Reklama

Dispoziční prognostika

no (So, 15. 9. 2012 - 18:09)

..a tím mám na mysli, že...Píšete, že prognostika umí a může nastavit změnu dědičného programu!! Jak?? Mozkem prognostika?? Chacha. Mám letité zkušenosti jak s dispozičními prognostiky , tak s jejich výsledky a následky v horizontu několika let, a s čistým svědomím můžu napsat, že lžete a celá teorie je totální hovadina a nic takového neumíte a s žádnou úspěšnou dispoziční změnou či výsledkem zázračného působení prognostika jsem se nesetkal, i když se po něm pídím zhruba šest let!Můj názor je, že nemáte soudnost a objektivitu.

.. (So, 15. 9. 2012 - 18:09)

..a tím mám na mysli, že...To jsou přesně ty řečičky, které vypadají jakože přesně víte co a jak. Bohužel jsou to jen řeči. Přesně platí , co napsal "rada". Jen doplním, že je jasné, že člověk může získáváním životních zkušeností nebo vzděláním zmoudřet nebo mít jiné ego , atd., ale to není dispoziční prognostika, tak jak ji její zástupci prezentují. to, jak je dispoziční prognostika prezentována, je jeden velký spletenec nesmyslů.

rada (So, 15. 9. 2012 - 17:09)

Asi nechápu, co se tady vlastně tolika slovy řeší. Genetické dispozice jsou dané, od toho jsou genetické...na vnějších vlivech ovšem záleží, zda se rozvinou nebo ne. Prostředí, výchova, vzdělávání atd.

*** (So, 15. 9. 2012 - 15:09)

..a tím mám na mysli, že prognostika ozřejmuje lidem jakou povahu má jejich dispozice, že je možné to pozměnit nebo také ne, poked je to nutné k životnosti systému jako celku, včetně duše a ducha. Dědičná genetická dispozice má příčinu někde jinde než v tom, že se projevila v těle nebo psychice, má to hlubší význam, nic není jen černobílé, tato dispozice také ukazuje co se v rodě událo či stalo, jaký příběh či dědičný program rod nese i pro potomky.Ten kdo to řeší, má zájem o změnu, tak je to především o spolupráci, prognostika to nastavit může a umí, a klient by to měl přijmout a pochopit, aby se ledovec pohnul, a pak to má velký význam právě pro jeho další generace.Ten co to nepochopí, předává štafetu dalšímu v rodě, a pořád dokola, a není to až tak těžké, jde o to, že člověk sám se musí stát tou změnou, pak se mění i jeho okolí a pertnerské vazby ..

*** (So, 15. 9. 2012 - 15:09)

...Nevím, kde jste všichni vzali, že DIP mění genetické dispozice,je to úzkoprsý pohled na prognostiku. Pokud jsou prosazeny genetické dispozice v těle, tak s tím pohne málokdo, ale i to se děje, bez DIPu, mnoho lidí se proměňuje i v tváři a povaze, i ve zdraví i v postoji k životu.A genetická dispozice tělová jen kouká, jak si sami způsobujeme svou zkázu, Mnohdy nepříznivá genetická dispozice je pro systém příznivá, třeba právě proto, že máte "pleš" vás zachránilo od jiné újmy...A DIP mění vlastnosti a stavy dispozic, jež jsou jak genetické,prosazeny v těle, abychom je viděli, ale hlavně ty, jež nejsou vidět a jsou nad těmi tělovými, a to je povaha dispozic, jež je možné proměnit, takovou možnost má každý jediněc," i bez dipu, třeba, že změní svou pýchu ega v laskavost, a pak světe div se, možná mu narostou i vlasy.

Pro evu (So, 15. 9. 2012 - 14:09)

Dobrý den náhodou jsem se...Pokud vím, tak dip strikně nedoporučují navštěvovat tyto a podobné stránky, jelikož jsou v nich vloženy nějaké špatné programy. Takže se divím , anebo to opravdu musela být velká náhoda, že jste tyto stránky objevila.

no (So, 15. 9. 2012 - 14:09)

..taky jsem se pobavil, ta...Marku , to že vás pobavil příběh té ženy, která byla oblblá dipákama (zřejmě vašima kalegama), hodně vypovídá o vás a vašem přístupu k lidem. I kdyby byla "husa" , jak s despektem píšete ( já bych ale dle jejího písemného projevu soudil, že je to normálně chytrá holka , když minimálně maturovala), tak by jste snad neměl soudit ji, ale toho, kdo ji k tomu přiměl, ne? Je super, když zde přispějete svýma názorama, neboť ukážete svoji pravou tvář. I Cerebrousek už raději nic nepíše, neboť v logické argumentaci nemůžete mít nikdy navrh. To by zde, v této diskuzi , muselo vystoupit mraky lidí se změněnýma dědičnýma dispozicema, a to se nějak neděje. To, že argumentujete, že dokonce nějaký doktor chodí na klientelu, má jako dokazovat co?? To jsem se zase pobavil já....

xx (So, 15. 9. 2012 - 14:09)

s generačními dispozicemi...Kdyby uměli "nastavovat" generační čili dědičné dispozice, pak by například neměli ani šedivé vlasy. To, že mohla někomu dip ulevit, tady již několikrát padlo. Placebo taky pomáhá. Ale je absolutní nesmysl, že by dovedli cokoli jiného než sama sebe vlastním mozkem ovlivnit či změnit!! Jedině, že by je to naučili ti nesmírně hodní a chytří tvorové na planetě Pyramo. To by snad mohlo být pravdivé. Stejně jako je pravdivé to, že hlásají, že vůbec nemají žádnou reklamu a sebepropagaci. Ty jejich internetové stránky jsou dle mého názoru vynikající propagační stránky, které jsou velmi propracované a vymakané....

