Reklama

Malý či velký penis

Monča (Ne, 2. 7. 2006 - 17:07)

Pokud to není nějaký extrém, tak je mi to fuk. A po určité délce vztahu jsme se s kamrádkama shodly, že menší je lepší. Holky mého bratra používaly neustále lubrikantní gely, protože je prý vyvinutý až moc. Ale, když ho miluješ není co řešit:)) A navíc je přece v sexu tolik jiných krás než šup sem, šup tam.

Lukas (Ne, 2. 7. 2006 - 16:07)

P, prumerny belossky penis meri 15cm, tak klidne zapomen na naky komplexy.

sabina (Ne, 2. 7. 2006 - 15:07)

Panove, G bod lezi na horni strane pochvy v hloubce tak 2, 3, cm tak nevim, co resite.

Šarí (Ne, 2. 7. 2006 - 15:07)

P. neblázni, nevím proč tohle považuješ za životní tragédii, můj manžel má stejné rozměry jako ty, při každém koitálním sexu s ním zažívám nádherné vaginální orgasmy a nikdy by mě nenapadlo stěžovat si, takže hlavu vzhůru.

P (Ne, 2. 7. 2006 - 14:07)

Plně tě chápu, mám ty samé pocity a stejný problém. Je to příšerná ostuda a nikdy bych tam nešel, raději bych umřel než se někde ukazovat. Hanbou bych se propadl. Mých 15 cm v erekci je moje životní tragédie.

filozof (So, 1. 7. 2006 - 12:07)

Já si osobně myslím, že hodně záleží na tom, jak velký penis měl či měli vaši předchůdci. Mám průměrnou délku penisu a nikdy mě to nedělalo problémy. Zažil jsem ale partnerku, která přede mnou měla manžela s dlouhým penisem a téměř nikdy jsem ji nedokázal přivést k orgasmu. Prostě mě tam asi těch pár cm chybělo..... Nepovažovala to ale za žádný handicap, rozešel jsem se s ní já a určitě to nebylo kvůli penisu, ale jiné ženě. Stejně to asi platí i ve vztahu s vdanou ženou. Jak tady některé ženy uvádějí, milenci jsou milý, něžní pozorní, mají ale menší penis... manželé jsou jako obvykle hrozní, sobečtí, nepozorní, mají ale velký penis... a pořádně si to stejně užijí jenom doma! Nejlepší penis je asi ten, který slouží ke spokojenosti pouze jedné ženě a není třeba za něj nikde hledat náhradu.

Džamila (Pá, 30. 6. 2006 - 13:06)

Wenco, nic ubohýho mi na tom nepřipadá.

Vendula (Pá, 30. 6. 2006 - 13:06)

Pánové i s maličkým kašpárkem se dá udělat velké divadlo.

monika (Pá, 30. 6. 2006 - 12:06)

dost často toto téma s ženskýma probíráme a shodli jsme se, že nejlepší je tak 13-15 cm. Většinu to s větším bolí, takže když už bychom si měli vybírat, tak raději menšího. Takže pánové, nedělejte si těžký hlavy!

Y. (Pá, 30. 6. 2006 - 12:06)

Rozhodně dávám přednost muži s menším penisem, který mi to dokáže udělat mnohem líp než nějaký s velkým, už jsem to zažila dvakrát, bylo to velice nepříjemné, v podstatě jsem z toho neměla nic, skoro se ve mně nemohli hýbat a bylo to bolestivé, kdežto partner s menším mě dokáže pomilovat tak, že mě přivede k několikanásobnému orgasmu.

wenca (Pá, 30. 6. 2006 - 12:06)

Je mi 15 a mám 11,5cm.A je to dost ubohý.Co mám dělat

Pulinka (Ne, 7. 5. 2006 - 01:05)

To bude asi tak neco podobnyho, jako JAK VELKY PRSA BY MELA MIT ZENSKA.....no, a ovlivnuje ta myslenka neco pri sexu? ja nevim, chlapi, jak vam poradit, pokud vite, jak to mate s zenou delat, potom mi verte, ze se do toho vaseho pindika zamiluje, tak jako do vas, a z vlastni zkusenosti, ji bude uplne jedno, jak je velkej. Verte mi. Milujte ji a ona vas i jeho zahrne uplne vsim, co ma. Pac a pusu

Návštěvník (So, 6. 5. 2006 - 22:05)

Takový chudák :-)))))))))))))) Kup si extender !!! :)

Radek (So, 6. 5. 2006 - 21:05)

Pavle, ver me, ze ses zoufalej uplne zbytecne. Kdyz je ti teprve 15, tak jeste par let porostes a poroste i tvuj penis.Zadny domaci trik aby se ti zvetsil neexistuje, to nech na prirode. Mne je 19 a uz mne asi neporoste. Ja ho v 15ti nemeril, ale pochybuju, ze byl vetsi, nez tvuj a ted ho mam 16,5/4,5 a jsem uplne spokojenej, vetsi bych ho ani nechtel.

Petr (So, 6. 5. 2006 - 20:05)

Pavle,to je v pohodě,průměrný penis je kolem 15cm plus minus 2 cm,takže jsi v průměru,tohle bych neřešil,určitě najdeš spoustu žen,kterým bude vyhovovat právě ten tvůj.Já mám 15 cm a často mi žena říká,že jsem moc hluboko.Hlavně záleží na tom,jak ho umíš používat,hloubka pochvy je jen kolem 8cm,takže ti bude stačit i míň než 13cm.

Pavel (So, 6. 5. 2006 - 19:05)

nějaký trik a cvik hlavně cvik abych mohl cvičit doma poraďte mi prosím jsem z toho toufalej :-((((

Pavel (So, 6. 5. 2006 - 19:05)

děkuju a není na to nějaký domácí trik aby se mi zvětšil tím myslím aby byl delší a tluščí?není nějaký trik?

Radek (So, 6. 5. 2006 - 19:05)

Pavle, s tim nemuzes nic delat, jen cekat, az ti jeste povyroste, coz se pravdepodobne stane, ale je hodne dospelych muzu, kteri by ti zavideli i tech 13cm.

Pavel (So, 6. 5. 2006 - 18:05)

Je mi 15 a mám asi 13 dlouhý penis jak bych mohl docílit abych měl větší a tluščí penis ???:-(

Radek (St, 26. 4. 2006 - 20:04)

xxcd, jestli jsi ho omylem nemeril zespodu, od spicky zaludu, mezi nohama az k zadku, tak mas jeden z nejvetsich penisu na svete a vubec ti nezavidim. Skoro urcite mas problem s erekci a kdyz ji dosahnes, tak neni moc tvrda, vid?Usko, co pises, dava smysl.

Reklama

Přidat komentář