Reklama

Imigranti

Sa-58 (Pá, 15. 4. 2016 - 14:04)

na trhu...Ma účinný dostřel 2800m a to je tak ta vzdálenost, na kterou bych je držel od své vnučky já. Lepší by bylo, tak 2800km

jarda (Pá, 15. 4. 2016 - 14:04)

Koupou.

jarda (Pá, 15. 4. 2016 - 14:04)

...A proč? Protože jsou lidé nevsimava hovadka... Zavolal bych 158 a řekl, že se v bazénu kopou Arabové, že se chovají podezřele, ať ihned přijedou. A je to. Já se s nima myslím s policií nemazu. Vím že kolikrát nepřijdou, jsou laxni atp.ohledne bezdomovců jsem to dělal tak, že jsem z budky zavolal, a řekl ať přijedou, co tam ti ozralove dělají. Pokud chtějí jméno, tak odmitnu s tím že se chranim, ale že musí přijet stejně. Jednou měl policista námitky, tak jsem my řekl, počkám zde na váš příjezd, a pokud nepřijdete, volám jinam. A vím, že se náš hovor nahrává, i jak dlouho zůstává uložen. Během chvilky tam dorazili.

Cynik - realist (Pá, 15. 4. 2016 - 14:04)

Může být příliv imigrantů náhodný, vyvolaný především snahou parazitovat na štědrých sociálních systémech evropských zemí? Může být náhodná naprostá neochota a neschopnost EU zabránit vstupu imigrantů a naopak ochota nechat statisíce z nich pohybovat se po Evropě prakticky bez dozoru? Nemám rád konspirační teorie, nevěřím, že Američani ukrývají u Roswellu ufouny, či podobným bláznivinám, ale současné dění nejspíš nebude náhodou. Zkuste si zadat do vyhledávače třeba EUROMED (Euro-Mediterranean Partnership), neboli Barcelonský proces, nebo Kalergiho plán (http://www.czechfreepress.cz/evropa/kalergiho-plan-legalni-genocida-evropskych-narodu-pomoci-miseni-ras.html). Odtud fouká větříček? Proč se imigranti ženou právě do Evropy, historicky, kulturně a nábožensky výrazně odlišné od jejich původních zemí? Proč se o ně nepostarají především jejich souvěrci, třeba zde: http://www.extra.cz/100-000-klimatizovanych-stanu-ceka-na-3-miliony-lidi-pro-koho-jsou-pro-uprchliky-ne ?

Vilma (Pá, 15. 4. 2016 - 13:04)

http://www.krajskelisty.cz/kralovehradecky-kraj/okres-hradec-kralove/10703-mestske-lazne-v-hradci-kralove-zazivaji-sok-arabky-se-koupou-mezi-skolaky-v-habitech-od-hlavy-az-k-pate.htm

Tak v Hradci se v bazénu koupaly arabky v tom, v čem přišly a nikdo s tim nic neudelal, pritom i bermundy jsou do bazénu zakázány. Lidé tam přestávají chodit - tak takto bude probíhat integrace????

Taková normální (Pá, 15. 4. 2016 - 13:04)

na trhu dostupná,poloautomatiská brokovnice, má účinný dostřel asi 60 m,To je přesně ta vzdálenost, kterou jsem schopný tolerovat ve vztahu muslimský čmoud a moje vnučka. Potom to mačkám.První rána do kulí, potom do papule.A může zkusit bez spodní čelisti řvát"Allahu agbar".
Včera, ve večerních hodinách, běžel na ČT 2 takový zajímavý dokument o tom, jak se aktivují naši záložáci a jak ti chlapi v létech jsou, na rozdíl od svých nagelovaných a vyholených vnuků, ochotni chránit svoji zem.Moderoval to pan Rychlík, který, jak,se bezelstně přiznal, vojenskou službu nikdy neabsolvoval.Řekl bych, že to bylo, z pohledu ČT hodně kontraproduktivní. Ti chlapi, co o tom nevěděli, už ví.A hlási se.Pane Rychlíku, tak to jste totálně "posral."

No (Pá, 15. 4. 2016 - 12:04)

>Mladíci, kteří měli pět hodin hromadně znásilňovat opilou dívku, stanuli v Británii před soudem.

