Reklama

Je lepší L'Oreal nebo Wella?

Františka (St, 27. 9. 2006 - 17:09)

Jo, dost je toho v diskuzi ,,melír".

Mařena (St, 27. 9. 2006 - 13:09)

Červený melír prostě nedrží, s tím byl vždycky problém. A jako první se smývá.

Holička Máňa (Út, 12. 9. 2006 - 11:09)

A jakej Ty máš melír, Zkopaný?

Zkopany (Út, 12. 9. 2006 - 09:09)

Pred cca tremi a 1/2 roky me neznami telepati zacali pronasledovat a kopat do mne proudem ve snaze dohnat me k infarktu a celkovemu vysílení telesné schranky. Zásah do srdecni krajiny se jim jiz podaril nadvakráte-skoro primo druhá chlopen- a prozil jsem mnoho dnu v oddeleni intenzivni pece ale diky dohledu zrzavych sester zdravotnich s velkymi knofliky k paralyzaci nedoslo.(Za coz jim DEKUJI!!!) Chirurgove me moc neporezali v oblasti za levym uchem o rozloze 18.7 cm2 a pisi z instituce kde neni hácku a cárek na klávesnici, snad pochopite. Zastancu mam hodne coz mi dodava silu v letu i kdyz me ruzne servery neustale odpojuji. Sousedé z Karafiatovy ulice v okruzich Komenského 9 a Kosmonautu 29 me stále udávají ale jiz nadarmo!! nebot jsem se zbavil zvonku, prokopnute schranky i bytu se zbytecnym balkonem a diky vlivnym známostem z ministerstva (4. patro) jsem se prevedl do mesta Prahy v casti 8 rozlehlá oblast Bohnice panelove sidliste s luxusnimy byty kde na me nemohou!!! Jiz neomdlevám, ale zbavily me chaty na Morave, kterou znicili castym vykrádánim a ke konci pak i konskym hnojem, ktery ani nebyl reden v pomeru 1:9 jak je uvedeno v navodu. Ze by nemeli prostredky redici bezne k dostani jako v Rakousku odmitám verit. Vietnamskocinske restaurace v Praze jsou v kvalite dobre avsak casto mi podstrkuji zvlaste krehke hulky lámajici se a do nudli schválne zapletaji chobotnicky navzdory mym castym stiznostem. Posledne mnou privolana policie zase stala na jejich strane a chtela mne odvleci ale pak videla ty chobotnicky (v restauraci na rohu ne v te v pasazi s oranzovymi okny s drakem a mecem) a byl jsem propusten i kdyz krvaceni z rany neustalo a ztratil jsem (nebo mi nekdo ukradl!) levy sandal. Omluvily se a dostal jsem poukazku do obchodniho domu vice v centru, ale hnojivo doslo a prinutily me zakoupit zmrzlinove lzicky navzdory protestum na ministerstvo (4. patro)! Nejsou to dobré sluzby ale metro jezdi sem tam a nechteji, abych se ohrival na kolejich i kdyz k tomu mam povoleni. Teplousu je tu hodne ale uz se mi neposmivaji jen me nekolikrát napadli neznámi chlapci v cernych bundach a holohlavi a zkopali me. Mysleli si , ze vyhrali, ale hlasy neprestaly a cukani v oku uz neni, jen v levem koutku ust, takze stíznosti nebylo treba i kdyz postrádam pytlík se salatem. Novy byt je mirumilovny a prosluneny ze zapadu, ale uniku neni ani tady ve tretim patre! Neznámí telepaté mi zlikvidovali mlynek na kavu(starozitny) a neustale kopou do me kocky, ktera uz davno ma podkozni nádorky a ted casto vyplivuje plice! Byty jsou ale lepsi a olovenou mrizi jsem znemoznil pristup skodne k siti, mimo nejmensich mravencu. Praha mi dela dobre vyjma dlouhe fronty v samoobsluze na kosík 29.8.2004 ktery nevrátil zlatou minci, ohodnocenou na 256 Kc . Take nemám rad kopulujici krysy v regalech, kdyz sahám pro okurky i kdyz maji benatské masky a vesele tancují a pritom jsem znepokojen, ze krysar neni v dohledu. Moje sestra uz je v porádku, udelali pitvu, coz netrvalo dlouho a hned jsme sli jen mela sipku v oku to ale nepálilo jako napr. pepr. Casto si kupuji sardinky Saira kvuli horciku misto tablet a spim pod stolem, jen se preventivne polevám nekolikrát za noc olivovym olejem EXTRA VIRGIN proti utoku chobotnicek z orientalnich polévek. Je mi dobre i kdyz se mi nelibi koleje na Vaclavskem námesti od Muzea kde je velryba smerem dolu ale casto je lestim a ted oslnuji zahranicní turisty, na coz jsou stíznosti ale budu se bránit! P. S.: Prosím všechny, kterí se mnou Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šírily sítí!!!

