Reklama

Dispoziční prognostika

Luboš (Út, 23. 1. 2007 - 13:01)

Jsem z Ostravy, kde společnost NOETIS má své sídlo.Žásnu nad některými názory nad podporou DIPu.Napíšu Vám názor jednoho prognostika, člena skupiny METRO-to jsou vyvolení, a ten mi řekl myšlenku, dělej DIP,budeš členem METRA a uvidíš za co jsou lidi ochotni zaplatit... Pak je to no coment.

Daniela (Pá, 19. 1. 2007 - 00:01)

Takyto do neba volajuci blud moze napisat len sektar-jehovista. DIP je to najcistejsie v ezoterike a to uz v tejto oblasti mam viacrocne poznanie. Samotna akademia je 5 rocna, cize ziadne rychlokvasene kurzy, kde ide ucitelom len o vlastny biznis, nie o to akemu charakteru a co odovzdavaju. Ci rychlokvaseny poznanie nezneuzije, to uz nikoho nezaujima. A v tomto je podstatny a zakladny rozdiel. Doporucujem DIP

Strom (Út, 9. 1. 2007 - 23:01)

H?adač pravdy...existuje-li jediná realita, tak ji již nehledáš a jsi na konci cesty. Existuje-li jediná pravda neexistuje lež. Odrazuješ od filozofických řečí... ač sám se cítíš sám. Oba máme pravdu. Ty jsi sám, já nejsem sám, ty máš jedinou realitu, já nemám jedinou realitu, ty máš jedinou pravdu, já nemám jedinou pravdu. A přece to oba myslíme dobře.

H?adač pravdy (Út, 9. 1. 2007 - 14:01)

Ale Strom....pravda je len jedna..... Odklop zrak od filozofických rečí, ktré sa snažia tváriť ako poznanie relity. Tak ako je jediná realita, tak je aj jediná pravda. A jediný ty, jediný ja,.....

Strom (Po, 25. 12. 2006 - 12:12)

Vždy jsou spokojení a nespokojení. Ti, kteří mají víru a ti, kteří ji zamítají. Někdo dokáže pochopit radu a někdo ne. Každý systém můsí mít opozici, která je nutná pro harmonii. Každá nadávka má i svou druhou tvář. Jsou vždy ti, kteří chtějí vidět, kteří chtějí slyšet, ale i ti, kteří chtějí vědět. Všichni zde máte pravdu. Každý svou...

H?adač pravdy (Po, 11. 12. 2006 - 09:12)

Lenca, dam ti dobru radu. Nedaj si pregumovať mozog! Samozrejme, že dispozičná prognostika funguje. Čo to je dispozičná prognostika? Okultizmus a veštectvo je pôvodný názov pre tieto veci. A ide len o nabúranie podvedomia človeka so snahou nanútiť mu motívy také konania, o ktorych nebude mať ani potuchy. Lebo budú skryté v podvedomí, prípadne tam už sú dávno spôsobené psychickými zraneniami napr z detstva.A tieto okultné a špiritistické praktikz majú za cie? len zabrániť človeku odhaliť ich a nájsť pravý motív života, hnaciu silu, ktorá nikdz nevzhasne. Okultizmus=DIP môže konať "dobro". Ale je to naozaj dobro?ALE PREčO SI čLOVEK PRIVLASTŇUJE PRáVO VEDIEť ABSOLúTNE POSúDIť, čO JE DOBRO????? JHWe, Boh Abraháma, Izáka a Jakuba, uz pred vyše 5000 rokmi zakázal ?uďom čary a veštenie. Kto povedal

era (Pá, 1. 12. 2006 - 13:12)

..mágem jsem myslela toho s velkým M. Sloužícího etickým principům. Nikoliv iluzionistu nebo rádobymága. To jen na vysvětlenou:-)

era (Pá, 1. 12. 2006 - 13:12)

a ještě - DIP je jistě velmi dobrý nástroj, ale mnoho záleží na tom, s jakou mírou etiky se ho člověk chápe. Někdy jde těžko rozlišit, zda ten, kdo drží v ruce hůl, je mágem či poháněčem stáda.

era (Pá, 1. 12. 2006 - 13:12)

Budu se snažit o nestrannost. O DIP mám jen nějaké informace, osobní zkušenost nikoliv. Z příspěvků pepina je zřejmé, že byl již předem hotov tasit, v takovém případě si člověk důvod vždy najde. O tom, nakolik je v právu, samozřejmě nic nevím, jen vím, čím vším může být postoj skeptika zabarven. Na druhou stranu i mně se zdá částka za opakovaná sezení vysoká. Nejvíc mi ale vadí, že na ww.panna.cz na stránce VAN nemohu najít jména vyučujících či přednášejících, zkrátka těch, kdož DIP praktikují. Nepůsobí to solidním dojmem.

