Reklama

MMS - Jim Humble

Takovej guláš j (Út, 17. 7. 2012 - 16:07)

označovali by tě za...Je to děsná síla,ta Pavla bude dělat akademii 3věku...?nějak se v to ztrácím .. :-(

kdybys psal lit (Út, 17. 7. 2012 - 16:07)

V jedné moudré knize, jsem...označovali by tě za grafomana. takhle jsi jen žvanil...

Roman (Út, 17. 7. 2012 - 16:07)

V jedné moudré knize, jsem četl, že jeden člověk pomocí své víry může být tak silný a dokáže zbourat celé město, to je jistě ta špatná víra. Ale stejmě tak může jeden jediný člověk s dobrou vírou celé město postavit, tenkrát jsem těmto slovům nerozuměl.

Ale dnes vím, že je to pravda :)

Teď ještě, (Út, 17. 7. 2012 - 16:07)

Ani bych neřekl:), mnohem...jestli mají ženy rády tebe :-)

Roman (Út, 17. 7. 2012 - 15:07)

Ani bych neřekl:), mnohem radeji mám rád ženy :)

Roman (Út, 17. 7. 2012 - 15:07)

Pavlo, velká gratulace k...Souhlasím s Váma Pane učiteli, hezký den R.

Roman (Út, 17. 7. 2012 - 15:07)

JJ jistě jsou slušní Doktoři s velkým zájmem, ne jen o sebe. Myslím Pavlo už nyní ukazujete jak moc jsou potřeba lidé jako vy.

Vaše velice dobré jednání a síla pro změnu toho zlého je skvělá, jdete osobním příkladem a všem ukazujete a ukazovat budete, že je možné pomáhat, těm co to potřebují a věnujete svůj osobní život pro dobré nás Všech. Jistě, že jedna osoba nezmění a nevyřeší vše zlé a špatné. Ale každé jednání a myšlení jednotlivce má vliv na dění po celém světě! a jednání dobré a to Vaše je přímo skvělé jde směrem dopředu a to je taak dobře :)

Jste skvělá žena a sázíte dobré a z dobrého vyroste mnoho a mnoho dobrého pro každého :)

Doporučuji vzhlédnout, tento příběh, je velice jednoduchý a ukazuje jednu velkou pravdu o tomto světě a o tom jakou může mít sílu jednotlivec a jaký má význam.

Je třeba se pozorně dívat na celý příběh.
A snad každý pochopí jak je pravdivý :)

Muž, který sázel stromy.

http://www.youtube.com/watch?v=W2oOaA2aqZQ

pedagog (Út, 17. 7. 2012 - 14:07)

Samozřejmě, že se najdou i...Pavlo, velká gratulace k přijetí na LF :-)). Víte moje dcera je lékařkou, je to náročné, zodpovědné, ale krásné povolání.
Po šetiletém studiu je dalších 5 až 6 let k atestaci, takže po 12 ti letech "vyroste" lékař s plnou zodpovědností. Přeji Vám úspěch a naplnění života.
Co se týče lékařů, tak já si naopak myslím, že většina je slušných, ale určitě jsou i špatní, to je ve všech profesích.
Já jsem při své nemoci poznal hodně lékařů, většina byli výborní, fundovaní a empatičtí odborníci, věřte, že jim také umírali pacienti a slušný lékař také nese težce smrt pacienta, nejhůře mladého člověka nebo dítěte,...
Při své nemoci, kdy jsem byl naštěstí hospitalizován minimálně, jsem poznal ovšem i pacienty typu "jen se starejte, teď jsem v nemodcnici, je to Vaše povinnost,.. a sestřička, která měla 50 kg i s postelí měla převracet a dávat na mísu 100 kg pána, ani nepomohl :-)), takže ono je to vše oboustranné.
Pavlo, ale vše poznáte hned po prvním ročníku, kdy Vás čeká praxe z ošetřovatelství, sama si uděláte obrázek, kde je pravda,...držím palce a přeji jen to dobré,
Všem krásné léto.

