Reklama

Kandaulismus

vladiik (Pá, 26. 9. 2008 - 23:09)

Teď jsem právě pustil svojí ženu za milencem a čekám až se vrátí. Dovnitř stříkat nemůže tak máme dohodu že to bude mít nastříkaný na břiše a já si to potom slíznu.
Taky bych chtěl aby jsem je při tom viděl ale nikdo do toho nechce jít když u toho budu.

Yossarian (Pá, 26. 9. 2008 - 15:09)

Přesně jak říkám, potřebuje si zadara zasouložit aby mu nenabančil manžel.....nejradši by souložil jen s ní,ale tohle taky bere, protože může zahnout a zpestřit si život a jestli na něj čumí nějaký kandalista je mu fuk .......hlavně že si zamr*dá......zadané ženy jsou nejžádanější, nedělají potíže a maj zájem o sex ...volné chtějí mnohem víc....

Martine, (Pá, 26. 9. 2008 - 15:09)

píšeš o dvou případech. Kde je ten druhý?

subik martin (Pá, 26. 9. 2008 - 15:09)

Tak jsme se zasmáli a teď k vážné práci!
Pohled toho třetího. Já můžu nabídnout dva.
Jednak současného milence své manželky. Toho si našla ona a mě ho asi po třech měsících představila. Sbalila ho na jedné pracovní akci. To už měla milence ode mne povoleného. Řekla mě o něm ale až když se spolu vyspali. Je prý šťastně ženatý. Vztah s mojí ženou bral prý jako klasickou bokovku. Moje žena mu je velmi sympatická, v posteli i jinak. To že o nich vím, ho nejprve překvapilo, při první návštěvě u nás se prý citil "trošku blbě". Alkohol a vzrušení ale nabětí odstranilo a teď mu to prý vše naprosto vyhovuje. Trojku si přál už dříve a poštěstilo se mu to až s námi. Ptal jsem se ho na názor na naše sub.dom hry. Prý je trošku exhibicionista a moje přítomnost, ať už za dveřmi nebo v ložnici, ho vzrušuje.
Je to ovšem zázor zprostředkovaný, nemusí být úplně pravdivý. Popravdě řečeno, když chce šukat moji ženu, tak asi nemůže brblat, že takhle mu to takhle nevyhovuje.

vir (Pá, 26. 9. 2008 - 14:09)

haha , tak tohle by mě nenapadlo .....

Yossarian (Pá, 26. 9. 2008 - 13:09)

Ne vy to nechápete , on to píše a přitom se dělá, kdyby to psal sám pro sebe,tak ho to neba,ale když to tady předvádí lidem, tak ho to vzruší víc ......hihi...samozřejmě to nemá a neměl.....

vir (Pá, 26. 9. 2008 - 13:09)

asi to četl tolikrát , že uvěřil tomu , že to prožil on , jo je to zkopírovaný z nějakejch povídek z internetu ...

subik martin (Pá, 26. 9. 2008 - 12:09)

Rene, přesně tento příběh jsem už někde četl, možná dříve i v této diskusi....
Buď se opakuješ Ty, ne jsi to jen o někoho zkopíroval.

venda (Pá, 26. 9. 2008 - 08:09)

René je třída to se musí nechat.Když jsem četl starší diskuze,tak tam někdo psal jak je velmi vzrušující když ho manželka někam zavře nebo si jde si užívat vedle do pokoje s "návštěvou"tím že on tam nesmí.Má někdo takové zkušenosti?Představa že musím poslouchat jejich dovádění a nemohu třeba nic dělat mi přivádá do varu.Navíc když pak manželka milence pošle z bytu a přijde mě vysvobodit pod podmínkou že ji to musím také udělat do její roztoužené kundičky

Návštěvník (Pá, 26. 9. 2008 - 00:09)

Mrdane to asi nebyla Dášeňka a já bych potřebovala takového starého jako je René.
Štípe mě v dírce když ho čtu.

