Reklama

Dlouhé nehty

waranek_Nailist (Út, 5. 10. 2010 - 12:10)

Čus všichni...To je báječný, že jste nám tu drahé nehtíkové dámy napsali své zkušennosti...i nezkušennosti...
Andi, vůbec nevadí, že jsi svůj 1. příspěvek adresovala mě...potěšilo mě to a aspoň je vidět, komu tu vládne slovo:o)))
Ne pardon, jen je to velice příjemné.
A prosím Andi, existuje nějaké zkoušení pevnosti a pružnosti, popřípadě ostrosti nehtů???

Eliška (Ne, 3. 10. 2010 - 17:10)

Ty se divíš, když tu tak prudíš? Nikdo nám nemá co určovat jak dlouhé nehty máme nosit. Někomu se líbí takové a někomu makové. Takže, když budu chtít ta si budu nosit klidně 15cm.

Pepíno (Pá, 1. 10. 2010 - 09:10)

Diskuse nějak utichla. Co se stalo?

Ivana (St, 29. 9. 2010 - 22:09)

Andi, děkuji za odborný a podrobný popis. Podařilo se mi najít i nějaké fotky, tak už vím jaký je tvar nehtů edge. Nemáte prosímvás někde na netu svoji fotogalerii nehtů? Ráda bych se podívala. 3-4 cn nehty nosíte celý rok a 7-8 cm jen na setkání nehtařek? Jiné nehtařky také mosí dlouhé nehty 7-8 cm? 8 cm nehty jsem ještě na nikon neviděla. Máte prosímvás i zákaznice, které si pro běžný život nechávají dělat velmi dlouhé nehty a kolik cca centimetrů? Stiletto dlouhé nehty děláte také a za kolik?

Andi (St, 29. 9. 2010 - 18:09)

Andi, musím souhlasit stím...Edge je tvar těžko popsatelný, ale na netu je po zadání do vyhledávače "nehty edge" se nějaké fotky najdou. Já bych to přirovnala k dolní části středověkého štítu, ale ty se také tvarem lišily, takže rovné do hranata (rohy mírně zakulacené) ale ne rovně zastřižené, ale do velmi krátké špičky. No těžko se to vysvětluje - lépe najít foto.
Já mám svoje nehty různých délek - akryl. Většinou cca 3-4 cm přes okraj prstu - většinou Stiletto. Záleží na příležitosti a nebo jezdím na různá setkání nehtařek a to si udělám klidně třeba 7-8cm přes a extravagantně zdobené. I takové nehty dělám, ale jen málokdy. Ceny jsou velmi různé. Od 700 cca do 3500Kč. Dělám akryl i gel a záleží na délce, provedení a zdobení.

Ivana (St, 29. 9. 2010 - 12:09)

Andi, musím souhlasit stím co jste tu napsala. Stiletto dlouhé nehty do špičky jsou k vidění docela často někdy i v extravagantních délkách. Můžete mi prosímvás vysvětlit, jaký je tvar nehtů edge? Mohu se vás zeptat jak dlouhé nehty jako nehtařka nosíte vy a preferujete přírodní nebo umělé? Jak dlouhé si u vás zákaznice nechávají dělat ty extravagantní nehty? Vy také nosíte extravagantně dlouhé nehty nebo jen delší? Kolik u vás stojí nové nehty a kolik doplnění? Děkuji za odpověď.

Andi (St, 29. 9. 2010 - 11:09)

Nevím proč se k mému příspěvku napsala na začátek poznámka Waranku...
Nevím, jak tu diskuze přesně chodí a chtěla jsem reagovat na všechny příspěvky a ne jen na nějaký konkrétní...

