Reklama

30 až 40 kilo dolů

doktorka.kveta (Pá, 30. 3. 2012 - 13:03)

Ahojky moje kočulenky,koukám,že se v tom zase pěkně plácáte,to mě moc mrzí,vy takové optimistky,hlavně že máte dobrou náladu tedy v mezích normy.Tady je taky ošklivo,od rána stále prská,jsou to hrozný skoky v počasí,jeden den krásně,druhý zima.Źe by aprílové?Stromy začínají rašit,máme u mladých dva stromky meruněk,tak mám obavy aby pak nepřišel mráz a nepomrzly.Jinak stále držím dietu,zatím jsem se nevážila,počítám asi v pondělí.Ráno jsem přišla z noční a večer jdu znova,jo holt nejsou lidi,takže když si jeden vezme volno,druhý to za něj musí oddělat.Jak já se už těším na dovču,ale ta je moooc daleko.Tak se opatrujte,svá tělíčka hýčkejte,a udržujte veselou náladu.Páááá K

doktorka.kveta (Pá, 30. 3. 2012 - 13:03)

majdo mařo slizká pajda...?????? to jsem nepsala já,ty znuděný hajzlíku,odpluj odtud,a nevydávej se pod cizími jmény!!!!Pravá K

Milka (Pá, 30. 3. 2012 - 12:03)

Príjemný, hoci veterný deň vám všetkým prajem. Helo, som rada, že si v rámci možnosti OK, už aby si to všetko mala za sebou. Vidím, že Ťa sranda neopúšťa a to je fajn. Čo sa týka môjho stravovania - snažím sa, aby bolo vyvážené. Jem aj kuracie prsia, rybu, jogurty, acidofilné a zakysané mlieko so živou kultúrou, tvaroh, cottage, zeleninu, zemiaky, ryžu, lušteniny /= rastlinné bielkoviny/ z ktorých si varím polievky / aby nebol problém s vyprázdňovaním/, ale nepoužívam zápražku. Občas si dám aj čierny chlieb,, maces, knäcebrot,suchare, ovocie a rôzne semená, olivový olej, ale aj pravé máslo. Dnes som mala na raňajky piškoty s jogurtom, desiatu banán, obed polievku s cizrny / cizrna sa varila do mäkka - prvú vodu som zliala, na cibulke som udusila na drobno pokrájanú mrkvu, petržel + kmín a mletá červená paprika + trocha vegety, všetko som to dala dokopy + zvlášť som uvarila nadrobno pokrájané dva zemiaky. Vody bolo asi 2l. Je to chutné, zasýti to a myslím, že je tam z každého rožka troška. Rada pripravujem jedlo aj na pare - používam obyčajný parák na knedle. Medzi jedlami jem ovocie. Na zajtra mám naplánovanú kapustovú polievku / podobnú boršču = čo dom dal - napr. sudová kapusta, červená repa, zemiak, fazuľa z konzervy = výživné, sýte a niekedy prečisťujúce./ Večer , keď mám na niečo chuť pijem zakysané mlieko - doporučujem / výsledok sa dostaví/.

kveta (Pá, 30. 3. 2012 - 11:03)

Nevím na co si tu hraješ...majdo mařo slizká pajda seš ty mařo marie

Hela (Pá, 30. 3. 2012 - 09:03)

Denis, zůstal mi tvůj dotaz na Hermínku v hlavě..jak já se zbavila alergie např. na řepku/tím i na jiné/ psát nemůžu a nebudu radit. To by tě zabilo-já neužívala v té době léky.Podobné,ale velice umírněné je popsáno tady.http://zdravi.dama.cz/clanek.php?id=13752Něco podobného, ovšem razantního jsem udělala já. Tohle je podávané po "homeopatických" dávkách a tomu já věřím. Šoková terapie, použít tu látku natvrdo, to byla má varianta. Jako ve všem jsem zbrklá a neochotná čekat. Určitě přečti článek a pust se do toho.

Hela (Pá, 30. 3. 2012 - 08:03)

Tahle věta byla určená Milce. Mám dojem,že jíš hodně sachrů a málo bílkovin.Ale možná se mýlím!"Navíc strava bez masa-bílkovin, např. vegetar. a podobně, v případě potíží člověku škodí. Prý větší zákroky nezvládá potom fyzicky. "

Hela (Pá, 30. 3. 2012 - 08:03)

