Reklama

Geopatogenní zóny

Ludmila (Čt, 9. 11. 2006 - 15:11)

Jsem velmi citlivá na GZ.Jakmile si sednu někde kde je GZ, okamžitě mne začne bolet páteř. Bydlím v panelovém domě a nad kotelnou, která je ovládána počítači. Dokud byla pouze na plyn, nebylo GZ tolik. Nyní je to hrůza. Snažila jsem se o odstranění či zmírnění GZ.Marně. Začala jsem mít zdravotní problémy, fibrilaci srdce, padání vlastů, nespavost atd. Zkoušela jsem alobal, pána, který tvrdil, že umí GZ zatlačit do zdi. Vše marné.Pak jsem vyzkoušela magnety , které jsem pracně sehnala. Mám schopnost GZ určit pomocí kyvadelka. Na místa, kde se tyto zony nachází jsem umístila pod postel magnety. Je pravda, že je třeba provádět občas kontroly, zda se zony neposunuly. To poznám okamžitě , protože mne chytají křeče do noh, bolí páteř , mám problémy se srdcem a pod.'

Návštěvník (Ne, 29. 10. 2006 - 02:10)

Vážený pane, tvrdíte že odstiňujete zony. Zajímalo by mne, jak jste k takové doměnce došel. Pravděpodobně jste si pomocí virgule změřil své přání po "odstínění". To je častá chyb začátečníků proutkařů. Nedokáží potlačit v podvědomí své přání výsledku a provedená indikace nedokumentuje skutečnost, ale jen jejich vizi. Energetický záznam jejich myšlenky překryje pak často skutečnou informaci o energii zony. Je vytvořen na dlouhou dobu fantom, čili falešný informační záznam v daném místě. Zony nelze zrušit. Takové představy jsou stejně naivní jako představa zrušení svitu slunce. Stačí se jen seznámit s podstatou zon, jejich projevy, účinky a vlastnostmi. Samozřejmě lze dočasně zonu vychýlit obvykle ještě silnějším zářičem. V paneláku ji pak nadělíte sousedům. Zony obvykle samy o sobě nejsou škodlivé. Škodlivý je jen nadměrný pobyt v těchto zonách v závislosti na jejich typu a intenzitě. Při krátkodobém pobytu v nich působí blahodárně a mají vynikající léčebný účinek. Vhodná doba expozice se samozřejmě řídí intenzitou a charakterem zony. Kdybychom neměli zony, asi by život mnoha druhů na zemi zanikl. Zony vynikajícím způsobem udržují energetické optimum biopole každého z nás. Samozřejmě pokud umíme vnímat a v okamžiku, kdy dosáhneme optimálního stavu ze zony odejdeme. Smůlu máme, když se v ní rozhodneme trávit větší část svého života. V tom se lišíme od zvířat. Vašim čtenářům bych vzkázal. Nevyhazujte zbytečně peníze za nesmyslné vymítání přirozené energie země a raději se ji naučte vnímat a rozumně ji využívat pro svoje zdraví. Vnímejte.'

věra (Út, 17. 10. 2006 - 13:10)

Dobrý den,
mohla byste mi sdělit kde je navod na sestavení pyramidy? Nemáte zkušenosti s odrušovačkou Cheops od společnosti ADAM?
Děkuji vera.zverinova"volny.cz'

Silvie (Čt, 12. 10. 2006 - 18:10)

Četla jsem tu nějaké příspěvky,tak se pokusím na ně reagovat. Slyšela jsem,že když se poskládají kaštany kolem postele,tak zonu nepusti.Ona jakoby tu postel obteče. Taky je dobré usínat s hlavou směrem na sever a to jen pokud není na severní straně el.proud,vhodnější je hlavou na západ.Tělo se nabíjí energii.Zajímám se o g.zony,dcera je totiž nemocná.Pod naším domem je už 3 roky tunel a zony se pořád hýbou.Chystáme se udělat pyramidu,ta by měla zonu zvednout.Návod na sestavení je v knize od J.Janči,musela bych se ale podívat na přesný název pokud by měl někdo zájem.'

keckaplatena (St, 11. 10. 2006 - 19:10)

Pracuji v sociálním zařízení, kde se v nejvyšším patře 5.patrové budovy, opakovaně vyskytuje u klientů svědivá vyrážka. Kožní lékař nevylučuje ani nepotvrzuje svrab.Neustále dokola provádíme velkoplošně opatření, které znepříjemňují život klientům i práci personálu.Myslím si, že jsou na vině vlivy prostředí. Ale jak to prokázat? Potřebujeme radu.'

Eduard Boháč - (So, 7. 10. 2006 - 14:10)

Milá paní Anastasie, to co popisujete ve svém příspěvku je charakteristické pro působení zemního záření na citlivý organismus. Ve Vašem případě jsem si naprosto jist, že vám pomohu, ostatně každý můj klient dostává možnost, když mu stínící zařízení nepřinese očekávaný efekt, může mne vyzvat k demontaži a bude mu vrácená cena zařízení snížená o 10% amortizace a o náklady s demontáží spojené.'

niki (Čt, 5. 10. 2006 - 14:10)

geopatogenni zony se vyskytujou skoro vsude, a navic, se i pohybuji, jak se obcas hybne podlozi, tak se zmeni i tyto zony, podle me je tedy nesmysl instalovat nejaka zarizeni, kdyz se vam behem 2 let zony vyskytnou jinde.kdo byste mel zajem, mam kamaradku, ktera najde patogenni zony pomoci automaticke kreby a dokaze i odstranit. napiste si o kontakt: milunka"seznam.cz

David (So, 1. 5. 2021 - 19:05)

geopatogenni zóny nedá se odstranit nesmysl.

