Reklama

Kandaulismus

xxx (So, 8. 5. 2004 - 04:05)

Technicka rada pro vsechny, ktere toto vzrusuje a chteji si o kandaulismu neco na netu najit. Zadate-li si do googlu "kandaulismus", tak vam z celosvetoveho webu vylezou akorat tak stranky zde na doktorce.Zkuste ale CUCKOLD...

jiří (St, 5. 5. 2004 - 02:05)

Opravdu se mi neozve nikdo? není nikdo takový v celé Praze?

JP (So, 24. 4. 2004 - 12:04)

Ahoj Vašku,pokud jsi skutecny kandaulista, pak mame asi spolecne zajmy. Rad bych poznal nekoho seriozniho na vymenu nazoru zkusenosti a pod. Pokud chces tak mi napis.

WebKamera (Pá, 23. 4. 2004 - 11:04)

Tady je něco k tématu, na téhle webové stránce: http://web.telecom.cz/trojka/ Ale na internetu toho je - stačí hledat za pomoci vyhledávače ;-)

Jiří (Čt, 22. 4. 2004 - 19:04)

Dobrý den.Najdu zde nějakou dvojici z Prahy, která o tom nechce jen psát,ale skutečně to tak prožít?Jsem pohledný muž středního věku,sympatický,hodně vybavený a výkonný, nepromiskuitní, s vlastním bytem kousek od centra, rozvedený a tohle tema je pro mě skutečně aktuální a velmi zajímavé..Ozve se mi nějaká manželská dvojice nejlépe z Prahy, která to skutečně myslí vážně? Rád vyměním fotky a telefonní čísla.Podívám se sem hned zítra.Rád se i podělím o své zkušenosti.

Jirik (St, 21. 4. 2004 - 16:04)

Podle počtu příspěvků soudě, jsem rád, že nejsem "úchylný" sám. S mojí partnerkou jsem to párkrát zkoušeli a musím říct, že mě to hodně vzrušovalo (i když zpočátku jsem se trochu bál). Na internetu jsem hledal povídky nebo stránky s podobnou tématikou, ale je jich zoufale málo. Poradí mi někdo ? Případně mohu vyměnit zkušenosti. Díky.

WebCamera (Čt, 15. 4. 2004 - 09:04)

Pozn.Moje diskuzní "téma" je u doktorka.cz tady: http://www.doktorka.cz/run/chat/treplies.asp?message=5150 K tématu VIDEOCHAT, tedy hl.programu EyeBall chat.

WebCamera (Čt, 15. 4. 2004 - 09:04)

Ahoj!Už jsme si Tě přidali do seznamu v Eyeballu. Až se připojíš, tak by se Ti měl objevit náš nickname, společně s žádostí o autorizaci.

man (Čt, 15. 4. 2004 - 08:04)

kameru ,mám,někdy tam pobývám pod czekman a vy?

WebCamera (Út, 13. 4. 2004 - 17:04)

Ahoj!A ty máš webkameru? My ano, připojenou on-line na internet přes program EYEBALL-chat, asi to budeš znát.Když tak se ozvi na náš e-mail...

man (Út, 13. 4. 2004 - 17:04)

mám podobnou zálibu,částečně párkrát realizovanou s mou ženou.I když jsem ji musel hodně přemlouvat a opít, a sám jsem si nebyl jistý co to se mnou udělá,bylo to super,manželka byla super rozrajcovaná,o mně a kámošovi nemluvě.Pak ještě párkrát s jiným partnerem,ale to už je dávno.Pořád mě to děsně vzrušuje,chtěl bych ji vidět s co největším penisem v sobě,široce roztaženou....Největší problém je ale nalézt vhodného partnera.Asi bych ji zase přemluvil,ale není s kým,vhodný známý žádný není,k neznámému je žena velmi stydlivá,natož aby došlo k sexu.Mluvili jsme i na téma dvě ženy,a asi by šlo i toto,ale je tu ten samý problém - není s kým.Nejhorší je překonat ten první krok,nejlépe při nějaké spontánní atmosféře,napůl žertem,to člověk neriskuje nějaké ztrapnění.Když už se jednou vytvoří nějaká trojka,většinou to vydrží nějakou dobu a už se dopředu plánují akce,dokud si ovšem ten třetí třeba nenajde někoho do páru a je tu zase bariéra(náš případ)Tak mě napadá,pokud máte ženu k ukazování a ona s tím souhlasí,ale třeba ještě není úplně přesvědčená,což tak zkusit videochat.Kamerka dneska stojí pár šupů,kdo má už nějakou normální nebo digi,má to ještě lepší.Kdo neví jak na to,napište mi,ale předem říkám,že k tomuhle svou ženu asi nepřesvědčím

