Reklama

MMS - Jim Humble

mnooo (Út, 17. 7. 2012 - 10:07)

Takhle odpovídá...Maily se nezveřejňují. Je to něco, co napsal tobě, takže bys mu měl stejným způsobem odpovědět- mailem a ne veřejným zesměšněním.

Lindo, (Út, 17. 7. 2012 - 10:07)

A dokáže to vyléčit...ty chceš vyléčit něco, co už srostlo?

Návštěvník (Út, 17. 7. 2012 - 09:07)

A dokáže to vyléčit...Samozřejmě!
MMS ti vytvoří úplně nový, perfektně pohyblivý kloub i tam, kde jsi ho nikdy neměla!

Indigo (Út, 17. 7. 2012 - 08:07)

Takhle odpovídá alternativec na otázku po důkazu o působení MMS,a po sdělení mého e-mailu, na který mne ve věci nějakého důkazu může kontaktovat:

Ahoj Indigo,

nevim, co myslite terminem svedcit, ale neni problem pokecat. Pokud jste normalni,
tak to pochopite a predpokladam, ze tomu muzete i uverit, tedy v pripade
splneni vyse uvedeneho predpokladu. Kdyz ne tak ne.

Lze pokecet pres Skype nebo Vam muzu zavolat na pevnou linku nebo se muzeme
sejit v Praze, idealne v casti kde se pohybuju. Nebylo by to o MMS,
ale o pustu, detoxikaci a zmene stravy, to fakt dela zazraky, at uz tomu verite nebo ne.

Pokecat lze i v pripade ze se opravdu nic dozvedet nechcete, protoze predem vite,
ze to nemuze fungovat, nebo se chcete jen predvadet, nicmene bude to zabity cas.
Vzhledem k mym zkusenostem mne Vy nemuzete presvedcit a pokud je Vasim cilem jen
ta diskreditace, tak samozrejme nepresvedcim ani ja Vas.

Preji Vam hezky vecer,

alt1

V podstatě vnucování nějaké metody "půstu a detoxikace", na kterou se ho nikdo neptal. A jsem si jistý, že zadarmo by to nebylo. Vítejte na Doktorce :-)

Tomáš Marný (Út, 17. 7. 2012 - 00:07)

Čeho ta žena měla...Tady vůbec nejde o racionální úvahy, důkazy, vědomosti... nebo dokonce o syrovou skutečnost.
Zde vládne Víra Humblická a MMS je jejím Svatým Grálem, panaceem srovnatelným snad jen s někdejším kamenem mudrců.
Tihle lidi tvoří sektu a jako náboženská sekta se také projevují.

Jedním z článků víry humblické je: MMS léčí a vyléčí (jakoukoliv) rakovinu a basta.
Důkazem je to, že to tvrdíme, a kdo naší víru nesdílí, je vyvrhel lidstva a veřejný nepřítel.

Apelovat tu na rozum?
To máš marný..

zapomínáte, (Út, 17. 7. 2012 - 00:07)

nezapomeňte se zmínit, že...že dcera Pavly byla sice dospělá, ale také nemocná a měla bolesti. To se člověk nedokáže bránit. Jestli s ní nejednali dobře, byl to víc problém personálu než její.

pedagog (Po, 16. 7. 2012 - 22:07)

Tomu se nikdo nedivte, pokud...Vyprávět krávě v kravíně o matematice je stejná ztráta času, jako číst Romanovy bláboly :-)).
Že MMS poškozuje mozkové buňky je smutná pravda,...

Pro Pavlu - Váš nesmírný bol Vás dostává do obrovské nenávisti k lékařům, pravděpodobně, to co píšete je ovliněno Vaším žalem. Po boji je každý generál,...
Pavlo jste poměrně mladá, zkuste jít studovat lékařskou fakultu a pak můžete léčit a být tou nejlepší lékařkou, psycholožkou, pokud lékaře nazýváte "prasaty" tak to zamrzí slušné lidi,...

Jan (Po, 16. 7. 2012 - 22:07)

To, že MMS je výborná věc ví snad každý kdo to zkusil. Zároveň někoho přemlouvat k jeho užívání je hloupost. Diskuze, která není konstruktivní je taky k ničemu.
Já vím jen jedno, že jakékoliv léky už užívat nebudu.
Každý strůjce svého zdraví!!!

