Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Mare (Út, 3. 11. 2009 - 11:11)

Petře a Tečko,

nikdo tady nepochybuje, že Pána Ježíše poslal na zem Jahve a že je větší než jeho Syn.
Nikdo nepochybuje, že země by byla dost dobrá .....a já jsem už také psala, že přesto že mám samozřejmě nebeskou naději, věřím že budu žít na zemi....

Jenže skutečně dobré je se podřídit Bohu a Božímu slovu, ne si z něho udělat dojnou krávu a brát si z nich jen to, co mi vyhovuje...!

V konečném důsledku mi to přinese ovoce, protože Boží slovo také říká v 1.kor.15.kap.:

50Chci říci to, bratří,tělo a krev, nemůže mít podíl na království Božím a pomíjitelné nemůže mít podíl na nepomíjitelném.

Tělesný člověk nemůže do Božího království vejít, ať už na zemi nebo na nebi.........
A také nestačí si jen myslet i rádoby na základě Písem, že jsem duchovní,.....nejsem v žádném případě, dokud se můj duch nenarodí z Ducha svatého,..pak ožiju i jako duchovní osoba.....!

Mare (Út, 3. 11. 2009 - 10:11)

Renys, není to infantilní, potřebuješ teď jakoukoliv radost ty i tvoje holčička, a věřím, že byla od Boha, i když to vypadá jako maličkost.
A radost zase udělá radost,...takže i mně jsi potěšila tvou radostí....a určitě nejen mně....tady....

Kromě toho jsi potěšila svým poděkováním Krista, a protože jsi potěšila Krista, raduje se i jeho Otec.

Takže podívej se, kdo všechno se skrze obyčejného plyšáčka raduje...

Bůh ti žehnej Renys, myslím na tebe a modlím se za tebe.....

. (Út, 3. 11. 2009 - 10:11)

Země je dobrý dar.

petr (Út, 3. 11. 2009 - 09:11)

Tedy promiň, Ježíš kristus je...ktery buh poslal jezise..na zem -- protoze adam sklamal,,,

♥Kubrt&#9 (Út, 3. 11. 2009 - 09:11)

Dobre rano.Chci se Vam...To bude nejspíš angorák plyšový. :D Od živého se liší tím, že neběhá po pokoji a velká výhoda je v tom, že nedělá bobky a nemusí se krmit. Kéž vám Bůh Jehova pomáhá na cestě pravdy ! A nezapomeňte, že LÁSKA je dokonalým poutem jednoty (Kolosanům 3:14)

Renys (Út, 3. 11. 2009 - 08:11)

Dobre rano.Chci se Vam pochlubit i ,kdyz je to asi infaltilní.Vcera sem si udelala radost.Koupila sem sobe i me holcicce kralicka nevim co to presne je ,ale je nadherny je to plysak.Dnes rano sem zato jak mala holka dekovala Bohu.Neco tak roztomiliho Stvoril.A pak sem si uvedomila ,ale dekuju spravne ,vime ,ze to Stvoril preci Kristus vse zde.A tak sem to vyresila Salamounsky.Podekovala sem Jahvemu ,ale zaroven se snazim uz vyzdvyhnout a neopomenout i Krista.Neni to príma reč jako k nemu.Avsak me modlitby jsou uz bych rekla vic osobni a citim se takova nesvazana,tim ze si nemusim obavat ,ze ,kdyz Jahvemu rikam dekuji ti muj Boze se si jse my dal poznat v Kristu jak moc nas milujes atd......apod.Tak je my o hodne lip.

♥Kubrt&#9 (Út, 3. 11. 2009 - 07:11)

JEHOVOVY SOUDY

Z místa před ním tekl a vycházel ohnivý proud. Bylo tam tisíc tisíců, kteří mu sloužili, a desettisíckrát deset tisíc, kteří stáli přímo před ním. Soud zasedl a byli otevřeny knihy. (Daniel 7:10)

Na základě výnosu Velkého Soudce, Jehovy Boha, se s rohem,který se rouhal proti Bohu a týral jeho ,svaté, stane totéž, co se stalo s Římskou říší, jež pronásledovala první křesťany. Jeho panství nebüde dál existovat. Zbytky těchto světových mocností jsou součástí Spojených národů. I tato království však budou zničena společně s poslední světovou velmocí. Všechny lidské vlády budou odstraněny ve "válce velikého dne Boha Všemohoucího". (Podle knihy "Věnujte pozornost Danielovu proroctví", vydali SJ) KAŽDÝ, kdo zvítězí, zdědí tyto věci, a budu jeho Bohem a bude mým synem. Ale ZBABĚLCI a lidé BEZ VÍRY a ti, kteří jsou OHAVNÍ ve své špíně, a VRAZI a SMILNÍCI a ti, kteří PROVOZUJÍ SPIRITISMUS, a MODLÁŘI a VŠICHNI LHÁŘI, ti budou mít podíl v jezeře, které hoří ohněm a sírou. To znamená druhou smrt. (Zjevení 21:7,8) Dále, kdokoli nebyl nalezen zapsaný v knize života, byl uvržen do ohnivého jezera. (Zjevení 20:15) Je nutno dodat, že ohnivé jezero není místo skutečného utrpení pro hříšníky, protože se to neslučuje s Boží láskou. Tak jako věčné tolerování ničemnosti. Proto je velké soužení nevyhnutelné. A všichni svatí SJ, kteří poslouchají našeho Pána Ježíše Krista se stanou BOŽÍMI SYNY. :D

