Reklama

Geopatogenní zóny

Milan Klimeš (Út, 28. 1. 2003 - 17:01)

http://gazpo.wz.cz

Návštěvník (Čt, 22. 8. 2002 - 11:08)

Po jedné návštěvě "vyhledávače" gopatogenních zón, jsem zjistila, že moje postel je přímo v geopatogenní zóně. Možná to byl důvod, proč jsem vůbec nemohla usnout, převalovala jsem se v posteli třeba tři hodiny. Postel jsem přestěhovala na doporučené místo a spí se mi krásně.'

Návštěvník (Ne, 28. 7. 2002 - 12:07)

Vážený pane DALIBORE K. Rovněž jako Vy se zabývám problematikou GPZ, možná ještě o pár roků déle. Oba prvně jmenované pány moc dobře osobně znám. S RNDr. Ing. Evženem Andresem spolupracuji skoro deset roků do dnes. S Vašimi názory nelze jinak, než souhlasit. O trvalosti odstínění na př. Geosanu 01 nemá smysl pouze diskutovat, ale je třeba provést solidní testy. Bohužel zatím neexistuje měřicí přístroj, kterým by bylo možné Vaši verzi potvrdit, nebo vyvrátit. Na virgule se při testech nelze moc spolehnout. Rád si s Vámi na toto téma pohovořím.(tel. 0305/592711 , 318 592 711) Zatím funkčnost zařízení sleduji změnou zdravotního stavu svých klientů.'

Dalibor K (Út, 16. 4. 2002 - 08:04)

zcela náhodou jsem narazil na toto téma a po přečtení příspěvků jsem nucen přidat svůj názorv této oblasti jsem pracoval od r.1987 a to i v rámci státního výzkumného úkolu ochrany pracovníků v hornictví a členy byli mimo jiných i RNDr.Andres a RNDr.Gardavský,který spolupracoval s Dr.Juryškem,olomouckým onkologempo mnoha letech intenzivního studia,práce,zjišťování zón v obydlích atd. jsem dospěl k názoru,že na věc geopatogenních zón není možné se dívat izolovaně,jak je běžně prezentováno, a tedy tvrdit,že jsou příčinou ... ony jsou jednou ze součástí komplexu vlivů na organismus, ráno vypiju kávu nalačno a zakouřím si, pak majonezový salát,na oběd zase smažený řízek na přepáleném tuku,a zase cigarety , káva,pak mě naštvou podřízení,večer děcka,manželka přijde pozdě z večírku-a ulehám do geopatogenní zóny , na tomto denním příkladě jen demonstruji,že nepochybuji o existenci zón ale o přeceňování jejich vlivu,pokud nezměníte celý systémový přístup,pak Vám nepomůže ani " čisté lůžko"závěrem si dovoluji přidat názor na téma odrušení-bohužel jsem přesvědčen,že dosud žádné dlouhodobě nefunguje a jde zase jen o kšeft,pro tyto názory,které jsem mnohokrát prezentoval v mediích,jsem byl často kritizován,ony totiž často berou kšeft,dnes již v této oblasti nic nečiním,jen někdy pro přátele a blízké'

Tcheko (Pá, 5. 4. 2002 - 01:04)

Je treba se trochu strizlive zamyslet.Ze existuji geopatogenni zony?Snad.Ale jejich mereni virgulemi,kyvadly apod. je naprosto smesne.Temi totiz hybe predevsim nase podvedomi, coz si sami neuvedomujeme(ani to nelze) a pak verime tem nesmyslem o zonach apod.A moznosti odstineni?To co se zde proklamuje jako fungujici pristroj je na jinych web.strankach vedeno jako nefunkcni a casteji i jako skodlivy a vice versa.Skoda dal mluvit,snad jen ze u vas funguje placebo a to mozna i negativne.A pokud bych pripustil existenci zon,tak se musim smat pri pomysleni, ze nektere jsou ryze negativni a jine treba pozitivni. Na tomhle svete totiz neni nic jen cerne ci bile.

