Reklama

Generalizovaná úzkostná porucha

Steve (Út, 7. 3. 2017 - 02:03)

Genralizovaná úzkoszná...Ty tomu taky koukám prdlačku rozumíš ...

........ (Út, 7. 3. 2017 - 00:03)

Genralizovaná úzkoszná porucha se dá přemoci vlastní prací na sobě! Antidepresiva Vám ještě víc uškodí! Chce to, být asertivní a všechno si tak moc vážně nebrat! Dodržujte zdravou životosprávu! A jak napsal Boublegum, nepozorujte se, jděte do práce, do společnosti!
Isina: AD Vám nepomáhají, tak je neberte! Zřejmě je nepotřebujete!
Michal:Na co antidepresiva? Brintelix neznám. Prothiaden, to je pěkné svinstvo, z řady TCA!!! Mají akorát celou řadu nebezpečných vedlejších účinků! Tak je neberte, no!
Když je přestanete brát, uděláte nejlíp pro své fyzické i psychické zdraví! Radím, nepozorovat se a nechodit k psychiatrům! Vysazovat léky se musí postupně! Nejdřív odbourejte, zdravý škodlivý, Prothiaden! Ten patří k těm nejhorším svinstvům, v řadě antidepresiv!

Steve (Po, 6. 3. 2017 - 21:03)

Zdravím také se stouhle...To teda jo, pěknej prevít.

Boublegum: Hele ty víš co jo, drž klapačku, nevíš o tom lautr nic. Až to na tebe nedejbože skočí, dopadneš úplně stejně jako tito předřečníci ... Nebo si myslíš že si vymýšlej pohádky?

Boublegum (Po, 6. 3. 2017 - 13:03)

Simulanti. Do jednoho.

Isina (Ne, 12. 2. 2017 - 13:02)

Mám diagnostikovanou generalizovanou úzkostnou poruchu a k tomu střední depresi a PPP. AD nepomáhají, je to s nimi stejné jako bez nich. Prostě jsem se s tím naučila žít a normálně fungovat. Jen občas se kompletně složím. Pokud jste mladí lidé a tyto problémy nemáte vrozené nebo endogenní depresi, tak AD nemá smysl brát. Jde o to, překonat blbé období a mít vhled do svého stavu

MIchal (Ne, 12. 2. 2017 - 13:02)

Zdravím také se stouhle poruchou či spíše potvorou potýkám řadu let. Antidepresiv jsem přebral, že bych o tom mohl napsat knížku. Výsledek nula. Vlastně až na Zoloft. Ten mě tak odrovnal, že jsem skončil ve špitále. Nyní mám už skoro rok Brintelix ráno a Prothiaden večer a zase nic. Je to opravdu dost omezující tím spíš, že se pořádně nedá zjistit příčina.

kačka (Út, 15. 11. 2016 - 19:11)

Děkuji za podporu. U lékaře vždy říkám vše. Tyto léky beru už od roku 2010. Asi šest let jsem nebrala nic a zle mi bylo neustále. Teď se to vrací tak třikrát až čtyřikrát do roka a vždy je mi zle třeba 14 dní. Takže oproti dřívějšku je to lepší dalo by se říct. Včera jsem byla na kineziologii a musím říct, že to mělo něco do sebe. Člověk když je mu zle hledá pomoct všude. :-( zajímalo mě zda s ty stavy paniky taky někomu vrací i přes medikaci...Vím,že tahle porucha je v hlavě a hlavně někde hluboko v podvědomí

Jirka (Út, 15. 11. 2016 - 18:11)

Ahoj všem.Kačko,chápu tedy dobře,že k doktorce docházíš,když máš medikaci.Řekni mi tedy,čím to je,že ti sezení,ani léky nepomáhají k tomu,aby jsi se cítila lépe?Důvěřuješ své doktorce,máte k sobě otevřený přístup,svěřuješ se po pravdě?Pokud ano,pak je třeba jí říci,že ti léčivo nepomáhá.Mohla by ti nabídnout jiný lék,on se někdy ten správný musí hledat,zkoušet.Nebo také může být,že je v tobě něco,o čem jsi p.doktorce neřekla.Něco ze tvé minulosti,třeba traumatický zážitek,který v tobě následně mohl rozvinout posttrauma,fobii,či nějaký komplex.Případně nějaký experiment s drogou (alkohol,tráva atp.) o čemž by p.doktorka také měla vědět.
A pokud ti snad tvá p.doktorka nějak 'nesedí',což brání tvé otevřenosti,můžeš si vyhledat a zkusit sezení u nějaké jiné (jiného).Na důvěře a dobrém pocitu ze sezení velmi záleží.
Přeji hezký večer;a ať je dobře.
:-J.

kačka (Út, 15. 11. 2016 - 07:11)

Já mívám u toho záchvaty paniky. Strach a nevolnosti jsou nejhorší dopoledne k večeru je to už lepší. Beru Cipralex ale stejne se mi ty stavy vrací jednou za čas. :-(

Pampeliška (Út, 15. 11. 2016 - 06:11)

Opravdu tu neni nikdo kdo...Dříve jsem tuto dg.dostala.potom se vselijak menila,i já jsem se měnila.
AD mi nepomahaly,jedině BZD-rivotril ,lexaurin,neurol... a nejvíc dlouhodobá psychoterapie. Teď mám jiné problémy,ale GAD už ne.:-)

kačka (Út, 15. 11. 2016 - 06:11)

Ahoj. Mě byla tato diagnóza...A co tedy s tím děláte?

Láďa (Út, 15. 11. 2016 - 03:11)

Ahoj. Mě byla tato diagnóza sdělena před cca patnácti lety. A jak se cítím? Rozhodně nijak ideálně...A jestli s tím nějak bojuji? Spíše ne. Nebo rozhodně ne způsobem, který tak rádi doporučují psychologové(psychiatři)...

kačka (Po, 14. 11. 2016 - 11:11)

Opravdu tu neni nikdo kdo trpi generalizovanou úzkostnou poruchou? Chci vědět jak se cítíte a jak s tímhle bojujete....

kačka (Čt, 10. 11. 2016 - 08:11)

Zajímal mě názor a zkušenosti někoho kdo opravdu trpí generalizovanou úzkostnou poruchou.

proč? (St, 9. 11. 2016 - 19:11)

A byli jste u lékaře?Protože roztáčím kreditku a běhám po Ikee jak myš v bubnu?

ne (St, 9. 11. 2016 - 18:11)

A proč, aby mi řekl, co je správný život? jak se mám cítit? Já se cítím tak, jak se cítím, což doporučuji všem.

kačka (St, 9. 11. 2016 - 13:11)

A byli jste u lékaře?

Pokr (Út, 8. 11. 2016 - 11:11)

Lidi, choďte na procházky do lesa o víkendu. Nakupujte v nalém obchodě podle seznamu, doma si čtěte hezké knihy, nechtějte všechno prožít úžasně!

Janek (Út, 8. 11. 2016 - 11:11)

To ja taky. Jak mam sedět u doktora, u zubaře na křesle, na dálnici se mi chce hned na WC, autobusem na dovolenou ani náhodou. Ale nic na to neberu, vždyť se mi nemusí líbit všechno!

jo, já taky (Út, 8. 11. 2016 - 07:11)

Již 11 let trpím gup. Beru...když se mám stěhovat nebo jít nakoupit do Ikey, tak bych se poblil jen tam vlezu. Taky když zapnu TV se zprávama nebo si přečtu minusovy stav své kreditky

Reklama

Přidat komentář