Ahojky holky moje,tak večer jsem padla a spala..Byla jsem v Praze v tom IKEMu a vrátila se vymrzlá. Noo,kdybych nedělala frajerku a oblékla se:-) Jenže já šla nalehko. Dostala jsem zase ATB a potvrzuje se nutnost té operace. Mně ten zánět totiž probíhá i bez bakterie asi stále-byl vidět na sonu.Ale o tom psát nechci,je to obehraná písnička a ted se s tím nezabývám-až v pondělí,to zase jedu "lovit mužské" do Prahy.Já na vás v čekárnách myslela!!! Škoda,že jsem vám nemohla nahrát rozhovory! To by jste většina z vás rychle držely dietku a hubly. Ti transplantovaní, i čekatelé mi vesměs potvrdili..Slabá diabetes a nedodržování diety byl začátek konce. A i ostatní často měli problémy s nadváhou! Kruci písek, koukejme to vzít v úvahu. Já řekla profesorovi,že mně ta bezbílkovinová dieta tloustne, že cítím jak váha po tročkách jede nahoru. A víte co mi řekl? At s ní okamžitě končím a jím podle sebe. Ona nadváha je průšvih právě i s ledvinami.Takže Milka, Hermínka, Denis nevím,ale všechny s dia a nebo náběhem na ní, koukejte seknout právě připravené jídlo do smetí a papat jak se má. Nebo si na vás došlápnu. Navíc strava bez masa-bílkovin, např. vegetar. a podobně, v případě potíží člověku škodí. Prý větší zákroky nezvládá potom fyzicky. Já byla ve velkém fofru a ten prof. na mně neměl moc času. Byl doslova přetížený a plná čekárna lidí i odpoledne. Přesto jsem lehce naznačila,jak jím a on to odsouhlasil a pochválil.Píšu páté přes deváté,ale chci mooc,aby jste šly do sebe. Kdybych tohle všechno tušila a znala dříve, možná bych nebyla nemocná! A od minule se mi naprosto srovnala funkce zbývající ledviny! Před měsícem jsem jí měla v hraniční hodnotě, včera jsem funkci měla jako úplně zdravý člověk-i lepší. V lednu jsem dietu totiž flákala,jak jsem tu psala..Bylo mi po včem na blinkání a tak jsem jedla cokoli-tedy ne uzeniny atp..No a v ůnoru jsem měla hraniční hodnoty funkce zdravé ledviny. ted už zase jím podle sebe a co??? Funkce je v pohodě. Uf...to jsem toho napsala,ale jsem plná elánu vám dokonale znechutit špatné jídlo a nebo nedržení ...prostě nežerme a basta fidli:-)

Denise (Čt, 29. 3. 2012 - 23:03)

Milka - nevycházím a nevětrám - můžu potvrdit tvoje slova, i když beru od února prášky na alergii moc mi zatím nepomáhají. Je to fakt tím rychlým oteplením. Kapky: Do očí, do nosu a na dýchání. Problém je, že vedlejší účinky mne uspávají a zpomalují.Hermíno - jestli víš nějakou alternativu, ne jen chemii, byla bych vděčná za každou radu.

Majda (Čt, 29. 3. 2012 - 21:03)

zmizni slizoune zavolej...Nevím na co si tu hraješ slizká držko,ale píšeš z cesty a ne k tématu.Zavolej si ty všchny sám vole když je znáš a nás tu neotravuj.Chcípáku.

XYRO (Čt, 29. 3. 2012 - 21:03)

Magore nauč se psát a pak...zmizni slizoune zavolej frantu zurbu voodicko endy petra bóže moj ten má babu tá má hubu otlemenou

Milka (Čt, 29. 3. 2012 - 19:03)

Hermínka, ale to je vcelku krásny výsledok aj vzhľadom k nášmu veku, je už všetko akési ťažšie. Možno to dobré čo v nas je, je to, že sme si vedome nepriaznivých účinkov obezity na náš život. Môžeme len ľutovať, že sme k tomuto poznaniu nedospeli omnoho rokov skôr. Aj pre mňa je dôležité mať pred sebou určitý cieľ. Čo sa týka mojej alergie - dlhé roky som brala veľa liekov a musela som sa vyrovnávať s nepriaznivými vedľajšími účinkami. Dobre mi robili injekcie, ktoré som brala vždy v januári - februári, potom som mala menšie ťažkosti. Asi 6 rokov som bola na tom dobre po tom, čo som chodila na akupresúru do Dolného Kubína, ale to je až na Orave, teraz je to pre mňa už ďaleko. Možno je toho roku na príčine aj to, že sa zrazu oteplilo a tak je všade priveľa peľu. Nejaké lieky aj beriem, ale najlepší je - nevychádzať a nevetrať. Pomohol by dážď, ale zatiaľ nepršalo. Roxy, ja si obdiv veru nezaslúžim, lebo do všetkého čo robím, sa musím nútiť a potom to tak aj vyzerá. Mám 81 kg. Ide Veľká noc, možno mi pomôže korbáč a budem tancovať, ako za mlada.

Roxy (Čt, 29. 3. 2012 - 19:03)

No jo holky,ono je sice moc fajn,že jsem v pohodě,ale zase nehubnu a nejhorší je,že mi to vůbec nevadí. Pro mě je dobrý,že nepřibírám.)))Mě prostě chybí motiv.Pokud ho nemám,tak nic neřeším.Proto zde i málo píšu,nechci vás nějak ovlivňovat když jste tak dobré.)))Hermínko,drž se a uvidíš,že zase bude dobře,ale to,že jíš a vůbec na to nemáš chuť nebo dokonce ti jídlo nechutná,se mi zdá že až tak zase dobré to není.))No ale můžu se mýlit,je to jen čistě můj názor....Milko,tebe obdivuji.Taky zdravím Blešku,copak je u ní nového?Doktorka Květa je stále v dobré náladě a to je přesně to,co k hubnutí je potřeba. Nesmí se člověk cítit,že o něco přichází,nebo dokonce za něco trpí...)))Pa

