Reklama

Dispoziční prognostika

Nykkytta (Čt, 29. 9. 2005 - 16:09)

Opravdu dokážou člověka odnaučit pít?To by bylo skvělé,ale jde o to,jestli nefungují jako nějaká sekta?Jestli se člověk na nich nestane závislým?Jestli je schopen se svobodně rozhodovat,bez rady prognostika?

miriam (Ne, 18. 9. 2005 - 17:09)

..ja chodim uy dva rokz a mam sa fajn, vazne, ni je to len o tom, ze cloveka donutia, aby trebars nepil, je to hlavne o slobodnej voli

Nykkytta (Út, 13. 9. 2005 - 08:09)

Potřebuju poradit!SOS!Kdo chodíte k nějakému dispozičnímu prognostikovi??Díky.

Nykkytta (Čt, 11. 8. 2005 - 08:08)

Ještě se zajímáte o toto téma??Moje kamarádka tam taky začala chodit.Byla tam 2x.Má celkem velké psychické problémy,myslím,že je i závislá na alkoholu.Tvrdí,že jí to pomohlo,a dokonce jí nabídli u nich studovat??Ale pije dál,já žádné zlepšení nevidím.Bojím se,aby neupadla do spárů nějakých šarlatánů,je dost manipulovatelná.Víte o nich někdo něco s osobních zkušeností??Nechci odkazy na net,to jsou samé propagační amteriály,chci konkrétní příklady!

Lenca (Pá, 10. 6. 2005 - 20:06)

Jistě-to už mám vše pročteno...spíš mě zajímal názor klienta-pohled z druhé strany...

petr (Út, 31. 5. 2005 - 23:05)

nasel jsem taky neco o DIP na www.panna.cz maji to tam pekne rozepsane

DPN (Ne, 22. 5. 2005 - 22:05)

Pokud máte zájem, podívejte se na www.noetis.cz, na pobočkách, které jsou v ČR i SR je možné zjistit bližší informace, získat literaturu, případně informace o systému vzdělávání v Telestézické akademii

Lenca (St, 27. 4. 2005 - 22:04)

A můžete mi sdělit své pocity ? Ve kterém městě jste byla u DIP ? Jaký to na vás mělo vliv ? Pociťujete nějaká pozitiva ? Budete návštěvu opakovat ? Moc děkuji, velmi mě tato metoda zajímá. ;-)))

Lenka (Út, 12. 4. 2005 - 14:04)

Zajímalo by mě, na kolik peněz příjde taková návštěva u dispozičního prognostika.Máte někdo zkušenosti s tímto způsobem řešení svých problémů - příp.úspěšnost ?

Bylinka (Pá, 2. 7. 2004 - 11:07)

Už pár let u nás funguje Společnost pro dispoziční prognostiku, já se o ní dověděla až nedávno, když ji začala navštěvovat jedna moje známá, která je tím úplně posedlá, mám pocit, že už neudělá krok bez toho, aby si to předem nepojistila u DIPu. Když jsem se jí ptala na princip (prý dokážou odstranit nemoci, úrazy, pohromy a jiné dnes, aby k nim nedošlo v budoucnu), tak mi něco odříkala, ale bylo vidět, že to jen memoruje bez toho, že by tomu opravdu rozuměla. Má někdo z vás zkušenosti s touto metodou, je na tom něco nebo jsou to další z řady šarlatánů?

Reklama

Přidat komentář