Reklama

Kandaulismus

Návštěvník (Čt, 25. 9. 2008 - 00:09)

Jdi do hajzlíku I.R.!
Přece v tom je ten mazec,mít v sobě nacákané sperma od jiných chlapů,věř mi,že tohle toho manžílka nadzvedne nejvíc,umíš si představit,jak ho vzruší,když ho šoupne do manželčiny díry,kde je potopa od cizího-jiného chlapa,nemyslím,jdu se zchladit.

Návštěvník (St, 24. 9. 2008 - 22:09)

Když se podívám do odborné literatury,tak tam čtu,že kandaulismus je choroba,pokud muž potřebuje ke styku s vlastní ženou někoho třetího,aby vůbec mohl dosáhnout uspokojení z aktu.

Yossarian (St, 24. 9. 2008 - 20:09)

Ano pár žen je promiskuitních a většina věrných, sedících doma .......a nezapomen že je řada žen, které jsou profi .......k těm také chodí ti nevěrníci, to ovšem nepotvrzuje tu statistiku .....

Karel (St, 24. 9. 2008 - 20:09)

Yossarin, soucasti kazde te souloze je i zena. A pokud je zen na ta kvanta chlapu o mnoho min, tak jsou pak zakonite promiskutnejsi jeste vic, nebot kazda suka mnohem vetsi pocet chlapu:))

Yossarian (St, 24. 9. 2008 - 18:09)

Podívej subíčku, nefantazíruj ......chlapi jsou prostě mnohem promiskuitnější než ženy a vlezou doslova na všechno a vylízají všechno, subíci první -znám je celé roky a ten ohraný argument, že to ta žena nepřizná je nanic, mluvím o lidech které dobře znám , vzorek společnosti ......je řada žen, které žijí spokojeně ve vztahu a spousta mužů, co zahýbají, takže nebásni, tvý statistiky jsou nesmyslný, všichni chlapi na chatu jsou zadaní a žen je tam mnohem mín.......a tenhle způsob života je opravdu moc rizikový , tady každý píše, jak spí s prověřenýma a pak když mu někdo nabídne účast na nějaké akci tak tam utíká.....:):):)

mik (St, 24. 9. 2008 - 18:09)

Už to chápu, anonym má pseudonym BLB. Tak si ho vyhoň Kuřbuřte, já budu píchat. Čus.

manžel (St, 24. 9. 2008 - 16:09)

Na víkend k nám poprvé přijede milenec mé ženy. Jé o 25 let starší než ona. Nám oboum je 28. Jsou spolu čtyři měsíce, ale já ho ještě neviděl. Oni už spolu jeden víkend strávili, ale u něj. Jsem zvědavý, jak to dopadne. Zatím je jasné, že budu spát v pracovně a oni v ložnici.

I.R. (St, 24. 9. 2008 - 16:09)

1.) Odoláváte všem hříšným myšlenkám, snům či jiným pokušením - bojujete intenzivně velice vroucnou modlitbou ku svaté Horsvitě, anebo naopak modlitbu zanedbáváte?

Každý nechť se sám ptá:

2.) Vyhýbal(a) jsem se důsledně všem hříšným příležitostem k hříšnému pokušení, a tím jsem lehkomyslně nevystavil vlastní duši riziku spáchání nějakého hříchu?

3.) Dopustil(a) jsem se svým lehkomyslným jednáním nevyhýbání se důsledně všem hříšným příležitostem k hříšnému pokušení v oblasti šestého či devátého Božího přikázání ohrožení své stavovské cti kněze, řeholníka (řeholnice) či poustevníka (poustevnice)?

4.) Chodil(a) jsem oblečen(a) v neuctivém, nedůstojném, urážlivém či vyzývavém oblečení (například v krátkých kalhotách, v minisukni, s krátkými rukávy, s výstřihem na prsech a podobně)?

5.) Souložil(a) jsem v manželství skutečně pouze s úmyslem zplodit dítě, anebo jsem činil(a) něco takového, co je proti účelu manželství?

6.) Dopustil(a) jsem se smilstva, případně sváděl(a) jsem ke smilstvu, či naváděl(a) na smilstvo jiného člověka?

