Reklama

Kandaulismus

MUDr.J.B. (Pá, 20. 8. 2004 - 15:08)

Nabídka dále trvá, viz moje předchozí příspěvky zde.

Jarda (Pá, 20. 8. 2004 - 14:08)

ZUZIHZVJo chlapce jestli fakt veris tomu ze "k soulozi" nedoslo tak si pekne naivni, vona se ti to jen boji rict a stejne to nikdy neprizna ale bud rad protoze ti stejne doslo ke splneni snu jen vo tom holt neuslysis

Martin (Pá, 20. 8. 2004 - 09:08)

to predchozi bylo pro NEMRAVAP.S. kdyz budu mit vecer cas, tak ti odpovim (moc otazek a bylo by to asi delsi, tak si to zkusim nejak usporadat)

Martin (Pá, 20. 8. 2004 - 09:08)

no, my prave o swingers akci uvazujeme, ale nemame s ni zadnou zkusenost (s 2+2 malinko jo a skvelou)- takze: jakej je rozdil mezi ctyrkou s vymenou a swingers akci: myslim, ze v tom klubu to neni vubec kazdej s kazdym, ale muzes tam zajit i jenom pro seznameni s jednim parem - co te na tom odpuzuje?

Martin (Pá, 20. 8. 2004 - 09:08)

2zuzihzv> myslim, ze pro zensky je tohle dost tezky skousnout - od kamaradek slysej, jaky maj doma zarlivce a tusej v tom nasem pristupu nejakou zradu - nemusi jit o to, ze bys ji rovnou nafackoval nebo se s ni rozved, ale ze si to budes pomalu stradat a pak to na ni vytahnes a budes ji to vycitat ... bohuzel v tom maji taky pravdu, spousta submisivnich chlapu nebo primo masochistu se v tom rochni a navenek chteji vsechno vedet a slyset, ale uvnitr se tim tejraji a zena se pravem boji, ze to jednou vyplave osklive na povrch---takze pochybuju, zes to zene dokazal naplno vysvetlit - anebo ano, ale chtels toho vedet moc: pochop, ze takhle se zpovidat je napoprve neprijemny - pokud ti muzu radit, zene musis navzdycky nechat pravo na trinactou komnatu, kam nesmis - pokud se s tim nesmiris, radsi toho vcas nech---na zadnou pilu netlac, pokud jsi to neudelal, rekni ji jednou a provzdycky na rovinu, o co ti jde (tak jakos to rekl tady) a ver, ze to casem prijde samo: zatim nechavej prostor pro fantazii (ostatne, ten podnet s navratem v 6 rano je sam o sobe pekny a inspirativni)

NEMRAVA (Čt, 19. 8. 2004 - 15:08)

Moje nervy, ten "MUDr" je ale opruz..! Ale k tématu: mě tahle myšlenka také vzrušuje,ale u své současné pertnerky bych asi nenalezl pochopení, byť je jinak téměř "nymfomanka". A tlačit na ni za každou cenu nechci, na to ji mám příliš rád.S dřívější partnerkou jsem zkusili sex s jiným párem, s výměnou partnerek a bylo to SKVĚLÉ ;-) O swingers neuvažuji ani náhodou, tenhle typ akcí mě odpuzuje. Otázka,pro ty zkušenější: Jak se vám podařilo přesvědčit partnerku? Jaké máte pocity, když ji vidíte s jiným mužem? Připojíte se aktivně, nebo jste spíše v roli pozorovatele?

zuzihzv (Čt, 19. 8. 2004 - 14:08)

Strašně mě potěšilo, že jsem konečně našel to pravé fórum pro mojí úchylku.To, že jsem kandaulista, jsem si zcela na rovinu přiznal zhruba před půl rokem. Ale drží mě to už asi pět let. Svojí manželku strašně miluju, jsem na ní pyšnej. Z toho vyplývá jedna strana téhle úchylky, když jsem na něco hrdej, tak to chci ukázat a "půjčit" i dalším, aby to taky mohli ocenit a říkat

Martin (St, 18. 8. 2004 - 14:08)

a) Zas tak hrozna uchylka to neni, aspon tim nikomu neublizujes. Ani nemusi jit o mnohocetnou promiskuitu, jen o jednoho dva spolehlive partnery.b) Dite je toho, kdo se o nej stara, nijak geneticky to zkoumat nemusis.c) Od tajne nevery se to podle mne lisi hodne: nemuzes pochopit, ze to nekoho dokonce vzrusuje - dobre - tak si treba rekni, ze z tebe aspon nikdo nedela vola.A krome toho snad ani nejde o neveru. Podle mne je nevera spis mackani ruky v kine a smsky "ach tolik na tebe myslim" nez souloz natvrdo a na mesic se nezname.