jirka (Út, 3. 11. 2009 - 07:11)

Velice me boli u srdce jak ILONA napada RENYS.Presto jsem rad MARE ze podporujes Renys,je pravda ze ji neumim pomoci tak jako ty.Krasny den preji

Mare (Po, 2. 11. 2009 - 21:11)

Tečko, reaguju na verš, který uvádíš:

Matouš 11:12"Ale ode dnů Jana Křtitele až dosud je nebeské království cílem, ke kterému se lidé tlačí, a ti, kdo se tlačí kupředu, se ho zmocňují."

Neustále nás obviňujete, že jsme příliš pyšní, když bychom chtěli žít v Božím nebeském království..., není tedy tento verš z pohledu VRO...HŘÍCH...!

"Tlačit se do nebeského království....!"

Není tedy verš.z Matouše 11:12 vlastně hříšný...! Z pohledu VRO...!

Vy jste přece ...."tak skromní.." !

Vy nepotřebujete žít v nebeském království...!

Víš, já to vidím spíše naopak,...jako hříšnou skromnost, když Pán Ježíš pro tuto možnost pro KAŽDÉHO........UMÍRAL..!

Mare (Po, 2. 11. 2009 - 21:11)

Tečko,

takže předkřesťanští lidé mohli zvítězit, jako Ježíš i apoštolové.....!

Mare (Po, 2. 11. 2009 - 21:11)

Tečko,

Pán Ježíš zemřel i za hříchy spáchané pod první smlouvou. Takže není naprosto žádný důvod, aby Abrahám , Izák , Jákob a všichni starozákonní Boží služebníci neměli nebeskou naději....!

Už jsem tady verš ze Židům 9.kap., verš 15:
.....– neboť jeho smrt přinesla vykoupení z hříchů, spáchaných za první smlouvy.

Mare (Po, 2. 11. 2009 - 21:11)

Renys,

prožila jsem toho hodně z toho, co teď žiješ............ i v manželství....

Hodně jsem trpěla, takže se mi moc těžko snáší, když se musím dívat na to, .....co prožíváš .......a co ti způsobují tví nejbližší,.......od těch to bolí nejvíc.....já vím.....

Ty se nemáš za co omlouvat,...a v žádném případě si nemyslím, že je špatné pojmenovat to, co jsem tady četla.......

Renys, věř že nejsi sama,....bohužel, příliš hodně lidí prožívá něco podobného........

Modlím se, abys našla toho skutečného LÉKAŘE....a UTĚŠITELE.......

Roman (Po, 2. 11. 2009 - 20:11)

Jestli SJ, milí lidé, chcete se k Bohu přiblížit, přibližte se k němu s volností řeči, bez vlivu vro, prostě sami jak se opravdu cítíte, s láskou, ne naučenou, ale se zkušenostmi, tj. snažit se napravit sami od sebe a uvědomit co to je opravdová láska. Tuto lásku najdete u Pána Ježíše, tak se prosím na něho obraťte s prosbou. Napřed vám odpouští hříchy, pak si uvědomujete ten drahocenný dar, dar odpuštění, poté pocítíte lásku, protože nejprv vás Ježíš miloval. Ne naopak. Děkuji. Prostě máte kamenné srdce, tu mám ještě nadále a bude to dlouho trvat, Bůh mi odpusť!

♥Kubrt&#9 (Po, 2. 11. 2009 - 20:11)

Vro je jen lidské, žádného...Romane, ty jsi fakt beznadějný případ. No neboj, nikdo ti ze SJ to tvoje peklo nevezme. :) My se zase budeme těšit z věčného života v pozemském ráji pod vládou VRO, který bude panovat z nebes. :D

Roman (Po, 2. 11. 2009 - 20:11)

Vro je jen lidské, žádného ducha nemá, to vím jistě. Proto nemůžeš věřit, to co jsem ti jasně psal, tečko. Abrahám a proroci, od Ábela vzhlíželi dál, např. Abrahám toužil po vlasti NEBESKÉ! VŮBEC ROZUMÍŠ? Ne, prostě zavíráš sám sebe. Jestli si myslíš, že jsem toužil po vlasti nebeské jako ostatní SJ, tak se velice mýlíš, ačkoli bych měl. Nikdo mi už neveme, jsem spojen s Duchem svatým. To ale neznamená, že už nehřeším, jak očekávají SJ od pomazaných takové svátosti, prostě začínám pěstovat ovoce Ducha a vstupovat na tu horu... a tlačím se nahoru. To co píši, je pro Tebe a ostatní SJ. Toto je evangelium.