pepino (Pá, 1. 12. 2006 - 10:12)

Vážená paní Grazyno Veselá, příspěvky, které zde jsou, jsou činěny na základě osobní zkušenosti s DIPem, shodou okolností prováděnou klientelou Vámi. Docela slušně jsme si pokecali, ale Vaše tvrzení o problémech v mých minulých generacích, které mají vliv na můj současný "špatný" realistický postoj k životu je docela ubohé. Když jsem žádal o věrohodný důkaz Vašeho tvrzení, tak jste to docela slušně zahrála do autu, nebo jste mě zahrnula hodnotami(čísly), kterým nikdo nerozumí. Byl jsem u Vás celkem 3x. Každá za 600Kč. Za tři sezení,které Vy prognostici doporučujete, jsem vyhodil 1800Kč a efekt žádný.Po třetí tzv. klientele se vám dokonce něchtělo ani vystavit doklad, proč asi. jsem jeden z těch, který má osobní zkušenost s ovečkami DIPu. Mohu potvrdit, že kamarádi, kteří se tomu věnují o ničem jiném nemluví než o problémech, které je třeba řešit klientelou a začínám jim nerozumět. Velmi se mi odcizují. Proto lidé bděte,pokud se dostanete pod vliv DIPu není cesta zpět. Novodobá náboženská hnutí, jak je popisuje odborná veřejnost nikdy nespí.

dispoziční prog (Čt, 23. 11. 2006 - 18:11)

Pokud máte nějaké dotazy, ráda na ně odpovím. Můj telefon: 777 222 068

dispoziční prog (Čt, 23. 11. 2006 - 18:11)

Klientela u atestovaného dispoz. prognostika( jiný nemá povolení pracovat!!! ) trvá nejmíň 45 minut, většinou hodinu, tudiž nevím, kde jste a u koho byla. Seznam atestovaných DPN najdete na ústředí společnosti NOETIS v Ostravě na ul. Přívozské..

dispoziční prog (Čt, 23. 11. 2006 - 18:11)

Hezký den!Čtu si tady ty příspěvky a moc mě neudivuje, že jsou k oboru dispoziční prognostiky takové a ne jiné ohlasy. Je to obor , který není obecně znám, protože léta letoucí nám všechny informace o podobných oborech a ezoterice vůbec byly upírány. Ne každý tedy přistupuje k profesi ,ktera nabízí pomoc v řešení obecně neřešitelných věcí a situací vstřícně...a je to pochopitelné, ale taky není správné odsuzovat něco, co známe jen zprostředkovaně pomocí někoho jiného a nemáme o tom vlastní úsudek. Proto prosím, kupte si nějakou literaturu, zajděte na přednášku, třeba na klientelu a udělejte si úsudek sami, pak hodnoťte. G. Veselá

pepino (Po, 14. 8. 2006 - 15:08)

Prosím Tě Kleo, kde se dá ověřit na internetu věrohodně, zda-li je Dispoziční prognostika (DIP) sekta? Tvrdě pracuji proti těmhle psychologickým vyděračům lidí,kteří mají momentálně problémy a málo odvahy je řešit. Zaměřují se hlavně na tyto lidí. Silného a vyrovnaného jedince se snaží narušit kletbami a uštknutími provedenými před x pokoleními. Díky za odpověď. Bacha na tyto novodobé podvodníky.

Kleo (Čt, 2. 3. 2006 - 11:03)

To je docela legrační..Taky si můžu vymyslet,že kdybych vás "nezačarovala",dostala byste do pozítří rakovinu prsu (plic),nebo žaludeční vřed apod.Je velká pravděpodobnost,že se vám nic nestane,hezky mi zaplatíte a budete mi nadosmrti vděčná,že jsem vás "ochránila".Totéž v případě nehody,ať už letecké nebo autonehody.Prima kšeft s iluzema-věř a víra Tvá Tě uzdraví je sice fajn,ale míra závislosti na svém "prognostikovi" může být u některých submisivních jedinců až nebezpečná.A Noetis v seznamu sekt ČR FIGURUJE!!!Lze snadno ověřit na internetu.Takže bacha...

