Reklama

Oprátka za osm mrtvých - Olga Hepnarová

Robotix (Čt, 21. 5. 2015 - 09:05)

Tak už někdo vyděl tu šaškárnu filma já Olga Hepnarová ?

Robotix (Čt, 21. 5. 2015 - 09:05)

+chastrukar: Ale ja nejsem gay..ja rad do anety a ta pak z něj zpívá 'voda živá ve mě na furt zůstává,tvoje voda živá.. Youtube:aneta langerová-voda živá

Chastrukar (Čt, 21. 5. 2015 - 00:05)

Zdravim robo komenty.

Chastrukar-roms (Čt, 21. 5. 2015 - 00:05)

OLGA!!!! A KDO SE KOUKNE NA_ Youtube: Slipknot-spit it out

Robot (St, 20. 5. 2015 - 22:05)

Ješte že o tom filmu vim jen rok a ješte na něj nečekam to je děsné jak z roku 1940 to čb ,to je H R O Z N É a ta polka ošklivá.ALE TOBĚ HO PŘEJU OLGO !

Robot (St, 20. 5. 2015 - 22:05)

Tak dlouho pět let a ještě ten art to černobílé,zas chtěl byt někdo S U P E R,tak ted to je super Q: ALE JINAK,OLGA DO TOHO,OLGA DO TOHO >d:

Robot (St, 20. 5. 2015 - 22:05)

Tak ty fotky masturbate D:

Robot+Jana (St, 20. 5. 2015 - 22:05)

Tak Stando mam radost i z tech fotek z děctví tak douf že to novináři nezkurvily a je to ona_VYPADÁ A TAK DALŠÍ INFO: Mám dojem že je na netu CELÝ FILM Ja Olga Hepnarova...na to nechci koukat nemam rad černobílé filmy tak jsem to nezkoumal ale myslim že to tam je a zadej do seznamu.cz Olga Hepnarová a najdi kousek pod mim videem nápis Já Olga Hepnarová a pak už uvidíš odkazy na download stáhnout má hodinu 40minute. A ten film budu mít na svém ytkanálu který se jmenuje Olga ''Hepnarová,hmmm to je příjemné jméno.

Jana (St, 20. 5. 2015 - 20:05)

Robote uz zas do nekoho střílíš :)

ty vole, (St, 20. 5. 2015 - 20:05)

Co to tu je?

re: pro re: (St, 20. 5. 2015 - 20:05)

Tak Stando nebo D..je to tam a je tam uz pět zhlednutí..tak dik ;) a uz te fotce věřim(ta v bílém)

Robot (St, 20. 5. 2015 - 20:05)

To zdravim standu nebylo na ten vesnicky koment bič ta vesnicka bitch vem bič zpet za kravkami tvuj slovnik tak ty vole..jsme zam vole a ty vole..tatka tvuj te volal na dick a nehulim jen o vikendu a nikdy alkohol ty vole ty vole dylino a misto biče vem fon at aspon muzes volat a nemas jak ja pravnickou ale umis rozeznat kokot jak vedle sebe stojite kdyz chcijete a jo tamto nejsou vymysly ale falt ma kapelu nebo tamto jsou udaje z krimi magazin to jal tomu poliz off dcera tak ty vole ty vole tak ty vole ten bič vem a to pivko si das ty gay smradlave telo kovarske hahaha

Robot (St, 20. 5. 2015 - 19:05)

Zdravim re: olgofrenika D koment.

bič (St, 20. 5. 2015 - 19:05)

Už to nehulte magoři. Vymejšlíte akorát píčoviny. Běžte se radši proběhnout ať se okysličíte. Nějak vám odumírají neurony.

Robot (St, 20. 5. 2015 - 19:05)

Lide maji holt smulu a taky to jsou dámičky jinak by nemusely volat rodiče či ty postizene gay tela poliz se jim myslim rika d: musis volat co nejrychlejc ale protoze ten druhy vytahuje 9mm a ne fon.hm?

Robot (St, 20. 5. 2015 - 19:05)

+koaly ..tak ty me neberou ani nikdo na teto planete ale jestly prijedou mimozemstani tak do nich p?lim..mam do nich slabost. +koment bohyne pomsty..punk? To ja jsem na techno ale jestly punk znaji OH tak to bude jeste vic nehod..viz v usa jefrey dahmer m

Poštovní fotka_ (St, 20. 5. 2015 - 00:05)

OLGA MÁ SVOJI punk KAPELU a zpevačka je bílá bruneta! You tube: Sputnik-Bohyně pomsty ...text první skladby je také zajmavá:Je 14:45 a teď už tam je lidí víííc...

aha (Út, 19. 5. 2015 - 18:05)

Ale na New York dvojčata se nezapomene,tam bylo z koal víc bordelu než když subjekt přejede náklaďák ale i tak vnitřnosti všude a hovna na ze střev na chodníku a moč jak strachy ze Smrti ležely polopřejeté.

Pavel (Út, 19. 5. 2015 - 18:05)

.Ti novináři..ta holka bude v novinách i za sto let.Jinak by se na tu dětskou nehodu zapomělo ale musí být i z jednoho přejetého bordel.

Pavel (Út, 19. 5. 2015 - 18:05)

To je přehnaně ty moderní názory,koaly a tibet svastika a jaké to názory budou až budeme také mrtvý.

Reklama

Přidat komentář