, 1. 2. 2008 - 12:02)

oprava-osoba-

Eva (Pá, 1. 2. 2008 - 12:02)

Ra není identická ososba s DR, to vím docela přesně a myslím si, že to ví každý, kdo je tu delší dobu.
DR - v historii ano, v současném světě a civilizaci mám přece jen pocit, že se individuality, které samy něco zmůžou, spíše vytrácejí, než množí. Mluvím z reálu, vidím to kolem sebe a proto i tak kolem sebe hodnotím.'

Má Kleopatra (Pá, 1. 2. 2008 - 12:02)

Souhlasím. Nuda a nic než nuda. I ten debílek píše pod jiným nickem a myslí, že ho nikdo nepozná. Pořád ty samé kecy dokola. Magor. A tvoje Kleopatra taky byla pěkně vymaštěné hovado.'

Návštěvník (Pá, 1. 2. 2008 - 12:02)

Nejsi zábavný. Neumíš reagovat na servis. A humor ti taky chybí!

Nuda, nuda, šeď, šeď.'

Kleopatra (Pá, 1. 2. 2008 - 12:02)

Sbohem, tvá Kleopatro. O další krávu méně.'

Kleopatra (Pá, 1. 2. 2008 - 12:02)

Velmi chabé.:-)))))

Takže, had mě otrávil před 12:13:33 a od té doby se už navždy objevují pod tímto jmenem pouze falza!!!

Sbohem má Kleopatro.:-)'

Kleopatra (Pá, 1. 2. 2008 - 12:02)

DR píše stejné nesmysly jako Ra. Je to stejný člověk.'

DR (Pá, 1. 2. 2008 - 12:02)

Evo, záleží na tom, jaké místo v tom celku - tedy společnosti nebo společenství - dotyčný zastává. Když je mezi elitou, např. vládnoucí, má širší rádius působnosti. Nebo pokud vládne autoritou, nejlépe neformální, to pak zmůže opravdu mnohé. Podívej se na historii. Takových příkladů tam najdeš spousty, kdy jeden člověk změnil svými činy svět. A dovol mi ještě poznámku. Nikdy v dosavadní historii neměl jedinec takovou váhu, jen svou existencí, jako v dnešní evroatlantické civilizaci.
Pozorovatel: v nejistotě se zmítáme všichni a jen nemnozí vědí co chtějí. A Ra to ví docela přesně, alespoň na této diskusi. Chce vyprovokovat co nejvíc diskutujících k co možná "nejnejapnějším" příspěvkům. Je trochu úsměvný.'

Danča (Pá, 1. 2. 2008 - 12:02)

Večer si vyhonim kačenu. Manžel jede někam s kámošema a já budu mít klid si konečně užít. Nic nebudu muset předstírat, opravdu si to užiju.'

? (Pá, 1. 2. 2008 - 11:02)

A má taky širokou škálu projevu. Od rádoby slušného po pytel hněvu a jedu. Ví co chce. Dělat schválnosti.'

pozorovatel (Pá, 1. 2. 2008 - 11:02)

DR : Na mně Ra působí jako člověk zmítající se v nejistotě. Jakoby sám nevěděl co chce. Přeskakuje z jednoho tématu na jiné a maskuje se čímci.'

Eva (Pá, 1. 2. 2008 - 11:02)

Ahoj DR, je skvělé, že jsi tu, vítám tě.
K tomu jedinci, podle toho, z jakého úhlu pohledu to kdo bere. Když v případě 100% účinnosti něčeho, jeden článek chybí, je jeho role článku velice důležitá, na druhé straně, pokud protestuje proti něčemu jeden člověk z celku, jeho role zanedbatelná.'

DR (Pá, 1. 2. 2008 - 11:02)

Tak jsem si dal tu práci a přečetl si výdobytky dnešní diskuse.
Milé Ra, mohu se tě zeptat, proč se domníváš, že právě ženy nad čtyřicet jsou náchylnější k manipulování tvou vůlí než věkové kategorie jiné, případně než stejně staří muži?
Pozorovatel: nemyslím, příspěvky Ra, pokud je "nadepíše" mají stejnou integritu
Evo: diskuse tady je docela zajímavá, a jedinec v dešním světě má velkou roli. Jen si ji musí najít. :-))'

Eva (Pá, 1. 2. 2008 - 11:02)

Pozorovate-ale to je přece tady běžné, počítám s tím, budem vyčkávat.'

Eva (Pá, 1. 2. 2008 - 11:02)

Chceš mít k dispozici něco k hodnocení mé osoby?'

Reklama

Přidat komentář