Reklama

Malý či velký penis

Monika (Út, 7. 2. 2006 - 20:02)

No, já jsem spíš na ručičky.

Lidka (Út, 7. 2. 2006 - 20:02)

Maličký je fine, musí ale umět hezky lízat.

Helenka (Ne, 16. 10. 2005 - 22:10)

A já si zse myslím, že co je malé to je hezké... malý penis mi připadá super!

webmaster (Ne, 16. 10. 2005 - 21:10)

Předmět: Opravdu malý penis :-( Autor: Janaaaa Datum: 14.10. 2005 23:04:35 Chtela bych najit zeny, jejichz pritel nebo manzel ma opravdu maly penis. Mam pritele 2 roky, leč v posledni dobe nejak citim ze to jiz neni ono...zacinaj me stvat malickosti a nelibi se mi zpusob jakym zije. Zije predevsim praci. Mam s tim problem a tak zacinam myslet na rozchod. Uplne perfektne nam to ale klape v posteli a musim rict ze jsem takhle spokojena nikdy nebyla.Pritel ma ca. 20x5cm. Nyni jsem poznala cloveka, ktery splnuje vetsinu mých predstav...opravdu je pozorny, milý,podnikavý...nyni jsme meli prvni sex.problem je v tom ze jeho penis meří ve ztopořenem stavu tak 8x2 :-( Jeste jsem nic tak malinkateho nevidela a v podstate to s tim ani poradne neslo. Furt vyklouzaval a nic jsem necitila. Uspokojil me ale perfektne oralne takze jsem byla jakz takz spokojena. Nyni jsem ale uplne zmatena, Nechci podvadet sveho pritele a situaci chci nejak vyresit. Nevim ale jestli mam zustat s pritelem s kterym si krome postele až tolik nerozumim a doufat ze casem dospeje(je mu teprve 24) anebo mam dat prednost starsimu(32)ktery naplnuje zhruba moje predstavy o idealnim partnerovi ale v posteli ac budu uspokojena treba oralne.. to bude takovy divny... s timhle kasparkem se opravdu nic moc delat neda :-( Předmět: Opravdu malý penis :-( Autor: Ne-mravní hlídka Datum: 14.10. 2005 23:43:17 Po nějaké době, až si tam přestanete ládovat tu kládu 20x5, se zcela pochva přizpůsobí tomu malému a začne to fungovat. Ale své priority si musíte urovnat sama. Velmi pravděpodobně ho po čase začnete podvádět zase s nějakým velikánem a celé se to bude opakovat. Chlap s velkým penisem si myslí, že má vystaráno a na rozvíjení vztahu většinou ani nepomyslí. Ten menší si je vědom svého nedostatku a snaží se to dohnat jinak. Jedno moudro od babičky: Chlap je to, co z něj udělá jeho žena. Předmět: Opravdu malý penis :-( Autor: Janaaaa Datum: 14.10. 2005 23:50:57 Neverim ze se pochva stahne na velikost, kdyby ji stacil penis 8x2cm...to je fakt dost malo... :-( ale je fakt pravda, ze jinak je tak pozorny az si rikam ze to asi hraje(coz asi taky trochu ano, kdyz se snazi me odloudit :-) ) ale je takovy citlivý, nežny, hodny, říka mi Janicko, zajima ho muj zdravotni stav, nenechal by me jit v noci samotnou, pomohl mi do kabatu... to by toho myho mladyho vubec nenapadlo, ten kdyz jsme na zahrade objevili zmiji hnizdo tak mi dal hrabe a lopatu at se tam jdu podivat, ze on se jich boji. Předmět: Opravdu malý penis :-( Autor: Petra Datum: 15.10. 2005 16:15:46 Jano, zajímalo by mě, jak tu svou velikost ten tvůj "nový přítel" bere, zda z toho má nějaký mindrák, jestli ti něco naznačil ještě předtím, než došlo k sexu apod. Měla jsem něco podobného a rozešla jsem se s ním ne kvůli velikosti, ale protože byl (nejen) z toho velmi zamindrákovaný a hodně se podceňoval Snažila jsem se, dělala jsem co jsem mohla a bylo to snad ještě horší, prý ho jen utěšuju atd. Předmět: Opravdu malý penis :-( Autor: Rita Datum: 15.10. 2005 16:38:51 Jano,já mám přítele pár měsíců a ten ho má taky takhle malýho.Zezačátku mi to nějak nevadilo,říkala jsem si,že to jde i jinak,ale postupem času se sexu s ním vyhýbám,vždycky mě jen "rozdělá",necítím ho v sobě.Ještě,že mám robertka.Jinak je hodný,všechno,ale tohle mi vadí.Neříkám mu to,nechci ho nějak ranit.Asi je vždycky něco za něco. Předmět: Opravdu malý penis :-( Autor: Janaaa Datum: 15.10. 2005 20:51:44 Holky a pak ze "na velikosti nezalezi" podle me nezalezi pokud jde o naky plus minus prumer, ale 8x2... myslim si ze zamindrakovany kvuli tomu urcite je ale vzhledem k tomu ze chodi s klukama pravidelne do sauny tak asi to neni tak strasny, jinak by mel treba problem i v saune se svleci myslim... Ted jsem s nim byla na kuželkách a bylo to moc fajn...mrzelo me ze musim jit domu tak brzy. Vcera jsem mela sex s mym pritelem který ho ma zase naopak dle meho veliky az dost a proste je to sexy a vzrusujici kdyz tam citim takový nářadi:-) V zivote bych ale nikomu nechtela ublizit kvuli velikosti, ja taky nejsem dokonala a hlavne zenska pokud ma mala prsa muze na plastiku, kdezto chlap ma smulu a musi s tim zit a vyrovnat se s tim. My vlastne jak jsme spolu meli ten sex tak mu ani poradne nestal a rikal ze je strasne nervozni vzdycky poprve a ze at se nezlobim ze to se mnou nema co delat..kdyz jsme ho tam strcili tak hned vyklouz a tak jsem mu ho pak kourila ale rikal at se nenamaham ze az priste a ze je ztahanej z prace a ze pil vino a proste nechtel abych ho nijak uspokojila... dneska na tech kuzelkach jsem mela pocit ze byl docela prekvapenej, ze s nim jeste nekam jdu... tak uvidime jak se to bude dal vyvyjet, nebo co bude nebude.

