Reklama

Oprátka za osm mrtvých - Olga Hepnarová

Robot (St, 8. 7. 2015 - 22:07)

dx řídí dobře,ta značka zlomená to jen jak za vychutnávala vraždění tak že se nevěnovala řízení defacto i koukala do zpětného zrcátka ! plus auto z roku ješte z nebo po druhé světové 1946 a ještě ta Rn Erena má motor uplně ve předu a nechráněný dle google fotek toho náklaďáku

Robot (St, 8. 7. 2015 - 22:07)

+ten český svrab si dovoluje říct že byla OH zabitá,ale tomu býlímu svrabu nedojde že právě když toto říká je 'in' a to z důvodů za1. No ty sípeš to bylo za ty přejeté? za2. Chtěla trest smrti. za3.kdyby nechtěla zemřít tak to uhrála na mikrospanek nebo b

Robot (St, 8. 7. 2015 - 21:07)

Jakpak to dopadne KRAMNÝ,rád,Tadyten stát je ale jetý 'byl bych radši aby soudce i policie byly Romové,protože z 75% jsou běloši z čech jsou vesnické nebo hendikepováni nebo prostě bílý srandovní svrab heil

Robot (St, 8. 7. 2015 - 21:07)

pro D : všechny strany tady na OH Doktorka...zajmavé komenty o Olga Hepnar !!

Robot (St, 8. 7. 2015 - 21:07)

ahoj pro Nona.

Robot (Mike) (St, 8. 7. 2015 - 20:07)

ha ha todle musí vydět každý kdo rad OH ..ne moje video.. Youtube: Praga Rn, 1941 m.

Robot (St, 8. 7. 2015 - 19:07)

Ale mě zajmá jen Satan vrah(z bible)a ne Olga

Nana/Nona (St, 8. 7. 2015 - 19:07)

Ahoj Michale,chtěla jsem ti po druhé zatelefonovat ale už máš jiné číslo tak mailni na [email protected] ,Kde bydlíš když ted zas nemáš rád pha,ty jseš zpět v rodném městě? A dik že jsi tolikrát Rec Prahu atd a ještě to dal na net ;) Pozdravuje tě muj syn a taky se mu líbějí you tube Olga Videa.

Robot (mikeBDde (St, 8. 7. 2015 - 19:07)

+D comment _ :)Ty uchylaku do Olgy H,kde jseš a znáš tydle 2 link ?? na zábrodí a druhý byla brutal už jako děcko

#NÁZEV? (St, 8. 7. 2015 - 12:07)

http://www.ahaonline.cz/clanek/105687/byvala-kamaradka-vrazedkyne-hepnarove-pri-nasich-hrach-tekla-krev-olga-se-v-tom-uplne-vyzivala.html

robot (St, 8. 7. 2015 - 12:07)

Bývalá kamarádka vražedkyně Hepnarové: Při našich hrách tekla krev, Olga se v tom úplně vyžívala!Bývalá kamarádka vražedkyně Hepnarové: Nevim proc si řikala otloukanek Při našich hrách tekla krev, Olga se v tom úplně vyžívala vzpominá Věra B nasvou kamarádku masovou vražedkyni Olgu Hepnarovout,ty dvě si spolu hrály jako malá děvčata, nevinné dětské dovádění však často končilo vážným zraněním. Olga byla brutální už jako malé dítě…Věra Bydžovská(63) poznala Hepnarovou díky tomu, že bydlela ve stejné vesnici jako prarodiče vražedkyně, ta sem jezdila z Prahy trávit prázdniny a při dětských hrách se zřejmě bavila líp, než její kamarádka Věra. „Jednou mě shodila z žebřiňáku, podruhé třeba z houpačky a vždycky takovou silou, že jsem měla do krve sedřená záda. Pak jsem vždycky s pláčem utíkala domů,“ popsala Bydžovská, jak většinou končily nevinné dětské hry.Hepnarová se v cizím utrpení vyžívala už od dětských let. „Jako holka jsem tenkrát měla pocit, že mi ubližuje schválně. Úplně se v tom vyžívala,“ řekla paní Věra Blesku. Vzhledem k tomu, že se vídaly jen o prázdninách, vnímala Soňa změny v jejím chování. Olga byla dívkou z Prahy a všem na vsi to dávala patřičně najevo. „Měla navrch, byla městská holka a chovala se tak. Líbili se jí kluci a ona se líbila jim. Kouřila a pila pivo,“ vzpomíná na Olgu bývalá kamarádka a dodává, že i jí nutila Olga kouřit. Když se ty dvě viděly naposled, přijela Olga Hepnarová do Zábrodí sama autem, tou dobou už totiž měla řidičák.

link zabrod?+.. (St, 8. 7. 2015 - 00:07)

http://www.blesk.cz/galerie/zpravy-udalosti/402327/

Robot (St, 8. 7. 2015 - 00:07)

tak ta Eva H pracovala nejdrive u a pak...

robot (St, 8. 7. 2015 - 00:07)

tady je link na zabrodí dům+ve vnitř+paní co to od nich koupila

dope on 5 hours (Út, 7. 7. 2015 - 22:07)

https://m.youtube.com/#/watch?v=a-9uVlIs5jc

Robotix-you tub (Út, 7. 7. 2015 - 18:07)

https://m.youtube.com/#/watch?v=mA7EZPmF4Lg

Robotix (Út, 7. 7. 2015 - 17:07)

Tak jo dal si toho moc..tak kam mam zaslat info

robot (Út, 7. 7. 2015 - 16:07)

kde jsi?? ted fakt !! ale jen ze to info chces stylem 'narko

Robot (Út, 7. 7. 2015 - 13:07)

oprava: dx v kanalu je plno novych videi! +v kanalu je zatim 103videí d: -ze 125 jich bude na netu 111..super..

Robot (Út, 7. 7. 2015 - 13:07)

+ty si mi zatajil tento link byvala kamaradka... jestly mas jeste neco tak sem a ja ti tentokrat doopravdy dam video kde pracovala Eva Hepnar..ale jen ze jsi to zaslousis kuli tamtem fotam a ze jsi Olgofrenik..cim drive hodís tim drive budes mit to co jsi

Reklama

Přidat komentář