Návštěvník (St, 20. 2. 2002 - 05:02)

Muj tata je take obdaren moznosti vyhledavani pramenu a zon. Pouziva k tomu jen obycejny proutek ve tvaru "Y". Ten samy prut mu ukazuje na 2. cloveku onemocneni, kde je nejaka zmena {treba zanet kloubu}, prut zmeni tvar. Je to velice zajimave. Me to nefunguje. Muj synovec zemrel ve 4 letech na zhoubny nador {v mozku}, bydleli v panelaku, v 7. patre a bohuzel spal na 2 silnych proudech. Bydleli ovsem daleko, takze tatka nato prisel pozde. Dalkove se zony odrusit nedaji {aspon o tom nevim}. Medene "omegy" jsou ve tvaru "zavinac" u e-mailu, ale vickrat zatoceny. Take udajne funguji hlinikove platy, ale musi se vedet, tam je ulozit. Jo, a taky je dobre spat hlavou k vychodu. Dulezite je take znat {v pripade, ze se stehujete do noveho domova} hodnotu Radonu. Obcas si zapnete v obyvanych pokojich horske slunicko, dobre se procisti okoli. Tak to je zhruba vse, co o tom vim.

Návštěvník (St, 21. 11. 2001 - 18:11)

Na odrušení geopatogenních zón disponuji odrušovačem, který má velice dobré výsledky ověřené technickými průzkumy. Je to zajímavý produkt, které má široký záběr použitelnosti. zachranka"centrum.cz'

Návštěvník (So, 6. 10. 2001 - 21:10)

Ziji v dome, kde prevazne vetsina lidi starsiho veku tzn. 6O a vice, zemrela na rakovinu. Muzi na rakovinu prostaty, zeny na rakovinu zazivaciho traktu. Pred rokem po umrti jedne ze sousedek jsem to uz nevydrzela a zacala jednat. Je pravda, ze jsme ruzne odstineni,ke kterym jsme se dostali na vystavach meli, ale poridili jsme si GEOSAN O1. Je to podlozka pod posteli. Loni jsem na ni dala krabici s kastanama a to teda fungovalo. Kastany jsem musela nekdy v noci vytahnout, abych mohla jeste spat, tak jsem se citila nabita energii. Snazila jsem se to lidem v dome rikat, ale divaji se na me nevericne a kdyz jsem to rekla spoluzacce, ktera bydli v tomto dome, ale ve vedlejsim vchode, kde je ta situace podobna, tak me usadila slovy :ty jses jak nase babina!Stejne ale nemlcim a snazim se je na to nebezpeci upozornovat. Da se predpokladat, ze pusobi jakakoliv vibracni technika ktera pusobi nizkou frekvenci 2 - 20 Hz. Kdo s tim ma nejakou zkusenost at se ozve.

Návštěvník (Ne, 2. 9. 2001 - 18:09)

V mém pokoji se skoro nenajde místo bez GPZ, celý panelák je postavenej prý na bažině, či co. Pod postel jsem dal pro odstínění cosi, co vypadá na 1. i 2. pohled jako obyčejný molitan ale prý je to něco speciálního. Spí se mně tam ale pořád špatně. I když už sem nikdo dlouho nepřispívá, chtěl bych se zeptat Blanky nebo někoho jiného, co jsou to přesně ty omegy z měděnýho drátu. Díky. Jenda '

Návštěvník (Út, 17. 4. 2001 - 08:04)

Mám zájem o vyhledání zón na staveništi pro dva rodinné domy v Bratislavé. Kdo má zájem, ozvěte se mi prosím. Podmínkou ale je společná návštěva předtím ve Zlíně, kde konkétně ze životní zkušenosti vím o území cca 50x50 m na kterém téměř všichni muži zemřeli na rakovinu. Stojí na něm 6 Baťových domů a bylo tam do doby než jsme se odstéhovali 12 případů rakoviny a slyšel jsem, že to pokračuje, zajímavé,že většinou u mužů. Pokud toto místo dokážete najít na území, které vyberu / cca 200x200 m/, budu Vám věřit, že umíte, protože na geopatogénní zóny ze své životní zkušenosti věřím na 100%.Toto je výzva pro všechny, kteří říkají, že umí.'

