Reklama

Dlouhé nehty

boomerang (St, 2. 2. 2005 - 23:02)

Ahoj. Moje byvala sefova nosila dlouhe nehty, mela v nich zasazene diamanty a kazdy tyden chodila na obnovu. Vypadaly pekne, ale ona diky nim byla naprosto zavisla na druhych: otevri mi pepsi, nemohla bys odemknout?, prosim podej mi ten pripinacek...atd. Pak jsem se rozhodla si nechat udelat nehty ja, nijak silene dlouhe, ale vkusne. Moc se mi libily, ale pak jsem vyrazila na vikend do hor a myslela jsem si, ze se zblaznim. Jeste pod skalou, co jsme se chystali pokorit jsem si je bolestive ulamala, protoze ty nehty primo ohrozovaly muj zivot! Za zhruba rok jsem to zkusila znovu, ale nakonec to dopadlo stejne. K memu zivotnimu stylu to zkratka nesedi, ale snazim se o sve nehty pecovat, zabrusuji, lakuji bezbarvym lakem atd, ale ta prava nehtova kralovna ze mne uz asi nikdy nebude... mimochodem vite jak spatne se s dlouhymi nehty utira zadek?

Jack (Po, 11. 10. 2004 - 11:10)

Vsechny zeny maji mit dlouhe krasne nehty, jsou prece zeny. A noseni: jde jen o zvyk, moje pritelkyne by se bez nich jiz neobesla(15ti leta praxe) a ma je hodne dlouhe, cinnosti vykonava jakekoli, vcetne tech neresitelnych, dle jinych. Tak hodne zdaru pri zvykani. A nezapominejte na nozicky, tam jich mate take 10.

Radek (Pá, 8. 10. 2004 - 18:10)

Děkuji Katce a Míše,obě odpovědi mě udělali radost,upřednostňuji dlouhé,přirozeně zahnuté a zastřižené do roviny,to pak klobouk dolů.

b. (Po, 30. 8. 2004 - 15:08)

upravené nehty patří k upravené ženě. Snažím se o ně pečovat kvůli sobě a těší mě, že se taky někdo dívá ženám na ruce. Díky.

Katka (Po, 30. 8. 2004 - 13:08)

ja mam nehty hodne dlouhe (umele) a pisu na pocitaci jak datel a bez preklepu, pri jekekoli praci mi nezavazi.......stejne reci jsem vedla, dokud jsem dlouhe nehty nenosila, ted mam nazor jiny, ale je to samozrejme kazdeho (nebo spis kazde) vec...

Martin (Čt, 10. 6. 2004 - 11:06)

Ja se divam zenam na ruce. Kdyz ma nektera dlouhe, nebo alespon hezky nalakovane nehty ohlizim se tak, ze jsem jednou bouchnul hlavou do stozaru poulicniho osvetleni. Fakt to se mnou cvici..

Zuzu (Po, 7. 6. 2004 - 11:06)

mám taky velké problémy s nehty ... měla jsem je kraťounké, protože se šíleně třepily a jakýkoli pokus o to, aby aspoň malinko narosly, nevyšel. Teď jsem si ale kupila nějaký gelový lak, je to výživa právě pro nehty s tímto problémem od značky Tours Season ... cenově dostupná, stál cca 60,-Kč ... a za týden byl výsledek velmi znát. Sice ještě je ještě dlouhé nemám, protože teď dělám náročné práce na bytě a stejně by nepřežily, ale mám je velmi pevné, fakt super ... opravdu můžu všem doporučit ... nanést dvě vrstvičky a aspoň týden vydžet bez lakování berevným lakem :-))) tak hodně štěstí :-))

katae (Čt, 13. 11. 2003 - 13:11)

Zkoušela jsem si nechat narůst delší nehty, ale při mém životním stylu je to naprosto vyloučeno. Hraju dost tenis a nemohla jsem ani pořádně držet raketu (nehty se mi zarývaly do dlaně a opravdu to bolelo), při volejbale jsem si je vždycky stejně polámala a překlepy v práci na počítači se mi nechtěly pořád opravovat, takže mám nehty upravené, ale krátké a vyhovuje mi to.

Radek (Čt, 13. 11. 2003 - 13:11)

Díky za názory dámy,potěšily mě,ale mě žena s dlouhými nehty vždy donutí,abych se za ni ohlédnul jako za celkem,trochu bych to přirovnal k mucholapce.Mohou být i gelové - když jsou opravdu dobře udělané - a konce rovně zastřižené,je to nádhera.Radek

Eva (Čt, 13. 11. 2003 - 10:11)

Olo, jsem na tom podobně,nehtíky potvůrky jedny ne a ne narůst..vyzkoušej Revalid,ten jediny pomohl,je výborný i na vlasy.

Tereza (Čt, 13. 11. 2003 - 09:11)

Olo, moje mama ji Dologran a nehty se ji prestaly lamat a trepit.

ola (St, 12. 11. 2003 - 18:11)

Tak to mas porad dobry, ja bych si je rada nechala narust, ale strasne se mi trepi, at jim jakekoliv vitaminy... takze je mam naprosto kratounke:(((

Tereza (St, 12. 11. 2003 - 09:11)

Ahoj, obcas mi nehty vice narostou, ale zacne mi to tak prekazet, ze je ostriham. Pro priklad treba zrovna ten zminovany pocitac. Pisu vsema deseti, ale s dlouhymi nehty je to des.

Lep (St, 12. 11. 2003 - 09:11)

Nechci ti brat iluze, ale velmi dlouhe nehty si mohou dovolit jenom damy, ktere rukama nic moc nedelaji... Pokud mas treba v praci psat svizne na pocitaci nebo proste delat jakekoliv cinnosti, ktere vyzaduji hbite prsty, tak to s dlouhyma nehtama dost dobre nejde...Je mi jasne, ze se tu prihlasi spousta divek, ktere dlouhe nehty maji a budou tvrdit, jak se jim vsechno skvele dari...Ale zkus se nekdy divat poradne na "dlouhonehtacku" v akci... Ja mam cerstvou zkusenost se slecnou ze znackove drogerie, ktera se uz poctvrte snazila vylovit z regalu malinkou a uzounkou krabicku s ocnimi stiny... Proste ji v uchopeni male veci ty "drapy" prekazely...Tak jsem ji to nakonec vytahla ja a ona uz to jenom tuzkou namarkovala na pokladne...Ale nic proti slecnam s dlouhymi nehty - at si je maji, kdyz se jim to libi... :)))))

radek (St, 12. 11. 2003 - 01:11)

Velmi se mi libí hodně dlouhé nehty,zajímalo by mě,jestli jsou výsadou jen určitého typu žen nebo jestli si je vyzkoušela pěstovat či nechat udělat většina dam,ať čistě z experimentu či z důvodu lovu.Dík Radek

Reklama

Přidat komentář