Yossarian (Čt, 25. 9. 2008 - 17:09)

To se ptáte jo???Těch třetích jsou obrovský davy , na chatu okamžitě seženete 30 lidí, kteří půjdou do cizí manželky, zažila jsem i úplně mladý kluky, kteří tohle absolovovali....prostě si zasouloží zadara a nemá žádný závazky...to chce přeci každej chlap.......

péda (Čt, 25. 9. 2008 - 13:09)

To by mně taky zajímalo.Asi si nemůže najít trvalou partnerku a nemusí se obávat žárlivého manžela kdyby vojel ženu z normálního manželství.Navíc dostane třeba i nažrat :-)

Kdo se neptá, n (Čt, 25. 9. 2008 - 12:09)

Jak se na cely problém dívá ten třetí? Jsou tu názory žen, které trojku provozují, nebo si jí představují. Totéž platí pro jejich partnery. Ale nikde názor toho třetího - pozvaného k ženě. Co se mu honí v hlavě je-li s nějakým párem? Proč to vlastně dělá? Jistě někdo takový čte tuto diskusi. Proč se nevyjadřuje? Jak to vidí a prožívá on? Kandaulista se dá pochopit - má potřebu vědět, že je o jeho partnerku zájem. Jaký zájem má ten třetí?

mik (Čt, 25. 9. 2008 - 10:09)

Zkopaný !!

Návštěvník (Čt, 25. 9. 2008 - 10:09)

ktera?

mik (Čt, 25. 9. 2008 - 10:09)

Ale tahle úchylka je fakt drsná.

Zkopaný (Čt, 25. 9. 2008 - 09:09)

Neustale jiz tri roky tady do mne kopou neznami telepati proudem a snazi se me paralyzovat ci dohnat k infarktu (momentalne miri do srdecni krajiny, patere, ledvin, hlavy, koncetin, genitalii). Olomouc v okruzich ulic Karafiatova 1, Komenskeho 9, Kosmonautu 29 a v obci Zeruvky u Olomouce. Dne 7. 1. 2003 me v Olomouci u obchodniho centra "Senimo" okradli! V patek 10. 1. 2003 jsem na Karafiatove 1 v Olomouci omdlel! Vykradli mi 3x chatu, a postupne mi ji nici v obci Huzova u Stemberka na Morave. Mousi se na me domluvily! Pokazily mi opet oba domovni zvonky. Dnes mi prokoply schranku. Jeste ten den zastrel na nohy + ukajeni hlasu. Rikaji mi ze jsem omyl, buzerant, "uchyle", kurvousek, kurvila, neknuba, hajzl, debil, zmetek, "zhlopni", "de s tim pokoj", "prosim te odendi", "mas picu", "soun", "uhon si", "devko", "masturbuj", "ticho bud", "gumo", "sbohem", "chci tvou smrt", "nudis", "nebud", "uhoris", "prasata", "mizere", "cikane", "spatniste", "koncist", "nebud", "hovadiku", "silen", "zdechni", "smrdis", "pruso", "hovade", "mizero", "otevri se", "spadniz", "nech nas na pokoji", "nechod tady", "pubertaku", "jdi do hajzlu", "hajzliste", "smoliste", "zrudo", "chces dite", "nedele me takovy vece", "vyser si voko", "brecilku", "sulinkove", "lisk ho po tlame", "sbohem", "bez do pate", "maluj se", "sou oraze", "soustavne podvadime te", "odsoudime te k smrti", "zabijeme te", "picneme te", "zakroutim ti krkem", "obesime te", "slapnem te", "mame granat", "pichneme ti injekci", a v neposledni rade "muz Vas prejede" od urednice! Pri sepisovani zastrel na tyl, do ledvin a do hlavy. Neustale mi cuka prave oko v pravem koutku. Ko pou mi take stridave do obou usi. Skodna mi kazi pristup na sit! Posmivaji se mi, ze jsem teplous, homosexual a nechteji mi dat divky o ktere stojim, ackoli jsem heterosexual! Nektere servery mou zpravu mazou. 14. 3. 2003 mi pokazily emailovou postu. Dne 15. 2. 2003 mi neznami telepate zlikvidovali vysavac! Kopou take do meho psa a do kocky, kterym se tvori podkozni nadorky a bradavice! Dne 27. 6. 2003 mi otravili pejska, ktery na hodinu zcela ochrnul! Pes se mi nakonec ztratil uplne! Dnes jiz vim, ze mou setru srazily autem a mne srazily z kola hned 2x, o cemz jsem si myslel, ze jde o nahodu. Prolevam se mineralni vodou "Magnesii", odvarem z medunky, cajem "Zeleny drak" spim v alobalove krychli, pojidam horcikove tablety, ale to vse mou situaci pouze zmirnuje... tel.: 7327880, ktery je vsak odposlouchavan, nebo e-mail: voracek"tiscali.cz, kde mi zadrzuji postu! Kazi mi take praci, nechavaji vracet me postovni zasilky k odesilateli, rozdrbavaji pocitace,nevyplaceji vyplaty a nechteji dat socialni podporu do vyse minimalniho prijmu! P. S.: Prosim vsechny, kteri se Zkopanym sympatizuji, aby tuto zpravu sirily siti! Hledam fenku dlouhosrsteho jezevcika, je 16 let stara, hodna a neskodna, zluto, hnedo, cerne zbarvena, slysici na jmeno Laura, vybavena obojkem s napisy HANA DOG, s prosedivelym cumakem, tvoricim bilou masku, kolem cenichu a oci. Nalezci mrtveho psa, vyplatim 100 Kc, nalezci ziveho psa 2000 Kc (mozna i vice)! Zabehla se v prostoru kopce Mokreho hrbetu u Kralickeho Snezniku, byla videna v obcich blizkych Kralickemu Snezniku: Stribrnice, Novy Rumburk, Nova Seninka, Javorina, chata Olsanka, stanice Morava, Stare mesto, v uvedene mistopisne posloupnosti!