Pavla (Út, 17. 7. 2012 - 14:07)

Vyprávět krávě v...Samozřejmě, že se najdou i slušní lékaři, to jsem už taky viděla, ale je jich málo. Včera jsem ovšem potkala jiného. Byla jsem za otcem na interně Vojenské nemocnice u nás ve městě. Byl hospitalizován pro zvracení. Za celý týden nám nikdo neřekl, jak dopadlo vyšetření žaludku,ačkoliv se matka dorazovala, za to nám řekli, že aby nemuseli nosit bažanta, dostane otec /69 let/ plenkové kalhotky. Byli jsme v šoku. Kolega v zaměstnání mi řekl, že tam také měl otce a raději si ho vzali domů, protože ta péče je tam otřesná. A mimochodem - skutečně jsem byla přijata ke studiu medicíny, začínám v září.

Indigo (Út, 17. 7. 2012 - 13:07)

Roman se dostává do obrátek :-).

Roman (Út, 17. 7. 2012 - 12:07)

Mám také rád maso :)

njn, (Út, 17. 7. 2012 - 12:07)

Jsou státy zemně či...ale někdo má maso rád.

Roman (Út, 17. 7. 2012 - 12:07)

Jsou státy zemně či národy, kde se na rakovinu umíra strašně málo.

Vše se dobře ví, stravou se dá zabránit mnoha nádorům, či jiným smrtelným či méně závažným nemocem.

Tyhle studie jsou již dlouho na světě, ale není zájem, aby jseme jedli a pili co předchází mraky onemocnění !

Pořád vládne ekonomika, lže se na každém rohu. nebudeš jíst maso !!! tak zemřeš !!

Je vědecky dokázáno že bez masa budeš nemocný a hrozí ti smrt!!

Jsou to lži a lži, je uměle náháněn strach to zabírá nejlépe !

Znám osobně desítky lidí, kteří nejedí maso, dokonce kde jen jen stopa ve výrobku po masu, tak je nekonzumují !

A jaká je pravda? žádné umrtí se nekoná !

žádné nemoci spojené s nekonzumací masa se nekonají ! Ale už i dnes se objevují lékaři, kteří vědí, že je to lež.

A stále jich přibývá, jistě jich je stále dost co tvrí a potporují tyhle lži, někteří otom studovali v minulosti a tak potvrzují pouze tyto staré lži.
Někteří se ohání vědou a vědeckými poznatky všeho druhu. Ale jsou lékaři, kteří dokážou přiznat, ano je to lěž a není to tak, ja se splet a mílil a nevěděl jsem to.

I tady postupně vítězí pravda nad lží.

Znáte slova Pana Prezidenta Václava Havla at zvítězí Pravda a láska nad lží a nenávistí.

Často je za to odsuzován a urážen.

A jak to je ? ono se tak děje.

A každý kdo má trochu soudnosti, tak při pohledu do minulosti zjistí, že je to pravda. A to je dobře :)

Roman (Út, 17. 7. 2012 - 12:07)

Maso jistě není hlavní příčina rakovinového bujení, ale je to velice dobrý stavební material pro nádor

Roman (Út, 17. 7. 2012 - 12:07)

Jsou vědecké práce, které prokazují, že maso je velký stavební materiál pro růst nádoru

Roman (Út, 17. 7. 2012 - 12:07)

Dávno se ví, co je hlavní stavební material, pro bujení a růst nádoru ? a co je to ?

Je to maso

Roman (Út, 17. 7. 2012 - 12:07)

A co Atomová bomba jistě velká hrozba, ale i ta přispívá a přispěla k lepšímu dění, ukončila mnoho pozemních válek,
možná tady v klidu sedíme i za přispění této zbraně, nebýt Atomové bomby, Celý svět dnes mohl vapadat uplně jinak. Dějí hodně zlé a strašlivé věci stále, ale jeji stále méně a méně, také ta každá strašlivá událost, která stala či stává,
má pokáždé vliv směrem k lepšímu a všě se zlepšuje a to je dobře. Utrpení zabíjéní mučení křivdy pořád ubývá a to je opravdu dobře. Jestli něco opravdu postupně vítězí a je to patrné při pohledu do minulosti, jistě boj se zlem a dobrem je stále, ale to zlé prohrává a toho dobrého je stále více.

