Reklama

Hubnu 9 kg do maturáku=o)přidá se někdo?

Default User Image
Adri (Ne, 4. 2. 2024 - 09:02)

Já chtěla hubnout, ale pořád se mi nedařilo se přesvědčit k pravidelnému pohybu. Musím se přiznat, že jsem se začala hýbat v podstatě až díky tomu, že jsem si pořídila chytré hodinky, které měří denní aktivitu. Prostě jsem se potom chtěla pořád zlepšovat. Pořídila jsem si chytré hodinky od armodd.cz, které mají spoustu sportovních režimů a dokáží měřit tlak, tep i kalorie. 

takuinaki65 (Po, 20. 5. 2019 - 08:05)

Prášky na hubnutí - http://acaiberry900.lv
Nevěřila jsem, že se mi povede zhubnout. Zkoušela jsem doslova všechno – bezcukrovou dietu, bezlepkovou dietu, Dukanovu dietu, hladovky – někdy se mi povedlo zhubnout 3-4 kilogramy, ale rychle jsem se vrátila na původní váhu. Nechtěla jsem takový výsledek....Můj metabolismus byl stále horší, a já ztrácela naději, že se nakonec povede... K dalším tabletám podporujících hubnutí jsem byla skeptická. Ale přemluvila mně sestra, díky Acai Berry se mi povedlo zhubnout.

Patricie (Po, 19. 10. 2009 - 15:10)

Ahojky,tak jsem se rozhodla...Já se přidám

eva (St, 14. 10. 2009 - 12:10)

vice pribehu na www.tojesila.cz

Ondráška (St, 7. 10. 2009 - 20:10)

Ahojky,tak jsem se rozhodla...Ahoj, a jaký máš jídleníček?Nevim jak si ho sestavit

ann (Čt, 18. 12. 2008 - 19:12)

ja jsem mela jeste v dubnu 67,5 kg takze tim ze jsem se ted v prosinci dostala pod 60 je pro me krasnej pocit [od cervna jsem se nehla ze 62 totiz] ale ted jsem namotivovana az az takze tak :D jinak lajlo, saty mam zamluveny no... princezna : ] budes mit s obruci nebo na telo?

j (Čt, 18. 12. 2008 - 17:12)

Lajlo,a to ti fakt staci,nemas hlad?Neumim si predstavit tak malo jidla.

Lajla (Čt, 18. 12. 2008 - 06:12)

mitte:jak píše Ivet,ono když se do toho člověk dostane,tak pak už to jde samo,baví ho to,všichni chválí a to motivuje k dalšímu...:))ani se nenaděješ a budeš se sama divit jaká si kočka,a jestli se přidáš,my budeme jedině rády.Jinak emi to mám radost:o)a jakým způsobem na to jdeš?někdy je to těžký,to je fakt,ale dá se to...když to zvládli jiní,my taky!Jinak můj včerejší jídelníček:-tmavý toast,vajíčko na měkko,rajče-jogurtový nápoj Activia-kuskus s tuňákem a zeleninou v 0,5 kostce vývaru-pomeranče-rybí filé,sýr 20%,dušený hrášekMám za sebou další týden,takže zítra ráno se vážím..a pak začínají vánoční prázdniny:o)už se těším..ani nemám strach,že bych přerušila hubnutí:o)budu až na 24.,25.,a silvestr jíst podle svého režimu..takže mi to nemůže snad ublížit:o)cukroví jsme naštěstí sni nedělali,ikdyž určitě dostaneme něco od příbuzných..ale naštěstí na to moc atížená nejsem;o)pa a hubnutí zdar:D

j (St, 17. 12. 2008 - 20:12)

Mitte,tak to jsi docela tlustoska,co?

Ivet (St, 17. 12. 2008 - 20:12)

Mitte ono to půjde hlavně to nevzdávej důležitá je pevná vůle jíst 6x denně a trochu se hýbat a uvidíš jak to půjde dolů. Nevzdávej to držim palce

mitte (St, 17. 12. 2008 - 13:12)

ja teda dost zavidim ty j,co ma 59 kg a pritom muze zrat,co chce.Vy ne?Me taky ceka maturak a mam 96 kg a 167 cm.Chci neco shodit,ale moc to nejde.

