Reklama

chat nad 40 let

ach jo (Pá, 1. 2. 2008 - 07:02)

Tak vám tedy řeknu, že diskuzi opustily oné dámy, které byly nazvány slepicemi atd, diskutujete zde už jen vy a to značnou dobu, ale neshledávám vůbec žádný rozdíl, jinak řečeno, zlaté dámy.'

očko (Pá, 1. 2. 2008 - 07:02)

No a konečně jsme u toho. Ra popisuje sám sebe (viz 1. 2. 2008 07:27:03, Ra)
'

Ra (Pá, 1. 2. 2008 - 07:02)

očko: Jistě. Každý primitívek označí za hlupáka někoho, na koho nestačí. Je to jeho přirozená vnitřní obrana, která zajišťuje jeho sebevědomí, aby se totálně nezhroutilo:-)'

očko (Pá, 1. 2. 2008 - 07:02)

je hlupák!'

Ra (Pá, 1. 2. 2008 - 07:02)

očko: Koukám, že odbíháš spíše ty. Než se snažit vyrovnat úrovní projevu mě, raděj budeš skákat sem a tam a mlžit:-)'

očko (Pá, 1. 2. 2008 - 07:02)

Ale ale, RA, odbíháš od tématu, došly argumenty?'

Ra (Pá, 1. 2. 2008 - 07:02)

Šousták: úroveň tvé mluvy svědčí o prostředí, ze kterého jsi vzešel. A volba Nicku pak o tvé inteligenci. Přeji ti, ať co nejdříve najdeš ženu, která se nad tebou slituje a podrží ti. Budeš to mít za sebou a snad bude klid:-)'

očko (Pá, 1. 2. 2008 - 07:02)

Šousták.

Vím o čem je řeč.'

Ra (Pá, 1. 2. 2008 - 07:02)

očko: Potom je to jednoduché:-) Drž se mnou krok, když jsem takový idiot:-) Ale to nedokážeš. Jediné, o čem umíš psát, je popis činností které jsi vykonala, vykonáš, nebo které se staly, případně stanou. Opravdu plodný rozhovor. Vážně si myslíš, že někoho zajímá, co každý den vaříš k večeři?:-)'

Šousták. (Pá, 1. 2. 2008 - 07:02)

Kteří jste tu poprve asi nevíte oč se jedná. Těm se všem omlouvám. To bylo určeno jisté osobě která tady už jistou dobu kazí diskusy a je to mamrd z vopice.'

očko (Pá, 1. 2. 2008 - 07:02)

Máš pravdu Ra. Diskusi kazí nejslabší článek. A tím jsi právě ty, protože z tebe za celou dobu nic inteligentního nevzešlo, ale idiota hraješ dokonal. Otázka zní, zda jsi idiot nebo intelgent.'

Ra (Pá, 1. 2. 2008 - 07:02)

očko: Diskuze je tak kvalitní, jak kvalitní je její nejslabší článek. A při vší skromnosti se za něj opravdu nepovažuji:-) Víš, ono je jednoduché napodobit idiotský projev. Horší to je s tím inteligentním. Proto asi zdejší povídání vypadá tak, jak vypadá:-)'

očko (Pá, 1. 2. 2008 - 07:02)

Šousták.

Jaký je tvůj názor na pohlaví RA?'

Ra (Pá, 1. 2. 2008 - 07:02)

Šoustáku bravo:-) Tomu říkám ukázka dokonalého vyjadřování:-) Jistě bude motivací pro mnoho žen, aby právě tobě umožnily vykonat činnost, po které ve svém Nicku tak moc toužíš:-)'

očko (Pá, 1. 2. 2008 - 07:02)

Vážená Ra,
úroveň diskuse udávají všichni diskutující. Takže i tvá maličkost je na stejné úrovni jako ony. Řadíš se tedy mezi ony dámy. Jsi stejná jako ony.'

Ra (Pá, 1. 2. 2008 - 07:02)

Ach, omluv, prosím, mé překlepy. Z nějakého důvodu se mi pod prstík občas vnutí jiná klávesa, než kterou zamýšlím stisknout:-)'

Šousták. (Pá, 1. 2. 2008 - 06:02)

Tak co vemeno z krávy, zeptal ses mámy nebo z čeho ses to vylíhnul proč tě neutopila ve vaničce ? Nebo lepší by bylo se zeptat fotra jestli ale vůbec nějakýho máš, proč tě raději nevyhonil do záchodové mísy.'

Ra (Pá, 1. 2. 2008 - 06:02)

Není co zamatat, milé óčko:-) Můj záměr byl předem ohlášen. Že ženy okolo a nad 40 let nejsou schopné se bránit mé vůli pro ně není lichotivé, ale že se zcela přizpůsobí mému projevu? To snad ani není třeba komentovat:-)'

očko (Pá, 1. 2. 2008 - 06:02)

Vážená RA,
nahlížím sem sporadicky, ale nevím, v čem se zrovna ty lišíš inteligencí od zde přítomných dam. Zrovna to co tady předvádíš je na stejné úrovni ne-li ještě horší. Takže by sis, dámo, měla zamést napřed před svým prahem.'

Ra (Pá, 1. 2. 2008 - 06:02)

Blahopřeji, vedete tu diskuzi přesně v duchu, který jsem pro vás vybral. Nezklamaly jste. A poznání z toho plynoucí? Ženy nad 40 jsou prostě odpepsané fyzicky i duševně. Blahopřeji k tomu, že tančíte přesně jak jí pískám.
DR: Mrzí mě ta záměna, ale nemohu s ní nic dělat. Inteligence zdejších dam je bezkonkurenční.'

Reklama

Přidat komentář