Reklama

Kandaulismus

subik martin (Po, 22. 9. 2008 - 15:09)

TO: Zvědavá
A co Ti příjde neuvěřitelné?
Koukni třeba do annonce. Kolik párů hledá třetího, nebo jiný pár na výměnu! kolik chlapů hledá dominu a kolik domin naabízí výprask za nemalý peníz. Tak proč je neuvěřitelné, že manželce toleruji milence?

Subík martin (Po, 22. 9. 2008 - 15:09)

TO: Sněženka
Díky za nabídku pomoci. Mě ale smutno není. Je to pro mě nesmírně vzrušující.
A pokud máš chuť na milence, záleží jen na Tobě. Chlapů, kteří nežárlí a jsou ochotni to manželce tolerovat je poměrně dost. Možná i ten Tvůj. Ale žárlení se u chlapa tak nějak předpokládá. Existuje poměrně jednoduchý test. Zkus tuto možnost ve vhodnou chvíli v legraci nadhodit. Pokud se mu postaví, aspoň trošku kandaulismu tam bude.

zvědavá (Po, 22. 9. 2008 - 15:09)

jen mi to přijde neuvěřitelné!!

Subík martin (Po, 22. 9. 2008 - 15:09)

Proč bych si dělal srandu? Pro srandu jsou jiné stránky.

zvědavá (Po, 22. 9. 2008 - 15:09)

submisivní, neděláš si náhodou srandu?

subik martin (Po, 22. 9. 2008 - 15:09)

TO: Sněženka
No myslím, že vypadám úplně normálně, určitě ne, jako exot do biologické sbírky. S ženskýma jsem neměl nikdy problém. V práci řídím několik stovek lidí. Kdesi jsem četl, že submisivní zaměření se vyskytuje častěji u lidí, kteří musí v práci rozhodovat, nařizovat, někdy i ostatní trestat a buzerovat. Snad nějaká kompenzace. I u nás okolí neví nic o našich hrátkách. Milenec je poměrně z daleka, šťastně ženatý. Má mnoho důvodů, aby se jeho zálety neprovalily. I my musíme hodně plánovat, aby bylo vše diskrétní. Už kvůli dětem.
Myslím si, že povolená nevěra je méně riskantní na prozrazení. Pokud by za manželkou chodil milenec, když nejsem doma, drby by byly hned. Když k nám chodí v mé přítomnosti, nikomu to nepříjde divné. Jinak se manželka s milencem scházejí v jednom městě v sousední cizině. Pro děti je to pracovní cesta.

zvědavá (Po, 22. 9. 2008 - 14:09)

submisivní, to mi přijde uplně nemožné!! Ideální chlap! I vzhledově! Můj taky posiluje a je nakrátko akorát přijít mi na milence, tak mi asi vyrazí zuby.. ach jo. I když na druhou stranu mi to dělá i trochu dobře, že žárlí. To je fakt neuvěřitelné!!

submisivní kand (Po, 22. 9. 2008 - 14:09)

Zvědavá, jak vypadám? Necelých 190cm, skoro 100 kilo, ale taky skoro žádné sádlo - hodně posiluju. Plešatý. 42 let. Jsem právník. Jen průměrně úspěšný, ale rozumné peníze domů přinesu i tak. Myslím, že nikdo v našem okolí nemá o našich hrách potuchy. Spíš by asi čekali, že já si občas vyrazím s nějakou studentkou. :-)
A jestli se nebojím zamilování? Občas trochu ano. Jsem si jistý, že by mě manželka neopustila. Máme děti a hezký společný život, někdy je mnoho týdnů, kdy máme vše zcela obvyklé.
Ale umím si představit, že by jí ten druhý mohl připadat zábavnější, inteligentnější nebo něco podobného. Máme s manželkou dohodu, že kdyby to začalo ohrožovat náš vztah, hned se s ním přestane scházet. Ale kdo ví, možná by to pro ni vůbec nebylo lehké.

sněženka (Po, 22. 9. 2008 - 14:09)

Mně u mě nemožné, ale nějak to vymyslet a mít akové malé tajemství. Třeba aby on ji půjčil a já vyplňovala jeho chvilky vzrušení, ono by to tu jeho dorotku taky užíralo:-) A třeba bychom skončili ve čtyřech:-)

zvědavá (Po, 22. 9. 2008 - 14:09)

to já taky, schválený milenec. To mi přijde neuvěřitelné!!

sněženka (Po, 22. 9. 2008 - 14:09)

Toho mého ne, ale někoho jiného se mnou ano:-)))))

zvědavá (Po, 22. 9. 2008 - 13:09)

sněžko, ten můj nevěru odsuzuje.No já taky nejsem zrovna kandaulistka, načapat ho s jinou, tak ho... Taky je hodně podváděných žen, nešťastných, kandaulistky snad ani neexistují, dovedeš si představit, toho svého.. já NEEEE !!

sněženka (Po, 22. 9. 2008 - 13:09)

NO zvědavá, to by mě taky zajímalo, já bych to tak chtěla zkusit, ale ser svým partnerem to asi těžko.
Mě to tak láká, ale jak to udělat?

zvědavá (Po, 22. 9. 2008 - 13:09)

to je neuvěřitelné! Prostě mě to přijde nemožné, jak vypadá takový subik? Jako chlap? Nedovedu si to vůbec představit, všechny chlapi kolem mě co znám, jsou neskutečný žárlivci, to musí být super takový chlap. A co kdyby se manželka do milence zamilovala, to se může stát ne?

sněženka (Po, 22. 9. 2008 - 13:09)

Hele martine a nechtěl bys pomoct s tou přípravou koupele a s občerstvením? Třeba by ti u toho nebylo tak smutno:-)

Návštěvník (Po, 22. 9. 2008 - 13:09)

to máš pravdu zavřít vás do plynový komory

subik martin (Po, 22. 9. 2008 - 13:09)

Prudérní anonymové budou brzy zvracet, ale stránku ne a ne zavřít. I to je svým způsobem masochismus.
To: Submisivní Kandaulista
Vyčistit partnerku jsem nezkoušel, po souloži se co nejdříve sama umyje. Ale kdyby přikázala ....
Zavřený ve skříni jsem nebyl, ale musí to být velmi rajcovní. Ale ve vedlejší místnosti jsem byl vícekrát. Je vzručující slyšet jejich dovádění. Musím se moc ovládat, abych si ho nevyhonil. Ale to mám zakázáno. Po souloži to manželka kontroluje. Kromě toho mám své povinnosti - připravit koupel a občerstvení.
Tak co, anonymové, to jsme úchyláci. Ale asi všichni tři - já, manželka i milenec.

Návštěvník (Po, 22. 9. 2008 - 12:09)

hovada

vir (Po, 22. 9. 2008 - 12:09)

tak tohle by teda nebylo nic pro mě ...

Jirka (Ne, 21. 9. 2008 - 18:09)

Anonym: vzdyt to se taky hojne deje! Procetl jsem si ruzna diskuzni fora na cuckoldplace.com, ktery sem nekdo nedavno odkazal. Hodne kandaulistu je tam silne submisivnich a povazuji za samozrejme, ze partnerku po vysukani nekym jinym "vycisti" a take ze ho tzv. "bykovi" vykouri.

http://www.cuckoldplace.com/8_10728_0.html

Reklama

Přidat komentář