.... (So, 15. 9. 2012 - 13:09)

Evo, dispozice jsou VROZENÉ...tak tak, pravda.

rada (So, 15. 9. 2012 - 12:09)

Dobrý den náhodou jsem se...Evo, dispozice jsou VROZENÉ anatomicko-fyziologické a psychické předpoklady k činnosti, specifické pro biologický druh či jedince (souhrn všech vrozených tendencí).Na rozdíl od návyků je nemůžeš nijak nastavit. Pokud studuješ (snad psychologii), měla bys to vědět

pre Marka (So, 15. 9. 2012 - 12:09)

to že vám prognostika pomohla ešte nevyvracia, to že všetky tie negatívne skúsenosti nemôžu byť pravdivé

názor (So, 15. 9. 2012 - 11:09)

Dobrý den náhodou jsem se...neviem ako v českom jazyku ale v slovenskom sa vraví nie etickí ľudia(znie to hrozne, ešte horšie ako vesmírni), ale keď už tak tak morální, myslím že v českom jazyku je to tak isto, a prečítajte si diskusiu od začiatku, nie je sama čo má takéto skúsenosti. Môžu pomôcť , ale vedia aj uškodiť. Táto rozsiahla diskusia je toho dôkazom.

Marek (So, 15. 9. 2012 - 10:09)

..taky jsem se pobavil, ta paní co dala DPN své peníze do úložny, je pěkná "husa", přeci normálně absolvuji službu a zaplatím, To se ona rozhodla a stala se závislou na smskách a telefonování, rozhodla se tak, klidně mohla sbírat houby nebo dříví v lese místo neustálého řešení až fanatického svých problémů,Asi byla pupkem světa, a co dokázala sama? Nebo pomohla jen tak lidsky někomu jinému? Prognostika ve spolupráci s medicínou mi mi pomohla při záchraně života dítěte. Ne, že zachránila, nejsou spasitelé, ale výrazně pomohla, I můj známý lékař zajde občas na klientelu, a světe div se, funguje to. A to je opravdu spíš materialista a exaktní vědec, ale tuší a cítí, že přeci jenom ta materie není vše co způsobuje, že dýcháme a žijeme.

Eva (So, 15. 9. 2012 - 10:09)

Dobrý den náhodou jsem se dostala na tyto stránky a jsem šokována z toho, co se tady píše. Prognostika je tan náročné studium, a má realizační metody na úpravy příčin všech poruch, že se všichni co ji haníte chytte za nos.Nevěřím vám ani slovo,to, že to nepomohlo, je ve vás, zahořklost a nespokojenost sama se sebou, bez jakékoli námahy a chtění něco u sebe změnit. Jde jen o nastavení dispozic, a zbytek musí udělat každý sám, naplnit je a realizovat. Mi to pomohlo, otevřely se mi oči v rovině poznání. Nikdo není dokonalý, ale DPN jsou etičtí lidé, když je pomlouváte, tak proč neuvedete jejich jméno, třeba už se polepšili....

.. (So, 15. 9. 2012 - 09:09)

s generačními dispozicemi...Nebo prolhaní ....:-)

Hanko, (So, 15. 9. 2012 - 08:09)

Musím reagovat na různé a...s generačními dispozicemi dip nepohne, nemají na to. A jestli to někdo z nich tvrdí, tak lže. Kdyby to totiž uměli, upravili by si je především u sebe. Pak by nebyli dědičně např. tlustí nebo plešatí.

pre Hanku (So, 15. 9. 2012 - 03:09)

Telefonáty, a smsky boli na dennom poriadku,dokonca som mala u dispozičnéh prognostika uložené peniaze, nesmela som sa na ne ani opýtať, a už som ich viac nevidela, prežila som si vďaka DIpu ozajstné peklo na zemi, ich drzosť nemala obdoby. Vraj pri tých ľudoch čo zachránili ak jedného zneškodnia to im ´´tam hore´´ odpustia. Čo už k tomuto dodať?

pre Hanku (So, 15. 9. 2012 - 03:09)

K dispozičnej prognostike som sa dostala ako 10 ročné dievča, už vtedy mi toho bolo vela povedané o všetkých možných osobnostiach, vraj merajú ich hodnoty. Keď som mala 15 DIP sa ku mne dostal zase. Spomínam si , že keĎ som sa spýtala, dispozičného prognostika, či mu to nepríde všetko choré, odpovedal dosť agresívne a začal mi nadávať a to som mala 15. V 18 rokoch som sa dostala do školy, spolužiačky riešili stužkovú a ja Univerzum. Cítila som obrovský tlak, a začala mať zdravotné problémy.Od mojich 18 až do mojich 24 som všetko riešila cez dipákov. Dokonca som zrušila dovolenku za 30000, myslela som, že môjho partnera asi porazí.

Eva (Pá, 14. 9. 2012 - 19:09)

súhlasím s vami, pekne ste to napísali :)

hanko (Pá, 14. 9. 2012 - 15:09)

Musím reagovat na různé a...Generační dispozice jsou jasná věc. Nesmysl je, že cizí mozek, tzn. mozek "dispozičního prognostika" ( který je vystudovaný za 8 sobot a 8 nedělních dopolední ročně po dobu čtyř let!!!!) nějakou záhadnou silou či telepatií či mrskáním virgule nebo něčím podobně nesmyslným , ovlivní rodové dispozice, ovlivní lidský osud atd... Je to nehorázná lež a podvod. Ale je to krásně zabalené do vznešených slov, zamotané do různých ideologií , takže to lidi dokáže ovlivnit či zmanipulovat. I mě se to stalo. Takže ti Hanko držím palce a ať tě síla (Sohra nebo Matuška) provází. :-)

Reklama

Přidat komentář