Reklama

Dlouhé nehty

Petr (St, 25. 7. 2007 - 23:07)

Ahoj Vláďo, moje kamarádka má nehty dlouhé 15 cm.

Petr (St, 25. 7. 2007 - 23:07)

A jak máš ty nehty dlouhé?

Ann (Út, 17. 7. 2007 - 19:07)

Vládíku, kápnul jsi na tu pravou. nehtíky mám tedy opravdu dlouhé a poškrábání není problém. nejraději se s nimi škrábu v řiťce:-D

Vláďa (Út, 17. 7. 2007 - 00:07)

Jsem kluk, který absolutně zbožňuje dlouhé nehty na ženských rukou...je to pro mne přirozená věc u žen, které je mohou nosit...ale hlavně s nimi musejí umět dobře poškrábat:o)))Nesnáším však gelové nehty...přirozené dlouhé drápky jsou pro mne u ženy zásluhou!!!...Chtěl bych pokecat s nějakou holkou s dlouhými nehtíky...???

jarda (Pá, 13. 4. 2007 - 11:04)

mam lesklý čelo a nevim co s tim

Radek (Pá, 13. 4. 2007 - 09:04)

Ahoj,zajímalo by mě u Lucky a Bibian,jestli mají své drápky,např.potažené gelem na zpevnění nebo čistě umělé tipy....a co na tento rozdíl říkají jiné dámy...jsou lepší vlastní i když zpevnělé(mají zajímavé tvary-někdy)nebo ne?

paja (Pá, 23. 2. 2007 - 13:02)

Mně zas dlouhé nehty připadají nepřirozené, spíše mě zaujmou upravené krátké bez barvy než dlouhé s jakoukoliv úpravou; pokud se to ale někomu líbí, proč ne. Stále si živě vybavuju, jak jsem před léty viděl v MHD cca 65letou babičku, která měla dlouhé nehty, červeným lakem natřené, ale nejen na rukou, ale i na nohou, a protože bylo léto, teplo, jela možná ze zahrádky, a z těch nehtů jí koukala zemina s trávou. Fakt nádherné představení pěstěných nehtů :-)

Kamil (Pá, 23. 2. 2007 - 12:02)

Nejen Tobě ale mnoha mužům se to líbí.

bibian (Po, 19. 2. 2007 - 15:02)

mam takovou malou uchylku-moje nehty...nesnesla bych, aby nebyly krasne upravene a dlouhe...myslim, ze co do jejich neprakticnosti, tak jista je, ale zas vsechno je veci cviku, takze dlouhym nehtum zdar:)

Kamil (Po, 19. 2. 2007 - 13:02)

Lucce a všem dívkám a ženám s dlouhými nehty fandím.Líbí se mi.

Petr (Čt, 15. 2. 2007 - 17:02)

a jaké jich máš dlouhé Lucie ?

Lucie (Čt, 15. 2. 2007 - 16:02)

Musím trochu nesouhlasit, protože gelové nehty jsou skvělé, ale je velký rozdíl v kvalitě gelů od různých výrobců. Kvalitní a samozřejmě dobře udělané gelové nehty po týdnu opravdu neupadnou :o). A s dlouhými nehty lze dělat úplně všechno, ale každý si na ně musí zvyknout a naučit se s nimi "žít". Vzpomínám si, jak jsem měla před 12-ti lety poprvé prodloužené nehty a v obchodě mi upadla mince na zem a já jí vůbec nemohla sebrat, protože to prostě s dlouhými nehty nešlo. Za pár dnů jsem si na ně zvykla a dnes s nimi nemám žádný problém. Nehty nosím v délce XXL a na výše zmiňovaném PC píšu všemi prsty bez problému a všechny domácí práce včetně zahrady také nejsou s omezením. Spíš naopak. Naučila jsem se nehty nejen používat, ale i využívat a dnes už si nedovedu představit, že bych je neměla.
Takže komu se líbí dlouhé nehty, nenechte se odradit někým, kdo nemá bohužel dobrou zkušenost ať už kvůli nekvalitním levným nehtovým materiálům nebo kvůli neodborné práci manikérky a jděte do nich :o)
Lucka