Před Korunním soudem ve městě Maidstone na jihu Anglie tento týden stanuli dva mladíci z pěti, kteří se měli loni v Gillinghamu podílet na hromadném znásilnění opilé nezletilé dívky. Pod záminkou alkoholového dýchánku ji podle jejího tvrzení spolu s kamarádkou vlákali do domu, kde mělo ke znásilnění dojít. Server Daily Mail již loni uvedl, že se jedná o syrské migranty a dům, kde k násilí mělo dojít, jim byl přidělen.<

Ovšem ona ta dívčina je asi také pěkný kvíteček.

15.4. (Pá, 15. 4. 2016 - 11:04)

Datumko, ale ta bezplatná...Víš,co řeší. Jestli je to Rumun,nebo Maďar.Budu v budoucnu řešit politický skandál,nejenom ten co mám...

No (Pá, 15. 4. 2016 - 11:04)

Už vím,kam se na důchod...Datumko, ale ta bezplatná letecká přeprava je jenom odtamtud sem.

Tony (Pá, 15. 4. 2016 - 11:04)

Jinak toto nejsou stránky "muslimů" ale exmuslimů. Takže srovnávání se "židovskými" stránkami, které popírají šou( používám výhradně termín šoa a ne holocaust) není na místě.

Tony (Pá, 15. 4. 2016 - 10:04)

...Nejdřív musím vše pořádně prohlédnout a pak teprve mohu něco posuzovat.

15.4. (Pá, 15. 4. 2016 - 10:04)

Pouť iráckých uprchlíků...Už vím,kam se na důchod nastěhuju.:-D

Inzerát (Pá, 15. 4. 2016 - 10:04)

Pouť iráckých uprchlíků...CK Czechia bezplatná letecká přeprava z Iráku do Evropy. Ubytování a strava zdarma.

D (Pá, 15. 4. 2016 - 10:04)

Mne se jednalo o ten obsah,...http://www.islam-watch.org/authors/139-louis-palme.html

Inzerát (Pá, 15. 4. 2016 - 10:04)

Pouť iráckých uprchlíků z Brna skončila v Ústí. Teď jsou na policii.

Na služebnu v centru Ústí policie v pátek ráno převezla 16 křesťanských uprchlíků z Iráku, kteří se z Brna vydali do Německa. Policie skupinu migrantů zadržela ve čtvrtek večer 8 kilometrů od česko-německých hranic. Noc strávili v ústeckém hotelu.
Zdroj: http://usti.idnes.cz/uprchlici-z-iraku-kteri-chteli-do-nemecka-jsou-v-usti-na-policii-psl-/usti-zpravy.aspx?c=A160415_085418_usti-zpravy_vac2#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zpravodaj&utm_content=main

CK Czechia bezplatná letecká přeprava z Iráku do Evropy. Ubytování a strava zdarma.

Tony (Pá, 15. 4. 2016 - 10:04)

Mne se jednalo o ten obsah, autora zjišťovat nemusím. Neznamená, že se vším naplno souhlasím, ale jádro tam bylo vystiženo. Mimochodem, na tebou uvedených stránkách jsem ho mezi autory článků nenašel. Jinak díky za link, ty stránky si prohlédnu. Pak si o nich teprve mohu udělat obrázek.

D (Pá, 15. 4. 2016 - 10:04)

Milé Déčko

teď už...Ony existují i "židovské" webové stránky, které popírají vyvraždění milionů Židů nacisty, za 2. světové války, volají po zničeni Izraele a podsouvají vinu za pronásledování Židů Židům samotným . Pravý charakter webových stránek poznáš po jejich ovoci. A i skutečnost, že sem překopírováváš výplody nějakého autora, o kterém vůbec nic nevíš, mluví též sama za sebe.

máš pravdu (Pá, 15. 4. 2016 - 08:04)

Křivě osočuješ a...pokus líčit všechny lidi na světě, jako unifikované, bez rozdílu, je hezký příklad neomarxismu.

A přemýšlím, jak nazvat současnou vlnu, kdy je nám vštěpováno, že musíme podělit se všemi trpícími na světě.

15.4. (Pá, 15. 4. 2016 - 08:04)

To by nezesmolil ani žádný politolog...

No (Pá, 15. 4. 2016 - 08:04)

Náš pan prezident......Zeman by věděl, ČÍM...

Reklama

Přidat komentář