Jája (Čt, 2. 3. 2006 - 11:03)

Milá Bylinko, jakožto farmaceutička byste měla vědět, že antikoncepce má spoustu vedlejších nežádoucích účinků a rozhodně to není přínos pro vaše zdraví. Nicméně já jí také používám a už hodně dlouho.Vy jste nikdy neslyšela, že je možné otěhotnět přez antikoncepci? Mě se to stalo loni. A co byste udělala, kdyby se to stalo Vám? Interupce???? A k Vaší sestře.Je plnoletá a svéprávná? Třeba jí to opravdu pomáhá a oproti Vám má trochu otevřenější oči a umí více naslouchat. A dispoziční prognostici vidí trošku dál za hranici přítomnosti. A jsem vekým odpůrcem sekt, ale můžu Vás ujistit, že se v tomto případě o sektu nejedná. Mluvím ze své zkušenosti, protože mám také sestru a ta byla v hrozném stavu fyzickém i psychickém a moc ji pomohli. Někdo by mohl říct zázrak. Ale zázrak to není. Jsou to docela obyčejné věci a dokonce i logické. Já jsem člověk,který se musí napřed o všem přesvědčit. A věřte, že jsem se přesvědčila. Nejsem člověk bez problémů a moc mi pomohli.Samozřejmě zdravotně, ale pomohli mi otevřít oči, kde dělám chybu. Ale pozor! V prvé řadě si člověk musí pomoci sám. Takže Vás můžu ujistit, že se v tomto případě nemusíte o svoji sestru bát. Ona je jen chytrá a rozumná, že využívá informací, které jí nemůže nikdo jiný poskytnout. Myslím třeba to auto. Prognostik může odhalit skryté vady a jiné věci. Chápu Váš postoj. Lidé, když něco neznají a nebo to nemůžou pochopit tak se toho podvědomně bojí. A ještě něco prognostik Vám může pomoci od nemocí, úrazů apod. dopředu, zato lékař až po úraze. Lékař léky, prognostici bez léků. Nicméně nehodlám práci lékařů znevažovat a samozřejmě k nim také občas zajdu.

Nykkytta (Pá, 14. 10. 2005 - 11:10)

Haló,haló,tak co,najde se ještě někdo,kdo by mi pomohl a poradil s tématem Dispoziční prognostika?Kdo by mě trošku zasvětil,jestli funguje telestézie,neokybernetika?Ozvěte se,pořád mám informací málo,díky,Nikita

Nykkytta (Po, 3. 10. 2005 - 10:10)

Promiň-to není sestra,to je švagrová,spletla jsem to.

Nykkytta (Po, 3. 10. 2005 - 10:10)

Ahoj Bylinko,jsem ráda,že ses ozvala.Taky si myslím,že fungují skoro jako sekta,tzn.postupně duševně ovládají své "ovečky",které se na nich stanou ve svém rozhodování závislými,a samozřejmě,čím častěji přicházejí ke svému "pastýři"pro radu,tím častěji mu přisypávají penízky do jeho mošničky,chichi.Toť jen můj neumělý příměr!Takže-to o žádné svobodné vůli není,ba naopak.Ta moje kámoška jako jeden z důkazů uváděla,že ona (prognostička)dokonce ví,že jsem nemohla napodruhé otěhotnět,že jsem měla problém,a proto mám jedináčka(Vzhledem k tomu,že jí o mě vyprávěla celé ságy,tak to je fakt objev!)To,co na té jejich akademii studují,je nejspíš hlavně psychologie klienta a marketing.Chtějí další "dušičku",akorát ji ještě nezačali odnaučovat pít,tak tomu tedy nerozumím.Každopádně.Moje důvěra v jejich "čarodějné" umění vznačně poklesla už při čtení jejich materiálů.A směšování kybernetiky a proutkaření je už vyloženě směšné.Bohužel,jestli je tvá sestra už "chycená",bude hrozně těžké ji dostat zpod tohoto vlivu.Je to stejné,jako by byla pod vlivem sekty.Psychiatr by jí pomohl,ale toho určitě navštívit nechce.Třeba se nám ozvou podobně postižení?

Bylinka (Pá, 30. 9. 2005 - 13:09)

Ahoj, já jsem tohle téma založila a musím říci, že ta kvůli které jsem se ptala, na tom už zřejmě závislá je. Neudělá krok bez toho, aby si "nevypočítala" nebo nedala schválit jakoukoli cestu nebo aktivitu, včera mi její manžel říkal, že se dokonce s tím "šarlatánem" radí o tom, jaké auto koupit. Její manžel je z toho na nervy, protože ho nutí prodat jejich celkem slušné auto, jelikož pan prognostik mu nepožehnal. A to je jen zlomek. Nevím, jak to bude dál, celkem mě to trápí, je to sestra mého muže a její chování začíná mít dopad na celou rodinu. Já jsem tam ze zvědavosti zašla, ale protože jsem neměla nějaký akutní problém (vymýšlet jsem si nechtěla), napovídal mi nějaké nesmysly o tom, že za 3 měsíce potratím dvojčata. Já se mu vysmála, že to asi těžko, protože beru antikoncepci, toho se chytl a začal mi kázat o její škodlivosti. Samé vědecky nepodložené bláboly, jen dodám, že já jsem vystudovaná farmaceutka a on historik :-)) Tak si udělejte názor sami. Jo, a těch 15 minut mě stálo 600 korun.

Reklama

Přidat komentář