Reklama

Líbí se mi, když má dívka hodně chlupaté přirození

Návštěvník (Pá, 28. 6. 2002 - 00:06)

Co to zde píšete o hygieně? Holení přece nemá s hygienou nic společného. Je zajímavé, že všichni pedofilové se dnes ohánějí stejným argumentem - hygienou. To byste mi moh za chvíli také tvrdit, že i vlasy na hlavě jsou nehygienické a že se my ženy máme nechat stříhat dohola!!! Nvíc ty chlupy tam příroda vytvořila proto, aby bránily vniku nečistot do pohlavního ústrojí. Takže právě holení odstraňuje přirozenou hygienickou ochranu!!! Holení je zvrácenost a navíc téměř všechny ženy, které to zkusily, říkají, že se jím začaly tvořit vyrážky a ekzémy na holených místech. Nechme chlupy tam, kde je příroda dala!!! A úplně mne rozesmála připomínka, že po neoholené dívce by se nikdo ani neohlédl. To už je pedofilů na světě tolik??? To snad ne!!! Já sama jse se nikdy neholila a můj partner by se se mnou snad rozešel, kdybych to jednou zkusila. A věřte tomu, že o nápadníky jsem nikdy neměla nouzi a vím, jak reagují muži, když se před ními objeví hustě zarostlý klín. Většina z nich by se touhou při tom zbláznila, jak je to vzrušuje.

Návštěvník (Čt, 27. 6. 2002 - 23:06)

Co to tady píšete o pedofilii? To spíš souvisí s hygienou. Úplně chápu všechny holky, které si je vyholujou, vždyť by si jich jinak nikdo ani nevšiml. Chlupy jsou prostě dneska už něco nemyslitelného. Píšete z pravěku nebo co? Ať si každý chodí zarostený/ná jak chce, ale nepřisuzujte opaku pedofilii. Je mi 25, moje přítelkyně má jen 3mm proužek a jako pedofil si nepřipadám (je jí 23). Jenom je prostě upravená. Nakonec já taky. Myslím, že na tom nic není, když se holí i kluci (min. v podpaždí).

Návštěvník (St, 26. 6. 2002 - 22:06)

Knír u ženy není přirozený. Na rozdíl od chlupatého klínu, podpaždí, případně mírného ochlupení na nohách, což jsou druhotné pohlavní znaky, kterými se dospělá žena odlišuje od dítěte.

Návštěvník (St, 26. 6. 2002 - 22:06)

A ty jsi zřejmě pedofil, orientovaný na malé pětileté holčičky. Dej si poztor, ať Tě nezavřou!!!

Návštěvník (St, 26. 6. 2002 - 22:06)

Je možné, že se setkáváš jen s určitou skupinou mužů, třeba na sebe přitahuješ jen tu pedofilně orientovanou část populace. Protože každý zdravý muž je přirozeně přitahován jen dospělou ženou a ta má vždy klín chlupatý. Opravdu nezáleží na věku muže, pouze na tom, zda je zdravý nebo zda je úchylný. Z Tvého příspěvku je jen patrné, kolik mužů je pedofilně orientovaných a zdá se, že je jich poměrně nezanedbatelné procento, možná víc než homosexuálů. S názorem, že se jedná o pedofilní jedince se opírám o vědeckou studii našich i světových předních sexuologů, která tento názor jednoznačně a nevyvratitelně podporuje.

Návštěvník (St, 26. 6. 2002 - 11:06)

Zajímalo by mě kolik asi je let mužům,kteří sem posílají své názory.Myslím si,že mladší muži preferují spíše vyholený dámský klín.Jsem totiž poměrně mladá a zatím jsem se nesetkala s mužem opačného názoru.

Návštěvník (St, 19. 6. 2002 - 14:06)

michale a co knír? u některé ženy je i to přirozené.

Návštěvník (St, 19. 6. 2002 - 09:06)

mě se vyholený klín líbí - tedy s malým proužkem vprostřed. a to stačí. jestli se to nějakému chlapovi nelíbí, to mě ale vůbec nezajímá. ženy a dívky krášlete se tak jak se to líbí vám!!! chlapi si taky žádné násilí nedělají.

srdicko007 (St, 19. 6. 2002 - 08:06)

No jo, tak to asi budeš na chlapečky nebo na primáty.

Návštěvník (Ne, 16. 6. 2002 - 17:06)

Mně osobně se líbí, když má žena vedle chlupatého klínu i chlupaté podpaždí, případně i nohy. K dospělé ženě to přirozeně patří.

Lisa (Pá, 7. 6. 2002 - 11:06)

Také si holím podpaží a nohy kvůli sportu.Vyholený klín jsem měla pouze 2x v životě a to po porodu.Připadala jsem si jak oškubaná husa a nic erotickéh na tom nebylo.Přiteli se líbí hustý porost,který si jen přes léto upravím do plavek.

