Reklama

existuje posmrtný život?

Franta32. (Čt, 7. 5. 2009 - 00:05)

Verim ze neco je.bylo by fajn navazat spojeni ze zesnulymi.ve svycarsku uz delaji pristroj na spojeni s mrtvymi v realnem.v cechach o tom ale malokdo vi

Franta32. (Čt, 7. 5. 2009 - 00:05)

Verim ze neco je.bylo by fajn navazat spojeni ze zesnulymi.ve svycarsku uz delaji pristroj na spojeni s mrtvymi v realnem.v cechach o tom ale malokdo vi

Franta32. (Čt, 7. 5. 2009 - 00:05)

Verim ze neco je.bylo by fajn navazat spojeni ze zesnulymi.ve svycarsku uz delaji pristroj na spojeni s mrtvymi v realnem.v cechach o tom ale malokdo vi

Svaťa (St, 6. 5. 2009 - 14:05)

Věřím tomu,že posmrtný život je a jak z tohoto světa odejdeme tak se nám vytvoří obraz něčeho,co je pro nás ideál a budeme tam žít až navěky s těmi co jsme měli rádi......Téměř každý z nás prožívá nějaké trable a ti co nejvíc trpí tak se potom ocitnou v něčem,čemu se říká nebe.....

Návštěvník (St, 6. 5. 2009 - 09:05)

já mám za to že existuje!Byla jsem v komatu 4dny a za ty 4dny jsem potkala všechny blízký ale byly dávno mrtví byly to pro mne krásný4dny ale prostě jen v uvozovkách!Kde se vzali ti mrtví?Byli tak hodní milí ale poslední den řekli je toho dost musíš od nás!Tkže posmrtný život asi je určitě jsem přesvědčená!

Ema (St, 6. 5. 2009 - 08:05)

Věřím v posmrtný život i v minulé životy. Taky jsem přesvědčená,že po smrti to nekončí.

Návštěvník (Po, 4. 5. 2009 - 23:05)

Marie,fakt hezký příměr.Věřte,existuje,ale,je mi to opravdu líto,ne pro každého.Vždyť to poznáte už za hmotného života,jsou lidé naprosto duševně mrtví a neuvědomující si něco takového,lidi neschopní vnořit se v sebe,natož v někoho jiného.

marie český těš (Po, 4. 5. 2009 - 22:05)

ja také věřím že existuje.vzduch také není vidět a jak se nafouká do pneumatiky tak dostane viditelný tvar.to samé je člověk.schránka je už k ničemu ale duše-vzduch se přemístí jinam.

marie český těš (Po, 4. 5. 2009 - 22:05)

ja také věřím že existuje.vzduch také není vidět a jak se nafouká do pneumatiky tak dostane viditelný tvar.to samé je člověk.schránka je už k ničemu ale duše-vzduch se přemístí jinam.

Návštěvník (Po, 27. 4. 2009 - 17:04)

ano je posmrtný život.Naše duše je tu po několikáté a stále se bude vracet a reinkarnovat

kika (Čt, 23. 4. 2009 - 18:04)

Je mozne,ze nic nie je?!Podla mna nieco je...len tomu predsa treba werit!Preto,ze nie su 100%dokazy,neznamena,ze nic nie je...Slepy tiez newidi,ze nebo je belase...ale my to predsa wieme na istotu:-)cize wsetko sa uwidi az w tu osudnu chwilku...a nejako sme uz len wzniknut museli a nebolo to len tak:-)niekto to wsetko riadit musi:-)Dnes uz by o zazitku s niecim nadprirodzenym mohol howorit kazdy5 clowek...a co ludia a klinicka smrt?howori sa,ze je to ten najlepsi pocit na swete:-)Jew wela weci,ktore nemaju realne wyswetlenie...a prawe preto tomu werim..a mnoho ludi nieco take ako posmrtny ziwot aj skuma,naposledy somcitalao nejakej doktorke a dokonca powedala,ze je to supera ze sa na to sama tesi...Napr.stari Egyptania boli vychovani tu na baze toho,ze toto je len priprawa na to krasne co nasleduje potomto hmotnom ziwote...kazdy sa smrti boji,skoro kazdy..ale myslim,ze to netreba brat za nieco konecne a zle....:-)ale iba za prechod:-)krasny prechod....