7.) Dopustil(a) jsem se cizoložství, případně sváděl(a) jsem ke cizoložství, či naváděl(a) na cizoložství jiného člověka?

8.) Četl(a) jsem dobrovolně a úmyslně něco nestydatého, anebo dal(a) jsem něco takového číst jinému člověku?

9.) Činil(a) jsem něco nestydatého ať již sám či sama anebo s jiným člověkem či jinými lidmi?

10.) Připustil(a) jsem anebo souhlasil(a) jsem s tím, aby se jiný člověk jakkoliv fyzicky dotkl mého těla?

11.) Připustil(a) jsem anebo souhlasil(a) jsem s tím, aby se jiní ke mně nestydatě chovali?

12.) Činil(a) jsem ve společnosti nemravné žerty anebo hrál(a) nemravné hry?

13.) Zneužíval(a) jsem své pohlaví nepřirozeným či protipřirozeným způsobem (tj. projevy homosexuality)?

14.) Miloval(a) jsem bezbožný a nemravný život či vyhledával(a) jsem mravně zkaženou společnost?

15.) Ohrozil(a) nebo dokonce rozvrátil(a) jsem svojí hříšnou známostí rodinné štěstí jiného člověka?

16.) Myslel(a) jsem dobrovolně a úmyslně na něco nestydatého?

17.) Žádal(a) jsem si dobrovolně a úmyslně něco nestydatého vidět, slyšet, číst nebo dokonce činit?

18.) Mluvil(a) jsem něco nestydatého?

19.) Zpíval(a) jsem nějaké nestydaté písně?

20.) Neposlouchal(a) jsem se zalíbením něco nestydatého?

-APOKALYPSA JE BLÍZKO !

http://www.lide.cz/pracujici.mladenec

subík martin (St, 24. 9. 2008 - 15:09)

TO: Yossarian
1) Nějak nechápu logiku, že znáš hodně nevěrníků, ale málo nevěrnic. S kým by ti chlapi byli nevěrní? Problém je v tom, že chlap se někdy pochlubí i vymyšlenou avantýrou, ženská svůj románek spíš tají.
2) Riziko chorob - to že má manželka milence ještě neznamená, že se vyspí s každým. Máme už 3 roky stálého rodinného přítele, který, jak aspoň tvrdí, souloží pouze se svojí a mojí manželkou. Do hlavy mu nevidím, ale to Ty svému partnerovi asi taky ne. Ale přiznávám, ře věrný život ve dvou je asi po této stránce méně rizikový.

Uber 1 z toho (St, 24. 9. 2008 - 15:09)

čísla IQ a bude to odpovídat!

Milan (St, 24. 9. 2008 - 15:09)

Neřekl bych, že to je jen z nouze cnost. Prostě mne to vzrušuje, tak to asi nebude jen tím, že jsem nemohl jinak. Navíc to pokračování až do současného stavu je už s mým plným vědomím a chtěním.

tiez kandaulist (St, 24. 9. 2008 - 15:09)

MILAN:
... no tak to si potom "kandaulista z nudze" :) jednoducho si nemal na vyber... to by som asi nerozchodil

Milan (St, 24. 9. 2008 - 14:09)

Yossarian má pravdu v tom, že spousta z nás o tom jenom sní, ale někteří z nás to i realizují. Já měl to štěstí, že jsem nemusel o tom přítelkyni vůbec přesvědčovat. Ani já nevěděl, že by mne to vlastně vzrušovalo. Až se přítelkyně na jedné akci dost opila a skončila v posteli s tímto klukem. Já je ráno v té posteli našel (také jsem byl večer trochu ovíněný) a zjistil jsem, že nejen že mi to vůbec nevadí, ale působí to přesně naopak.

I.R. (St, 24. 9. 2008 - 14:09)

1.) Odoláváte všem hříšným myšlenkám, snům či jiným pokušením - bojujete intenzivně velice vroucnou modlitbou ku svaté Horsvitě, anebo naopak modlitbu zanedbáváte?

Každý nechť se sám ptá:

2.) Vyhýbal(a) jsem se důsledně všem hříšným příležitostem k hříšnému pokušení, a tím jsem lehkomyslně nevystavil vlastní duši riziku spáchání nějakého hříchu?

