Reklama

Pás cudnosti

Reon2 (Po, 19. 7. 2010 - 09:07)

straighjacket: Díky. Tak mi...Pokud se Ti nepodaří najít správnou velikost kroužku a vymezovací tyčinky, tak může i spadnout. Já po několika dnech pokusů zkončil na kroužku č3 a nejkratší tyčince.

Jen mám pořád nateklou předkožku. Řekl bych, že nateče do velikosti místa v kleci. Mám z toho trošku obavu. Ale když jsem ho večer vyndal po 24 hodinách v kleci, tak ráno už byla skoro normální, jen je podrážděná a citlivá.

Jaké máte zkušenosti vy?

Kuba (Po, 19. 7. 2010 - 08:07)

Ono zezačátku to všichni...No je fakt, že říkala, že se těší. :) Momentálně spolu nejsme, takže to řešíme "dohodou" (resp. dostal jsem zákaz).

Jestli to ale někdy bude víc než hračka, to si nejsem úplně jistý. No pokud to někoho zajímá, podělím se rád o zkušenosti. Odhaduju, že někdy příští týden už by CB mohlo být doma ;)

Petr (Ne, 18. 7. 2010 - 23:07)

Ahoj.
Pročetl jsem skoro...Ono zezačátku to všichni beou jako hračku, tvoje partnerka tomu ale nejspíš přijde na chuť a týdny si užiješ nebo spíš neužiješ

Kuba (Ne, 18. 7. 2010 - 22:07)

1) Ve způsobu dělení...straighjacket: Díky. Tak mi to ještě prodiskutujeme,ale viděl bych to na tu 6000 :) Dostávat se z ní záměrně nechci a sama snad padat nebude .)

straighjacket (Ne, 18. 7. 2010 - 21:07)

Ahoj.
Pročetl jsem skoro...1) Ve způsobu dělení kroužku u kořene penisu. U CB-3000 je kovový kloub, který některým lidem způsobuje kožní problémy, jiným ne. U CB-6000 je dělení uděláno navzájem zasouvajících částí. Jsou rozdílné tlouštky stěn u obou CB, CB-6000 je celkově o něco málo větší klec.
2) V Číně se dělají velmi zdařilé kopie, které nelze pohledem poznat. Liší se jen tím, že praskají... Ani se to nedá moc poznat podle ceny, někteří prodejci našijou plnou cenu i na kopii (možná i oni jsou oklamáni).
3) To záleží na tělesných proporcích a velikostech. Někdo to nesundá ani za prase, jiný možná snadno. A pak je to otázka vůle. Někdo je schopen si zlomit penis a věnovat tomu dva dny jen proto, aby dokázal, že se dostane ven. Osobně, když musím nosit CB několik týdnů, tak bych se často rád z toho dostal, ale nemám šanci.

rada (Ne, 18. 7. 2010 - 15:07)

poradte jak objednat merici sadu neosteel vubec sem to na tech ceskych strankach nepochopil. dekuji

Kuba (Ne, 18. 7. 2010 - 13:07)

Ahoj.
Pročetl jsem skoro celou diskuzi a rád bych se zeptal na pár věcí zkušených uživatelů.

1) Jaký je rozdíl mezi CB-3000 a CB-6000?
2) jaký je rozdíl mezi tím, čemu říkáte originál a tím co se prodává tady http://www.rajrozkose.cz/154-bdsm-pasy-cudnosti resp. na mysex.cz?

3) Jak mluvíte o tom, že se z CB lze dostat, znamená to, že udělám dva hmaty a během dvaceti vteřin jsem venku? Nebo je to spíš tak, že je to náročný, ale nakonec se to povede?

Plánujeme nákup pásu cudnosti spíš jako hračky. Nejde nám o žádné zamykání na měsíc a podobně. Opravdu jen pro potěšení. Na to se mi CB-6000 zdá jako ideální věc....

Díky za rady.

Jarda (Ne, 18. 7. 2010 - 13:07)

Nechcete se s nami podelit o svoje webove stranky?

jsou oblibene (So, 17. 7. 2010 - 22:07)

Ja pasy cudnosti prodavam , a mam jich doma spoustu, a musim potvrdit ze jejich popularita je v dnesni dobe obrovska...hlavne co se panskych tyce..

Adam (Pá, 16. 7. 2010 - 17:07)

...tam je to oddalování orgasmu kraťonký

XT (Pá, 16. 7. 2010 - 15:07)

jsem...V úterý budu v Praze, pošli mi kontakt, domluvíme se.

prosba (Pá, 16. 7. 2010 - 11:07)

Je tady je ještě dívka s přezdívkou Milka rad bych požádal o zaslání na mail [email protected] rozpis trestů co má pro manžela. Díky moc

A (Pá, 16. 7. 2010 - 09:07)

Tak jsme si s manželkou dali...ad 3) dobré je "začít" po vystříkání a totální únavě (kolikrát zvládneš) abstinence si užiješ dost.

ad 1) a 4) s tlakama oři erekci se budeš muset vyrovnat, je to součást

Reon2 (Pá, 16. 7. 2010 - 08:07)

Tak jsme si s manželkou dali k výročí svatby CB-6000. Zkouším ho už druhý den. Je to vzrušující pro mě i manželku.

A mám několik problému:
1)díky vzrušujícím snům a snaze o ztopoření mi natekla předkožka.
2)stále hledám správné kroužky a vymezovací kolíček. Kroužek 2 je velký a číslo 3 už hodně tlačí a škrtí. Včera mi CB samo sjelo.
3)při představě zamčeného ocásku se mi hnedka začne zvedat a těžko ho dostávám dovnitř.
4)klec na penis se mi zdá celkem malá, je tam celkem namáčklej a v okamžiku,kdy se chce ztopořit, je to "utrpení" :-)

Mohl by někdo poradit?

Díky za jakékoliv zkušenosti a info.

Adam (Čt, 15. 7. 2010 - 16:07)

Zdravim, lidi nevíte o nějaký diskusi o odpírání orgasmu? Tahle se mi líbí ale více se pořád zajímám o odpírání orgasmu bez fyzického donucení (pár příspěvků objevím v historii i tady, proto se ptám)

Zuzka (Čt, 15. 7. 2010 - 11:07)

Pritelkyne me chce nechat...tak to se máš :-)

Zuzka (Čt, 15. 7. 2010 - 11:07)

jsem...Ahoj Markétko, tady pláčeš na špatnym hrobě :-)
chlapi co choděj sem ho maj zamčenýho a klíčky u svých drahých poloviček.

P. (St, 14. 7. 2010 - 22:07)

Pozdě, ale přece. Všechno nejlepší k svátku, Markéto :-)

ahoj (St, 14. 7. 2010 - 21:07)

jsem Markéta.Polykám,vykouřím,stačí když přijdeš.Dám ti i večeři umeju si tě a vezmu do postýlky.Na téhle adrese čekám - je pravá,žádný vtip.Markéta Sommerová Borovanského 2220 Praha 5 Stodůlky

_ (St, 14. 7. 2010 - 20:07)

Pritelkyne me chce nechat...vítej v klubu :-)

Reklama

Přidat komentář