Reklama

Pás cudnosti

Aleš (Út, 10. 8. 2010 - 14:08)

Koukám na silikonový pás cudnosti

http://www.blackdream.hu/catalog/product_info.php?cPath=38_43&products_id=2119

řílám si že by to mohla být míň bolestivá erekce

door (Po, 9. 8. 2010 - 08:08)

Kéž byste tak věděli...o jakých pásech a o jakých komplikacích mluvíš?

osvěta (Po, 9. 8. 2010 - 04:08)

Kéž byste tak věděli pánové, jaké vám může zmiňovaný pás přinést zdravotní komplikace. To mi snad přijde zdravější kouřit nekvalitní cigarety...

Jirka.sub (Po, 9. 8. 2010 - 00:08)

Ja pasy cudnosti prodavam , a...Prodáváte i CB9000? mate někde ceník?

rak (Ne, 8. 8. 2010 - 13:08)

NEznám to ale zajím mě to...Najdeš to na google Black Dream,nevím jak daleko ta kulička je do penisu vsunuta,ale bude to asi zajímavé,....objednáš taky?

aleš (So, 7. 8. 2010 - 20:08)

První týden jsem se nesměl...NEznám to ale zajím mě to kde jste to objednali?

namog (So, 7. 8. 2010 - 17:08)

prodám pás cudnosti CB 6000 (kompletní) za 1700 Kč. [email protected]

drak (Pá, 6. 8. 2010 - 17:08)

praskl mi třetí poutací kroužek,nemáte někdo jeden zbytečný?Vyměním za menší,či větší.Zvažuji pořízení neostelu.Jak se v tom chovají koule při delším sezení a tomto teple?

drak (Pá, 6. 8. 2010 - 17:08)

První týden jsem se nesměl udělat,ani ukápnout,když jsem byl v přítelkyni,nebo když jsme se orálně milovali.Po tomto týdnu mě zamknula a už jsem v cb 3 týdny.Objednala spermastoper a až přijde,tak mě odemkne,nasadí.Prý to podporuje erekci šíleně a umocnuje orgasmus,když dojde k udělání se,ale to prý nebudu smět.Takto se to prý do budoucna bude opakovat.Nemáte někdo s spermastoperem zkušenosti,jak daleko ta kulička do penisu je vsunuta?

Zuzka (Pá, 6. 8. 2010 - 15:08)

tak konečně nové zkušenosti tady, už jsem se bála že to opravdu odumírá

Co Domča?

XT (Pá, 6. 8. 2010 - 13:08)

Takže přátelé, další zážitek: naval bych ji vytoužená odplata :o)) zůstal jsem přikurtován k posteli kde jsem ne přímo byl přiměn provést orální sex, celou noc jsem strávil přikurtován až do rána ovšem ne jen za ruce, ale také za nohy. Bohužel, klícka odemčena nebyla a klíčky jsou ukryty – pozvolna začínám z nedostatku sexu lehce vyšilovat a erekci mám častěji než puberťák. Holt, chce to ven :o)) ale na stranu druhou velice vzrušující pocit být v takové bezmoci snadno zneužitelný a k tomu všemu zamčený :o))

XT (Čt, 5. 8. 2010 - 15:08)

zde můžete koupit různé upěvňovací pomůcky:

http://www.ergon.cz/cz/products.asp?cat=3&subcat=13

XT (Čt, 5. 8. 2010 - 15:08)

Přátele, přiměl jsem přítelkyni, aby mi vzala klíčky od CB velice rafinovaně: při včerejším mazlení jsem ji přivázal ruce kurty které se upevňuji na postel. Po pro ni velice příjemném orálním zážitku ještě svázaná usnula. Nebudil jsem j zbytečným rozvazováním pout a nechal ji spokojeně spát. Ráno kolem 3 sebou trhla a házela, chtěla se vymanit z řemenů, dělal jsem že spím a nechal ji si tu bezmoc užívat :o)) kolem 5 zvonil budík, již čekala na osvobození. Omluvil jsem se ji že jsem na ni zapomněl a usnul :o)) po propuštění utíkala na toaletu a spěchala s oblékáním do práce. I když PC nosím, tak klíčky byli vždy na stejném místě nejevila o ně zájem. Dnes je to 3 den co jej mám bez odemčení a po noční poutací zkušenosti přítelkyně neváhala a klíčky si vzala sebou do práce. Na dotaz kde jsou řekla, že je má sebou a že mám smůlu. Nyní dělá krásné drahoty a odepsala, že neví v kolik se vrátí z práce :o)) Přátele, možná s ní takovým to způsobem udělám klíčnici jak se sluší a patří. Uvažuji, že na příště ji připoutám i nožičky, aby si to užila do syta a pak mne neodemkne ani za zlatého čuníka :o)) pravdou je, že jsem pořádně nadržený a vyvrcholení by bylo vysvobozením – ke všemu při tom všem pomyšlení na vysněný pozvolna se plnící sled události se mi vzpíná v kleci a naznačuje směr „nemožného“ útěku. Uvidíme, jak se to bude dále vyvíjet.. stále ve mne hlodá myšlenka pořízení si reálného ocelového PC stejně tak pro svou přítelkyni, ale musím kombinovat, jak ji přimět, aby jej nosila. A jaké pak máte vy poznatky a hlavně zážitky?? Je tady vůbec nějaká zamčená žena, která by se podělila o nabité zkušenosti a poradila s vhodným nákupem PC pro mou partnerku?

Jondow (St, 4. 8. 2010 - 15:08)

Ja som si kúpil CB6000 od http://www.blackstyle.de/ ale neviem ako to mám povedať manželke že by som to chcel skúsiť. Poslal som jej mailom aj stránky o CB a výhodách pre ňu ale keď sa jej spýtam že či čítala mail tak odpovedá vyhýbavo. Ako keby to nechcela riešiť.

Honza (St, 4. 8. 2010 - 08:08)

...hra dobra, ale skoda ze je tak kratka. snad casem pribude nejake to dalsi kolo

Bomba hra (Po, 2. 8. 2010 - 13:08)

http://uloz.to/5449744/goddess-win32.zip

Karel (Ne, 1. 8. 2010 - 16:08)

Ahoj, ty plastový nesmysly jdou sundat a navíc jsou nekvalitní a prodávaj se za nesmyslnou cenu, pokud to srovnám s kovovým zámkem na penis, kterej se
dá sehnat za rozumný peníze s ohledem na to, že je to z chirurgický oceli - viz www.einzerce.cz/index.php?l=detail&m=ad&f=see&id=4364

Rich (Ne, 1. 8. 2010 - 12:08)

Dá, nedá, zamčený subík...Ja by som to nevydržal.Mám problém vydržať aj bez nich.Nočné erekcie sú bolestivé aj bez hrotov nie to ešte s nimi :)

straightjacket (So, 31. 7. 2010 - 19:07)

A to sa dá s tými hrotmi...Dá, nedá, zamčený subík nemá moc na výběr :-)
Ne vážně, měsíc jsem hroty ještě neměl. Nejvíc 23 dní nepřetržitě. Prvních deset dní bylo "peklo", ke konci už jsem otupěl a bral to jako samozřejmost.

Rich (So, 31. 7. 2010 - 14:07)

Lidi kolik vám je, co to...Mne je 30 a baví ma to asi tak ako tuto kolegu Petra :)

Reklama

Přidat komentář