Reklama

existuje posmrtný život?

Karel (Ne, 29. 3. 2009 - 22:03)

Představte si, že jste skončili v pekle a už tisíc let se vaříte ve vroucím oleji. Pořád toužíte po posmrtném životě ?

c.rony (Ne, 29. 3. 2009 - 18:03)

když jsme, na světě, tak nám mozek funguje na 1o0 procent..když spíme, funguje nám jen na 55 procent a tak o sobě víme jen ty věci, které jsou podstatné pro děj, když spíme, někdy o sobě nevíme, ale víme, že jsme...ale když nám mozek přestane fungovat, přestane nám fungovat mysl a tak tedy vpadáme do apsolutního osoběnevětí, nevíme o sobě, neexistujeme, protože nám nic nefunguje, jen mužeme teoreticky prostoupit do druhého těla a vnímat to jako své vlastní, kdo ví, třeba ve vás žije mnoho lidí tedy ležatá osmička lidí :-)

Návštěvník (Út, 3. 3. 2009 - 01:03)

Vyznáte se v mayoské číselné a fyzikální soustavě?
Dokonalost sama,no a co,za pár ročků tam budeme všichni,ať fyzicky,či myšlenkově.
Struktura myšlenky je věčná,nikoli struktura ducha.
Mayové byli posledními inteligentními bytostmi na této planetě.
Klidně bych jim obětovala své srdce,jen jim.

Návštěvník (Út, 3. 3. 2009 - 00:03)

Jakou zkušenost?

zeta (Po, 2. 3. 2009 - 12:03)

Tak na to neznám odpověď, proč se to někomu stane a někomu ne. Nevím proč zrovna já mám tuhle zkušenost, ale stalo se mi to a jen já s tím žiju dál a musím si to v hlavě nějak srovnat. Ale to je právě to, najednou jsou některé věci jasné a vysvětlit to nijak nejde. Nicméně, člověk je potom jiný. Já mám od té doby jiné hodnoty. Dívám se na lidi, nějak jinak a materiální věci jsou pro mě jen věci bez toho, že bych se jich kdykoli mohla vzdát. Jsem za tu zkutečnost ráda. Zeta

Návštěvník (Po, 23. 2. 2009 - 14:02)

Jdi s tou výživou někam, spame jeden!!

Návštěvník (Po, 23. 2. 2009 - 14:02)

KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO
7 denní kurz hubnutí zdarma - registrace na www.snama.cz/dieta NEJDE JEN O HUBNUTÍ, ALE PŘEDEVŠÍM O KVALITÍ VÝŽIVU ORGANISMU

Pampeliška (Po, 23. 2. 2009 - 13:02)

Moodyho jsem kdysi četla, i spoustu jiných autorů, takřka vše, co u nás vyšlo na toto téma tak do roku 2000.
Pohledy různé, ale základ stejný.
Znovuzrození a myšlenka reinkarnace se objevila i v Bibli. Byla však důsledně odstraněna ve středověku.

Návštěvník (Po, 23. 2. 2009 - 12:02)

je to bulvár Jano:-)

Jana (Po, 23. 2. 2009 - 09:02)

Já také nevěřím v peklo, protože to nejde dohromady s laskavým Bohem. To je zajímavá informace, že Moody není solidní literatura. Čhceš říct, že Moody je lhář?
Jen proto, že s ním nesouhlasíš?
A co George Ritchie ("Návrat ze zítřka"), ten taky podle tebe lže?

Pampeliška (Ne, 22. 2. 2009 - 09:02)

Mílo,
nevíš co je astrologie.
Jestli za astrologii považuješ to, co se v bulváru dělá jako "předpovědi" (vycucané z prstu), za to já nemůžu.