Lajla (Út, 16. 12. 2008 - 15:12)

j:jestli ti to zlepší náladu,řekněme že jo:o)víc to nebudu komentovat,jdu si za svým a každej jsme jinej.Prostě každý svýho štěstí strůjcem,tak to tak ber a nenavážej se do ostatních;o) ann a Anii:jsem ráda že jsou tu další co se přidají:o)čím víc,tím líp.Nejlepší rada,kterou znám,je prostě matematika..počítat si příjem okolo 5000kJ denně a to opravdu funguje.Kdo hodn sportuje,může samozřejmě víc,ale mě to takhle vyhovuje a havně to funguje:o)třeba na flora.cz nebo merrylinka.cz atp.jsou kalkulačky,kde zadáte,co jste snědli a ono vám to spočítá příjem..já si na to zvykla a dělám to tak.Je to jen o tom vydržet no:/ale do maturáku to určitě zvládneme,já budu ještě hubnout i pak,ale to je teď jedno:))už máte šaty?já se na ně jdu podívat pozítří:o)tak napište jak na to půjdete a jak to jde:)pa Lajla

ema (Út, 16. 12. 2008 - 15:12)

ahoojte prepacte ze som sa tak dlho neozvala ale mali sme pokazeni pc tak som nemohla ist na net ale uz som konecne tu:)..ma ju mam 63,5 takze to ide zatial dobre aj ked vydrzat je niekedy tazke:(..ja si saty budem kupovat az niekedy vo februari,zatial mam cas:)ale uz sa tesim ked to budem mat za sebou,ci uz chudnutie( aspon teda to nastartovanie) a aj maturu...

j (Út, 16. 12. 2008 - 12:12)

Lajlo,zavidis,vid?

Anii (Út, 16. 12. 2008 - 07:12)

Ahojte ja mam 172 a 67kg..podle BMI je to porad v pohode ale po tom co sem zacla brat prasky jsem pribrala skoro 10kilo..i doktorka se podivila kdyz me videla proto bych se do maturaku chtela aspon priblizne vratit k bejvali vaze..kdyz zhubnu na 62kilo budu stastna, nedate nejake rady? cvicim kazdy den

ann (Po, 15. 12. 2008 - 21:12)

noo lajlo.. ty ho mas 11.2.? ja 12.2. a chci zhubnout co nejvic... ted mam 59 ale sem mala vis... jinak kdyz se dostanu na 53 tak budu stastna

Lajla (Po, 15. 12. 2008 - 21:12)

Ahojky,tak jak se vám daří?Já dnes:-ovesné vločky,mléko,lžička medu-banán se skořicí-rybí file,brambory,rajčata-pár sušených meruněk-kuřecí maso,pórek,2 knäckebroty.Jinak jsem ráda že už jsem doma a ležim,nějak se nevítím nejlíp,něco na mě leze...tak zatím pa:o)

Lajla (Ne, 14. 12. 2008 - 18:12)

není trošku nuda vyplňovat čas tím,že se cpu?no ale proti gustu...jíš tak skoro celý život?proto tady píšeš,že chceš být na maturáku za hvězdu;o)jestli je ti nějakých 19,rozhodně se nedá napsat skoro celý život.to opravdu "dává" smysl.stejně,jako to,proč píšeš svůj jídelníček do diskuze lidí,kteří se snaží o lepší postavu a zdraví...?

j (Ne, 14. 12. 2008 - 17:12)

penez mam dost a casu tolik,ze nevim,co s nim.Partner ji jeste tak dvakrat vic,tak neni,nac si ztezovat.Nejsou to zadne pohadky na dobrou noc,je to pravda.Jim takhle skoro cely zivot a jsem stale stihla jak lan a zdrava jak ripa.

Lajla (Ne, 14. 12. 2008 - 16:12)

to j:tak je úplně jasný,že si tady léčíš z nudy komplexy,nebo co vlastně.Ono je to nakonec jedno;o)kdyby to byla pravda,tak ti přeju někoho hodně bohatýho,protože abys to všechno stihla sníst,tak bys ani nestíhala chodit do práce bo školy..a taky tolerantního,protože bys mu půlku platu projedla;o)no a nejlíp aby to byl doktor,protože bys z toho byla asi brzo nemocná:o)čekám na další pohádku na dobrou noc:)

Reklama

Přidat komentář