mik (Čt, 25. 9. 2008 - 07:09)

Úplně přesně vím, jak ti je Rene. Přesně takhle se cítím také, pokaždé, když to takhle s manželkou provádíme. Sice u nás je to trošku jinak, já se na to nevydržím dlouho koukat, šukáme mojí ženu oba najednou, já jí třeba držím ruce, nebo jí pořádně roztáhnu nohy doširoka, aby do ní moh kamarád zajet svými 22 cm, a pak se na ní vystříkáme nebo nás oba vypije. Pokaždé jinak. A nemělo by to být často, my to děláme tak jednou za 2 měsíce, aby to nezevšednělo, a mezitím žijeme úplně normálním sexem, který nemá taky chybu. Pro někoho naprosto normální věc, pro někoho nepochopitelné, tak už to bývá....

Rene (Čt, 25. 9. 2008 - 05:09)

Vcera me moje milovana manzelka ucinila stastnym. Uz delsi dobu mi naznacovala ze by v sobe rada citila nekoho vetsiho, v tom ji rozumim a uz davno jsem ji rikal ze potrebuje byt uspokojena poradnym muzem. Asi uz tri mesice pred ni smim jen masturbovat ale nesmim se vystrikat.
Pred tremi nedelemi jsem ji prosil at me potresta za to ze nejsem dostatecne velky abych ji uspokojil, lehnul hsem si pred ni byl jsem vzruseny a manzelka me rukou zacala placat pres zalud, rekl jsem ji ze me muze potrestat a nemusi se bat a tak me pak placala na spodni strane a pres zalud paskem. Prosil jsem ji pritom at mi dovoli nekoho ji sehnat nebo jestli sama nekoho nezna kdo by ji to poradne udelal a za chvili jsem strikal jako sileny.
Takze to bylo skoro pred mesicem a od ty doby jsem zase smel jen masturbovat bez vystrikani.
Vcera jsme popijeli a manzelka mi rekla ze jestli teda chci prekvapeni, rekl jsem ze urcite a ona nekomu zavolala a za chvili zvonil zvonek u dveri. Privedla dovnitr ze pry jejiho znameho predstavila ho jako Petra, popijeli jsme dal a byla nalada a ja zacinal mit neuveritelny pocit ze se mi snad konecne splni muj sen. Pak slovo dalo slovo a on se sel do koupelny vysprchovat, my jsme se svlikli a cekali v posteli. Zena mi dovolila abych ji drazdil po chvili prisel Petr a sundal si rucnik, ktery mel kolem pasu. Byl uz vzruseny pohledem na manzelku, byl nadherne velky asi o 5 cm delsi nez ja a hlavne mnohem tlustsi s obrovskym zaludem. Videl jsem jak se manzelce rozsirily oci vzrusenim jen pohledem na nej a tak jsem ji roztahnul nohy, kolena jsem ji zvednul vysoko k brichu a roztahl stehna a nabidnul jsem ji Petrovi. Ted do ni pomalu zajel manzelka jen vydechla blahem a nechala se od nej pumpovat, objimala