Reklama

intimní hygiena

Lenik (St, 22. 6. 2005 - 10:06)

Dříve jsem měla gynekologické problémy a začala jsem používat Lactacyd, který prodávají v lékárně ve formě mýdla i ubrousků. Nádherně voní a pomáhá.

PaT (St, 22. 6. 2005 - 08:06)

ja jsem driv pouzivala chilly intimu z lekarny potom jsem presla na intimni radu od Oriflame, se kterou jsem take spokojena. Hlavne jsem se zamilovala do vlhcenych ubrousku, ktere muzu mit porad v kabelce.

Petra (Út, 25. 1. 2005 - 00:01)

Intimní gel od Avonu - a jediné gynekologické "potíže", které jsem kdy měla se ukázaly být močovými kameny.Pokud jste ze Středních Čech (nebo aspoň míváte cesty do Prahy) a chcete si tuto kosmetiku kupovat, můžete se ozvat. Záleží na Vás, jestli budete jen chtít nakupovat jen pro sebe a rodinu, nebo si přivydělávat. Nic není povinné - žádný MLM, žádné získávání nových "duší", žádné nakupování "startovacích balíčků" - naopak, dárečky, kosmetická školení zdarma, podpora firmy a stálá pomoc Vaší "koordinátorky" na telefonu osobně. Více info e-mailem.

coroner (So, 7. 8. 2004 - 15:08)

Smrad to nemusí být, když je žena vegetariánka nebo makrobiotička.Tito lidé - týká se i mužů - většinou nesmrdí, ale dokonce i přirozeně "lidsky" voní, aniž používají nějaké razantní "antismrďáky".Příšerný puch většinou vydávají masožravé typy obou pohlaví, což odpovídá hnilobnému zápachu rozkládajícího se masa.Podobně na tom jsou i konzumenti mléka a jeho derivátů.

Carl the Big (So, 7. 8. 2004 - 10:08)

Zeny,ktere si v zivote neumyla prorozeni, bych se nedotkl ani pohledem.Vzdyt to musi byt sileny smrad!!! Neni nad cerstve vymydlenou vonavouckou pipku. Tu je radost pomazlit a laskat.Je to sila, jak nektere zenske dokazou byt prasata.

Oliver Cromwell (So, 7. 8. 2004 - 05:08)

A jeste dodatek: moje laska je zastankyni vseho prirodniho a nejen ze by se v zivote nedotkla mydlem sveho prirozeni, ale ani se mydlem nemyje, nebot to vadi pokozce a bla bla bla :)Je pritom stale nadherne cistoucka a vonava a ja ji miluji a vlastne na jeji pristup k osobni cistote nemuzu vznest tu nejmensi namitku. Jenze zrovna tak jsem poznal zeny, ktere se (pravda, ne v CR) drbaly mydlem vsude mozne, porad a kazdy den a zadne ty silene infekce, o kterych se zde stale pise u nich neexistovaly, takze nevim.Spis si myslim, ze je to jen otazka prizpusibovitosti lidskeho tela. Kdyz budou rodice od malicka myt dceru mydlem vsude, tak potom ona nikdy jiste z mydla zadnou kvasinkovou nakazu nedostane a naopak, kdyz rodice veri jen na vodu a nic jineho a nedej buh se nekdy holce do pochvy dostane mydlo, vse je v haji a bude mit problemy. Je to vse jen otazka toho, na co si organismus kazdeho clovela zvykne a co povazuje za normalni.

Oliver Cromwell (So, 7. 8. 2004 - 05:08)

Ja osobne si myslim, ze takova ta hluboce zakorenena tabu typu "nedotknes se mydlem prirozeni i kdybys mela umrit" jsou jiz davno prezita.Je plno zen (pravda, ne v Cechach), ktere si myji (zvenku) prirozeni vsim moznym a nanasleduje u nich zadna priserna kvasinkova ci buhvijaka infekce, takze to podle meho chce trochu nadhledu a stale nehresit na dnes uz opravdu "babske" rady.

Ivca (Pá, 6. 8. 2004 - 11:08)

Já používám buď jen čistou vodu a nebo si jí v umyvadle smíchám s trochou jablečného octa. Pokud mám nějaký problém, tak ten ocet líp "umyje" než samotná voda. Někde sem četla, že vniknutí trochy vody s jablečným octem taky neuškodí (někdy dokonce pomůže), takže se snažím opravdu umýt včechny záhyby :-)

Olga (Po, 1. 3. 2004 - 18:03)

Mám dobré zkušenosti s HY Intima od Karla Hadka. Ale věřte mi, samotná čistá voda taky úplně stačí.

Kóré (Po, 1. 3. 2004 - 16:03)

Používala jsem různé gely a intimní mýdla, ale suverénně nejlepší zkušenost mám s tekutým mýdlem Intima od firmy Altermed. Co ho používám, zmizely mi všechny problémy, co jsem kdy měla (záněty, suchost, svědění...)

Katka (Po, 1. 3. 2004 - 00:03)

Chtěla bych se žen a dívek zeptat co používají na intimní hygienu - jestli mýdla tak jaká, a která jsou nejlepší. Nebo jsem slyšela že se nemají správně používat žádné přípravky, ale jen voda...??? Díky za odpovědi!

Kristi (Pá, 13. 2. 2004 - 13:02)

Intimní gel, 89 Kč http://avon.eobchod.com

Lenka (Út, 17. 6. 2003 - 00:06)

ja pouzivam CHILLY INTIMA ktere kupuju v lekarne,je dobre

Niki (Po, 16. 6. 2003 - 09:06)

Já používám mycí emulzi s aloe - má antimykotické a antibakteriální vlastnosti, je vhodá i pro malé děti již od kojeneckého věku. Dřív jsem zkoušela různá mýdla včetně J&J s PH 5,5, Oriflame, Niveu a další, ale tato emulze s obsahem aloe vera mi naprosto vyhovuje.

Karel (So, 14. 6. 2003 - 06:06)

Pořád se mluví o intimní hygieně u žen-je i něco pro muže?Já si stahuji předkožku a umývám si žalud mýdlem .

Věra (Út, 11. 3. 2003 - 00:03)

Vborné mýdlo je Delicagel (nebo tak nějak)od avonu, začala jsem ho používat při problémech, kvůli ktrým se mi nechtělo k lékaři a vše se zpravilo. Víc Vám poradí paní doktorka na www.happy-animals.cz/avon

Katka (Čt, 9. 1. 2003 - 13:01)

Paní doktorko, mám na vás takový menší dotaz. Koupila jsem si mýdlo pro intimní hygienu. Zajímalo by mě, jak se s ním mám přesně umývat, abych si nějak neublížila... vím, že mýdlo do pochvy nepatří.

Reklama

Přidat komentář