Reklama

Malý či velký penis

vin (St, 27. 9. 2006 - 09:09)

Já ho mám jen 13/4 a za 15let jsem manželku k orgasmu klasickou souloží nepřived,jen drážděním klitorisu.Když je hodně vzrušená , tak mě prý v sobě necítí. Milenku mám 3 roky, je báječně úzká a cítím každej milimetr.Prožívá se mnou multiorgasmy. Takže musíte se k sobě hodit.

20x7 (St, 27. 9. 2006 - 02:09)

DračiceMyslim,že na tom nezáleží..aspoň ne mě..i s malym kašpárkem se dá zahrát velký divadlo,ne?? Divadlo se da hrat i bez kasparka, nebo s malym. Ale s velkym se clovek tolik nenadre.Je to asi dost subjektivni nazor, ze vetsi, ci mensi, je lepsi. I co se tyce prsou, prdeli a pod. Vetsinou jsem mel pritelkyne, kterym to vyhovovalo, ale napr. moje sestra je prave z opacneho nazoroveho "tabora". Co se tyce problemu s vlezenim se, vzdycky je to na obou. Mel jsem i hodne uzke zeny a bylo to zuzo. I pro ne. Doufam... Nepocitam-li sva nezkusena leta, nikdy nebyl problem se vlezt. Ani pri hodne divokem sexu a kdyz tady zaznelo neco o analu, tak i to jde. Priznavam, ze to zacalo jit az ve zralejsim veku a se stalou partnerkou. Blbe je, ze sverac svira akorat na zacatku a za nim je jakoby prazdno. Vagina svira penis po cele delce. Teda aspon ta moji zeny :-) Takze proc ho strkat nekam, kde je akorat h....Snad pokud mne to nevadi a ji to dela dobre.Jeste k tomu divadlu s kasparkem: to prenechme detem. Pro dospele je sex. Dospele v tom smyslu, ze uz dospeli, ne ze jsou jen plnoleti... Podle me zena, ktere dela problem camfourek okolo 20cm a pritom je schopna porodit dite, proste jenom nezna svoje telo, neumi s nim zachazet a poradne roztazeni zazije jen na konci tehotenstvi diky hormonum.Se svymi "byvalkami" hovorim docela otevrene a nemyslim si, ze maji potrebu mi nejak lichotit, ci pochlebovat. Proc tedy vesmes tvrdi, ze vetsi je lepsi?Ja tvrdim, ze dobry sex v velkym neni takova drina a oba, pripadne vsichni, zucasneni maji moznost si vic uzivat, nebot nemusi davat pozor, jestli delaji "velký divadlo, ne??".

Uška (Út, 26. 9. 2006 - 23:09)

No a já doufám, že ho úplně ze všeho nejdřív narve do zadnice tobě, Blažková :o))))

Blažková (Út, 26. 9. 2006 - 18:09)

Nejlepší jsou negerský péra z východní Afriky, jejich průměrná délka je kolem 30 cm a šířka 6 cm. To dokáže uspokojit i ty nejnáročnější, vaše prdele to budou milovat!

Pastýř (Út, 26. 9. 2006 - 18:09)

Lepší je mít v této době samozřejmě velký peníz než malý, protože třeba takové výdaje na provoz mého kláštera jsou leckdy za představivostí i vás, nevěřících psů.

xxx (Út, 26. 9. 2006 - 10:09)

Tak k tomu opravdu nemám co dodat:)

frantik (Út, 26. 9. 2006 - 10:09)

pro malou kundu malejpro velkou kundu velikej

blažková (Út, 26. 9. 2006 - 02:09)

Hele Blažková neser se mi do tématu.Překlep nepřichází v úvahu,4 cm a dost.Nebudu se tady handrkovat o kus masa.

Blažková (Út, 26. 9. 2006 - 01:09)

Nejlepší péra jsou negerský, to je slast, když vám trhaj prdel!

monika (Po, 25. 9. 2006 - 19:09)

22 je supermoc. Měla jsem už dost chlapů, ale nejvíc byl 19.5 . Nejvíc jich bylo tak 13-17. Mmch. mě vyhovuje nejvíc, tak 12-15. S většíma mě to bolí. I když já to beru spíš podle průměru. Optimum je tak 4.

xxx (Po, 25. 9. 2006 - 17:09)

no gigante jen by mě teda zajímalo kolik ho máš ty když už máš takovouhle přezdívku. A Blažková to byl překlep nebo vtip? A rovnou se teda zeptám: 22cm je snad moc?

blažková (Po, 25. 9. 2006 - 17:09)

Můj přítel ho má 4 cm,průměr 1,5cm je to macek,jem kdyby měl ještě prachy.Naprosto mě vyhovuje

gigant (Po, 25. 9. 2006 - 12:09)

Ty asi budeš mít rozměry xxxl. Jinak řečeno...jak vrata od stodoly :-)

xxx (Po, 25. 9. 2006 - 12:09)

No koukám, že každýmu vyhovuje něco jiného mám manžela 22cm a při určitých polohách mě to bolí, ale při některých vyhovuje. A měla jsem i přítele který ho měl 17cm a přišlo mi, že v sobě nic nemám. Celý ten sex jsem jen předstírala-no hrůza. Ale chlapovi tohle nemůžete říct cítil by se hrozně. No každý má rád něco jiného.

aneta (Ne, 24. 9. 2006 - 21:09)

mám přítele 23cm. a musím říct že jsem nic lepšího nezažila.stačí když mi toho macka zasune do půlku a hned se udělám

ÄAA (St, 20. 9. 2006 - 15:09)

jitě,že můžeš,mám manžela který má větší přirození a není to nic moc,ale mám též přítele s menším a to je užasný!Ale myslím že je to u každé jinak,mě vyhovuje menší.

Brigite (Po, 18. 9. 2006 - 15:09)

Můj bývalý přítel měl 22/5 což bylo až moc, spíš mě to i bolelo, stávající přítel má 17/4 a jsem na 100% spokojená,ale faktem je, že to s ním hlavně umí, což je základ.

Dračice (Ne, 17. 9. 2006 - 18:09)

Jo v poho.

xxcd (Ne, 17. 9. 2006 - 18:09)

Ne, ne ... všeobecně, neboj !!! :) Napsal jsem to dohromady, tak to je jakoby na Tebe, ale není !!! Celkově myšleno ... Promiň !!!

Dračice (Ne, 17. 9. 2006 - 18:09)

xxcd-jestli to bylo na mě...tak jsem o orgáči nenapsala ani slovo.

Reklama

Přidat komentář