Reklama

Je lepší L'Oreal nebo Wella?

Marta (Po, 13. 11. 2017 - 22:11)

Běžte ke kadeřnici!! Doma to nemá úroveň nikdy!! Barvy z drogerie nejsou profi!!
Česky se poznají podle vlasů!! ??

Petra (Út, 30. 5. 2017 - 13:05)

Loreal jednoznacne mam nekolika rocni zkusenosti s touto znackou a sedi perfektne.

Klícek do zamku (St, 4. 7. 2018 - 14:07)

Dobrý den, já z té levnější kosmetiky používám spíše ten loreal.Mají super olejíčky na vlasy

Tereza K (St, 27. 6. 2018 - 16:06)

POuzivam loreal a jsem spokojena. :)

zuzana (St, 17. 11. 2010 - 22:11)

Ráda bych nakousla diskusi...zkuste goldwell jejich barvy jsou kvalitní, zářivé a po aplikaci vypadají zdravě

Majka (Po, 28. 6. 2010 - 11:06)

Nejlepší je Schwarzkopf,...ano, u mě bezkonkurenční alergická reakce.....:(( Nikdy více......

... (Čt, 4. 2. 2010 - 21:02)

Nejlepší je Schwarzkopf,...Tak to bych vůbec nešířila..Protože tahle barva z drogerek je to nejhorší co může být!!

Vera (Ne, 31. 1. 2010 - 20:01)

Ahoj chěla bych se zeptat...Californie je perfektní. Už se s ní barvím docela dlouho a řekla bych že pokud nebudeš mít moc tmavé vlasy tak vypadá hodně podobně obrázku....

Bea (Pá, 15. 1. 2010 - 15:01)

Nejlepší je Schwarzkopf, bezkonkurenční a vyzkoušený.

Lenka (Pá, 15. 1. 2010 - 14:01)

Ahoj chěla bych se zeptat jestli někdo má zkušenost s
Récital Préférence
8/X3 californie Blond světlá od L'oreál Paris
ještě nikdy jsem si nebarvila vlasy jenom melíry,atd...myslíte si že je dobrá? na obalu vypadá super???

Dora (St, 23. 9. 2009 - 10:09)

Myslím, že pokud jde o barvy, hlavně ty volně dostupné v drogeriích, tak o něco lepší je L Oreal.
I když - Wella má super melíry Magma, umí to zároveň stáhnout původní barvu (i černou).
Cenově stejný melír od L Orealu (Majicontrast) to nezvládne, musí se napřed odbarvovat...

Romana (St, 23. 9. 2009 - 09:09)

Holky, mně chytá melír taky..... jé teda do mírně prosušených vlasů

Romana (St, 23. 9. 2009 - 09:09)

Ahoj holky! Všem vám děkuju...Holky, mně chytá melír taky vždycky do žluta až oranžova, ale kadeřnice mi na to ještě dává nějaký přeliv. Jestli chcete melír až do odstínu platiny, tak vám poradím šampon Matuschka Top Hair - Silber Glanz Shampoo. Používám ho a můžu ho doporučit. Nechávám si ho na vlasech působit asi 5 minut a výsledek je hned viditelný. Potom si do suchých vlasů vetřu barevné pěnové tužidlo Silver a je to o hodně lepší.

Návštěvník (So, 27. 6. 2009 - 19:06)

Ahoj. Používám Loreal Ferria odstin Mango už několik let a šediny kreje perfekrtně - alespoň mně :)

maťa (St, 27. 6. 2007 - 19:06)

já měla Excellence a to duhový kaštan či tak nějak se to jmenovalo, byla moc hezká....dříve jsem měla hodně tmavě hnědé vlasy ale po téhle barvě to chytlo a měla jsem je skoro úplně stejné jako na krabičce, ani odbarvovač jsem nemusela používat, nic....

Kristýna (St, 27. 6. 2007 - 18:06)

Ahoj, koupila jsem si barvu na vlasy od Loreal Feria. Teprve doma jsem zjistila, že tam píší, že pokud má člověk velké množství šedin, tak má použít spíš tu Excellence. Já už šediny mám, sice ne úplně po celé hlavě, ale.. Nevíte, jak kryje? Sem tam prosvítající vlásek zkousnu.., ale kdyby to mělo být vidět hodně :-(

Šaruša (St, 6. 6. 2007 - 10:06)

Myslím,že nemůžete řešit jestli je barva na obalu totožná s barvou, kterou pak máte na vlasech.Každá máme vlasy jiné,každé barva chytá jinak,každá má jiný přírodní odstín barvy,každá má jinou kvalitu vlasů.V barvách jsou obsaženy základní složky pro barvení vlasů plus nějaké jiné,originální složky.Každým vlasům vyhovují jiné věci a proto mě může stejná barva chytnout jinak než vám.Jestli mluvíte o trvanlivosti a šetrnosti hlasovala bych rozhodně pro značku L'Oreál,která velice dbá na to,aby vlas nepoškodila.L'Oreál je mezi kadeřnicemi za nejlepší značku a pracují s ním ti nejlepší kadeřníci u nás i ve světě.

Eva (Po, 26. 2. 2007 - 00:02)

Proč řešíte jen Loreal a Wellu, můžete zkusit něco lepšího. Jestli chcete mít zdravé vlasy, tak značku JOICO, exkluziní zastoupení najdete na www.avantgarda.eu

Ilca (Po, 19. 2. 2007 - 00:02)

Tak moje kamardka kadernice rika, ze wella i Loreal jsou dobre, Loreal je lepsi, barvy a prelivy jsou setrnejsi, ale drive se vymyvaji. Od Lorealu jsem mela melir, delali mi to nejakou tou technikou bez amoniaku u Mechurove a stejne mi to vlasy dost znicilo. Proste at je to Loreal nebo Wella, kdyz na to nemate dost kvalitni vlasy, muzete mit nejvyssi kvalitu a je to houby platne. Takze ted uz zadne experimenty. Ale pece-myslim sampon+kura je bezkonkurencne nej od Lorealu- Kerastase. Je to palka, myslim ty ceny, ale vyplati se to. wella proffesional varuju, silene vysuusuje.

-lorena- (Pá, 16. 2. 2007 - 16:02)

jestli jsi byla u kadeřnice, tak ti to měla "expertka" říct, že na barvené vlasy - zvlášť pokud měla nižší číslo peroxidu - může chytnout na zrz.... budeš muset počkat at ti vlasy odrostou, jinak je přece logické, že odbarvovat už jednou nabarvené vlasy je hloupost, a chceš-li dosáhnout nějakého dobrého výsledku, tak je vždycky dobrý se poradit s odborníkem, nevim sice jakou strukturu maji tvoje vlasy, takze nemůžu moc posoudit, ale i ty zrzavý odstíny který se ti vytvořily by zvládla kadeřnice odstranit, například použitím silnýho peroxidu, ale zase je tu riziko že to tvoje vlasy nevydrží a můžou se až spálit... a v tom horším případě i vypadat. Takže si nech vlásky odrůst a neexperimentuj příliš, protože když budeš vlasy hodně takhle "stresovat" tak budeš brzo šedivá a to je pak další problém.. :o)

Reklama

Přidat komentář