Reklama

existuje posmrtný život?

terka (So, 16. 2. 2013 - 13:02)

posmrtný život není tady je důkaz http://www.erlink.cz/klik/VmJWcA1l

Rozarka (So, 16. 2. 2013 - 13:02)

Rozarko,člověk má tělo a...Rony, kde si o te nesmrtelne dusi cetl? Bibile rika toto: Duše, která hřeší — ta zemře. ezekiel 18:20, podiveje se. Po hrichu, Buh rekl cloveku "Prach si a do prachu se vratis" To Sata lhal "Nezemrete" Komu uceni o nesmrtelmne dusi prihrava?

Rony (Út, 12. 2. 2013 - 19:02)

Mate to v Bibli, po smrti je...Rozarko,člověk má tělo a nemrtelnou duši.Při fyzické smrti se duše odděluje od těla a odchází na věčnost.Dokud žijeme tak ji samozřejmě máme v těle.Po smrti ale když duše odchází,jsme to my a vidíme a vnímáme docela jinak,tj.duchovním zrakem.Není to teda nějáká duše která nás nezajímá,protože my jsme umřeli a hotovo a všemu je konec.

Rozarka (Út, 12. 2. 2013 - 10:02)

ted se mi zastřelil...Mate to v Bibli, po smrti je bezvedomi. Nic o dusi, ze by nekam sla, tam neni. Pri stvoreni se clovek stal dusi, nedostal ji. od fyzickeho tele je tedy neoddelitelna, nebot zive telo je dusi. tak jak sepise o o zviratech, ze jsou duse...

...NEVÍM (Ne, 10. 2. 2013 - 02:02)

ted se mi zastřelil otec...vážná nemoc..bojím se o jeho duši,přitom na tohle spíš taky nevěřím...nejde mi do hlavy jediný...musíme projít a zvládnout zkoušky,tresty,karmy..někdy trpět v bolestech,umírat v bolestech atd...kdo a proč nás takto zkouší?..jaký to má celé smysl,zkoušet dušičky a napravovat je,poučovat,pořád dokola..?..zjištovat zda jsme dobří nebo dobří nejsme a co uneseme...na tom nic božského není přece...pokud někdo chce abych trpěla jen pro jeho potřebu mě soudit ,pak to není dobře ..k čemu je tahle výchovná boží škola pro napravení člověka??..

Jana (Pá, 11. 12. 2009 - 20:12)

Prožila jsem klinickou smrt a...JE to velice zajímavé co píšete, jestli bych se mohla zeptat, dělám seminární práci na toto zajímavé téma, zdali je nějaký posmrtný život, chtěla bych vás požádat zdali byste mi nemohla poskytnou nějaké další informace ohledně toho co jste zažila a nemohla mi je napsat na mejl: [email protected] . Doufám, že se někdo i přidá, a předem velice děkuji.

Pepinoo (St, 25. 11. 2009 - 07:11)

V každým případě existují postupy, kterými si člověk mající skutečný zájem může pokusně ověřit existenci duchovního světa.
1/Astrální (neplést s análním :) ) cestování, které dokazuje že v lidském těle je cosi neviditelné, co může vystoupit a jednat nezávisle na něm. A co nemusí nutně zemřít při smrti těla fyzického.
2/Evokace - postup kterým si zájemce může ověřit existenci stálých obytel duchovního světa, andílků, diblíků, "pohanských" bůžků.. i se jich zeptat jak to tam vypadá.
Návodů je volně na netu habakuk.

x (Út, 24. 11. 2009 - 11:11)

ja kdyz jsem jako delo, tak mam pocit, ze taky zazivam klinickou smrt:-)) Pardon, nemohla jsem si pomoct a zasmat se preklepu. Timto nezesmesnuju tohle zajimave tema.

dadeta (Út, 24. 11. 2009 - 10:11)

No dám tady jeden příspěvek...Prožila jsem klinickou smrt a byla jsem mimo dělo a vyděla jsem lékaře a sestry, jak mě oživují, tak vím, že něco po smrti je. Od té doby se mi vrací vzpomínky, které určitě nepatří do mého současného života ani to není důsledek sledování filmů. Jsou to pořád stejné vzpomínky a lidé, kteří mi nějakým způsobem jsou v současném životě, jsou i v životě, který se mi opakuje ve snech. Ale mají jiné postavení ke mě, než v současnosti. Takových lidí je hodně, jen o tom moc nemluvíme. Ostatní mám stejně nevěří. Mám i schopnost cítit nějaké věci, které se stanou v brzké budoucnost. Zesílený 6 smysl.Existují věci, které si nemůžeme spočítát ani osahot. D

Carlos (Pá, 23. 10. 2009 - 21:10)

No dám tady jeden příspěvek a kdo chce tak ať si to přebere.
Nikomu nic nevnucuji a nemohu tvrdit,že to musí zažít všichni lidé,ale...
Já si pamatuji částečně život před tímto životem tady na zemi v lidském těle.Spíš by to vystihovalo líp slovo existence než život.Existence něčeho čemu se říká já.
Asi vědomí.Něco určitě je ale taky jsem v tom stavu nepochopil úplně všechno.Kdo by měl podobnou zkušenost ať prosím napíše rád se dozvím i jiné zažitky / zkušenosti.

Kika (Út, 20. 10. 2009 - 20:10)

To ti přece nikdo nevyvrací patologu. Nikdo si tu nemyslí, že vědomí sídlí v odumírajícím nebo již jogurtovitém mozku. Mně se líbí názor Leona, mám podobný.