Hermína (Čt, 29. 3. 2012 - 18:03)

Posielam veterný pozdrav....Děkuju Milko, za sebe i za Helenku. Moc mi pomohla svými opravdu fundovanými radami. Tímto jí dodatečně ještě znovu děkuju.Mírně se to obrací k lepšímu. Musím se hlavně zlepšit po psychické stránce a pak už to půjde samo. Tak si opakuji pozitiva. Jako první úspěch vidím, že jsem za 4 roky ubrala na váze 20,5 kilo. není to tryskem, ale je to trvalého rázu(aspoň doufám). Další pozitivum je, že mě přestalo jídlo připadat jako středobod světa. Je mi jedno co mám v lednici,nechutná mi a to je pro mě taky dobrý.Tím, že jsem v důchodu mám na sebe spoustu času( problém je že ho nevyužívám).No a došel mi dech, ale je úspěch, že jsem začala měnit myšlení na ta pozitiva!!Tak se do toho dejte taky. Roxy, obdivuji tě, tu tvojí vyrovnanost a držím ti palce ať se ti daří i nadále. Milko, řešila jsi někdy tu alergii přes homeopatii ?? Někdy se dějou i zázraky...

Fero (Čt, 29. 3. 2012 - 15:03)

nenapadej nemáš nárok...Magore nauč se psát a pak poučuj zmrde.

Milka (Čt, 29. 3. 2012 - 15:03)

Posielam veterný pozdrav. Helenka, už sme tu tu viackrát skusili, ale tí, ktorým boli Tvoje riadky určené, to vzali v pohode - mne sa to zišlo tiež. Držím palce Tvojej kamarátke, že jej to tak dobre ide. Ja som raz hore a raz dole. Kvitne breza, vrby - skratka všetko okolo a to je moja smrť. Musím toto obdobie nejako pretrpieť. Dnes som chodila len asi trištvrte hodiny, zjedla som ráno ovsené vločky s orechami a jogurtom, obed = zeleninový vývar s písmenkovou cestovinou. Teraz som si dala kávu s piškotami a na večeru to isté, čo k obedu. Som lenivá doma posilovať - mám malé činky 1,5 kg a gumu. Roxy, vyrovnanosť je asi moc dôležitá, preto Ti želám pevné nervičky aj naďalej. Želám všetkým zdravie - najmä Hele a Hermínke.

Roxy (Čt, 29. 3. 2012 - 13:03)

Heli,na tu nad náma se vyprdni. Ono je to člověku líto,když chce poradit a někdo tě za to ještět uráží,ale zase to svědčí o její IQ,tak se na ni vykašli. Jsme tu bezva holky a na tom nic nezměmí i kdyby se snažila sebe víc...)))No a teď ke mě. Já mám stále stejnou váhu ať jím či nejím. No tak nevím čím to je. Celý den jsem v práci až do večera a s jídlem to nepřeháním,pohybu je taky dost,tak fakt nevím kde je chyba. Je fakt,že mi tato váha vyhovuje po psychické stránce. Jsem vyrovnaná,klidná vůbec ty kila neřeším a tak to asi i zůstane na vždy...Holky vám gratuluji,jste skvělé a taky zdravím ty nové.

Hela (St, 28. 3. 2012 - 22:03)

Zdravím Roxy ! Konečně píšeš:-) A Denis,jak se vede? Držíš se? Samozřejmě zdravím všechny, Milka píše poctivě. Já jen četla. Málokdy se naštvávám,ale byla jsem poněkud namíchnutá:-) Já svoji stravu nikomu nenutím a myslím Denis nebo Nely se ptala, jak přesně jím..A tak jsem to tedy popsala. Že mně někdo bude kritizovat, s tím počítám vždycky.Ale že si jedna změní nick a pod tím jiným mně zkritizuje, to mně dostalo.Už mi je ale fajn, holt lidi nejsou vždycky přímí.Jinak Milko taky dost chodím a makám venku. Ale jídlo držím nějak špatně,málo bílkovin se mi rozhodně nevyplácí-mně dal dr. nízkobílkovinovou dietu. Takže se vrátím ke své.Ráno zase jedu do IKEMU a pak se večer kouknu, co tu která napíšete.Ty cizí kritiky nečtěte. To bychom to tady mohly zavřít.Je jaro, je krásně a tak i nálada musí být bezva.

XYRO (St, 28. 3. 2012 - 20:03)

Karolíno,máš pravdu....nenapadej nemáš nárok urážet druhé,dělej paštik od magdy.

Roxy (St, 28. 3. 2012 - 20:03)

Karolíno,máš pravdu. Přestaň psát debiloviny a šupej se bavit jinam,jo?Uděláš dobrou věc!!

Karolína1 (St, 28. 3. 2012 - 19:03)

Čau holky,,,))Omlouvám...to vieš ale psáti o debilech a sám psát,jako školák ostuda národu

Reklama

Přidat komentář