3.) Dopustil(a) jsem se svým lehkomyslným jednáním nevyhýbání se důsledně všem hříšným příležitostem k hříšnému pokušení v oblasti šestého či devátého Božího přikázání ohrožení své stavovské cti kněze, řeholníka (řeholnice) či poustevníka (poustevnice)?

4.) Chodil(a) jsem oblečen(a) v neuctivém, nedůstojném, urážlivém či vyzývavém oblečení (například v krátkých kalhotách, v minisukni, s krátkými rukávy, s výstřihem na prsech a podobně)?

5.) Souložil(a) jsem v manželství skutečně pouze s úmyslem zplodit dítě, anebo jsem činil(a) něco takového, co je proti účelu manželství?

6.) Dopustil(a) jsem se smilstva, případně sváděl(a) jsem ke smilstvu, či naváděl(a) na smilstvo jiného člověka?

7.) Dopustil(a) jsem se cizoložství, případně sváděl(a) jsem ke cizoložství, či naváděl(a) na cizoložství jiného člověka?

8.) Četl(a) jsem dobrovolně a úmyslně něco nestydatého, anebo dal(a) jsem něco takového číst jinému člověku?

9.) Činil(a) jsem něco nestydatého ať již sám či sama anebo s jiným člověkem či jinými lidmi?

10.) Připustil(a) jsem anebo souhlasil(a) jsem s tím, aby se jiný člověk jakkoliv fyzicky dotkl mého těla?

11.) Připustil(a) jsem anebo souhlasil(a) jsem s tím, aby se jiní ke mně nestydatě chovali?

12.) Činil(a) jsem ve společnosti nemravné žerty anebo hrál(a) nemravné hry?

13.) Zneužíval(a) jsem své pohlaví nepřirozeným či protipřirozeným způsobem (tj. projevy homosexuality)?

14.) Miloval(a) jsem bezbožný a nemravný život či vyhledával(a) jsem mravně zkaženou společnost?

15.) Ohrozil(a) nebo dokonce rozvrátil(a) jsem svojí hříšnou známostí rodinné štěstí jiného člověka?

16.) Myslel(a) jsem dobrovolně a úmyslně na něco nestydatého?

17.) Žádal(a) jsem si dobrovolně a úmyslně něco nestydatého vidět, slyšet, číst nebo dokonce činit?

18.) Mluvil(a) jsem něco nestydatého?

19.) Zpíval(a) jsem nějaké nestydaté písně?

20.) Neposlouchal(a) jsem se zalíbením něco nestydatého?

-APOKALYPSA JE BLÍZKO !

http://www.lide.cz/pracujici.mladenec

Milan (St, 24. 9. 2008 - 14:09)

Je mi to sice trochu žinantní psát, ale IQ mám 146. Pokud tím (trochu nemotorně) chcete vyjádřit nesouhlas s mým stylem životem, tak to chápu. Je to prezentace názorů a čím větší pestrost, tím to může být zajímavější. Před pár lety bych si také myslel, že je to blbost a že to nemůže fungovat. Dnes vidím, že to fungovat může, a to ke spokojensti všech zúčastněných. Navíc, protože se s tím nikde netajíme, vím, kolik podobných lidí (ať už to realizují či o tom sní) existuje.

Přesně (St, 24. 9. 2008 - 14:09)

tak, honí si ho a píše kraviny!

Yossarian (St, 24. 9. 2008 - 14:09)

Hele víš co??To je jen Milanova fantazie ...je kandaulista , tak tady veřejně sní o tom, že jeho ženu píchá milenec a bydlí s nima.....takových snílků tu bude víc.....napíšou to, vzruší se a udělá.....sou to kecy ....

zvědavá (St, 24. 9. 2008 - 14:09)

jako supr! Ale říct to doma, tak je sekec mazec. To vím 100%, to by nezkousl. Ale od čeho mám fantazii, že.

zvědavá (St, 24. 9. 2008 - 14:09)

Milana bych brala, ale stejně mi to přijde jako pohádka! Prostě neskutečné!

Á ozval se nám (St, 24. 9. 2008 - 14:09)

Tak se k nim přidej hňupe a užívejte si spolu.

Reklama

Přidat komentář