Roman (Po, 2. 11. 2009 - 20:11)

Proč bych je proroky tlačil? Vy jim bráníte do božího království vejít! Jako nyní jako mě třeba! Nemohu jen tak uvěřit, že mě Pán vybral, ačkoli jsem nehoden, vím sám o sobě, škoda říct. Prostě jsem před Pánem poklekl a upřímně kál. Toto je smůla u SJ. Bůh s Tebou!

♥Kubrt&#9 (Po, 2. 11. 2009 - 20:11)

Tak to vypadá, že se žene bouřka. :D No vážně... cítím působení nečistých démonů. Nějak se to tady zvrtlo. Příchází poslední hodina... a kdo bude schopen obstát před Jehovovým hněvem ??? Stojíme tu na kritickém bodě (stále nevím proč se Pán přel se satanem o Mojžíšovo tělo) a takhle se opravdu lidi nedovědí "Kdo je skutečně Jehova ?" nebo "Co budeme moci udělat pro naší záchranu ?", když se tu budete takhle dohadovat. Uvědomte si, že tady nejste na tržišti, ale na svaté půdě Jehovy Boha. :) Bůh si přeje zachránit lidi, ale sám svět lidí chce radši satanův svět. Kdybych byl Bohem tak vyberu všechny lidičky co mě poslouchají a ostatní nechám v té jejich špíně ve které se válí jako vykoupané svině (2. Petra 2:22). Přenesl bych je do ráje s videem na ty odpadlíky, aby viděli ten HROZNÝ pohled na bezbožný svět. Jak jeden závidí druhému a vraždí se ve jménu Ježíše; jak zemědělci namísto, aby pomohli svým bližním vylejí radši mléko do polí. Hanba takovému národu ! Tohleto je opravdu Mare na zvracení - jak lidé odvrhují Jehovu Boha a uctívají místo něj Lucifera, panovníka démonů. By jste měli SJ děkovat, že se vám snaží zachránit vaše životy a ne je takto pomlouvat. :(

Mezek (Po, 2. 11. 2009 - 20:11)

Ahoj Renys,je hezké,že hájíš Ilonu,přesto,že na tobě nenechá nit suchou.Věř,že je Ti to počítáno k dobru.
A ty problémy u Vás ve sboru,je to smutné,ale není to jen u tebe!!! Je to po celé tváři země.I mezi vámi jsou pokrytci.Já jim říkám že jsou to takoví malý farizeové,zákoníci...Oni si to mnohdy ani ve své horlivosti neuvědomují.Ale i toto Ježíš předpověděl.
Rozhodně se zachovej vždy slušně.Nepřidávej dřevo na oheň.Soudit bude někdo jiný.U nás kde jsem byl ve soru,též působí starší,nebo někdo se služební předností,kteří ani na podium nepatří.Kolikrát někdo měl přednášku na určité téma a vůbec ho nenapadlo říct bratři toto já nemohu přednášet.Vždyť v tom zrovna plavu.Mám máslo na hlavě.Kdepak pokora žádná.Horlil z podia jak Lenin.A to jsem se mnohokrát zvedl a odešel.Jak takový pastýř může úspěšně pást?A takových je...I když věřím,že jsou i upřímní bratři.Přeji Ti abys to co se ti nezdá uvrhla na našeho Pána či Boha v hluboké modlitbě.

Renys (Po, 2. 11. 2009 - 20:11)

Sem s Vama rada.

Renys-Pro Mare (Po, 2. 11. 2009 - 20:11)

Co rict neznas me ,ale jako by si presne vedela cim sem si musela projit jak i tet z duchovnim zapolenim tak i v mem manzelstvi/nemanzelstvi.Jakto ,ze my rozumite ackoli my nejste príbuzni takz. ve vire?Ja se stydim ,ze ste musely byt bohuzel svedky nas dvou Ilony a me diky nasim vymenam nazoru.Tim jsme to obe dve opet nezvladli.......Omlouvam se i za Ni.Je to fakt smutny,ze si uz ani neduverujem.A nepozname se kdo je S.J. a kdo neni.

Reklama

Přidat komentář