Reklama

existuje posmrtný život?

zeta (Čt, 19. 2. 2009 - 08:02)

Ahoj všem. Čtu si vaše příspěvky a není možné přesvědčit materialistu a někoho, kdo nechce ani připustit jinou možnost, než jeho vlastní mínění.
Já měla zástavu srdce a oživovali mě několik minut. Byla jsem u stropu a vše viděla a slyšela. Pak jsme to probírali s lékařem. Od té doby vím, že je po smrti něco dál. Od té doby mám něco navíc. Poznám myšlenky druhých. Vím občas co se stane a mám jiné postřehy, které jsem dřív neměla. Je to zvláštní a nedokáži to vysvětlit, jen vím, že to je. A pak se v tom vyznejte. Mám muže těžkého materialistu. Co necítí a nevidí, tomu nevěří a přece je spousta věcí které se nedají uchopit a jsou. Nejsem věřící, žádnej katolík, žádnej jehovista. Žiju, vím o reinkarnaci své a nikoho tím nechci osnit ani ohromit. Je to moje vědomí.
Pa

Návštěvník (Čt, 19. 2. 2009 - 08:02)

jestli trochu věříte v boha přečťete si bybli a nebudete tad plácat zakové blbosti žádný život po smrti není a nebude!!!!!!

Návštěvník (Čt, 19. 2. 2009 - 07:02)

Adame, jsi zblblej materialismem.

Návštěvník (St, 18. 2. 2009 - 22:02)

Ano,každý má právo na svůj názor!

Adam (St, 18. 2. 2009 - 21:02)

Hovno !

Návštěvník (Po, 16. 2. 2009 - 18:02)

Já jsem přesvědčená,že posmrtný život existuje. Tělo je jen schránka,kde je schovaná dušička a ta je věčná.

Návštěvník (Po, 16. 2. 2009 - 16:02)

...moudrý to muž...

Jindra (Po, 16. 2. 2009 - 14:02)

znám p. RNDr Ivana Šolce, kdysi člena akademie věd. Dnes se svoji paní vede bohoslužby u církve husitské. Je přesvědčen o posmrtném životě. Mnohokrát jsem s ním diskutoval. Je to fyzik a přesto věří v něco... Vždycky mě říkává: Snaž se pochopit co jde a uctívej co pochopit neumíš.

Návštěvník (Pá, 13. 2. 2009 - 10:02)

Žijme každý den na plno!

Návštěvník (Pá, 13. 2. 2009 - 08:02)

Jáchyme, Bože, to je hrůza...
Važme si každého dne, kdy jsou naši blízcí ještě námi. :-(((

Jáchym (Čt, 12. 2. 2009 - 23:02)

Já bych byl moc rád, kdyby existoval posrmtný život. Umřel mi předevčírem bráška, z ničeho nic ve 29 letech. Hůř mi ještě nikdy nebylo. Kdybych se s ním mohl ještě potkat, nevím co bych za to dal. :-(

JMK (St, 4. 2. 2009 - 14:02)

Jano, jen poznámka k tvému přesvědčení. Pokud vědci něco objeví, na něco přijdou, rozhodně to neznamená, že se o tom veřejnost dozví. Dozví se to investoři, kteří výzkum financují, pak armáda, bezpečnostní složky, sami vědci prohlašují, že na veřejnost prosákne tak 15% toho, co "objeví".
Ale hlavně, věda zkoumá hmotu, jenže náš svět není pouze hmotný, cožpak se dá změřit nebo zvážit úsměv, láska, naděje, víra, zloba, nenávist, inspirace, moudrost... Odjakživa lidé věřili, že náš svět není pouze o tom, co vidíme svýma očima nebo čeho se můžeme dotknout, ale podstatnou část světa můžeme poznávat jen svou intuicí, svým šestým smyslem, vnitřním cítěním - svou duší, která je nesmrtelná.

