Reklama

30 až 40 kilo dolů

Hermína (Út, 20. 3. 2012 - 21:03)

Hele Květko, fáákt dobrý !!!Hi hi hi....Ani jsi nenapsala, kolik po té očiště vážíš ??Nelčo, seš fakt dobrá. Je vidět, žes to vzala za správný konec. Tak jen vydržať !!!Zdravím všechny ostatní, čtoucí, ale nepíšící. Myslím , že máte dojem, že se není čím chlubit ?? Ale tady to není jen o chlubení, pište jak jde život ?? Milko, tebe jsem zapomněla pochválit, to bych si neodpustila. Vzalas to zase pevně do ruky a to je moc dobře. Se změnou stravy se mění i myšlení a to je moc dobře. Už se zase těším na tvá moudra, dost mi tady chybí. Přeju dobrým a slušným lidem sluníčkový zítřek. pa

doktorka.kveta (Út, 20. 3. 2012 - 19:03)

Vypadni do hajzlu a neotravujAhojky Hermínko,a všichni ostatní SLUŠŇÍ LIDÉ!Je dnes první jarní den!Holky,radujte se,veselte se,hujajá!!!Počasí se taky moudří,i když žádné vedro.Táák,a tohle je pro Hermínku,protože na mě chtěla nějakou pozitivní,dobrou zprávu.Tak teda čti!Seš napnutá,viď?Takže dnes,po 4.dnech jsem byla konečně na velký hi hi hi.To mám z té zdravé stravy,každý den 2lžíce ovesných otrub.Jo,a přišlo to na mě v práci mezi dvěma vlakama,když měly jet.Tak seš spokojená?

Nelča (Út, 20. 3. 2012 - 15:03)

Děvčata,změnou stravy,pohybem jsem od nového roku zhubla 5 kg.Vážím 60 kilo,jsem moc spokojená a u této změny stravy již zůstanu.Jím každou hodinu,ale jen málo.Držím vám palce a budu si číst vaše úspěchy.

Milka (Út, 20. 3. 2012 - 15:03)

Aj u nás je veľmi pekné počasie. Darí sa mi chodiť, jesť. Celkovo je to všetko na dobrej ceste. Želám všetkým veľa zdravia a dobrej nálady

Hermína (Po, 19. 3. 2012 - 22:03)

Ahojky děvčata,proboha,kde...Ahoj Květko, koukám, že nějak není nálada na psaní. Jinak vše skoro v pořádku,snažím se, ale moc se mi nedaří. Doufám , že ostatní jsou lepší. Už by bylo načase, aby se to tady zase vzpamatovalo. Napište, někdo něco pozitivního co se vám momentálně podařilo??? Zatím se doufám daří Milce a moc jí to přeju.

doktorka.kveta (Po, 19. 3. 2012 - 19:03)

Ahojky děvčata,proboha,kde všichni jste?Doufám,že jste všechny fit,že nemarodíte a že si užíváte předjaří.Už se nám to jaro blíží,už skoro mlátí do dveříhi hi hi.Jak jde hubnutí?Mělo by to být už stále lepší a lepší,jestli na to má počasí vliv.Tak se koukejte ozvat,ať vím že jste v pořádku.Pááčko K

Milka (Ne, 18. 3. 2012 - 17:03)

Dnes bol dobrý deň. Ráno 1 a pol hodiny chôdza. Jedla som rybu na masle so zeleninou, zeleninový vývar 2 dcl a krajček chleba, ovocie. Poobede hodina chôdze. Únava veľká, ale aj spokojnosť. Želám vám zdravie, nech sa vám darí.

Hela (So, 17. 3. 2012 - 15:03)

Také všechny moc zdravím ! Já odvážím zetlelé listí a není toho konce. Bojím se, kolečko je těžké-aby zase nevypadl stent. Ale nikdo jiný to neudělá a tráva pod hromadami začíná rašit. Proto sem ted nechodím. Večer padnu, sice sem kouknu,ale nemám inspiraci psát.Možná si pozvu kamaráda a on to odveze. jenže se mi moc nechce,aby tu někdo cizí byl celý den.Já se mezi tím opaluji skoro nahatá:-))Jsem ráda,že jste zdravé, že přežil Hermínky pejsek.A piju čaje na čištění,dnes jsem to vyměnila za kopřivy..Homeopatie je bezva!! Večer písnu, přeji všem krásný zbytek dne.

Denise (So, 17. 3. 2012 - 11:03)

Už jsem myslela, že jste všechny někam odjely.Tři dny nikdo. Já beru prášky na alergii a chce se mi pořád spát, slzí mi oči. Ach jo.