Andi (St, 29. 9. 2010 - 11:09)

Waranku, co říkáš na...Jsem nehtařka a nemohu souhlasit s tvrzením, že dlouhé nehty nejsou v módě. Tento trend podle mého spíše "zavedly" samy ženy z důvodu praktického. Ikdyž tento názor je krátkozraký a já i další ženy, které nosí dlouhé či velmi dlouhé nehty, nemůžeme říci, že dlouhé nehty jsou nepraktické. Jde o zvyk a když žena chce mít dlouhé nehty tak se s nimi naučí i za krátkou dobu žít a dělat i velmi náročné domácí práce i v zaměstnání. Záleží na její šikovnosti a je lépe si zvykat postupně od krátkých po požadovanou délku. Je to moje zkušenost i mých zákaznic.
Každá žena chce něco jiného. Některá své přírodní nehty jen ošetřit zpevnit a nalakovat či nazdobit a chce je krátké, jiná touží po dlouhých až extravagantních nehtech. Nemyslím, že současný trend je tak "úzký" a zaměřený na krátké nehty.
Z mých zkušeností nejvíce ženy požadují polodlouhé nehty mandlovitého tvaru nebo "pipe" než hranaté, které nejsou trendem. Opravdu současným módním trendem jsou tzv. Stiletto dlouhé nehty do ostré nebo poloostré špičky, případně tvar "edge". Ke každé ženě a jejímu způsobu života a práci se hodí něco jiného. Tak je to s nehty (tvar, délka, zdobení...) ale i s vlasy a dalšími prvky co podléhají módě.
Myslím, že není třeba cokoli odsuzovat a naopak. Každá žena má dbát o svůj vzhled aby byla spokojena především ona. Nikdo se nezalíbí celému světu a lépe než sledovat módní trendy, je dát přednost hlasu svého srdce a vkusu a samozřejmě také partnera. Vždyť komu se ženy chceme líbit? Celému světu? Snad hlavně nejbližšímu okolí...

Pepíno (Út, 28. 9. 2010 - 20:09)

Waranku, co říkáš na takovou paničku v kozačkách nad kolena, v koženém kabátu, který má až na zen a má 7cm nehty? Takovou paničku bys chtěl doma?

Magda (Po, 27. 9. 2010 - 21:09)

Raduš, vím o tom, že dlouhé drápy už nefrčí, proto je už nenosím. Pro Pepína, s tou paničkou jsi u mě na omylu. Také nosím kozačky a dlouhý kožený kabát. To je nestárnoucí klasika. Takový dlouhý kabát by neměl chybět v šatníku žádné ženy.

Pepíno (Po, 27. 9. 2010 - 20:09)

Radko tak to máš pravdu, ale některá dámy neví, že se drápy už nenosí, jako ta dnešní panička jak jsem o ní psal warankovi. Někteří chlapi to asi také neví. Nevím jak vy, ale já jsem za celý život viděl asi dvě ženské s drápy dlouhý 7cm a už vůbec jsem nikdy neviděl na žádné ty 10cm jako waranek. Asi to bude tím, že nemám potředu ženským sledovat dlouhé drápy a hodnotit jim je.

zula (Po, 27. 9. 2010 - 20:09)

Vážení,
dlouhé drápy...radko ted jsi na to kapla,je to tak,ale ceskym slepicim to vždycky trva leta,nez to zaregistruji.

Radka (Po, 27. 9. 2010 - 20:09)

Vážení,
dlouhé drápy už přestaly frčet. Teď jsou moderní nehty nalakované, ale krátké a přirozené. Jenže - to, než k nám dojde, uplyne 10 let, jako nakonec u všeho.

Pepíno (Po, 27. 9. 2010 - 19:09)

O dlouhých nehtech opravdu nic nevím a ty naparáděné paničky ať si maj klidně 20cm, když nato maj. Nevím kde jsi několikrát viděl ty 10cm drápy. Tak dlouhé drápy jsem ve skutečnosti na žádné ženské nikdy neviděl ani po tom nějak netoužím jako ty. Jo a nebyl jsem daleko od pravdy, že jsou paničky s drápama hodně náročné. Dnes mně otom jedna přesvědčila. Drápy měla jak čarodejnice na sobě zlata za desetitisíce kožený kabát, který courala skoro po zemi a kozčky nad kolena také jistě neměla za pár stovek. Takou paničku bys chtěl živit jen kvůli těm jejím drápům? Já tedy né.

proč? (Po, 27. 9. 2010 - 16:09)

PRO JOKERA...

