Reklama

Dlouhé nehty

Dana (Ne, 10. 2. 2008 - 00:02)

Ahoj nevíte jak rychle rostou nehty na nohou myslím tak 2 cm za jak dlouho díky moc

Jarda (Čt, 31. 1. 2008 - 16:01)

Dlouhé nehty jsou hezké,souhlasím s Tebou,ale 15 cm ....to bych rád viděl ve skutečnosti.

AAAngelinaaa (Pá, 25. 1. 2008 - 16:01)

juknete a zakuste:P:D http://cz.iq-test.eu/?d=5312

dd (Pá, 25. 1. 2008 - 14:01)

zbožnuji sympatické ženy, které při orálním milování stříkají a jsou hodně mokré, ať už přitom ejakulují nebo pouští fontánku. můj email je romance2"email.cz zbožnuji velká, citlivá vzrušená prsa,mnam,mnam.max.dikrétnost.sympatický 41 let.

Návštěvník (Pá, 25. 1. 2008 - 07:01)

Petra asi myslela 15 mm, nebo?

Radek (Čt, 24. 1. 2008 - 23:01)

No nevím Petro,to už by jsi asi musela ukázat,protože se tady objevuje dost tydýtů.. a měla by jsi je asi delší než Jitka G.z Nového Města nad Metují,která je má ofic.nejdelší u nás..t.j.11cm.....:-))

Petra (Út, 22. 1. 2008 - 19:01)

Já miluju dlouhé nehty. Na rukou je mám dlouhé 15 cm, různobarevně nalakované a vůbec mi to v ničem nepřekáží.

lucie (Pá, 11. 1. 2008 - 15:01)

Kájo ty si děláš p-schine sama? Už nějakou dobu o tom uvažuju, nehtiky se mi nastesti moc nelamou :o) ale pro trvaly posileni a lepsi vzhled je to asi vazne vynikajici. Ale kolegyne chodi na p-shine velmi casto k nehtarce. Zvadas to sama a kolik casu t ozabere?
Diky :o)))

beruška (Čt, 10. 1. 2008 - 07:01)

Jo, máš pravdu Kájo, nehty vespod jsou po čase vidět, ale nikdy se mi nestalo, že by byly ošklivé, šedé, žluté, jak píšeš. Ono to chce taky péči, gelové nehty mám, mám je super udělané, ani odrůstání není vidět. A neznamená, že si necháš udělat gelové nehty a kašleš na ruce, chce to péči zrovna tak.

Kája (Čt, 10. 1. 2008 - 07:01)

Osobně jsem měla gelové nehty jen měsíc a půl, se 2 doděláním.když jsem je sundala, měla jsem své vlastní zničené.začala jsem používat P-shine,koupeno po netu a také jím vitamíny a své vlastní nehty mám ještě delší než jsem měla ty příšery gelové.neuvěřitelně se mi uzdravily, chce to čas. nemyslím,že gelové nehty vypadají přirozeně,je to blábol.přirozeně vypadají dle mého názoru maximálně při pohledu "zhora", jinak je to VŽDY poznat,že jsou to nálepky,pak , když některé dámy trochu poptočí ruku, tak jim pod umělými nehty vykukují ty jejich vlastní, ošklivé, šedivé, žluté.

Ondra (St, 9. 1. 2008 - 22:01)

Lucinko mohu říct že tě naprosto chápu určitě to dělají naschvál protože závidí samy mají ošklivé ruce a okousaný nehty přitom upravené ruce jsou tak krásné

lucie (Čt, 3. 1. 2008 - 19:01)

!! Dneska mi zase ta mrcha pokladni hodila drobne v Tescu na pas! Za mnnhou fronta a ja to sbirala pommallu jeden po druhym.
Urcdite to ty potvory delaji proto, ze cekaji, ze ji to tam necham. Drapky si kvuli ni nepolamu, ale nechat ji ty penize to nikdy!
Ja vim, ze s tim nic neudalem, ale snad me aspon pochopite :o)

Radek (Ne, 30. 12. 2007 - 10:12)

další fiflena : myslím,že bysme se postarali rádi.:-)..a když se začnou ohýbat,tak jsou nejhezčí,protože vypadají přirozeně..alespoň z mého pohledu...

Felix (Čt, 27. 12. 2007 - 21:12)

Gelový nehty jsou super, dokonce vypadají přirozeně pokud nejsou moc dlouhy. Vydrží dlouho, za dva dny si na ně krasně zvyknete. Samozřejmě musí být ale udělány kvalitně :) Nedoporučuju gelove nehty jen na jedno použití, protože pak jsou nehty zničený. Měla jsem gelový nehty půl roku a když sem si je nechala odrust, tak jsem měla půl roku svoje nehty zničeny, ale tedka mam svoje krasny a dlouhy a nikdo mi nebude vykladat,že přirozeny dlouhy nehty jsou humus, protože je to krásný, ovšem když je ma ženska hezky opečovany. Moje sestra ma drapky svoje tak pevny a dlouhy, že ji malokdo věří, že jsou její. Mame to asi v rodině, zdaar a nezapomeňte se všichni hadat kvůli sračkam

Felix (Čt, 27. 12. 2007 - 21:12)

Terick: Zajdi si radši zpátky na základku a nauč se psát nehty bez ch debile :o)

další fiflena (Čt, 27. 12. 2007 - 21:12)

To se o nás ale takový jako ty Radku budou muset poestarat :-)) Protože jak se začnou zakrucovat, moc se stím už toho nenadělá.
Obdivuju Sandru, že s gelovkoama takhle maká na klávesnici. Mě to s mýma drápkama prostě neeejde :-) Ale sebe si bes nich nedokážu vůbec představit. Tak čauky fiflenky!

Marek (Ne, 23. 12. 2007 - 00:12)

Jo souhlasím s Radkem nám se to líbí vážně se nebojte dlouhé nehty jsou moc krásné nenašla by se z vás nějaká co by mi poslala foto svých nehtů? Na email energetik"email.cz prosím moc jinak Veselé Vánoce to foto beru jako dárek pod stromeček

Radek (Pá, 21. 12. 2007 - 13:12)

Díky fiflenky:-)..nebojte se jít do větších délek..nám se to líbí...

další fiflena (Út, 18. 12. 2007 - 17:12)

iv: takový mám nejradši :o)
My si ale nepestujeme nehty kvuli takovym jako si ty :-)
Souhlasim s predchozi fiflenkou ze ty prodavacky jsou nekdy kravky a delaj to snad schvalne. Otvirani auta je z toho co jste psaly tesne druhy :o) Ale s klavesnici taky nekjdy dost zapasim
Ale co treba nektery bezpecnostni "vlezy" pro karty do bankomatu ty jsou k nepřreziti. Jednou jsem u toho zustala sand pet minut a rvgala to ven, ale s myma nehtikama to proste neslo :o(
Radsi ted prejdu k bankomatu kde sem si jista se to pujde, nez to riuskovat...
Ahojky

Victoria (Út, 18. 12. 2007 - 12:12)

Taky si pěstuju dlouhé nehty, od té doby, co myju nádobí a podlahu v gumových rukavicích (asi rok a půl), se mi krásně zpevnily a jen tak se nezlomí. A při psaní na klávesnici mi vůbec nepřekáží, myslím, že rychle píšu až až.

Reklama

Přidat komentář