Reklama

30 až 40 kilo dolů

Vicky (Po, 21. 1. 2008 - 15:01)

promin ze ti do toho mluvim, ale celozrne vecicky pokud tim myslis pecivo neni na hubnuti taky nic moc. Je to urcite zdravejsi, ale kaloricky stejne jako normalni pecivo. Mne pomaha vypustit pecivo a prilohy...dam si obcas testoviny nebo ryzi, ale to v salate. Jinak velke mnozstvi zeleniny, libove maso, cottage syr, jogurty tunak. Ovoce rano k snidani v muesli. Na bramburky a orisky pomaha nemit nic doma. Co nenajdes to nesnis. Hlavne zadne zasoby. K televizi si vem mrkev - muzes ji krupat jako tycky.:-). A nepouzivat zdrobneliny, nevim zda jsi to ty, ale nekdo tady porad rika ze neco "spapal" co nemel. Myslim, ze pokud si reknes ze jsi spapala dorticek, tak te to tak nenakopne jako kdyz si narovinu priznas ze jsi ho sezrala nebo aspon snedla. :-)) predem se omlouvam, ale myslim, ze nejdrive to musi byt srovnane v hlave, aby to slo. A "papani" mi zni jako neco co nevadi.

Baculka (Po, 21. 1. 2008 - 14:01)

Kiki, ja jsem tedkon upravila jidelnicek, asi tyden jsem jedla jen ovoce, celozrnne vecicky,seminka a caje - na procisteji je to OK - ja jsem dala dolu 2 kg. Ale pak jsem si pres internet objednala rotoped...a oni mi ho nevezli a nevezli, tak jem zacala zase jist normalne s tim,ze az ho dovezou ,tak na nem budu makat... no jo,rotoped mi stoji uz tyden , jela jsem na nem 2 * ale jak z toho boli zadek !!! juuu... jedine co me vzdy nakopne jsou diskuza tady na doktorce, myslim si,ze je fajn,ze se podporujeme a rikame uspechy,neuspechy a triky . Nejdulezitejsi je odhodlat se...a pak setrvat. Ja mam 93,2 kg tedkon :( a to jeste nemam deti !!! a v nasi rodine se pod 130 kg nejde...to je des a bes... Jinak muj nejvetsi hrich jsou bramburky u televize , orisky,tycky... jo, to slupnu na posezeni .

Kikina (Po, 21. 1. 2008 - 13:01)

Vítám tě Baculko. Já se pořád nemůžu nějak odrazit a začít. Mám nějaký depky a řeším to jídlem. Dnes jsem chtěla začít, ale ve čt bude velká oslava. Holky, chtělo by to nastínit nějaký termín, odkdy začít.Baculko, jaký triky máš ty ?

Nata (Po, 21. 1. 2008 - 12:01)

Ahojky holky tak jak je po víkendu u mě nic moc. Pořád se do toho hubnutí nemůžu dostat.Ale přes víkend jsem se donutila trochu cvičit tak alespoň něco když už nic. Kiki taky bych řekla že nejíst nic asi nebude to pravé ořechové. Něco malého by jsi si měla dát. Asi tak tři hodiny před spaním můžeš jíst.

Baculka (Pá, 18. 1. 2008 - 19:01)

Kiki, vecer zadne jidlo ? myslim si,ze je to hloupost...jelikoz kdy se pak prvne najis ? treba v 8 rano ? to nebudes jist 14 hodin ? pokud mas posledni jidlo v 18 hod... dej si aspon na osmou vecer rajce , salat , nejaka seminka - aspon neco maleho :) jinak holky ja hubnu taky mam 92 kg , mela jsem 94 ale chci zhubnout tak na 80 :)

Kikina (Pá, 18. 1. 2008 - 14:01)

Tak co Nato, jak jsi na tom ? Já nic moc. Dneska dám dlouhou procházku a večer žádné jídlo, jen vodu. Pěkný víkend všem.