Tak to jsem...joker se asi dobře baví.

waranek_Nailist (Po, 27. 9. 2010 - 15:09)

PRO JOKERA...

Tak to jsem na tom ještě dobře...TROUBA...VůL...
Lepší než-li se pochcávat kvůli smíchu...:o))

waranek_Nailist (Po, 27. 9. 2010 - 15:09)

Zapoměl sem Ti ještě odpovědět na dotaz...je fakt, že v dnešní době je to s pěstěnými dlouhými nehty horší....ale i tak jsem se kolikrát dost divil nad některými ženami s nehty...a abych řekl pravdu....osobně sem nikdy neviděl tak dlouhé pěstěné nehty....nalepených 10cm dlouhých jsem již viděl dost...
Ale prosimtě...zase tak dlouhé nehty v oblibě nemám...mám rád když žena nosí pěkně upravené drápky vlastní vypěstované...stačí kousek přesahu přes prstíček...a pak už jen záleží na tom, jak jsou prstíky šikovné...

waranek_Nailist (Po, 27. 9. 2010 - 15:09)

Pepíno...je vidět, že o tom víš opravdu hovno, a s největší pravděpodobností nejspíš vědět budeš...to neva...když je k životu nepotřebuješ....tak buď rád...také bych na jednu stranu chtěl, aby mě dlouhé nehty nerozptylovali...ale jednoduše zato nemohu...prostě již odmala jsem s nimi nějakým záhadným způsobem spjat...
Ale zase na druhou stranu sem rád...vím co chci, co mám rád a docela mi to i vychází...no a sem píši proto, že mě baví dávat ženám na toto téma otázky...taknějak tím žiju...baví mě to...no a nejhorší je když sem přileze někdo zvědavý, a začne se trapně neempaticky vměšovat drze do cizích rozhovorů a poté i zkouší tento rozhovou zavrhnout jednoduchými slovy, jako je: "dlouhý posraný nehty, jsou na nic, proč je nosíte vy krávy, atd." a to mě moc mrzí, protože takovýto odvážlivci tuto debatu akorád tak kazí, zaplňují tu místo diskuze a v podstatě to ani není pro ně....ale samozřejmě je to pěkný, přidat si svůj názor....někomu se můžou dlouhé nehty i hnusit..chápu...tak ať to sem nějak slušně napíše a dál nepíše...vyjádřil svůj názor a všichni kdo ho chtějí vědět se ho zde dozví.
A odvážlivce píši proto, protože jsem zvědav, kdo z těchto ubohých drsňáčků, je natolik odvážný a přijde mi říci takový mě nepříznivý názor říci do očí...Nikdo, protože každý dovede akorád hloupě prudit nějakým chudým textem a akorád tak může vytočit někerou z našich drápkatých holčiček, za které jsme rádi, že sem dovedou napsat své skutečnosti...
Dík za pochopení situace...

Pepíno (Po, 27. 9. 2010 - 12:09)

Tak nám tu vysvětli co to jsou ty dlouhé nehty a proč vůbec jsou a proč je některé paničky nosí 7cm a někré i delší, když jsou pro život nepratické a málokomu se líbí? Nevím kolik je chlapů co šílej s dlouhých nehtů jako ty, ale asi jich moc nebude a ženských také né. Kolik ženskýc vidíš do roka co maj 7cm a víc dlouhé nehty?

joker (Po, 27. 9. 2010 - 11:09)

úúúúúúúúúúúúúúú TEN WARANEK NAILISTA JE ALE TROUBA,ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ VŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮLLLLLL.CHČIJU SMÍCHY.

Reklama

Přidat komentář