Anastasia (Čt, 5. 10. 2006 - 14:10)

Už delší dobu se snažím přijít na to ,proč mi tuhnou chodidla, mám bolesti hlavy,když delší dobu sedím na jednom místě, mám dojem , že mi tuhou kosti.Můj 13letý syn má problémy ve škole s učením, nemůže usínat, trvá mu to dlouho.V posteli se nemohu zahřát, ikdyž mám dvoje ponožky a kolem sebe teplou deku a peřinu. Nepřipadá mi to normální. Nejsem zimomřivá, jen to cítím v našem domě nebo někde, kde cítím vlhkost v domě. Nedávno jsem měla možnost spát dvě noci v novostavbě a byla jsem v šoku, že jsem usnula bez ponožek a že mi bylo teplo.Dům, ve které bydlím je starý z r. 1907 a je v něm sklep, kde se ukládál led na uchování potravin. Myslela jsem , že je to tím, že dům je vlhký. Ale moje stavy jsou někdy otřesné, trpím nechutenstvím, když přijdu k sestře, tak mi chutná vše. Ráda bych to vyřešila, přemýšlela jsem i o prodeji, ale je to velká nemovitost a není jednoduché to prodat. Tak bych ráda věděla, jak to všechno přežít. Jsou odrušovače opravdu účinné, jaká je záruka, myslím, že jsem hodně citlivý člověk, pracuji s energii a poznala bych , že se něco změnilo. Je možná instalace na zkoušku ?'

marika (So, 23. 9. 2006 - 13:09)

Pán je v současné době po operaci očí a měření z tohoto důvodů neprovádí, cítí energii tak silně,že by mu prý mohli popraskat cévky v očích. Já na něj kontakt v současné době nemám i když bych věděla jak se s ním spojit, tyto informace mám od jedné paní která ho na jaře požádala o pomoc. Navíc má už hodně let a nevím zda by byl ochoten někam cestovat.'

Martin (Čt, 21. 9. 2006 - 08:09)

Taky bych poprosil o kontakt, když budete tak hodná...'

Hledající (St, 20. 9. 2006 - 20:09)

Tak toho 2.člověka z vašeho vyprávění bych potřebovala.Špatně spím a nemohu se dostat z nemocí.Když jsem bydlívala jinde,byla jsem přímo ukázkově zdravá.Něco na těch geopat.zónách bude.'

marika (Ne, 17. 9. 2006 - 20:09)

doma mi měřili geopatogenní zony nezávisle na sobě 3 lidé. Samozřejmě že každý měřil jinak. Poslední mi dokonce navrhla ať prodáme dům a nebo si necháme instalovat odrušovače v ceně 17 000 Kč. Proč 3 lidé? První protože jsme si chtěli ověři jestli máme doma nějaké zony-stále se o tom mluvilo v televizi a v médiích. Druhého dovedl manžel po letech, byl tehdy u švagrové a ona si nechala hledat vodu na pozemku a přitom si nechala měřit i zony. Našel jí tehdy dračí zonu v místě kde zlehával její manžel který jí zemřel na rakovinu plic. Nechali jsme si poradit pán tehdy od nás nevzal žádné peníze. Zony naměřil tehdy úplně jinak než ten první ale opravdu jsme se cítily všichni lépe- spím jako nemluvně a upravil se mi zdavotní stav. Tehdy jsme si nepoznačily do mapy kudy přesně GZ jdou a tak po letech když jsme chtěli přestavovat nábytek manžel obědna na inzerát onu paní,která mi tvrdila že musím hrozně spát a že dům je úplně nevhodný k bydlení no a navrhla odrušovače. takže si o tom myslím svoje. Jde jen o peníze!'

Návštěvník (Ne, 17. 9. 2006 - 11:09)

O keltských spirálách se dá leccos přečíst na netu,dejte si do vyhledávače.'

Návštěvník (Pá, 15. 9. 2006 - 20:09)

Lajosi,jak jsi dopadl s tou keltskou spirálou,pomáhá to,už se projevil nějaký účinek?'

Beny (Ne, 10. 9. 2006 - 20:09)

Prosím Vás, neví někdo o někom z Jížních Čech okolí Písecka nebo Táborska,kdo spolehlivě,najde a odruší GPZ. Děkuji. B.'

Egi (Ne, 6. 8. 2006 - 17:08)

Četla jsem,že dobrý odrušovač je pyramida,
ale musí mít úhel sklonu 40 stupňů.
Máte s tím někdo zkušenosti?'

Alika (Ne, 6. 8. 2006 - 11:08)

Lze odrušit od GPZ koňský box v maštali? Pokud ano, prosím o informaci na mail alika"volny.cz. Děkuji AK'

lajos (St, 21. 6. 2006 - 09:06)

Zkuste dvojitou pravotočivou spirálu(keltský vynález),já to začnu zkoušet ode dneška, máme doma zbírku geopatogenních anomálií.'

Eduard Boháč (Čt, 18. 5. 2006 - 11:05)

Milá Dášo, zda-li jdou GPZ odručit opravdu nevím, ale že jdou odstínit, o tom jsem pevně přesvšdčen a již 16. let to úspěšně ověřuji. Zhruba před dvaceti lety jsme s Ing. Píchou vyvinuli a patentovali zařízení, které jsem nazval Geosan 01.'

Reklama

Přidat komentář