Andrea (Po, 11. 9. 2006 - 16:09)

A holky, s tím melírem, nepřišly jste některá, jak na to? Jsem černovlasá, sluší mi melír do fialova ( Majired od L Orealu), ale vždycky mi rychle vyšisuje do oranžova. Což mě dost mrzí, za ty peníze.
nevíte někdo, co s tím?

hela (Pá, 16. 12. 2005 - 14:12)

Ahoj, ja barvim uz 6 let Loreal. Mela jsem hnede vlasy, ted jsem blond a s vysledkem jsem uplne spokojena. Mam nadherny zdravy vlasy a prirozeny odstin, lidi, co me neznaji, nechteji verit, ze jsem brunetka:-) Fakt je, ze me jedna navsteva v salonu prijde cca na 1600 a na odrosty musim chodit jednou za dva mesice. takze uplne levny to neni.

lucka (Po, 7. 11. 2005 - 15:11)

Já používám už nějakých 7 let Schwarzkopf odstín Slonová kost a dřív se mi tím vlasy dost ničily. Pak jsem ale začala regenerovat (Selective a Elgon) a od té doby si nemůžu stěžovat. Akorát jsem se teď rozhodla že změním odstín na trošku přirozenější a to už u Schwarzkopfu nemají. Tak pudu k L´Oreál a uvidíme jak to bude vypadat

Jitka (Čt, 6. 10. 2005 - 17:10)

Ahoj, omlouvám se, je to trochu z jiného soudku... Uvažuji o tom že si od L'oreal Paris koupím make-up True match, ale je dost drahý, tak potřebuju vědět, jestli za to vážně stojí. Zajímalo by mě, jestli opravdu dobře kryje, nedělá fleky a vypadá přirozeně.Předem děkuji moc za vaše názory a zkušenosti.

Punťa (Pá, 9. 9. 2005 - 12:09)

K tomu barvení - asi nejlepší je, pokud chcete mít blonďaté vlásky, poprvé jít do kadeřnictví, ale na odrosty je to škoda peněz. Já si od 17 - tj. 9 let s drobnýma přestávkama, kdy si zajdu do kadeřnictví, barvím vlasy sama. Nic na tom není, jen je potřeba, aby vám kamoška nebo někdo z rodiny zkontrolovali, jestli jste si daly barvu všude. Já používám od Welly 120/0 Decore (doufám, je to tak nějak :))), tento odstín mi přijde nejlepší, a to jsem už odstínů blond vyzkoušela :)).Jinak na suché konečky používám SP regenerační masku, ale jen na konečky tak jednou do týdne a není to špatný. Mám sice celou řadu, ale není dobrý to používat všechno dohromady (třeba jen šampón a tužidlo, při dalším umytí vlasů dát obyčejný šampon a vyživující kondicionér), protože jak je té péče tolik, tak to ty vlasy nemusej rozdejchat:))). Mám to potvrzené od profesionálů.

Katka (Čt, 8. 9. 2005 - 15:09)

A šlo by to doma i u mě, když mám tmavě hnědé vlasy? A už mě to nebaví, všem se líbí blond a tmavé nikomu(v mém okolí)Takže - jak na to?

Lenka (Čt, 8. 9. 2005 - 10:09)

Ahojky,nemá někdo z vás zkušenosti s barvením hnědých vlasů na blond (myslím takové barvení, které zvladnu sama doma). Potřebovla bych vědět jakou barvu mám použít a jaký odstín. Nerada bych pak měla třeba rezavou hlavu:-).Moje vlasy jsou jsou hnědé (ani ne moc tmavé a ani ne moc světle hnědé) s blond melíry. Předem díky Lenka.

Agonia (Ne, 12. 6. 2005 - 14:06)

Já se moc nebarvím. A když už, tak mi babička udělá melír. Je totiž kadeřnice, ale jakou značku používá, to nevím. Jen chci podotknout, že používám Vivality šampon a kondicionér od Welly a jsem maximálně spokojená. Navíc, Wella narozdíl od L'Orealu netestuje své výrobky na zvířatech.