Návštěvník (So, 16. 12. 2006 - 21:12)

Uz mam 3ti tyden porcelanove nehty, jelikoz jsem kurak a nejvice delam ukazovackem(psani na pc) tak ukazovacek na leve ruce uz mam v tahu:( a malicek taky:( No jinak to opravdu drzi to jooo! Je to hezky.. a cesem se i s dlouhyma drapama naucite zvedat veci atd.Akorat si vyberte dobrou manikerku.Pak urcite budete mit znicene drapky.... takovy lamavy desticky z toho budou , jak papir.. Kazdopadne nedoporucuju GELOVE NEHTY vubec nedrzi po tydnu ani ne jsem mela skoro vsechny nehty pryc.

Myslim, ze na spolecenske akce ,maturitni plesy,plesy to vypada skvele.. ale v mnohych beznych vecech v normalnim zivote je to ne az tak prakticke.

Je to na vas pa Kat.

Helena (Čt, 27. 7. 2006 - 21:07)

PavlaSikula,dobryyy:-))

PavlaSikula (Čt, 27. 7. 2006 - 14:07)

Je fajn mit pekne nehty. Ja sama měla 2x nehty gelové. Po každé jsem si řekla, že už si nic podobného udělat nenechám. Nejen, že se zlomí, i když se na ně špatně podíváte, ale co třeba taková prostá věc. Třeba takové použití toaletního papíru. Pro mě to byl problém. Proto radím, pánové, pokud se vám líbí žena s dlouhými nehty, podívejte se jí někam úplně jinam. Čauky.

Manchester (Út, 31. 1. 2006 - 02:01)

Zajímavé je jak se stále upřednostňují ženské nehty, ale že když chlap na nohou nepoužil půl roku nůžky tak to je v pořádku. Já jsem špínu za nehty opravdu nikdy neměla,ale dlouhý taky ne,třepí se mi a už asi nepřestanou protože kvalita nehtů zavisí na životnim stylu a já vzhledem k tomu že kouřím a sportu moc neholduju tak to nejde s hezkými nehty dohromady. Věřím že někteří chlapy na nehty hodně daj a podvědomě to v nich vyvolává takoví to

Snoopy (Po, 30. 1. 2006 - 13:01)

Neskutečně mě přitahují dlouhé nehty, vůbec nevím co mám dělat, pořád na to musím myslet. Když potkám nějakou ženu s dlouhými nehty, nemůžu od ní odtrhnout oči až je mi to hloupé. Co poradíte ? Nebo mi dejte adresu na nějakou ženu s dlouými nehty.

Jana (So, 17. 12. 2005 - 00:12)

Co to je za blbost ze umely nehty chrani nehty?prave naopak, po uplnem odstraneni umelych nehtu mozna uvidis, co zbylo z tvych vlastnich-tenoucky slupky na konci prstu...

Urshulka (So, 8. 10. 2005 - 18:10)

Kecy kecy kecy...ja sama mam dlouhe porcelanove nehty a muzu v nich delat uplne vsechno. Mam krasne upravene ruce a nemuzu se na ne vynadivat! Navic chrani me nehty pred poskozenim. Cela rodina chce skrabat na zadech a neprejte si vedet co se libi priteli;-) U sportu mi taky nevadi..

Veru (Ne, 13. 2. 2005 - 12:02)

Já osobně dávám přednost nehtům tak 1-2 mm dlouhým.Jakmile si je nechám narůst delší, mám akorát strach, kdy si nějaký zlomím a taky si myslím, že vypadá docela děsně, když má někdo na rukou oprýskaný lak na nehty, každý nehet jinak dlouhý, nebo odrostlé nalepené nehty a to jsem ještě zapomněla na špínu za dlouhými nehty.Já osobně hraju na kytaru, takže delší nehty jsou docela nepraktické...Můj osobní názor je teda ten, že je stokrát lepší mít nehty kratší a udržované, než drápy, se kterými je akorát práce a je to docela k ničemu, něco s nima dělat..

Reklama

Přidat komentář