Saša (St, 18. 8. 2004 - 13:08)

Ty jsi P ale hloupej. Nikdo tady nepíše o chuti někoho podvádět, ale společném užívání si a co je to za nevěru, když jsou v tom oba dva a domluvili se. Nevěra je, když někoho podvádím a doma mu věším bulíky na nos a říkám jak ho miluju a nebo se s ním vůbec nemiluju a to ho trápím taky a ještě víc. To je lepší? Ty budeš pěkně zatrpklej taťoun a ženskou buď nemáš a nebo s Tebou do takových věcí radši ani nechce jít.No, každej se na sex dívá jinak, ale kdo je suchar, sucharem zůstane až do "bačkor a k televizi".

P. (St, 18. 8. 2004 - 13:08)

Tak snesu hodně, ale abych se ještě díval na schvalovanou něvěru svého manželského partnera a ještě mě to mělo vzrušovat, to ne. V čem se to liší od klasické "tajné" nevěry, na kterou jsou téměř všichni citliví? A co když partnerka (vlastní nebo cizí) zůstane v tom, vzdyť antikoncepce není také 100%-ní? Jak tomu dítěti budete říkat? A jak budete vědět čí je? Mně z toho napsaného hodně čiší snahy ženy o dobrovolné povolení od manžela k nevěře, na kterou sice ona tajně myslí ale takhle ji má od manžela povolenou. Tak radomilná rozkročka vlastně není, ani štětka, protože nic za to nechce. Jenom chce splnit manželovy touhy a jí to vlasně otravuje. Chápu jenom to, že je to hrozná úchylka na jedné straně a špatně omlouvané promiskuitní chování na straně druhé.

Heté (St, 18. 8. 2004 - 11:08)

Pro Karla: No víš, to je tak. Já jsem se vdávala hned po matuře, protože mi "něco" říkalo, že čekat na někoho "lepšího" nemá smysl.To nejdůležitější, na čem dodnes "stojí a padá" naše manželství.To, že oba víme, že není nad to, si upřímně O VŠEM, ale opravdu o všem popovídat, o sexu, o zdraví, o budoucnosti. Zkrátka - nebojíme se jeden druhému svěřit s čímkoliv. Musíš své ženě říct, po čem toužíš a nebát se její reakce. I když hned nebude reagovat dobře, vrtat hlavou jí to bude, to mi věř.Ale třebas budeš mile překvapený. Pokud nemáš zrovny Ty kamaráda, pozvěte na návštěvu třeba dobrou kamarádku Tvé ženy nebo Vaše známé manžele a zkuste to z tohoto konce. Asi mi rozumíš. Základem všeho je ale to, aby ani v jednom z Vás nikdy nebyla žárlivost. Zkrátka, žárlit můžu na svého muže, když zjistím, že po práci jezdí po výletech s jinou a já sedím doma jako blbec, ale nesmí se žárlit na to"co se doma upeče - to se doma sní". Takže Tvá žena nesmí na kamarádku žárlit a naopak Ty nesmíš žárlit na příp. kamaráda.Ze žárlivosti padlo mnoho LÁSEK a PŘÁTELSTVÍ a to je vždy věčná škoda. Chce to, aby jak Tvá žena, tak Ty, jste věděli že pro toho druhého mnoho znamenáte, že MÁTE PRO DRUHÉHO SVOJI CENU a že to, co jste spolu vymysleli je "jen hra". JEN HRA - že to není doopravdy. Musíte si ale strašně důvěřovat,nesmíte pochybovat,nesmíte toho nikdy zalitovat, musíte věřit ve Váš pevný vztah.Co se týče mně,jsem taková "tichá voda břehy mele", i když se na první pohled tvářím, že mě něco naprosto nebere, můžeš si být jistý, že už o tom dávno přemýšlím- jen je potřeba mi "dát vítr do plachet"Zkrátka, jedůležité mít po ruce svoje odvážnější DRUHÉ JÁ. To můžeš klidně pro svoji ženu být přece Ty. Tak odvahu!:-).