Návštěvník (Pá, 7. 6. 2002 - 08:06)

já tedy nechápu, proč zde někteří muži píší, že se jim nelíbí vyholené přirození a přitom vyholené nohy a podpaží uznávají - není to to samé?devítileté holčičky mají také holé nohy a podpaží u dospělé ženy se to normálně nevyskytuje. tak jak teda?

Miloš Král (Čt, 6. 6. 2002 - 18:06)

Nesouhlasím s tím, že husté ochlupaní v dámském rozkroku může překážet při orálním sexu. U mě je to přesně naopak. nemohl bych se ústy dotknout zastřiženého a už vůbec ne holého klínu. Vyloženě by se mi to hnusilo. Naopak mě k dotekům ústy neodolatelně láká velmi husté a dlouhé ochlupení. Pokud má žena klín hustě a doširoka mohutně zarostlý, mám tendenci se jej dotýkat a vnímat jej všemi svými smysly. je to prostě něco nádherného, mít ústa zabořena v co nejúžasněji mohutně zarostlém dívčím klínu.

x (Pá, 17. 5. 2002 - 17:05)

Asi jsem jak z jine planety, ale tenhle problem me nikdy moc nezajimal. A to presto, ze si trpelive uz nekolik let odstranuji chloupky z podpazi a na nohou. Muj pritel vyznava prirozeny vzhled...Ale najednou dosla rec na to, ze chloupky v puse pri oralku teda nic moc. A tak po delsim hledani a koumani, jsme se usnesli na kompromisu:chloupky mam decentne zastrizene, aby se nepletly a pritom neskrabaly.

Návštěvník (Čt, 16. 5. 2002 - 18:05)

Tesi me, ze nejsem zdaleka sam, koho na zenach pritahuje prirozene ochlupeny klin. Myslim si, ze je to normalni, protoze to patri k druhotnym pohlavnim znaku normalni zeny. Takze, podle me, k hezke zene patri (huste) ochlupeny klin zrovna tak neodmyslitelne, jako nadra, boky ci hezke (delsi?) vlasy. Pripada mi zcela ujeta soucasna moda vyholovani se; komu se to ma proboha libit? Za pedofila se prece nepovazuji! Nicmene de gustibus non disputandum! Horsi ale je, ze je mladym holkam ze vsech stran (vcetne ruznych casopisovych sexualnich poraden) vtloukano do hlavy, ze klukum se libi klin jedine vyholeny, a paklize vyholeny neni, dotycna se uplne znemozni. Ja opravdu nevim, co je takpritazliveho na holem kline, ktery pripomina klin 9-lete holcicky! Fakt nechapu!? A uz vubec nechapu co ma byt za slast, mit sex (at klasicky ci oralni) s zenou, ktere pomalu ale jiste zacinaji dorustat holene chloupky; ale treba se to skrabani nekomu opravdu libi..? ;-) Mmch, velmime potesilo, ze se na internetu zacinaji cim dal vice vyskytovat stranky pro ctitele prirozene zenske krasy bez vyholenych klinu a bez silikonoveho poprsi. NENI NAD PRIROZENOU ZENSKOU KRASU! :-) Ale jak jsem jiz rekl, je to jen muj osobni nazor... ;-)

Dominik (Pá, 9. 10. 2020 - 09:10)

Plně s vámi souhlasím chlupatý klín je vzrušující ale i upraveny ne oškubaný myslím si že se to vrátí je to takový ustrel dobový co je chlupaté to je hezké a milé

Návštěvník (St, 1. 5. 2002 - 12:05)

Mě osobně se ženské přirození líbí spíše ochlupené, ale upravené. Co se týče podpaží, tak to mám rád jedině vyholené. Chlupaté podpaží se mi opravdu nezamlouvá.

Návštěvník (Út, 30. 4. 2002 - 15:04)

V dnešní době, kdy vše nenormální se stává zajímavějším, tak i pedofilní sklony (holé přirození připomíná více přirození dítěte) se častěji prezentují na věřejnosti. Mě se líbí ženy dospělé, ale proti gustu žádný dišputát.

Návštěvník (Út, 12. 3. 2002 - 03:03)

Máš asi pravdu, já sama mám poměrně hodně chlupatý klín a v podpaždí jsem také dost chlupatá. Tento stav mi naprosto vyhovuje a nic bych na tom neměnila. Dokonce ani v létě si neodstraňuji vyčnívající chloupky z plavek, jak to dnes dělají některé ženy. Mám u mužů větší úspěchy než ženy, které se v těchto místech vyholují. Asi je na tom něco pravdy, že chloupky na uvedených místech muže vzrušují.

Návštěvník (Po, 11. 3. 2002 - 21:03)

Moc se mi líbí hustě ochlupený ženský klín. Ale nejenom to. Mám rád taky husté chloupky v podpaží. Myslím si, že k pěkne huňatému přirození neodmyslitelně patří i husté ochlupení v podpaží. Je velká škoda, že většina žen se svého ochlupení zbavuje. Pavel

Reklama

Přidat komentář