Patolog (Út, 20. 10. 2009 - 19:10)

Paměťová centra jsou uložena v mozku. Měl jsem na stole hezkých pár mozků. Některé už byly jako jogrt. Ujišťuji vás, že v mozku po smrti není naprosto žádné vědomí. Je to biologický materiál ve stádiu rozkladu, toť vše.

Leon (Út, 20. 10. 2009 - 19:10)

Mona, prober se. Že ti něco...no určitě se nemohu dovolit říct že vím jak to je, tak řeknu že jsem přesvědčen na 100 procent že posmrtný život existuje.Sice nemohu reagovat na článek z roku 2007, ale neni pravda že umřeme tak a nebudeme o sobě vědět tak jako když spíme beze snu. To smím vyvrátit tím že je prokázáno že člověk ma vždy sny a vždy jeho vědomí a myšlenky fungují. Pamět na onu dobu je věc uplně jiná. A já věřím že jsem existoval před svým narozením a budu existovat i po své smrti. Moje existence neni ohraničená ani z jedný ani z druhé strany.

Petro, (Út, 29. 9. 2009 - 20:09)

v čem tyto přesvědčivé důkazy spočívají?

Petra (Út, 29. 9. 2009 - 16:09)

Existuje život po smrti a existuje lidská duše? Shromáždění vědců na proslulém California Institute of Technology naslouchalo lékařům nemocnice v Southamptonu, kteří přinesli přesvědčivé důkazy, že lidské vědomí pokračuje ve své činnosti i poté, kdy mozek přestal fungovat a pacient je klinicky mrtvý.Určitě něco existuje po smrti,ale co to se dozvíme až...

Barbra (Pá, 18. 9. 2009 - 01:09)

Myslím si,že pojem-klinická smrt-je pouze relativní,je to nejisté,už z hlediska toho,že neumíme prozkoumat a odhalit podstatu našich vlastních mozků,čili přístroje a metody,které určují funkčnost mozku jsou pouze informativní,pracují na bázi spojení s fyzickými procesy,ale ty ostatní neumí odhalit,to co označujeme za smrt,zcela jistě neznamená smrt našeho vědomí,těžko to nazvat,prostě neznamená smrt určitých funkcí a schopností našeho myšlení,mozku,ty svými procesy pokračují v tom,co nazýváme posmrtným životem.

Mona (Čt, 17. 9. 2009 - 22:09)

Mona, prober se. Že ti něco...Nechápu tvou reakci, ten internet byl jen informace o tom, že se budete divit kolik je na tohle téma různých informací a asi sis nepřečetl(a) můj názor celý, protože mi vůbec nejde o nějaký "blbý" net, ale o můj vlastní postoj k posmrtnému životu, že záleží jen na nás v co budeme věřit,ale nikdo z nás nemůže tvrdit, že ví jak to doopravdy je, takže reaguji jen na tento dotaz paní Jolany že odpovědi se asi nikdy nedočká, ptá se na naše názory na posmrtný život a ne na nesmyslné reakce, napiš svůj názor a neurážej ostatní*

Návštěvník (St, 16. 9. 2009 - 20:09)

Mona, prober se. Že ti něco vyjede na internetu není žádný argument. Jsou to z 90% bláboly.

Mona (St, 16. 9. 2009 - 19:09)

Můj názor je, že po smrti určitě něco existuje. Ja osobně věřím, že každý z nás má "duši" a až zemřeme, tak ta naše duše se dostane do míst, kde mohou jen mrtví a z nějakých důvodu my živí o těchto místech nemáme vědět. Avšak když někdo z nás tvrdí, že ví na 100%, že něco "je" či "není" po smrti, je nesmysl. Zda-li jsme se ocitli např. : v klinické smrti, v bezvědomím apod...., tak mozek stále vykonává činnost i když srdce přestalo úplně tlouct, ale vždy se vrátil opět mezi nás živé, takže nemůže vědět co je po smrti, když tam vlasně vůbec ani nedošel a jediní kteří vědí co je po smrti už nejsou mezi námi. Avšak ti co tvrdí, že po smrti nic není to taky nemohou vědět jistě. Když se podíváme na dosud nevyjasněné úkazy (komunikace s mrtvými, přesun věcí, setkání s duchy apod.) nebo na různé objevy vědců, např.nedávno zjistili, že člověk ihned po smrti ztratí 2,1 gramů bez ohledu na věk,pohlaví či stavbu těla, stačí se jen podívat na internet a možná budete překvapeni, kolik vám vyjede informací, takže něco na té "existenci duše" opravdu může být. Avšak at jsme věřící a věříme ve svého Boha, prožili jsme Klinickou smrt ....atd. nemůžeme tvrdit, že víme jak to doopravdy skutečně je a záleží jen na nás jak se ke smrti postavíme a k jakému tvrzení se spíše přikloníme*

Návštěvník (Út, 8. 9. 2009 - 13:09)

Senjoryta moc pěkné též souhlasím!!! také jsem zažila komat kdy jsem asi byla po smrti odělena ze svého těla ale nějak mně poslali mí zesnulí přátelé co jsem se s nimi setkala zpět bylo to fascinující okouzlující biolestivé a přitom krásné prostě neposatelné! věřte nebo ne ale já to zažila a vím co povídám asi ale pro někoho opravdu je to bláznovství ale pro mně je to kus krásnýho...!nepopsatelnýho života tam někde jinde s lidma co tu byli kdysi a už nejsou...!

Reklama

Přidat komentář