kika (Čt, 23. 4. 2009 - 18:04)

proc by ne?je dost dukazu ze jo..a nic nemuze byt

Jana 24 (Čt, 16. 4. 2009 - 18:04)

No já fakt nevím.....je možný že ještě něco bude, nikdo to neprokázal ani nevyvrátil....zatím.

morr (Út, 14. 4. 2009 - 09:04)

smrti teprve vse zacina,je videt ze otom jeste asi moc nevite vy ste si to telo vybrali sami a kdyz umrete tak si vyberete dalsi

david (Po, 13. 4. 2009 - 13:04)

Nejlépe je věřit sobě samému. Většinu informací v sobě máme-kolektivní vědění, které je mnohem rozsáhlejší, než si myslíme. Ale bohužel většinou nedokážeme naslouchat sami sobě, svému nitru.A jinak - já radši něco vím, než abych slepě věřil jen pro víru samu.

Jana (Ne, 12. 4. 2009 - 23:04)

Tak čemu mužu věřit?

Návštěvník (St, 1. 4. 2009 - 23:04)

jardo,máš skvělou práci,fakt,neotravují,nežvaní,a proč jen třikrát do týdne?
Jakmile začnete vyplivovat duši a propadat se do tepla a blaženosti ze zbavení se lidského těla,budou na vás čekat ti,kteří k vám patří,ovšem,ne stejně pro každého,někdo letmo uzří nějakého vesmířana a zanikne do bezduché hmoty,na někoho čekají ti,kteří s ním mají nějaké nevyřízené účty,přirozeně již zemřelí,někdo bude existovat plnohodnotně,jako energie činná,každý provedl nějaké prasárny a záleží jen na tom,jak útrpně je odčiňoval v tom,či onom životě,pro někoho tak,pro někoho onak,někdo je vrácen do dalšího poz.žití,někdo zůstane,ale má různé osudy....

jarda (St, 1. 4. 2009 - 13:04)

třikrát do týdne odvážím zesnulé na patologii.teprve při kontaktu s nimi.cítíte,že vysílají nepopsatelnou energii a tou energii může být právě lidská mysl,čili duše.I kdyby posmrtný život nebyl,pro lidi je jen ta myšlenka,že existuje jako vzduch nebo voda,kterou k životu a dobrému pocitu celý život potřebují.člověk by měl v něco věřit už jen pro svůj dobrý pocit a snadnější život.

david (Po, 30. 3. 2009 - 16:03)

Podle mne je více forem posmrtného života, záleží na stupni vývoje člověka. Jsem přesvědčen o existenci převtělování, o tom, že člověk může přejít do další existence. Jsem ale přesvědčen i o tom, že někteří se už nepotřebují převtělovat, jsou definitivními bytostmi - z nich se stávají duchové, ovšem i ti jsou na různém stupni. Při obzvlášť ošklivém životě(či spíše životech, ono se to zřejmě sčítá) následuje peklo. Rozhodně si nemyslím, že za každý malý hřích jdeme do pekla, to by jsme se tam sešli všichni. Každopádně jsem přesvědčen o existenci duchů, kteří jsou asi na různých stupních - některé prameny hovoří o sedmi stupních duchovní existence. Někteří jsou docela nízcí - a ti evidentně dělají neplechy, o čemž evidentně píše Zina. Mimochodem - docela pomáhá alkohol, ne se opít, ale dát si třeba jednu skleničku vína, zmírní se pak fáze příchodu hlubokého spánku, který mnozí prostě nesnášejí. Dobrá je i obyčejná uklidňovací meditace. A jinak - nyní s příchodem jara je větší počet tzv.magických dnů, takže je možné, že i ti duchové jsou mnohem aktivnější.

Zina (Po, 30. 3. 2009 - 00:03)

Karle,ty propagátore americké společnosti,ty tam skončíš určitě,já ne.
Z předposledního spánku mě zase vzbudil duch,byl příšerně nadrženej,až se z toho celý chvěl a sahal na mě,tak jsem se lekla,vylítla jsem a v tu ránu byl pryč a tak je to furt,mám teď pořád živé sny a můry,většinou mě budí co každých dvacet minut,nevíte,proč mě poslední dobou stále navštěvují?Není nějaká zvýšená intenzita jejich činnosti,vy co se v tom orientujete,poraďte!

Reklama

Přidat komentář