Reklama

existuje posmrtný život?

Júlina (Út, 8. 9. 2009 - 00:09)

Samozřejmě,fyzické a myšlenkové tělo se sebou nemají nic společného,prostě jen nějaký ten čas fungují pospolu,poté to fyzické shnije,kdežto myšlenkové pokračuje v dalších fázích existence.

Návštěvník (Po, 7. 9. 2009 - 21:09)

existuje umřel jsem při autonehodě ale pak mě oživili asi po 15 minutách celou tu dobu jsem věděl že se snaží mě oživit a to nekecám

Návštěvník (Ne, 6. 9. 2009 - 18:09)

smrt je jen opotřebované schránky zbavení se

Daniel (Ne, 6. 9. 2009 - 17:09)

souhlasim se senorytou. Smrt je proste oddeleni duse od tela, smrt neni to konec

Senjoryta (Ne, 23. 8. 2009 - 01:08)

Vysvětlit nevysvětlitelné jevy opravdu nejde,vše se osvětlí až po smrti,chápete to?
Strach ze smrti je jen uměle vimplantován do lidské mysli,kdyby si lidé uvědomovali,že je čeká oproti posranému fyzickému bytí skvělá posmrtná existence,všichni by to skončili a blokovali by si další reinkarnaci podvědomě už za ten kousek fyz.života,tohle ví jen pár jedinců,naštěstí je ostatní považujou za blázny.

pan Posmrtný (So, 22. 8. 2009 - 20:08)

existuje si myslim ale neni to dokázano no duše je jako elektrický vzruh si myslim a tento vzruch nebo duch bude putovat do dalšího organismu bez duše ktery jěště neni narozen

Skyper (So, 22. 8. 2009 - 19:08)

Bůh je jen představa dřívějších lidí a dostal se až do dneška protože si nedokázali vysvětlit nevysvětlitené jevy.

Skyper (So, 22. 8. 2009 - 19:08)

Bůh je jen představa dřívějších lidí a dostal se až do dneška protože si nedokázali vysvětlit nevysvětlitené jevy.

Gagaryn (So, 22. 8. 2009 - 07:08)

Vot eto gol.Ja sejčas vyjebal tolko sebje jebaka a oná očen glasno ego sožrála sabáka.

Gagaryn (So, 22. 8. 2009 - 07:08)

Tak až do ted jsem jebal a vyjebal jsem už pět z pěti nebožtic.No není to sice jako na Zemi.Tam to bylo spíš utrpení,ale tady to může dělat kdo chce s kým chce.

Gagaryn (Pá, 21. 8. 2009 - 21:08)

To víte že je a je to bezva!

ss (Pá, 21. 8. 2009 - 01:08)

Je,tohle je jen sotva desetinka existence většiny z nás.

miska (St, 19. 8. 2009 - 17:08)

na konci predsa musi nieco byt

Návštěvník (Út, 18. 8. 2009 - 23:08)

Piš si ty prasečiny na příslušných místech,zde se rozjímá,jistě tě potěší,že vyvolení zvládnou soulož i ve struktuře energetické existence v rámci posmrtného života.

fader (Út, 18. 8. 2009 - 22:08)

Asi jsem se tam splitl v tém posmrdném životě.Tak prominte.Nechtěl bych totiž,abych si zamrdal jako Lada jenome jednou.

Laďa (Út, 18. 8. 2009 - 16:08)

Myslím si že ano,ale občas si v duchu dodám..nebylo by lépe, kdyby raději neexistoval a vše bylo jen jednou ?

Návštěvník (Út, 18. 8. 2009 - 01:08)

Samozřejmě,že po smrti fyzického těla pokračujeme na bázi energetické existence,některá zhyne,jakoby se vyzáří,některá existuje a žije plnohodnotný nehmotný život,některá je reinkarnovaná zpět na Zemi-nešťastníci!Ještě je jedna varianta,kterou znám,znám jí proto,protože je to moje varianta,vy,kteří jí budete následovat,víte.

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2009 - 16:08)

ano existuje ale mozna ne tak jak to mame v mysly kazda osoba zvire ma urcitou energii ata tu zustava odchazi jen telo duse je nesmrtelna a vraci se

fader (Ne, 16. 8. 2009 - 05:08)

A existuje posmrdný život?

FLET (So, 15. 8. 2009 - 23:08)

Slyseli jste nekdy nekdo o klinické smrti? Prectete knízku Zivot po zivote a pochopíte! Po zivote musí neco být! Jak muzete vedet ze pred ním nic nebylo? Treba ano, jen to není k zapamatování! Je to vec nábozenství! Veríci verí ze pujdou do nebe, budhisté ríkají ze zivot je jen prechodné stádium a tak je to u vsech jinak! Já osobne verím na posmrtný zivot! Po zivote musí neco být, nemuze být jen tma a nic!! Ale je to názor kazdého z nás!

Reklama

Přidat komentář