Anna (Ne, 22. 2. 2009 - 08:02)

No vždyt jo:-)
Místa v nebíčku nejsou,tak jdem všichni do pekla.Bude tam sranda a teplo.V nebi táhne a ještě by nám pořád někdo něco zakazoval.

x (Ne, 22. 2. 2009 - 00:02)

21. 2. 2009 11:48:24, Anna
Jsou to tyto:pýcha,lakota,závist,hněv,smilstvo,nestřídmost(obžerství),lenost.
Takže do pekla jdeme asi všichni:-)
Tak to nechápu,jak by mohli existovat šťastní lidé,já jsem přetěžkej hříšník.
Vždyť tohle je naše podstata,kurvíme se,podvádíme,lžeme,přežíráme se,intrikaříme,manipulujeme.....

Míla (Ne, 22. 2. 2009 - 00:02)

Tvoje já nemůže posmrtně vegetovat a pak se prostě rozhodnout v reinkarnaci v nějakého tvora,buď posmrtný život věčný a to co se nám jeví jako minulé životy je jen záležitostí pozůstatku stejného genetického základu,uvědomte si,že jsme všichni potomci několika málo organismů,které se museli rozmnožovat v kruhu rodinném+to co nikdy neodhalíme-funkce mozku,které nedokážeme prokouknout a ovlivňovat+dimenzionální přenosy,nekonečno vůbec nemusí existovat,zřejmě neexistuje,možná má všechno své hranice,ale my jsme slepá vývojová větev,respektive pravděpodobně veškeré organismy na této planětě jsou konečné,neprochází-li organismus genetickým zdokonálováním řídících funkcí,nutně geneticky mutuje a nepronikne sám sebou.Lidský mozek sám sebe nikdy neodhalí.Jsme vesmírným boxem pro zachování DNA,v okamžiku,kdy dojde ké katastrofě a život bude vyhlazen,poletí do širého vesmíru,chráněná v chladném jádru a obklopená žhavou hmotou a tak furt dokola,pár miliard let ve vesmírných poměrech nic neznamená.
A s těmi pámbíčkáři dejte pokoj,odjakživa to představovalo diskriminaci ženského pohlaví,zotročování,zastrašování,rozdmýchávání konfliktů,alibismus.
Pampeliško-nemíchej planety a hvězdy s paskvilem jménem astrologie,stejné jako manipulace bohem.
Chyb jak když píše prase.

Anna (So, 21. 2. 2009 - 19:02)

:-))))))

Tom (So, 21. 2. 2009 - 18:02)

Oprava: dnes ještě ne.

Tom (So, 21. 2. 2009 - 18:02)

Dnes ještě, plánuji to až někdy večer. .-)

Anna (So, 21. 2. 2009 - 17:02)

Tak zrovna tohle jsem před chvílí četla-čert aby se v tom vyznal:-)
každopádně z toho vyplývá,že pohlavní styk byl,že?

Tom (So, 21. 2. 2009 - 17:02)

Maria podle katolické nauky byla (podobně jako Eva) bez prvotního hříchu. Na rozdíl od Evy však tuto neposkvrněnost neztratila ani osobním hříchem. Byla (na rozdíl od ostatních) uchráněna i od následků prvotního hříchu, jako je náklonnost k hříchu a nezřízená žádostivost. Nebyla však uchráněna od vnějších důsledků hříchu, jako je bolest a utrpení, které nesla spolu se svým synem. Mariino uchránění od prvotního hříchu jistě nebylo nutnou podmínkou vtělení Božího Syna. Podle katolické nauky nicméně bylo vhodné, aby Bůh přišel na svět do čistého, svatého příbytku, protože vedle jeho svatosti neobstojí nic poskvrněného. I pro jeho lidský vývoj v rodině bylo vhodné prostředí dokonalé svatosti. Ale hlavním důvodem bezhříšnosti Mariiny je zřejmě to, že Maria měla jako nová Eva zastupovat lidstvo v souhlasu s Božím vykupitelským záměrem.

Tom (So, 21. 2. 2009 - 17:02)

Anno, to neposkvrněné početí je myšleno ještě jinak - že Panna Maria se narodila bez prvotního hříchu.

Reklama

Přidat komentář