Reklama

existuje posmrtný život?

KOKO (Čt, 15. 1. 2009 - 17:01)

Ja věřím v posmrtny život , vím že když umřu tak se převtělím něco ,ale už to nebudu ja , nesmějte se,,, moje maminka je pořad semnou a to zemřela před 14 lety, je somnou cítím ji když je mi nejhuř vím žeje semnou,, mě muj tata dal vědět že umíra jak mi to někdo vyvratí ? vím že se sníma setkam , zdravím ,

KOKO (Čt, 15. 1. 2009 - 17:01)

Ja věřím v posmrtny život , vím že když umřu tak se převtělím něco ,ale už to nebudu ja , nesmějte se,,, moje maminka je pořad semnou a to zemřela před 14 lety, je somnou cítím ji když je mi nejhuř vím žeje semnou,, mě muj tata dal vědět že umíra jak mi to někdo vyvratí ? vím že se sníma setkam , zdravím ,

Mare (Čt, 15. 1. 2009 - 16:01)

Pokud to myslíte v souvislosti s tím, že můžeme komunikovat s dušemi zemřelých....Tak takovým způsobem neexistuje.
Nebo lépe řečeno existuje, ale není to o duších zemřelých lidí....ale o trochu jiném duchovním světě.....

Ale to, že už dnes /lépe řečeno před 18 lety/ jsem přešla ze smrti do věčného života......o tom vím, tak jak o tom vědí všichni křesťané......

Můžete si mně vyzkoušet, jestli jsem se nezbláznila,......

Míla (Čt, 15. 1. 2009 - 15:01)

Ahoj všem, také si myslím, že asi je, jako malé holce se mi stávalo, že jsme s rodiči přijeli někam, kde jsme nebyli a já jim vykládala, co kde je a kam se kudy dostaneme. Ve 13ti se mi začaly zdát sny, které se pak staly, jsou jiné, než ty "obyčejné" a nikdy nevím, jestli se stanou dneska nebo za rok, ale vím, že jsou to ty do budoucna, někdy jsou o věcech, které si myslím, že se mě nemůžou týkat, ale nakonec se stejně stanou tak, jak jsem je viděla, proto si myslím, že život nekončí smtrí. Navíc, když se kouknete na základ všech velkých náboženství, tak mají hodně společného, někdy i historických a ověřitelných fakt, je to jen náhoda? myslím, že ne. Hmm, jednou poznáme, jak to je.

Návštěvník (Čt, 15. 1. 2009 - 12:01)

Milá Wendy nebudu ti to vyvracet ale sen to nebyl a já vím co jsem viděla !Nikdy semi už od té doby o oněch mrtvích nezdálo jen prostě když jsem ležela na ARU v komatu jsem s nimi mluvila probírala jsem to pak vše s psychlogem a psychoterapeutem a i oni se shodli že už takových případu lidí co byli mimo v komatu měli kteří se sešli s mrtvými nechci ti to vyvracet ale můj názor je ten že asi něco po smrti je a vlastně je to každýho věc co si myslí!

wendy (Út, 13. 1. 2009 - 16:01)

ty tvoje vidini aleno nejsou skutečnost to je jako sen taky se nikdy nesplni. ani když se ti zdají pořát já mám třeba takovej sen že když uslišim že se zmyje přemnožili tak se mi to zdá že je celá naše zahrada plná hadů a já po nich šlapu. A taky se to nikdy nestalo to musíš přemejšlet co si o tom myslíš když nejsi v komatu a nemáš vidiny a možná ti to jen naznačovalo jak je to krásné být zase jako malé dítě když si to vemu s tim mim textem jako myslet si to můžeš v tom ti nic nebránim ale sny ti jen něco naznčují třeba se ti zdá že jseš tlustá a žereš všechno na co přijdeš tak to ti třeba naznačuje že jsi začala moc jíst to tělo ti to takovím způsobem naznačuje už chápeš??

alena (Út, 13. 1. 2009 - 14:01)

