Reklama

chat nad 40 let

Danča (Čt, 31. 1. 2008 - 17:01)

Blbe, ty se přímo překonáváš!
Na jiných diskuzích nejsi tak ukecanej.'

Návštěvník (Čt, 31. 1. 2008 - 17:01)

DR je Ra

Švejk (Čt, 31. 1. 2008 - 17:01)

Na Bělehrááááááááád'

Cecilka (Čt, 31. 1. 2008 - 17:01)

Velebnosti mně se chce tady z toho blejt.'

nedodělaný blb (Čt, 31. 1. 2008 - 17:01)

...fajn zábava ...já chci vědět,kde je tá Pakárna!'

Danča (Čt, 31. 1. 2008 - 17:01)

Jistě, jen jsem odpovídala, nechci tě nijak zpovídat nebo tahat rozumy. Piš co sám uznáš za vhodné.
Jinak si myslím, že tenhle problém chápu velice dobře, dokonce lépe z mužské strany, ženám moc nerozumím. Nejsem na ně moc zvyklá.'

DR (Čt, 31. 1. 2008 - 17:01)

Dančo, jistě, to sedí. Když vyloučíme výjimky, tak mužský v přechodu, který logicky prožívá jinak než žena, u nás jde víc o psychiku, vidí pomalu se blížící konec žití a strach z toho konce si léčí na mladém mase. Pro mladé slečny je sice trochu omšelý, ale finančně atraktivní mužský atraktivní, protože jí zbaví strachu z existenčních potíží. Takže se vlasně navzájem utěšují a jistí se v nejstotě světa. Jasně, že takovéhle zobecnění je příliš hrubé, že také tam je okouzlení zkušeností muže a uchvácení naivitou dívky. V historii byly nerovné svazky, jsou a jistě i budou. Možná, že věk v budoucnu přestane hrát v partnerských vztazích roli vůbec. Nakonec vždyť i zralé ženy vyhledávají mladíky a magie vztahů může být podobná. Prostě cosi je v pohybu a člověk se snaží pochopit. Přiznávám, že o těhle věcech se ženami raději diskutuji v anonymitě.'

Návštěvník (Čt, 31. 1. 2008 - 17:01)

nebo tě vojede farář a nechá tě nedodělanou,jako to udělal s blbem.'

nedodělaný blb (Čt, 31. 1. 2008 - 17:01)

Možná Tě Svatej osvítí....'

Danča (Čt, 31. 1. 2008 - 17:01)

Jako že dobrý?'

nedodělaný blb (Čt, 31. 1. 2008 - 17:01)

...:-))) Jdi a poznáš ....'

Danča (Čt, 31. 1. 2008 - 16:01)

Už jsi byl v kostele na nějakém kázání? Já ještě ne.... Pouč mě.'

nedodělaný blb (Čt, 31. 1. 2008 - 16:01)

Amen...to byl proslou,jak v kostele...:-)))

Danča (Čt, 31. 1. 2008 - 16:01)

No vidíš, ty se na tu celou větu nakonec dopracuješ!

DR : Asi ty holčiny vrací mužům pocit mládí. Je fakt, že se docela bavím, když vidím takového padesátníka s capartem za ruku, jak vlají po obchoďáku za solární blondýnou. Ze svého okolí vím, že jim celkem brzy dochází dech, to jsou pak ty infarkty a sebevraždy z nesplacených úvěrů... No, ve skutečnosti je to docela smutné, ať si užijí, ale proč hned přivádět na svět děti? To je hrozná nezodpovědnost. Třeba takový Kája Gott si to může dovolit, děcka budou zabezpečená na dlouho a dlouho, ovšem takovou výhodu má málokdo.
A pak si taky musím "zastřílet" do vlastních řad : je spoustu 40-50 tiletých ženských, které žijí jen pro děti a vnoučata, nedbají o sebe, a nejsou schopny vlastního života. To pokládám za základ spokojeného partnerského stavu, nebýt soustředěný jen na ten společný život a domácnost, ale mít své vlastní záliby a okruh přátel.'

nedodělaný blb (Čt, 31. 1. 2008 - 16:01)

Nechám Tě vydýchat....'

nedodělaný blb (Čt, 31. 1. 2008 - 16:01)

Paci-pacičky.....:-)))'

Šousták. (Čt, 31. 1. 2008 - 16:01)

To se ještě s tím magorem stále dohadujete ? Já jsem si řek, moudřejší ustoupí. Víte jak se to říká /nejhorší srážka je s blbcem/a s ním si drásat nervy to nemusím.'

DR (Čt, 31. 1. 2008 - 16:01)

Dančo, rozumím takové reakci v realitě a také se mi někdy stane, že reaguji adekvátně k podúrovni druhého. Ale tady? Vysklím ho, protože to je přesně to, co na něj platí. Nereagujeme - neexistuje.
Ovšem tvůj příspěvek k výhodám zralého věku beru. To je ono! Být sám sebou, vědět co chci, co nechci, taky co můžu a co nemůžu a vyrovnt se i s tím. Tohle mne na zralých ženách láká. Jeden nikdy nevidí do budoucnosti. Ale zatím nechápu proč se zralí muži rozcházejí se zralými a žijí s nezralými dívkami. Nemluvím prosím o sexu, to zase docela dobře chápu :-D, mluvím o společném životě. Kolik mužů po padesátce založí novou rodinu. S o generaci, dvě mladší partnerkou... jistě výjimky se najdou, ale proboha o čem si s takovou holčinou po koitu povídají? O stavu svého konta? To mi tedy vysvětli...'

nedodělaný blb (Čt, 31. 1. 2008 - 16:01)

Podle sebe....Tebe!?:-)))

nedodělaný blb (Čt, 31. 1. 2008 - 16:01)

...:-))))

Reklama

Přidat komentář