Návštěvník (Pá, 18. 1. 2008 - 13:01)

evo ses jenom blba kravka. nevnucuj se sem uzzz

EVA (Čt, 17. 1. 2008 - 21:01)

Čti:www.moudrasova.eu

Návštěvník (Čt, 17. 1. 2008 - 10:01)

holky, drzim vam palce !!! ja jsem z vedlejsi duskuze :) a taky hubneme :))

Nata (Po, 14. 1. 2008 - 11:01)

No jak se do toho chci pustit. Prostě konečně najedu na pravidelný režim i když ten celkem mám a hlavně přestanu jíst večer a snížím porce. A taky se začnu trochu hýbat to je docela můj problém. Cvičení mě teda moc nebere. Taky jsem si všimla že jsme tady jen dvě. No to je jedno. Jsem ráda že už je ti dobře. Tak se do toho pustíme na plno co říkáš.

Kikina (Po, 14. 1. 2008 - 09:01)

Taky ahoj při pondělku. Koukám, že s námi tady nikdo nechce hubnout. Jo, už je mi líp, ale teď jsem zas nějak zavodněná, váha ukazuje 112.Jak se jako chceš do toho pořádně pustit ? Dnes u nás začínají kursy Diana, asi se přihlásím. Už jsem tam jednou chodila a líbilo se mi to. Tenkrát jsem měla 103 a za ty 3 měsíce jsem pak měla 96 a diplom. Však to asi znáš.

Nata (Po, 14. 1. 2008 - 07:01)

Ahojky při pondělku. Tak Kikino jak je, doufám že už dobře. U mě pořád stejné pořád se do toho hubnutí nějak nemůžu zajet. Ne že bych žrala ale prostě to ještě není ono. Tak se do toho budu muset už konečně pořádně pustit. A to ode dneška. Váha je pořád stejná.Jinak mě je 38, výška 165 a váha 107 to je tedy hrůza fuj. Už se za sebe opravdu stydím.

Kikina (Pá, 11. 1. 2008 - 12:01)

Moc let, moc kilo. 48/110

Nata (Pá, 11. 1. 2008 - 10:01)

Jo tak to máš naprostou pravdu.Ale ono tě určit brzy přejde a bude zase dobře.Ale tři kila za pár dní je opravdu síla,asi by jsi s tím měla něco dělat. Nebo už jsi byla u doktora? Jo a ještě takoví skromný dotaz kolik je ti let, jestli to tedy není tajemství.

Kikina (Pá, 11. 1. 2008 - 10:01)

Nato, já vím, že jsi to myslela obrazně. Ale mně je dneska tak blbě, že snad půjdu domů. Na to, že už týden zvracím a mám běhavku, mám dole 3 kila od Vánoc. Teď, když je mi tak zle, vidím, že je lepší být tlustej a zdravej, než hubenej a nemocnej.

Nata (Pá, 11. 1. 2008 - 10:01)

A co pak že zvracíš? A s tím valčením jsem to myslela obrazně, tedy jak ti to jde. Ne že by jsi s tím měla nějaký problém.

Kikina (Pá, 11. 1. 2008 - 09:01)

Nato, já neválčím. Celou noc jsem zvracela, bolí mně žaludek. Od pondělka se chystám na tu rozlišovačku.

Nata (Pá, 11. 1. 2008 - 07:01)

Kikino souhlas.Já nevím jak přišla na to že se tady někdo trápí. Mě to žádný problém nedělá. Já jím všechno a zatím jsem úplně v klidu. Je pravda že jsem teprve na začátku ale i tak se cítím skvěle. Jen aby mi to vydželo. A co ty jak válčíš?

Kikina (Čt, 10. 1. 2008 - 15:01)

Kamco, děkuji, ale tohle opravdu ne. Tohle svinstvo (Herbalife) mi rozházelo štítnou žlázu, deprese. Pak celá moje hormonální léčba přinesla "jen" 46 kilo. Fakt to zkusím jinak.

KamcaL (Čt, 10. 1. 2008 - 14:01)

ZKuste investovat do jednoduššího a zdravějšího programu www.hubnete.cz/grulichova92, přečtěte si výsledky a pak reagujte, zbytečně se trápíte apřitom to jde snadno a zdravěji

Reklama

Přidat komentář