Helena (Čt, 17. 3. 2005 - 19:03)

S L'Orealem zkusenost nemam, ale na Wellu me uz presla chut. Po cca trech letech pouzivani jejich prelivu (stupen) dve, mam znicene vlasy. Zlomilo se to nahle, vzdycky jsem byla po barveni vysledkem nadsena, vlasy byly hezke, zarive, barva se mi vzdycky libila, zadne pitome odstiny mi to nikdy nechytlo. Az najednou se mi vlasy zacaly lamat, totalne ztratily lesk a vypadaji hrozne. Ale nevim, mam spis dojem, ze tohle po urcite dobe udela kazda barva, protoze to slozeni se az tak moc nelisi a vlasy vam nici ten peroxid, ktery je ve vsem. Mozna kdybych byla byvala pouzivala preventivne ty intenzivni vlasove kury, tak jsem dneska nemusela plakat. Placam si je na hlavu az ted, efekt tam sice je, ale jde to postupne a pomalu. Takze momentalne nebarvim vubec.

marianna (Ne, 28. 11. 2004 - 15:11)

ahojcek,prepac, ze otravujem. Dostala si nejake odpovede na tvoj dotaz co so suchymi vlasmi? Ja ma m tiez ten isty problem. Kadernicka mi ich spalila a neviem co s tym. Dik.

Ladyy (Po, 31. 5. 2004 - 19:05)

Určitě L'Oreal. Barvy Feria - cca 200kč - jsou výborný. Taky se mi od této značky osvědčily vlasové gely,šampony, vosky a laky na vlasy - myslím tím ty dražší, které koupíš jen v salonu. Ta investice se vrátí! Opravdu se vyplatí.

Vlado Meciar (Ne, 28. 3. 2004 - 01:03)

Dobry vecer, baby.moc som toho nepochopil, lebo som na skole nameal anglinu, ale ja mam radej ten oral. Je to vela super. Majte sa Vlado M.

dada (So, 27. 3. 2004 - 18:03)

Kdyz uz sme u toho barveni tak taky neco pridam.Vlasy si barvim od 15 ted je 23.Vlasy mam tak znicené ze mi na nich vubec nedrzi zadna barva.Svoje mam svetle hnede vzdycky sem si tam davala zrzavou ale pokazde to slezlo na blond.Ted uz sem si tam nechala tu blond(i kdyz nerada) a necham vlasky odpocnout aspon 3 roky.ALe mam problem:vlasy mam strasne moc suché.Nebo spis u korinku mastne a zbytek vysuseny.Nemohla byste mi prosim nektera poradit jaky zabal nebo pripravek, kondicioner apod by mi pomohl a jak casto ho pouzivat?Dekuji moc za odpovedi

Fanny (Út, 2. 3. 2004 - 22:03)

Já mám teda nejlepší zkušenosti s L´Orealem.F.

Hanka (Út, 2. 3. 2004 - 11:03)

Ahoj Věrko(?), díky za názor a hlavně povzbuzení. Připadám si poněkud nenormálně, že mě to tak rozhodilo. Zatím jsem na žádnou šanci, týkající se oranžového melíru, nepřišla:) Zkusila bych cokoliv, aby to slezlo, možná na to hodím nějaký tmavší odstín (jsem středně špinavě blond - tedy byla jsem). Nevím, odkud jsi, ale nenapsala bys mi, prosím, na můj email, za kterou kadeřnicí chodíš? Třeba bude zrovna někde poblíž a mohla by mi poradit stejně dobře jako Tobě. Díky moc, žes napsala, zdraví Hanka.

verai (Po, 1. 3. 2004 - 20:03)

Hanko, tak si myslím, že chybu udělala tvá kadeřnice. Moje vždycky dbala na to, aby byl melír pěkný a pokud byl oranžový, tak přidala chemii. Výsledek byl vždycky!!! hezký. Já jsem si ho pak mohla tónovat podle nálady. Mám tmavě hnědé vlasy a někdy jsem si právě melír přibarvila světle hnědě, někdy i tmavo-červeně. Vůbec to nevypadalo vulgárně, ale zajímavě. Pokud máš jinak tmavé vlasy, vyřešila bys problém oranžové. Pokud máš vlasy světlejší, tak je to problém, ta červená jde nenásilně jen k tmavým vlasům. Ale myslím, že i s oranžovým melírem máš hodně možností, jak to vylepšit.

Reklama

Přidat komentář