Reklama

intimní hygiena

Kika (Po, 2. 6. 2008 - 12:06)

Ze všech gelů se mi zdá úplně nejlepší Dove-intimo, rozhodně po Lactacydu se necítím příjemně a navíc pěkně pálí.

MUDr.Schimpansk (Ne, 23. 3. 2008 - 15:03)

Fanouš je ve skutečnosti EMIL (co si rok pytla memyl).

Aneta (So, 22. 3. 2008 - 21:03)

Ahoj děvčata, co se týče intimní hygieny,tak nejlepší je jen čistá voda.Ale to si potom nepřipadám dostatečně "čistá".Moje skvělá gynekoložka mi doporučila intimní emulzi SAPHORELLE-je k dostání v lékárnách. Ta je vážně super.Co se týče Lactacydu tak ten způsobuje překyselování a to má nakonec stejné projevy jako mykóza-narušená mikroflóra.

Peta (Po, 14. 1. 2008 - 09:01)

Kláro a nebude problém ve tvém partnerovi?To je moje zkušenost, pořád problémy a po výměně partnera je klid, pořád mi zahýbal, dozvěděla jsem se to, vyhodila ho a to bylo ono.

Klára (Po, 14. 1. 2008 - 07:01)

Používám Lactacyd, ale mám neustálé mykozy, který lékař po rozborech hodnotí jako bez problému. Jaké máte zkušenosti s přípravky pro intimní hygienu?

Leni (St, 25. 7. 2007 - 17:07)

Ty si teda pindíka vůbec nemeješ, Fanoušku?

Fanouš (St, 25. 7. 2007 - 17:07)

Jdětě do řiti s tou vaší hygienou. Pohlavní orgány my se neměly vůbec mýt, páč se tím narušuje přirozená mikroflóra a Ph!!

Belatrix (St, 25. 7. 2007 - 14:07)

Nejdříve jsem měla mýdlo Chily Intima (možná jsem ten název zkomolila), to bylo v poho. Pak jsem zkusila Lactacyd, ale po tom jsem cítila pálení. Teď mám Dove a taky dobré. Ale stejně necítím nějaký výrazný rozdíl proti normálnímu mýdlu. Začala jsem ty mýdla používat, protože mám neustále výtok, ale ten se nezměnil.

Jana (St, 25. 7. 2007 - 13:07)

Já používala intim mýdlo s tee tree oilem, byla jsem spokojená, ale ted jsem si koupila LACTACYD a už nic jiného:-) Je to s kyselinou mléčnou a opravdu cítím, že je to tam dole "v rovnováze". Doporučuji!

Lenka (St, 25. 7. 2007 - 10:07)

Vyzkousela nektera z vas vyrobky Gyntima?Jak jste byly spokojene?Diky!

Zedna (St, 28. 2. 2007 - 20:02)

Ty musis valit jak popelnica na slunku:O)

Luca (St, 1. 11. 2006 - 13:11)

Mne pomáhá myci gel s tea tree oilem, je skvely, problemy mi po jeho pouzivani vymizely :-)

Gabča (Út, 31. 10. 2006 - 19:10)

Intimní gely jsou velice příjemné. Klasické mýdlo se na mytí genitálií nedoporučuje protože je příliš zásadité. Ph pochvy je kyselé, proto se používají neutrální mycí gely, nedráždí, neštípou a vyrábí se i antibakteriální či antimykotické takže lehce předejdete gynekologickým problémům. Mě pomáhají.

rara (Po, 23. 10. 2006 - 09:10)

zatimco "katka" masturbuje i monitoru kdyz mu tady popisujete jak si mejete prirozeni vy kozy blby

Petr (Po, 23. 10. 2006 - 09:10)

No,tobě bych tedy opravdu orál dělat nechtěl,ty musíš smrdět!

Saba (Ne, 22. 10. 2006 - 22:10)

Zadna intimni mydla, je to vse jen reklama, jen vodu. To mi rekla gynekolozka. Neustale jsem trpela mykozama a zanetama. Po pouzivani pouze vody, si nemohu stezovat a cista jsem tak jako po mydle.

dkdk (Ne, 22. 10. 2006 - 20:10)

Já si zředím vodu s Citrogrep kapkami. A tím se vymývám. Zbavila jsem se tak i výtoků.

Romča (Čt, 22. 9. 2005 - 12:09)

Mýt či nemýt mýdlem, to je otázka. Podle toho, jak to komu vyhovuje. Já si pipku ničím extra nemyslím, myju se jen vodou, a vyhovuje mi to.

Mája (St, 21. 9. 2005 - 15:09)

Já používám,už skoro rok, mycí emulzi s 38% Aloe Vera gelu od firmy LR a nemůžu si ji vynachválit.Neobsahuje mýdlo,je antibakteriální a protiplí?ňová.Navíc hypoalergení a dermatologicky testovaná.

Veronika (Út, 20. 9. 2005 - 02:09)

V úvodu jsem koukala, že tam někdo doporučuje mýdlo pro intimní hygienu od Avonu (předem říkám a že značku Avon mám ráda, tedy až na vyjímku..). Dneska už se tomu směju, ale věřte, že tenkrát mi do smíchu nebylo... Vzhledem k mým potížím jsem se rozhodla používat šetrnější mýdla. Jenže po použití tohohle "Avon" mýdla, moje frňďule nabyla rozměrů, jak kdyby mi tam proletělo hejno vos. Ani sedět jsem nemohla. A fofrem na pohotovost. Ke všemu tam sloužil, jak jinak, velmi mladý lékař. Mé rozpaky se ještě strojnásobily, protože zde byla i praktikantka.. Nemělo to chybu ;-)

Reklama

Přidat komentář