Karel (Út, 17. 8. 2004 - 13:08)

Chtel jsem se zeptat a Tobe to vyhovuje, libi se Ti to. Jaka byla prvni zkusenost? Delala jsi to jen kvuli manzelovi a nebo prevazila zvedavost , ze poznas neco noveho...Diky za odpovedi.....

Karel (Út, 17. 8. 2004 - 13:08)

Pro Hete!Diky Hete, jsem rad za kazdej nazor a zkusenost... Myslim, ze mam partnerku , ze kterou mi to v zivote vyhovuje a spis jde o to jak nadhodit , natuknout to co by se mi libilo..Clovek ma strach , jak to ten druhy vezme, obzvlast, kdyz mu na tom druhem zalezi....Jak jsi poprve reagovala Ty? Kdy se Ti to zacalo libit? Jeste jednou moc dik za Tve odpovedi....

MUDr.J.B. (Út, 17. 8. 2004 - 12:08)

Nabídka nadále trvá. Kdo ji nechce využít, nemusí. Kdo má zájem, ozve se.

Leontyna (Út, 17. 8. 2004 - 11:08)

Muj manzel trpi take touto "uchylkou" (dokonce jsem cetla, ze asi 88% muzu), a ja mu jeho sny chodim plnit do swingers klubů. Ale je to opravdu o hloubce vztahu a o duvere.

Heté (Út, 17. 8. 2004 - 11:08)

PRO KARLA: podle mne je Karle nejdůležitější, aby si dva lidi, co spolu žijí a chtějí spolu zůstat (popř.do doby než je smrt rozdělí)vycházeli vzájemně vstříc ve svých "snech a přáních" - tedy i co se týče sexu, aby nepřemýšlšli sobecky jen o tom, co přináší hezký pocit jim samotným, ale zejména CHTÍT zažít něco, z čeho bude mít radost také ten druhý.Zkrátka, chtít druhému UDĚLAT RADOST a zjistit přitom, že třebas i pro mne to JE PŘÍJEMNÉ.Je přitom úplně jedno, zda se jedná o sex, nebo o něco jiného. Jsou lidé, kteří se dovedou dohodnout na všem (např. kam se pojede na dovolenou, na co se půjde do kina, zda si pořídí psa nebo ne, zda se bude v sexu experimentovat nebo nebude). Na druhé straně jsou dvojice, kde se nedohodnou ani co si dají k večeři a 14 dní se u nich mlčí - viz. moje kolegyně z práce. Zkrátka, člověk si musí v životě najít partnera, se kterým si bude rozumět,nemůžeš žít s někým, kdo nehodlá s tebou sdílet "společné radosti", protože když jeden bude dávat do vztahu všechno a druhý nic, nikdy vztah klapat nebude, natož aby vydržel celý život.To je moje jednoduchá rada.

Lukas (Út, 17. 8. 2004 - 11:08)

Jdi uz do prcic, skutecny MUDre!!!! Kolik uz Ti jich odpovedelo. Najdi si nejaky jiny server.

MUDr.J.B. (Út, 17. 8. 2004 - 10:08)

Nabídka dále trvá: Tedy kdo chce přivést svoji ženu, přítelkyni apod.,abych jí před - vámi - provedl intimní prohlídku: Ve vyšetřovně zcela svléknout, tělesná lékařská prohlídka vč. intimních míst (gynekol). Skutečný MUDr., jen Brno.

Martin (Po, 16. 8. 2004 - 19:08)

2Mravni_hlidka> Oni prece o sobe navzajem nevedi. Takze pokud zarlej, tak snad dokonce na me. Pritom me by to asi vazne bavilo. Svet je holt zaroven komickej a smutnej, protoze se lidi nedokazou spolu dohodnout.

Mravní hlídka (Ne, 15. 8. 2004 - 22:08)

Ach,Bože! Já padáááám... :-)To mě tedy dojalo, ten předchozí příspěvek: jak ženatí milenci Tvé ženy na sebe vzájemně žárlí... Kam ten svět spěje? ;-)

Reklama

Přidat komentář