Minulost se jistě změnit nedá a žádný reptal a nikdo jiný ji už nemůže změnit!
Ale i munulost má vliv na naší přítomnst a ta má mliv na naší budoucnost a vše se protíná v naší přítomnosti, že by tohle už někdo někde napsal ? no jistě, že ano! protože je to pravda a platí to doslovně.

Všechny tři časy minulost přítomnost a budoucnost jsou vzájemně ovlivňovány.

Je jedno kdo to řekne, je to pravda.

Kdo tvrdí, že munulostí není třeba se zabívat a je třeba se zabívat se tím co je a bude, tak se plete. Vždy a každý se přirozeně bude zabývat i tím co bylo.

Vždy vycházíme z minulosti a učíme se zní, vždy se hledá chyba v minulosti pro nedělání dalších a dalších. Vždy se poučujeme z minolosti, veškeré dění a náš život jde směrem k lepšímu a stále více vítězí to dobré a nikdo ani žádný reptal to nemůže změnit a to je dobře :)

Ten věčný boj zlého a dobrého vyhrává to dobré vahrává dobro a tak je a je to OK :)

nevím, (Út, 17. 7. 2012 - 12:07)

To není veřejné...jestli to byl vyžádaný mail a na jaké téma případně měl být - hladovka, detox ne.
V každém případě změna stravy, detoxikace a hladovka opravdu fungují.

Roman (Út, 17. 7. 2012 - 11:07)

Idigo, nemá zájem, vědět, že MMS opravdu léčí, nejistý a jistě ublížený Pán, argumenty 0 Vše už dávno ví, myslí si že se nemá co učit. On sám si myslí, že má pravdu.
Hledá pouze konflikt aby všem mohl ukázat jak je chytrý a veliký Muž. Moudrý a taak veliký. A jak se pozná hotový kazatel soudce a kat ? Jak se pozná namyšlený a nabubřelý Pán, tehle Pánů a nafoukaců je opravdu hodně, já to všechno vím a vím jak to vše je. Lidí, kteří ve vlastním zájmu a vzájmu své velikosti, udělají cokoli, je i vsoučasné době hodně, také je jich známa celá řada Velikánů Stalinů Leninů Hitlérů a mnoho dalších o kterých jsme ani neslyšeli, nikdo z těchto sraček se nezájímal o to co je pravda a co ne.

V zájmu své vlastní velikosti jedince, zemřelo opravdu hodně lidí.

Někoho prostě nezajímá jak to opravdu je.

A co je dobré na dnešní době? A je to zase posun dopředu k lepšímu životu nás všech ?

Tyto velikáni, bez potpory a úrovně myšlení svého národa, by nikdy nenarostli do gigantických rozměrů.

Evropa America prodělala obroský posun a vývoj směrem k lepšímu, úroveň myšlení jde stále směrem k lepšímu, Pokud dnes Postavíte kazatele kata a soudce Stejného myšlení jako byl Hitlér, bude své lži a své svinské záměry, jistě vyprávět, ale komu ? Podporu jistě najde, ale jak velkou bude mít dnes podporu ? ano stále jsou a žijí snámi a znáte je i ze svého okolí. Je to jistě velice špatné a je to hnus.

Ale je dobře, že je dnes lepší úroveň myšlení a tyto hnusné a zákeřné myšlenky, nemají šanci ožít a změnit se naplno ve své činy. A to je tááák dobré a skvělé, dekuji :)

Indigo (Út, 17. 7. 2012 - 10:07)

Maily se nezveřejňují. Je...To není veřejné zesměšnění, ale veřejné varování před někým, kdo se snaží vnucovat nějaký svůj "herbalife" podpásovým způsobem. Seriózní diskusi z mailu bych neveřejnil. Tohle byla obchodní nabídka pokoutně zabalená do slov o něčem jiném.

Reklama

Přidat komentář