Gallowglass (Pá, 9. 4. 2004 - 16:04)

Jsem asi stejného založení, jako vy. Nechcete se podívat do mého klubu na http://groups.yahoo.com/group/sandrafrends/ Mohli bychom vyměnit fotky a možná i domluvit nějakou akci...?

Karel (Čt, 11. 12. 2003 - 13:12)

Take me vzrusuje to co Vas a musim rict, ze neni nic uzasnejsiho nez videt svoji manzelku ci pritelkyni videt jak to dela pred Vami s nekym jinym...Nekolikrat jsem to zazil se svoji expritelkyni a musim rict, ze to nemelo chybu... Bylo uzasny ji pozorovat uz pri ceste za nasim kamaradem jak je dopredu vzrusena az z toho mela zcela mokre kalhotky...doslova se chvela vzrusenim a to vzdycky opakovala , ze uz je to opravdu naposled a ze uz nechce , abych ji takhle nabizel...Nicmene pokazde ji vzruseni premohlo...V soucasne dobe mam pritelkyni ze ktere citim, "ze to v sobe ma" , ale zatim se mi nepodarilo to na ni nejak sikovne navleknout... Proto se ptam , kdo by mi mohl poradit nejakej sikovnej a "zarucenej" zpusob jak to na ni navleknout a pripadne se i pozdeji toho zucasnit...Na oplatku jsem ochoten vypomoci i ja Vam z vasi polovickou...Ps. Vymena fotografii mozna...Piste na adresu ksoudny"seznam.cz, nebo pripadne ponechte vzkaz i zde...

vašek (Po, 17. 11. 2003 - 14:11)

Také mne velmi vzrušuje ukazovat fotky své atraktivní manželky mužům.Líbí se mi když je ve společnosti středem zájmu,zejm.díky svému výstřednímu oblečení,ap.Rád se podělím o své zkušenosti a zážitky,event.zašlu fota.

Ruda (Čt, 13. 11. 2003 - 08:11)

Také mě se líbí,když mojí manželku nůže obdivovat cizí muž.Moc mě to vzrušuje.Posílám na net její fotky a čekám na hodnocení jejího těla.Vždy se přitom hodně vzruším.Jestli má někdo stejnou zkušenost,ať dá vědět.Můžeme vyměnit pár fotek a ohodnotit je.

Rad (Pá, 5. 9. 2003 - 20:09)

Ahoj Magdo,já jsem sice svobodný, ale rád bych našel ženu která by mi byla nevěrná, přesto, že by mě milovala. Je to zvláštní, ale větší uspokojení mi poskytuje pozorovat svoji ženu jak ji někdo uspokojuje.:-)Ahoj, Rad

Rad (Pá, 5. 9. 2003 - 20:09)

Ahoj, nezbývá než ti závidět....co já bych dal za takovou ženu...:-)))Velice mě toto téma zajímá, ale zatím jsem měl partnerky které neměly pochopení:o(Ahoju, Rad

Rad (Pá, 5. 9. 2003 - 17:09)

Ahoj,mě taky vzrušuje představa, že se moje přítelkyně miluje s cizími muži a poté co ji uspokojí tak se miluje se mnou...jenže kde takouvou vzít a nekrást? :-) Nevěřili by jste jak těžké je najít nevěrnou ženu:o)))

Vitek (Čt, 7. 8. 2003 - 18:08)

pokud je tu někdo z OStravy mužem si popovidat na to tema dejte vědět

Ivan (Po, 4. 8. 2003 - 20:08)

POŠLI FOTO ,KOUKNU NA TVOU ŽENU,dík

Reklama

Přidat komentář