Reklama

Líbí se mi, když má dívka hodně chlupaté přirození

Návštěvník (Po, 24. 9. 2001 - 11:09)

Soňo, dnešní móda vyholování je prostě uměle velkou reklamou podporovaná závislost, protože jak známo, kdo se jednou holit začne, už nemůže přestat ( porost je stále hrubší a nepříjenosti při dorůstání jsou obecně známy) Proto jsou nabádány už i 14 leté holčičky aby to dělaly. Věř že za tím vším jsou mocné US koncerny Gillette, Wilkinson a jiné. Představ si, kdyř se na světě pravidelně vyholuje 500 milionů žen při dnešních cenách žiletek. Počítej a dáš mi za pravdu.Měj se .Ron. není nad pěkně voňavě chlupatou kočičku

Návštěvník (Čt, 20. 9. 2001 - 11:09)

Kdyby toto téma bylo v sekci sex..., tak by mělo naději na širší komunikaci, je škoda, že bylo založeno, tak jak založeno bylo..Jinak děkuji Soně za postřeh, který jsem už do své předchozí reakce s časových důvodů nedokázal sám rozvinout a to je zamyšlení nad posunem sexu, praktik a image nahého těla v dnešní době. Možná, že by si toto téma zasloužilo vlastní založení a hlavně tam, kde je člověk bude očekávat, v případě tohoto vebu, asi jednoznačně v sekci sex..

Návštěvník (St, 19. 9. 2001 - 17:09)

Souhlasím s tím, že pohled na ochlupený klín více podněcuje mužské pudy a živočišnost. Pokud chlap je opravdu chlap. Pamatuji se, jak jsem na dovolené v Itálii šla jednou nedokonale oholena a pár chloupků koukalo z plavek. Italové se mohli zbláznit. Bylo mi to dost nepříjemné. Něco jiného však je, když to vzrušuje mého partnera. Dnešní móda vyholování souvisí podle mne s celkovým kultem umělosti a vzdalování se přírodě.I ta sexualita ztrácí čím dál víc na přirozenosti a lidé se mnohem víc kontrolují a nechávají se ovlivňovat médii.

Návštěvník (St, 19. 9. 2001 - 17:09)

Většina z nás poznala živou ženu nejdříve psychicky a potom teprve fyzicky v částech těla o kterých se bavíme. Takže pokud si mě žena získala tím prvním, málokdy mne tím dalším odradila. Ale i já se "přiznám", že jsem byl z existence chloupků vždy mile překvapen. A už při nesmělém hraní nebo pohledech byly ony právě těmi prvními posli toho tolik žádaného intimna. Na druhou stranu jsem tolerantní a pokud žena přijme opačný image, i třeba z důvodu řidšího ochlupení - viz mužův vous, akceptuji toto a určitě to nemůže být důvodem rozchodu. Pohled na ochlupený klín a hlavně přirození a případně okolí řitního otvoru ve mně vyvolává silnější pocit jakéhosi živočišna, který asi souvisí se základními pudy a získávám větší erotický náboj ke spojení, k touze se k takovému přirození, či řitnímu otvoru přiblížit, vniknout do něj. Takže určitě ženu s ochlupením hodnotím jako více pro mne eroticky přitažlivou. Ženy, které si dnes depilují, či holí ochlupení sledují určitým způsobem svou hygienu, svou, možná dnes více moderní, image. Je dobře, že se při její tvorbě zaobírají i těmito partiemi, na druhou stranu image asi hlavně tvoří vystupování, názory, psychika.

Návštěvník (St, 19. 9. 2001 - 07:09)

Je nádherné, že se ta diskuze tak rozběhla. Myslím si, že zbavovat se svého kožíšku, je hloupost. Vždyť on nejdříve láká prsty prohrábnout chloupečky a rozevřít tu nádhernou tůňku a ponořit do ní svá ústa a pomaloučku sát a sát. Mně se zdá, že při tomto je partnerka úplně v mé moci a úplně mi podléhá. Je to nádherné, když se její tělo vlní rozkoší a slastí. Je to divné, že partner od Hanky toto nevidí, určitě by mu pak víc patřila.

Návštěvník (Út, 18. 9. 2001 - 17:09)

Jsem ráda, že se najde tolik mužů, kteří preferují hustě zarostlý ženský klín, protože na většině podobných diskuzí tomu bývá naopak. Proč jsem se ptala na to, zda muže neodrazuje hustější ochlupení ženského klína od orálního sexu? Mému příteli se líbí hodně chlupaté ženské pohlaví (a tvrdí, že na mně příroda opravdu nešetřila), ale orální sex ho vůbec neláká. Přitom si nemyslím, že by to byla otázka nedostatečné hygieny. Orální sex mám ráda, ale nechtěla bych se kvůli tomu zbavovat své přirozené ozdoby klína.

Návštěvník (Út, 18. 9. 2001 - 13:09)

Jaroslave, myslím si, že skutečně je nádherný zarostlý klíneček, protože je takový tajemný, lákající, toužící. Vyholený klín je příliš vyzývavý, připadá mi drzý. žena se zarostlým klínečkem mi připadá něžná, jemná, přirozená. A je mi velmi sympatická Hanka s dotazem na orální sex. Protože orální sex je nádherný a jeho přitažlivost velmi zvyšuje tajemno v tom nádherně zarostlém klínečku, to mi věř. Pochopitelně to chce úzkostlivou oboustrannou hygienu, to je jasné.

Návštěvník (Po, 17. 9. 2001 - 19:09)

Ja by som si dovolil odpovedat na predoslu otazku. Tiez sa mi paci bohato zarasteny zensky poklad a pri orale mi to nevadi. Som skor obdivovatel tajomna, v ktorom je zarastena kacena schovana. Moja partnerka sa sice neholi, ale velmi husto zarastena nie je. Vzdy bol moj sen partnerka s husto zarastenou. Je to proste zazrak.

Návštěvník (Po, 17. 9. 2001 - 12:09)

Jaroslave, dnes se takových mužů moc nevidí, většinou preferují vyholené pohlaví u žen. Myslím, mě v tomhle směru příroda docela přála. Nepřekáží Ti ale bohaté ochlupení při orálním sexu? Na tohle se většinou vymlouvají ti, kterým se líbí vyholené ženy.

Návštěvník (Po, 17. 9. 2001 - 10:09)

Milý Jaroslave, je skvělé, jak jsme každý jiný. Vyplývá to z diskuse nejen o holení, ale i o velikosti prsou a penisu. Každému se líbí něco něco jiného a tak se určitě mohou najít dva lidé, kteří si vyhovují. Mě se líbí ženy vyholené a na můj penis (byť je podprůměrný) si ještě žádná žena nestěžovala. Naopak. Takže nám to ta příroda krásně zařídila.

Návštěvník (Ne, 16. 9. 2001 - 22:09)

Nesnáším dnešní módu - holení dámských přirození. mne samému se nejvíc líbí, když má žena přirození hustě zarostlé kudrnatými a dlouhými chlupy. Čím více, tím lépe. Není krásnějšího pohledu, než když žena sundává kalhotky a z nich se vynoří velký a tmavý trojúhelník hustého ochlupení.

Reklama

Přidat komentář