Návštěvník (Pá, 9. 2. 2001 - 22:02)

Zabývám se vyhledáváním a stíněním geopatogenních zón zařízením Geosan 01. Rád si s Váma pohovořím o této problematice. tel. 0305/592711'

Návštěvník (Út, 6. 2. 2001 - 13:02)

Souhlasím s autorem. Bydlím v Karlíně, kde je mnoho geopatogenních zón. Přítel jich s pomocí proutků našel v mém bytě osm a odstínil je omegami z měděného drátu. Nedávno se v ložnici objevily dvě další. Sama jsem si je proutky vyhledala a položila ke zdi omegy. Od té doby opět dobře spím. Každý člověk si může jednoduchou metodou zóny najít a odstranit. Je ovšem fakt, že neinformovanost a vědecká zaslepenost jsou někdy donebevolající.'

Návštěvník (St, 3. 1. 2001 - 16:01)

moje kocka se nejradeji vali tam kde jsem, zona, nezona ... tak nevim, treba he to civilizovana kocka

Návštěvník (St, 27. 12. 2000 - 16:12)

Už bylo zmíněno, že např. v Rakousku se nestaví dům na místě, které má nevyhovující zóny, to jsem také slyšela a vím,že ve východních zemích se to dělá už hodně dlouho. Pokud vím, tak k těm škodlivým zónám patří podzemní prameny, pak plyn Radox a asi spoustu dalších jevů. My máme byt v domě postaveném na betonových skeletech, jinak vyzděný. Náš pes si lehá k nám pod postel, tak předpokládám, že postel stojí na správném místě. Nejsem si sice 100% jistá, ale zařizovala jsem byt "pocitově" a myslím, že spaní je tam kde má být. Myslím, že kdybychom zapojili víc intuice a vcítění do zařizování bytu, tak bychom asi úplně automaticky volili správná místa na umístění různého nábytku. A myslím, že i obecně se řídíme moc rozumem a pocit, nebo určitý vnitřní hlas, který nám radí, přebijeme tzv. rozumnými argumenty, možná, že někdy by takové zdravé "nerozumné" jednání bylo lepší. Zdravím autora a všechny pisatele!'

M.Gargel (So, 16. 12. 2000 - 00:12)

Vážená paní Evo,je mi skutečně líto, že jste se nechala napálit, ale budiž Vám útěchou, že takto napálených je celá řada. V obou případech jde o výrobky, které sice slibují vedle odrušení GPZ také odstranění elektrosmogu, ale jak to ve skutečnosti dopadne jste uvedla již sama. Potíž je totiž v tom, že geopatogenní zóny neumíme (prozatím) změřit dostupnou technikou, a jak známo psychotronické vyhledávání se dá snadno "přizpůsobit". Elektrosmog (střídavé elektrické pole) se dá průkazně změřit, ale kdo má po ruce patřičný měřící přístroj? Můžu Vás ujistit, že ani jedno zařízení nezlepšuje hodnoty elektrosmogu. Zařízení, které používám k odstínění GPZ je elektronické a prokazatelně stíní i případný elektrosmog. Vzhledem k tomu, že nemohu prokázat (měřícím přístrojem) míru odstínění GPZ, řeším tento nedostatek veřejným prohlášením, že každý zákazník má právo vrátit nepoškozené zařízení zpět (a to bez udání důvodu) do třech měsíců od montáže, a to za plnou cenu. V případě, že se zákazník rozhodne zařízení vrátit, veškeré náklady s tím spojené musím nést sám! Nedokážu Vám tedy odpovědět, na kolik procent odstíním GPZ, ale fakt, že za posledních 15 měsíců mi nikdo zařízení nevrátil hovoří samo za sebe. Přeji hezký den.'