Roman (Po, 16. 7. 2012 - 22:07)

Oprava, jistě má každý strach, děkuji že máte odvahu a překonáváte svůj strach z reptalů a urážečů a to je mooooc dobré :)

Roman (Po, 16. 7. 2012 - 22:07)

A žádné bůů nemá vliv na jednoduchou rovnici jedna a jedna.

Opravdu se nikdo nebojte, zde říkat co jste zažili a každé Vaše svědectví o tom, že to funguje a je to pravda, potřebuje hodne lidí vědět a slyšet. mlácení slámy a zoufalecké uražení, pramení pouze od dotyčného neznalosti a nemá opravdu žádný vliv na vaše zkutečné a pravdivé příběhy.

také to opravdu vypovídá otom, že plácač nemá argument a tak jen ukazuje silacké řeči a vypovídá o své úrovni.

Ale reptal není jistě žádný blbec a blázen.

Tím se nemá cenu zabývat. V klidu pište své příběhy a žádný strach, dnes nehrozí upálení za čarodějnictví :) a opravdu se není čeho bát.

pokud možno pište své příbehy, kde to jen jde, protože každý Váš příběh a zkutečný prožitek je důležitý a může zachránit život jiného člověka.

zdravím a děkuji, že se nebojíte a to je super R.

... (Po, 16. 7. 2012 - 22:07)

http://www.kpufo.cz/portal/view.php?cisloclanku=2011121301

Roman (Po, 16. 7. 2012 - 22:07)

Tomu se nikdo nedivte, pokud budete vykládat v kravíně krávě matematiku, jistě Vám neporozumí, uděká bůůů a bůůů :) :)

P. (Po, 16. 7. 2012 - 21:07)

Ať žije SAVO a CHLOR...A jak víte vy, že si poškodíme zdraví? Jste jasnovidec?

Indigo (Po, 16. 7. 2012 - 21:07)

Dobře, Katarino, že jste to...To je ohromné. Můžete mi na sebe dát kontakt, abych Vás mohl navštívit, a ověřit si, že tuhle zkušenost má nějaká skutečná osoba, a stojí si za ní?
Nebo mi jako všichni ostatní, kdo vyzkoušeli MMS řeknete, že stejně chci MMS jenom zdiskredidovat, takže se se mnou osobně nebudete bavit?
Zatím jsem totiž nenašel nikoho, kdo by kromě anonymních tvrzení na internetu byl ochotný o výsledcích alternativní léčby svědčit. Pokud mne chcete kontaktovat, můj e-mail je: [email protected]

P. (Po, 16. 7. 2012 - 20:07)

já jsem si s mms2 vyléčila...Dobře, Katarino, že jste to sem napsala. Stejně se ale najdou tací, co budou tvrdit, že jste lhářka. To mě už taky napsali, když jsem uváděla, že jsem si odstranila EB virus z jater. Ono je to ale fuk, důležité je, že jsme si pomohly od problémů. Zdravím.

katarina (Po, 16. 7. 2012 - 20:07)

já jsem si s mms2 vyléčila žaludeční vředy které mám 20let.

Indigo (Po, 16. 7. 2012 - 20:07)

Ale jo, Román má pravdu. Uznávám, taky jsem to viděl, na vlastní oči. Dlouhou reportáž, kde si jeden člověk povídal s úplně jiným člověkem. Ten první se divil, a ten úplně jiný vyprávěl, kolik nezvratných důkazů o účincích MMS při svém bádání našel. Žádný fejk, žádná placená reklama, opravdu to říkali, jako že je Humble nade mnou. Na mou duši, na psí uši, na kočičí ocásky...
Nakonec, v Meždugorje viděly panenku Marii jenom dvě náctileté holky, a taky nikdo nepochybuje,že se tam zjevila. Pana Humbla viděly tisíce lidí, tak proč pochybovat, že existuje, že :-)?

Indigo (Po, 16. 7. 2012 - 19:07)

A už je tady, další soudce...-§In

Indigo, blbe, ne Idigo :-). Nauč se číst a psát :-)

Roman (Po, 16. 7. 2012 - 19:07)

Hezký večer Vám všem.

Roman (Po, 16. 7. 2012 - 19:07)

Pro člověka, který nedokáže udělat nic zadormo či pokud z toho nemá nějaký užitek pouze pro sebe, je opravdu velice těžké uvěřit, že něko jiný může něco udělat zadarmo. Ale to neznamená, že takový lidé mezi náma nejsou, ano jsou. Jsou mezi náma lidé, kteří pomáhají druhým a co z toho mají?
Jistě mnoho dobrého a velmi dobrý pocit.

Reklama

Přidat komentář