Taky jsem po tom nikdy nepátrala až se mi přihodila příhoda při zákroku v nemocnici jsem upadla do komatu a svět se div měla jsem asi nějaké vidění naši milí známí příbuzní se mnou tam byli ale poslali mně zpátky mají se všichni dobře jsou rozesmátí a krásní i když některé si pamatuji odcházet z onoho světa v zuboženém stavu nemocí tak já s nimi mluvila a byli zdraví a krásní nechápu to do dnes poslali mně zpět prý tam mezi ně nepatřím až prý příjde ta pravá chvíle tak mně povolají bylo mi s nimi tak hezky že to neumím popsat!Tak si proto už od té chvíle myslím že posmrtný život je a je krásný!A nikdo my to nevezme!Já to zažila prostě jsem s nimi mluvila ja to zajímavé že si to tak dobře pamatuji i přesto že jsem byla v komatu neuvěřitelné!

wendy (Út, 13. 1. 2009 - 12:01)

já si myslim že posmrtnej život ani tak moc neni protože jakmile zemřeš vidíš chvíli černo jako kdyby jsi spala a pak se probudíš a jseš malé 3 leté dítě a co jsi zažila si nepamatuješ jako když si nepamatuješ že si něco udělal(a) v dětství ale někdy se to může projevit že jsem žila protože se mi někdy zdá že jsem to už někdy vyděla i když jako ty člověk takovej víš určitě že jsi tam byl(a) mluvit se taky naučíš sam(a) a nikdo tě to neučí jako učitel ve škole.a já si právě myslim že to mluvení už vlastně umíš z mynulého života jen si to neuvědomuješ ale je tu taky jiná možnost někde jsem se koukala že existují duchové dávali to i ve správách že v obchodě zemřela matka té ženy která tam prodávala a vyděla něco černého a v tom obličej své matky, ale zase jak asi ten duch vydrží dlouho nemuže být přece na věky. Ale když už to tam bylo tak si to můžu spojit dohromady můžu si představit že když zemřu budu mít chvíli tmu jako když spím a být chvíli duchem pak po několika dnech se zase něco stane a budu mít zase černo před očima a pak se znovu narodim budu mít nové mladé orgány o nové zdravé srdce.

Jitka (Ne, 11. 1. 2009 - 08:01)

Milá Jano,
Já samozřjmě věřím, že posmrtný život existuje. Soused se s námi soudí o majetek, je to opravdu velice nepříjemný spor, u okresního soudu jsme to prohráli. Odvolali jsme se ke krajskému soudu, termín odvolání byl stanoven na 6.12., to mám narozeniny. Termín vyhlášení rozsudku byl stanöven na 13.12. to je datum narození mého tatínka a datum úmrtí matky mého manžela. Pořád jsem rozsvěcovala svíčky a prosila naše předky, kteří zavinili, že nemáme v ruce žádné dokumenty, aby mi pomohly. Nakonec soud rozhodl v náš prospěch a dále věc vrátil k novému projednání. Myslím, že můj tatínek byl u toho soudu se mnou a i když se s mojí tchyní nikdy nesetkali, pomáhají nám s manželem v těchto věcech. Milá Jano, věř, že ten kdo Ti byl drahý neumírá, je s Tebou a chrání Tě, jako to dělal když žil. Přeji Ti, abys poznala, že to, co říkám je pravda. Jitka

Jitka (Ne, 11. 1. 2009 - 08:01)

Milá Jano,
Já samozřjmě věřím, že posmrtný život existuje. Soused se s námi soudí o majetek, je to opravdu velice nepříjemný spor, u okresního soudu jsme to prohráli. Odvolali jsme se ke krajskému soudu, termín odvolání byl stanoven na 6.12., to mám narozeniny. Termín vyhlášení rozsudku byl stanöven na 13.12. to je datum narození mého tatínka a datum úmrtí matky mého manžela. Pořád jsem rozsvěcovala svíčky a prosila naše předky, kteří zavinili, že nemáme v ruce žádné dokumenty, aby mi pomohly. Nakonec soud rozhodl v náš prospěch a dále věc vrátil k novému projednání. Myslím, že můj tatínek byl u toho soudu se mnou a i když se s mojí tchyní nikdy nesetkali, pomáhají nám s manželem v těchto věcech. Milá Jano, věř, že ten kdo Ti byl drahý neumírá, je s Tebou a chrání Tě, jako to dělal když žil. Přeji Ti, abys poznala, že to, co říkám je pravda. Jitka

Jana (Pá, 9. 1. 2009 - 13:01)

Poradíme Vám jak zdravě, bezpečně a dlouhodobě zhubnout. Přizpůsobíme se Vašim potřebám i životnímu stylu. Garantujeme Vám dosažení cíle, veškeré informace, 7 denní kurz hubnutí zdarma, registrace na: www.snama.cz/dieta :-)

Fiona (Pá, 9. 1. 2009 - 06:01)

Nech se překvapit,ale stejně si neuvědomíš že předtím už něco bylo...