Návštěvník (Pá, 15. 12. 2000 - 10:12)

chtěla bych se zeptat, jestli Vami doporucovane odrušení zon má 100% účinnost. Prestehovala jsem se totiz do noveho bytu asi pred rokem a od te doby me zony "strasi" (hlavne v noci). uz jsem si je nechala odrusit (Deaktivatorem K a taky "Dar zon" desticky) ale mam pocit, ze je to vsechno na nic. Stejne se mi spatne spi a mam vetsi ci mensi zdravotni potize. Díky za odpoved. Eva'

Návštěvník (Čt, 7. 12. 2000 - 11:12)

Vážený pane, jsem z jižní Moravy, po novém roce se mám stěhovat do nového bytu, a ráda bych věděla, "kam dát postele" - můžete mi i na tuhle dálku nějak poradit? - psa nemáme,kočku taky ne. Děkuji. xCernaI"seznam.cz'

M.Gargel (Čt, 30. 11. 2000 - 23:11)

Vážená paní Iveto, děláte dobře, že nepodceňujete škodlivé působení geopatogenních zón na lidský organizmus. Geopatogenní zóny většinou vyhledávají lidé, kteří se zabývají hladáním vody, tzv. proutkaři, a proto se můžete na některého z vašeho okolí obrátit. Problém je v tom, že většinou tito lidé zóny určí, ale nevěnují se tomu podstatnému a to je eliminací těchto vlivů. Já sám se vyhledáváním a odstiňováním geopatogenních zón zabývám a proto se můžete samozřejmě obrátit i na mne. Rád Vám zašlu podrobnější informace, zavoláte li mi na tel. 0305 591144, 0606 638947, případně na e-mail mgargel"iol.cz Ještě si dovolím upozornit, že v archivu článků, v rubrice Zdravý domov si můžete o geopatogenních zónách přečíst dva články, které jsem napsal.'

Návštěvník (Po, 27. 11. 2000 - 16:11)

Z mnoha důvodů bych si chtěla nechat ve svém domě zjistit negativní geopatogenní zóny. Kam se mohu obrátit a co mám pro to udělat ? Děkuji za radu i za odpověď.'

Návštěvník (Po, 4. 9. 2000 - 07:09)

Pan Gargel si tu d&;283;l&;225; dobrou reklamu. Nicm&;233;n&;283; mus&;237;m jen souhlasit. Tak p&;345;ihod&;237;m p&;225;r drobn&;253;ch informac&;237; k dobru. Nap&;345;&;237;klad ko&;269;ky si z&;225;sadn&;283; ustelou v geopatogenn&;237; z&;243;n&;283;. Tak&;382;e pokud va&;353;e ko&;269;ka r&;225;da sp&;237; ve va&;353;&;237; posteli, tak si rad&;283;ji postel p&;345;est&;283;hujte. Naopak jin&;225; zv&;237;&;345;ata se t&;283;mto z&;243;n&;225;m vyh&;253;baj&;237;. Kde r&;225;d usne v&;225;&;353; pes, tam s klidem m&;367;&;382;ete usnout i vy. V&;353;&;237;mejte si v&;237;c zv&;237;&;345;at, &;382;e na ur&;269;it&;225; m&;237;sta si prost&;283; nelehnou.Pozn&;225;te to i na rostlin&;225;ch. Kdy&;382; v&;225;m stromek n&;283;kde usych&;225;, zkuste ho p&;345;&;237;&;353;t&;237; rok vykopat a p&;345;esadit. Hlavn&;283; nezapome&;328;te, &;382;e schopnost zaznamenat takov&;233; proud&;283;n&;237; energi&;237; m&;225; v sob&;283; ka&;382;d&;253;. D&;225; se to nacvi&;269;it. Jde jen o vn&;237;m&;225;n&;237;. Bohu&;382;el dnes lid&;233; dok&;225;zali jaksi b&;253;t proti t&;283;mto v&;283;cem necitliv&;237;. Je jen m&;225;lo jedinc&;367;, kte&;345;&;237; v sob&;283; tyto schopnosti objev&;237; hned, ale rozhodn&;283; stoj&;237; za to si z&;243;ny nechat ur&;269;it alespo&;328; na m&;237;stech, kde tr&;225;v&;237;te hodn&;283; &;269;asu. Pak z toho m&;367;&;382;e b&;253;t skute&;269;n&;283; t&;345;eba i ta rakovina.

Reklama

Přidat komentář