Anna (St, 4. 2. 2009 - 14:02)

Ra:a čím jsi si jistá ty??hm...
Já jsem navíc netvrdila,že jsem si jistá!
Je to můj názor-ovšem co té osobnosti se týče,jsou věci geneticky dané a zbytek nasbírán běhěm života díky mozku.
Tohle snad už proboha vysvětlovat nemusím,doufám,že máte alespon elementární znalosti
Takže ve chvíli smrti je po osobnosti.
Anonyme,mě litovat nemusíš,spíše sebe,že nemáš ani odvahu ani slušnost se alespon nějak podepsat.
nebaštěte to tak,copak o něco jde?
No natáhnem bačkory a bude.A co bude uvidíme..
Já mám svejch starostí dost,ještě válčit s někým ,kdo má problém pochopit text.
jano,veřejnost ví naprostý kulový.Vědci
nemají potřebu svoje výsledky cpát veřejnosti.
Víš co je věcí,které netušíme že vědí?:-)))))
nebud naivní,pro vědce je běžná veřejnost primitivní plebs.

Návštěvník (St, 4. 2. 2009 - 13:02)

je tu nějakej zkurvyplod kterej pod jinýma nikama provokuje, webmasteři jsou amatéři když ty stránky neumí oštrit a uchránit diskutující před takovýma chudákama

Jana (St, 4. 2. 2009 - 13:02)

Ra, já jsem taky slyšela případech dětí, které v klinické smrti viděly své zesnulé příbuzné, které neměly možnost poznat za svého života. Jsou to opravdu velice zvláštní věci. A věřím tomu, že kdyby vědci opravdu našli vysvětlení těchhle jevů, už by to veřejnost věděla.

Návštěvník (St, 4. 2. 2009 - 11:02)

Anno, fakt?
Ale to je mi Tě líto...

Ra (St, 4. 2. 2009 - 11:02)

;) jak si můžeš být tak jistá?

Anna (St, 4. 2. 2009 - 10:02)

Má osobnost.To jsem já.Má povaha-to jsem já,ale osobnost zmizí s úmrtím mozku.

Návštěvník (St, 4. 2. 2009 - 10:02)

Nejsi mrtvá nikdy. Jen Tvé tělo umře. Jsi snad své tělo? Jsi své srdce, svůj mozek? Považuješ se za orgány?

Anna (St, 4. 2. 2009 - 09:02)

Jano,opět mi dokazuješ,že jsi mé příspěvky nečetla dobře.
Ty se bavíš o tomto prožitku obecně.Já jsem tvrdila,že některé s těch"symptomů" jsou prozkoumány a výzkum byl uzavřen s tím,že lze vědou jev vysvětlit.
Pořád píšeš"to",ale my se bavíme o konkrétních jevech.Některé z nich prostě jasné jsou.
Pokud si pamatuji,odkázala jsem Tě na univerzitní knihovnu.Jestli čekáš nějakou beletrii typu Moody apod.,to se na mě nezlob,to Ti těžko doporučím,protože vědecké práce jsou dlouhé,nudné a pro laika naprosto nemožné k pochopení.
Já Tě tím nechtěla urazit,ale k tomu,abys tyto materiály mohla prostudovat,potřebuješ adekvátní vzdělání.To je jako bys chtěla po prvnákovi,aby počítal zlomky hned první den ve škole.Prostě to chce zajít do knihovny-nebo ještě lépe,říci někomu,kdo má průkazku a vyzná se tam,aby Ti příslušnou literaturu přinesl.
ty jsi dosud četla knížky,které Ti tvou teorii podporují.Zkus někdy sáhnout po opaku,aby sis udělala obrázek.
A znovu opakuji-už asi po desáté:já neřekla,že posmrtný život neexistuje!rekla jsem jen,že vzhledem k tomu,co jsem prostudovala,jsem dospěla k názoru,že ty stavy,které následují po zástavě srdce,nejsou ten skutečný posmrtný život.Takže po několikáté opakuji:definitivně jsi mrtvá po smrti mozku!

Reklama

Přidat komentář