Honza (Pá, 9. 1. 2009 - 02:01)

a jak ty vis ze posmrtny zivot neni , ano ve spanku o sebe nevis ale neco se ti zda .. ze smrti strach nemam .. ale nedokazu si predstavit nic ...

Honza (Pá, 9. 1. 2009 - 02:01)

Nechme se prekvapit :)

jan (Čt, 8. 1. 2009 - 17:01)

Posmrtný život existuje, jak to tady čtu, chtěl bych dřív znát nějaký důkaz, že neexistuje. Moc se mi jinak líbil příspěvek od Heleny, leccos z toho dává smysl a je k zamyšlení.

Návštěvník (St, 7. 1. 2009 - 11:01)

Pokud říkáte recyklaci posmrtný život tak ano.

888 (St, 7. 1. 2009 - 11:01)

999 jak v jinem časoprostoru ?

999 (Ne, 4. 1. 2009 - 19:01)

Po smrti se rodíme v jiném časoprostoru :-)

Helena (So, 3. 1. 2009 - 11:01)

Nevím jak se to dá nazvat Posmrtný život? záleží na každém z Vás jak tomu chcete říkat, pravda je, že po smrti opravdu něco je. Rodíme se na Zem abychom splnili určitý úkol o kterém před narozením víme a jsme si vědomi toho co nás v našem životě čeká. Po narození vše zapomínáme, aby naše duše byla ušetřena vědění a činy z minulých životů, chápejte to asi tak, že by se vám nelíbylo kdyby jste věděli, že jste byli v minulém životě nepř. zabiti nebo jste prožili něco hrozného. Toho jsme ušetřeni tím, že ti nevíme.Existuje hlubinná terapi, ve které vás zkušení terapeuti uvedou do minulých životů a vy máte možnost pochopit své chyby, ale záleží na každém z nás. Ráda bych ještě reagovala na titulek, že v posmrtný život věří jen lidé, kteří se bojí smrti... já se jí nebojím.. a věřím. Je mi 16 let a záleží na každém co si myslí a ne že kdo věří tak se něčeho bojí!! chtěla bych doporučit lidem, kteří se o toto zajimjí aby si přečetli knihy od Marty Foučkové Já, Já jsem ....

Natura (Pá, 2. 1. 2009 - 07:01)

Petře,
ač je poslední anonym trochu úsměvný, s tou menstruací, tak má v zásadě pravdu.

Nezahrávej si s takovými věcmi, není to sranda!

Vždycky se zeptej PROČ to chceš dělat. Jaké jsou Tvé úmysly?
Komunikovat s tím, kdo nám byl blízký, se dá i jinak, a pokud on chce, cestu si k Tobě sám najde (často formou snů, nebo různých znamení).

Autor, o němž píšeš (L-Perry), napsal (taky s Moodym) i knihu, kde píše o hypnotických regresích, jak jako psychiatr pomáhal lidem. Jenže na konci knihy je taky návod, na autohypnotickou regresi (nahraje se to na kazetu a pustí).
Myslím, že si v té době vůbec neuvědomoval nebezpečnost takového počinu-pustit to mezi lid. Jsem přesvědčena, že dnes už by to neudělal. neuvědomoval si možné následky, protože netušil, komu všemu se může taková kniha dostat do rukou.
Vždyť to můžou zkoušet (ať už hypnózu nebo zrcadlo) i dvanáctileté děti...a to jsou pak fakt děsy, co jim hrozí. :-(

Jsi dospělý, buď rozumný, a nepokoušej štěstí, tohle není hra, jde tu o hodně. Na hraní jsou karty, šachy, Monopoly...:o)

Reklama

Přidat komentář