ho nojama a hekala jak jsem ji nikdy neslysel. Potom ze chce na konicka tak si na nej sedla a jak se predklonila tak uz jsem to nevydrzel a zacal jsme ji lizat prdelku, ona se nebranila a tak jsem se odvazil a jak na nem sedela zacal jsem je olizovat jak byli v sobe. Byl jsem silene vzruseny, manzelka tekla jako nikdy a po chvilce uz rvala rozkosi kdyz to do ni Petr nastrikal a mela orgasmus jako nikdy predtim.
Pak mi rekla ze ji muzu ocistit a tak jsem ji roztahl nohy a vylizal jsem ji docista a za odmenu mi dovolila ze jsem se pred nima mohl vyhonit a vystrikat. Takhle jsme pokracovali jeste pozdeji v noci znova, byl to nadherny pocit videt svoji milovanou zenu jak se zesiroka roztazena a uspokojovana poradnym muzem ktery ji to dokaze udelat. Vypada to ze budeme pokracovat a on bude jeji bejk Mrdac ktery se o ni bude po tyhle strance starat. Pristi mesic ma Petr prijit zase, naznacil ze by chtel aby se moje manzelka vyholila ona hned souhlasila o to jsem ji prosil uz davno a nikdy nechtela. Uz to mame domluveny ze priste nez Petr prijde tak me dovoli abych ji vyholil, uz se tresu vzrusenim pri pomysleni na to jak ji holim a koupu a pripravuju ji pro jejiho Mrdace, ktery ji to zase poradne udela jak bych to ja nikdy se svoji malou velikosti nedokazal. Urcite me zas dovoli abych je olizoval a slouzil jim. Manzelka rekla ze uz nemuzu pocitat s tim ze bych do ni svuj maly penis nekdy daval coz plne chapu a jsem ted uplne nadseny ze svoji milovanou manzelku zas uvidim uspokojenou od poradnyho chlapa a urcite mi zas dovoli abych se pred nima vyhonil a vystrikal.
Chtel bych v budoucnu kdyby nas nekdo mohl nafotit nabo nafilmovat jak ji to Petr dela zatimco ja se o ne staram ale to nevim, jestli budou souhlasit a taky nevim kde bych pak nekoho sehnal. Ale na to je cas a ted nemyslim na nic jinyho nez na to jak manzelka rve rozkosi kdyz je udelana velkym penisem a uz ted potrebuju aby me dovolili se vystrikat, no treba jeste nez Petr prijde me zas potresta paskem za moji nedostatecnou velikost a moji neschopnost ji udelat jak to potrebuje.
Nezlobte se za dlouhe psani ale od vcerejska si pripadam jak nekde v nebi a musel jsem se podelit o zazitek.

Mrdan (Čt, 25. 9. 2008 - 04:09)

Helehele, tohle zni jako Dasenka!!!
Jses to ty holka?? Ozvi se, jsem nadrzeny a plny stavy na vystrikani hezky prirozene do kundy naosttro> Kdes byla tak dlouho??!!

Reklama

Přidat komentář