Milka (So, 17. 3. 2012 - 10:03)

Aj ja prajem všetkým príjemný deň. Je krásne, slniečko svieti, práčka perie. Pomaly sa mi vracia dobrá nálada. Začala som chodiť, ale je to zatiaľ únavné. V parku sa naháňali veveričky / hrdzavá s čiernou/, všetko vonia jarou, drozdy sa ráno a podvečer idú pretrhnuť od spevu - to všetko mi dodáva energiu, ktorú tak veľmi potrebujem. Hermínka, teším sa s Tebou, že sa choroba skončila tak dobre, aby ste sa mohli spolu ešte tešiť. Helenka, ako sa Ti darí, bojím sa, že nie najlepšie, keď nepíšeš. Kvetka, Roxy, Deniska a ostatné, verím, že naberieme nový elán do ďalších dní.

Hermína (Pá, 16. 3. 2012 - 17:03)

Je doba ubývající fáze měsíce, která je velmi vhodná pro úklid všeho druhu, Tedy nejen domácnosti,ale i detoxikace organismu a také je ideální pro hubnutí.Já jsem se už z chřipky vyhrabala,teď jsem ve fázy rekonvalescence. Taky to není jednoduché. Ale hlavně vám musím napsat, stal se zázrak, můj pejsek, přežil !!! Už jsme nedoufali, ať žije homeopatie a moudrá paní doktorka !!!Sluníčko svítí, čím dál víc. Už se těším na zahrádku.Dofám, že už to zvládnu. Přeju Vám krásné, jarní dny, dobrou náladu a ještě lepší zdraví. Papa

Denise (Po, 12. 3. 2012 - 00:03)

Pro Jitku - do toho, za pár dní se ozvi jak to jde.

pupik (Ne, 11. 3. 2012 - 18:03)

Ahoj,mám na vás prosbu,od příštího týdne bych chtěla začít držet rýžovou dietu,nemáte některá s ní zkušenosti?

Jitka (Ne, 11. 3. 2012 - 16:03)

Deniso dekuji asi ji zkusim.

Denise (So, 10. 3. 2012 - 22:03)

Třeba na minibazar.cz. Nebo si to dej do googlu a vyskáče na tebe víc odkazů. 60 denní dieta Petra Havlíčka

Milka (So, 10. 3. 2012 - 18:03)

Dobrý večer. Celý týždeň som na nič. Bolel ma chrbát, nemám náladu na nič. Dnes som bola chviľu vonku, ale veľku radosť som nemala - bolo to len také nasilu. Dúfam, že vám sa darí lepšie. Helenka a Hermínka, je to už lepšie? Želám vám veľa zdravia.

Denise (So, 10. 3. 2012 - 11:03)

Čau děvčata, zatím držím Havlíčka a jde to, nemám hlad a přešla mně večerní žravost. díky bohu za to/. Jídla je dost, někdy ani nesním druhou svačinu. Fakt je, že začínám dost pozdě, cítím se dobře, lehce. Na váhu vylezu až po týdnu. Blbě se mě kouše a polyká,v pondělí mi trhali zub moudrosti a ještě dneska to cítím.

Hermína (Čt, 8. 3. 2012 - 20:03)

K doktorce mě honili už všichni. Byla to ztráta času a i peněz. Víc mi pomohla léčitelka a domácí prostředky z konopí. Už tam zase dlouho nepůjdu.Připadala jsem si jako obtížný hmyz, klidně 15min. telefonovala jako když tam nejsem. Pochopila jsem z toho, že antibiotika dává plošně, jenom u té díčiny jí trochu zarazilo, že už jsou to druhý a ona je těhotná ??? Co dodat ??? Plíce i průdušky jsou poslechově čistě, přesto antibiotika??? Proč to nevím ???Děkuju za zájem, myslím , že už to zvládnu.

doktorka.kveta (Čt, 8. 3. 2012 - 19:03)

Denis, děkuju za podporu....Ahoj děvčata,ahoj Hermínko,poslyš,ta chřipajzna se tě drží moc dlouho,ležíš,potíš se,hodně piješ?Nechci sejčkovat,neměla by sis dojít k doktorovi,aby ti to nesedlo třeba na plíce nebo průdušky.Ty se samozřejmě kurýruješ sama viď?Prosím tě,neřeš hubnutí,nejprve se úplně vykurýruj z té chřipky a pak řeš to ostatní.Musí to být hrozná zátěž na tělo,když se má prát s bacily a ještě mu nedáš co potřebuje.Koukej se pořádně vyléčit ať jsi zase fit.Pááá K

Hermína (St, 7. 3. 2012 - 23:03)

Denis, děkuju za podporu. Dneska jsem to po dlouhé době opět nezvládla. Stress a jeho zajídání mám hluboko pod kůží. Snad to zítra napravím. Už mi dlouho nebylo tak blbě.

Reklama

Přidat komentář