Reklama

Kandaulismus

submisivní kand (Pá, 12. 9. 2008 - 14:09)

pro ABC - skutečně to není něco typu románku s kolegou. Ale na druhou stranu, když žena tráví s mužem více méně pravidelně určitý čas, prožívá s ním orgasmy, vodí se s ním za ruce, smějí se spolu... Jejich těla si na sebe zvykají a možná to nejsou jen těla. Někdy bych se zbláznil žárlivostí. Ale právě to k tomu patří. Kdybych přestal žárlit, nejspíš by to přestalo být i vzrušující.

ABC (Pá, 12. 9. 2008 - 14:09)

pro vir..jde o to co na to manželka.Přece ji nemůžeš jen tak nutit sex s jiným. Každý na to nemá žaludek.

vir (Pá, 12. 9. 2008 - 14:09)

pro ABC - ano toleroval bych manželce milování s jiným mužem , ne nevadilo by mi to , byla by to taková směs vzrušení amírné žárlivosti vzrušení by převládalo ... tebe by lákalo mít ještě vedle manžela přítele ??? nebo by jsi to chtěla zkusit , s jiným ??

ABC (Pá, 12. 9. 2008 - 14:09)

pro sk-....takže tady už musely jít city stranou....

submisivní kand (Pá, 12. 9. 2008 - 14:09)

přes inzerát. Sestavil jsem ho já. Po několika špatných zkušenostech jsme ho napsali úplně konkrétně - kolik mu má být let, jaké vzdělání, kde má být byt a spoustu dalšího. I tak se jich přihlásily desítky. Někteří byli úplně mimo, další si začali psát a cukli, někomu se nelíbila..Se dvěma se vyspala a jednoho z nich si vybrala.

vir (Pá, 12. 9. 2008 - 14:09)

to - submisivní kandaulista -- jak se seznámili . přes inzerát ??

ABC (Pá, 12. 9. 2008 - 14:09)

pro vir...a ty by jsi manželce toleroval, že by si zašla pomilovat se s někým jiným? A vůbec by ti to nevadilo? A doma by jsi jen trpěl? Nebo by sis to užíval?

submisivní kand (Pá, 12. 9. 2008 - 14:09)

Nebojím. Myslím, že to máme tak nastavené, že se takové věci nestávají. Jsou docela dlouhá období, kdy jsme jen spolu, máme hezký vztah, děti. Vím, že by nechtěla tenhle život opustit. Konec konců, on by jí takové věci netoleroval.
Hodně jsme o tom mluvili. Myslím, že jsou dobří kamarádi. Ale to neznamená, že by s ním chtěla utéct

vir (Pá, 12. 9. 2008 - 14:09)

to - ABC mě vzrušuje představa , že to dělá s někým jiným , a manželka by si to ráda s někým jiným vyzkoušela , tebe ta představa že to děláš s někým jiným neláká ??

ABC (Pá, 12. 9. 2008 - 13:09)

Takže tebe uspokojí, že ona se miluje někde s nějakým už ne cizím chlapem? A nebojíš se,že se do něj zamiluje?

submisivní kand (Pá, 12. 9. 2008 - 13:09)

Pro ní to není cizí chlap. Scházejí se už víc než rok.

ABC (Pá, 12. 9. 2008 - 13:09)

Ty pustíš manželku s cizím chlapem a samotnou?

submisivní kand (Pá, 12. 9. 2008 - 13:09)

zvědavá. Není to tak jednoduché, jak bys myslela. Dlouho se s tím vypořádávala - jestli to neznamená, že jsem ji přestal milovat, jestli to vydrží naše manželství, jestli nebudu dodatečně naštvaný a tak. Jsou ženy, které jsou z toho nešťastné. Ale ta moje se v tom zabydlela a umí si to opravdu užít. :-)

kdo ví, třeba má ten Tvůj taky podobné chutě, a jen se stydí o tom mluvit. Nebo by Ti to dopřál a bojí se, že bys ho úplně opustila.

zvědavá (Pá, 12. 9. 2008 - 13:09)

subm.kand. - to musí být paráda, pro tvou ženu! Tak si to dovedu představit, ach jo.

submisivní kand (Pá, 12. 9. 2008 - 13:09)

Nám by zase naopak vadilo, kdyby to měl být někdo z našeho okolí. Tak jsme našli vhodného na internetové seznamce. Asi o pět let mladší než moje žena, fyzicky na úrovni, s vlastním bytem, manažer...Nikdy jsem ho neviděl, ale vím, že je s ním spokojená.

vir (Pá, 12. 9. 2008 - 13:09)

mluvil jsem s manželkou o tom , jestli by nechtěla sex s někým jiným , není proti , chtěla by .. , ale jen tak s někým neznámým to nejde a nikoho známýho na to nemá ...takže jen fantazie ...

vir (Pá, 12. 9. 2008 - 13:09)

mluvil jsem s manželkou o tom , jestli by nechtěla sex s někým jiným , není proti , chtěla by .. , ale jen tak s někým neznámým to nejde a nikoho známýho na to nemá ...takže jen fantazie ...

submisivní kand (Pá, 12. 9. 2008 - 13:09)

Je to asi různé. Ale u mne je to tak (a na amerických webech mluví hodně takových mužů), že to je několik věcí dohromady
1. chci vidět manželku dokonale spokojenou
2. je strašně vzrušující vnímat její vzrušení (i když nejsem u samotného aktu)
3. tranformovaný masochismus. Původně jsme experimentovali s pouty a bičíkem. Ale byla to vlastně docela nuda a po čas jsme zjistili, že ponížení vyplývající z toho, že se manželka oddává někomu výkonnějšímu a pak mi říká, jak to bylo skvělé, je mnohem víc vzrušující.

zvědavá (Pá, 12. 9. 2008 - 12:09)

škoda že můj manžel není takový! to by byl paráda. Mám milence, ale.. manžel by ho zabil, dozvědět se to.
Co vás muže na tom vzrušuje nejvíc? Vzrušení partnerky, nebo chcete sledovat, jak to den druhý dělá, jeho techniku apod. nebo si připadáte třeba neodstatečně - menší penis a chcete aby si žena užila? Je to velmi zajímavé a vzrušující téma.

JJ (Pá, 12. 9. 2008 - 11:09)

JJ:-)) souhlasím, přesně tak, před x lety bych toto absolutně nechápal, odsuzoval apod. dneska mě to pomyšlení vzrušuje

Reklama

Přidat komentář