Majka (Pá, 5. 8. 2005 - 17:08)

Neměl ho ani tak dlouhý,jako tlustý a to je velká výhoda.Ale chtěla jsem tím říct,že žena spíš,než anatomicky dobře vybaveného muže,potřebuje k milování něhu a lásku.Nějakýho extra vybaveného samce bych brala tak na jednu noc ze zvědavosti,ne napořád.Bolí to,musí se to pořád kontrolovat a to není nic pro mě.

groovy (Pá, 5. 8. 2005 - 14:08)

No dobře, byl to hulvát.Ale anatomicky: k čemu Ti ten macek byl? Dorážel úplně nebo jsi ho musela brzdit, aby to nebolelo?

Majka (Pá, 5. 8. 2005 - 13:08)

Můj přítel nemá kdovíjak velký penis,ale je milý a pozorný a milování s ním se mi líbí daleko víc,než s bývalým,který měl sice macka,ale byl to hulvát.

Doris (Pá, 5. 8. 2005 - 09:08)

tak já mám každopádně radši větší.

Alena (Pá, 5. 8. 2005 - 08:08)

Nejlépe malý!!

groovy (Pá, 5. 8. 2005 - 08:08)

Nepleť si vytahanou s hlubokou.

Ne-mravní hlídk (Čt, 4. 8. 2005 - 21:08)

Už jsem pár vjezdů do pískovny viděl, takže majitelky zmíněných vjezdů do pískovny takový rozměr uvítají.

groovy (Čt, 4. 8. 2005 - 15:08)

Já nechápu, kam to ženský oceňující penisy nad 20 cm chtějí strkat. Chápu, že to vypadá mužně, ale přece pochva není nekonečně hluboká a pokud se chlap musí haltovat, aby to ženu nebolelo, t.j. nedorážet až na maximum, tak to teda děkuji nechci.

Jindrich (Ne, 15. 5. 2005 - 14:05)

ja-Mne by to stacilo.

ja (Ne, 15. 5. 2005 - 14:05)

Je OK 11 cm?

Jindrich (Pá, 29. 4. 2005 - 23:04)

Tak to já mám asi velký problém.Co dělat se svými osmi centrimetry?

Honza (Pá, 12. 4. 2019 - 01:04)

Nezoufej. Strč ho do ulu a zabouchej.

Lukaš Č. (Út, 15. 2. 2005 - 14:02)

Naprosto souhlasím s boomboom666.Holek jako si ty,by mělo být víc:)Zvedlo mi to sebevědomí,díky

boomboom666 (Ne, 13. 2. 2005 - 10:02)

Kluci neblázněte.Přijde mi to zbytečný mít mindráky kvůli délce penisu.Vím,že se vždycky najde nějaká kráva,která vám srazí sebevědomí,ale pokud ste vyrovnaní,tak vás to přece nemůže rozházet.Každá žena má ráda něco jiného,každá je i jinak náruživá.Netrapte se délkou,sama za sebe můžu říct,že bych nikdy nedokázala kluka urazit kvůli jeho délce penisu.I kdyby měl kluk velký penis,ale nedokázal být pozorný,nebral by na mě ohledy,tak by to u mě na celé čáře prohrál...

petting (Ne, 13. 2. 2005 - 01:02)

Ahoj Jendo. Říká se, že i malý kašpárek může zahrát velké divadlo. Ale vážně. Buď rád jak to je. Může to být i horší. Já míval 17/5 cm a skvělou erekci. Měl jsem ale vždy nadváhu a tím i problém získat ženu. Pak jsem dostal cukrovku a nyní už 5 let trpím erektilní dysfunkcí, sníženým zájmem o sex, ztrátou spermatu a obtížemi s dosažením orgasmu. Takže nezoufej. :-))

VAROVANI!!! (St, 17. 11. 2004 - 00:11)

Pred nedavnem zacala skupina neznamych "studentu" nazyvajicich se BSP psat na vsechna diskuzni fora pod ruznymi jmeny. Vzbuzuji u lidi soucit bud dojemnymi pribehy (coby priklad na zvraceni si prectete celou rubriku "masturbace mentalne postizenych"), pricemz vse je vymyslene a z lidi, snazicich se zde nekomu pomoci nebo nekoho podporit si jen delaji legraci, nebo ruznymi nesmyslnymi a perverznimi "problemy". Maji svuj bodovy system, kdo na co z poctivych duverivcu skoci a necha se napalit.NEVERTE VSEMU, CO ZDE KDO PISE - NA DOKTORCE SE BAVI NEKOLIK BLBCU A BUDETE JIM JEN PRO LEGRACI!! NENECHTE SE NAPALIT A POSLETE TOTO VAROVANI DAL SITI!!!

Reklama

Přidat komentář