Reklama

Imigranti

No (Čt, 14. 4. 2016 - 19:04)

nejseš spíš náhodou...Steve, to's objevil Ameriku

Tony (Čt, 14. 4. 2016 - 18:04)

nejseš spíš náhodou...To si tady myslí každý.

D (Čt, 14. 4. 2016 - 18:04)

nejseš spíš náhodou...Když nejsou protiargumenty, následují invektivy. Jak typické!

Anežka (Čt, 14. 4. 2016 - 18:04)

Upozadil jsem se, ale byl...Pak ovšem bude dobré obrátit se rovnou na Barucha Spinozu

D (Čt, 14. 4. 2016 - 18:04)

To asi nepsal D, protože...Upozadil jsem se, ale byl jsem to já. Zda jsem nebo nejsem marxista, na to mají různí lidé různé názory. Já se za marxistu, ani neomarxistu v žádném případě nepovažuju, nicméně ne vše z myšlenkového odkazu Marxe a jiných hegelovců považuji za mylné a nepřínosné. Možnosti dalšího historického vývoje jsou opravdu omezené, některým věcem zabránit opravdu nelze, a schopnost to pochopit je opravdu přínosem. Marxisté se nemýlili ani tak v přínosnosti Marxovy charakteristiky svobody jako pochopené nutnosti, ale spíše v tom, že vydávali za nutnosti i to, co ve skutečnosti nutné vůbec nebylo. Vměšování jiných etnik do české populace a jejich směšování s českou populací však je opravdu prakticky neodvratné, a kdo je schopen to pochopit, ten je svobodnější než ten, kdo není.

Anežka (Čt, 14. 4. 2016 - 18:04)

Ale di ...
Nejsili ty...To asi nepsal D, protože mně připadá, že D není marxista.
K Marx pravil, že svoboda je pochopená nutnost. Nebo je snad D marxista? Já tady všechny moc neznám.

D (Čt, 14. 4. 2016 - 17:04)

"Nepochopení nutnosti...Ti, kteří před listopadem 1989 chápali, že režim nelze změnit instantně na jedno zapísknutí, byli svobodnější než ti, kteří si mysleli pravý opak.

Ouha (Čt, 14. 4. 2016 - 16:04)

je odsouzena k postupnému...Co blbneš, ty už zapíráš svůj nick? ještě ten zákon snad neplatí...

Jinak na míchání etnik my jsme tady zvyklí asi tak tak 1,5 tis let. Ono jich tady taky nikdy moc nezůstalo. Někteří se domestikovali a měli tu rodinu, Němci, Židi, Franocuzi, Turci...ale jinak je to tady moc malé a takové dost přestupní tak na rozkoukání se.

Všeho s mírou

sardanapal* (Čt, 14. 4. 2016 - 15:04)

je odsouzena k postupnému...Ale di ...
Nejsili ty náhodó D bez D ?

Takže (Čt, 14. 4. 2016 - 15:04)

"Nepochopení nutnosti je nesvoboda. Skutečná svoboda je pochopená nutnost"

v letech 1948 až 1989 byli nesvobodní ti, kteří proti tehdejšímu režimu nějakým způsobem vystupovali. Kdežto skutečně svobodní byli vlastně ti, kteří pochopili nutnost držet hubu a krok.

Česká populace (Čt, 14. 4. 2016 - 13:04)

je odsouzena k postupnému promíšení a smíšení s cizími etniky. Vyslovovat se proti tomu je nepochopením objektivních a nevyhnutelných makrotrendů světového vývoje. Nepochopení nutnosti je nesvoboda. Skutečná svoboda je pochopená nutnost.

jo (Čt, 14. 4. 2016 - 11:04)

za sebe.Já hajzlum ustupovat...že nebudeš ustupovat? Co cely svůj čas dělaš? Takže hrdino, co ses v mladi naučil, od toho se neodvracej. Ovšem co se tyče přichozich, tak ty nejdřive chlebem a soli přivitej a pak podle jejich potřeb konej.

mluv (Čt, 14. 4. 2016 - 07:04)

bejvavalo, jenže časy se...za sebe.Já hajzlum ustupovat nebudu.A o tom to je..

Dotaz6 (St, 13. 4. 2016 - 19:04)

Když sem čmoudi přijdou,...cituji *My nejsme politicky korektní Němci*
To jim máme po vzoru Němců začít zapalovat ubytovny? Nebo co je tímto výrokem myšleno?

jo (St, 13. 4. 2016 - 17:04)

nepřátel se nelekejte,na...bejvavalo, jenže časy se měni, takže

Když tam nebudou hr naně, když tam budou tak ustoupime.

Hrrr na ně děti (St, 13. 4. 2016 - 16:04)

.My jsme, kurva,...nepřátel se nelekejte,na množství nehledte,bijte je,nikoho neživte...

jo (St, 13. 4. 2016 - 16:04)

.My jsme, kurva, husité.Akorát jsme to heslo poněkud upravili.

upravili, kecy a mavatka. Imigranti jsou imigranti, vědi co chtěji a pro svou věc jsou ochotni udělat vše. A co My husite, ale to jsem napal.

Reakcionář (St, 13. 4. 2016 - 16:04)

Když sem čmoudi přijdou, či budou "přijiti",na venkově se jim líbit nebude a ve městech to také nebudou mít snadné. Dneska z Lidlu vyvedla ochranka 3 notně tmavé muže, aby se nakonec ukázalo, že to jsou rumunští dělníci.Nikdo neprotestoval, ba se ozývaly hlasy, "postřílet tu verbež."
My nejsme politicky korektní Němci.My jsme, kurva, husité.Akorát jsme to heslo poněkud upravili. Žádné, pravda vítězí. Naopak.No, budou se dít věci. Už se těším.

Anežka (St, 13. 4. 2016 - 14:04)

již jich tam za živa...Je třeba podotknout, že občas zapálí ubytovnu sami imigranti - jako protest proti špatným podmínkám na ubytovně (viz Austrálie), případně, že kouří hašiš atd.

Odpověď na inze (St, 13. 4. 2016 - 14:04)

Vyměním starobní důchod...No vidíš. Celý život jsi pracoval a máš houby s octem.
Teď přijde nějaký smradlavý přivandrovalec s utěrkou na palici a bude mít od státu vše, včetně bydlení :-)

Reklama

Přidat komentář