Reklama

Pás cudnosti

tibco4 (Po, 30. 8. 2010 - 18:08)

ahojte chcem sa opytat pozna tu niekdo kovaca co bi spravil dva pase cudnosti jedna sa o pansky a damsky pas

Ray (Po, 30. 8. 2010 - 17:08)

No to je u vás skvostná...Jestli ti to vadi, tak to neres;-)

AH (Po, 30. 8. 2010 - 14:08)

taky je možná kompletní hygiena po odemčení pod dozorem partnerky a opětovné uzamčení

Jondow (Po, 30. 8. 2010 - 13:08)

No to je u vás skvostná...Neviem čo má každý za problém s tou hygienou. Predkožku si stiahneš aj v PC, to nie je žiadny problém skôr naopak. Tým že je penis v PC tak je žaluď oveľa viacej odhalený ako za bežných okolností takže sa netvorí žiadne väčšie znečistenie. Samozrejmosťou je dostatočné prepláchnutie v sprche a aspoň opláchnutie po močení. Keď sa niekto neumýva tak mu bude smrdieť vták v PC aj bez neho. Takže sprcha každý deň min. 1 x ale viacej tiež neuškodí a bude ako nový.

hanka (Po, 30. 8. 2010 - 11:08)

No to je u vás skvostná hygiena.Kde je každodenní stahování předkožky a řádné propláchnutí.Jste fakt prasátka.

Honza (Po, 30. 8. 2010 - 11:08)

Přítelkyně asi zjistila,...taky mam takovy pocit, ze i kdyz jsem zamceny, nebo mam jen zakazano si s nim cokoliv delat, tak je to prvnich par dnu nejhorsi a pak uz mi to tak neprijde. je to ale svinstvo takhle toho vyuzivat :)

Domča (Po, 30. 8. 2010 - 02:08)

Přítelkyně asi zjistila, že sis po dlouhé době na to zvyk, tak tě propustí a potom zase uzamkne,aby si tvoje tělo opět zvykalo.

Domča (Po, 30. 8. 2010 - 02:08)

Přítelkyně asi zjistila, že sis po dlouhé době na to zvyk, tak tě propustí a potom zase uzamkne,aby si tvoje tělo opět zvykalo.

straighjacket (Ne, 29. 8. 2010 - 15:08)

Tak jsem se dozvěděl, že zítra budu propuštěn na svobodu. Takže z toho bude "jen" 34 dní nepřetržitého permanentního uzamčení. Ani nevím, jestli z toho mám radost nebo ne. Asi je rozumné si udělat pauzu, ale pocitově je v posledních dnech čistá radost z toho, jak se CB v podstatě stalo součástí mého těla, v ničem neomezuje, žádné problémy. A zároveň je to frustrace z toho, že nemůžu nic a moc bych chtěl. Mám úplně stejný pocit jako když jsem měl ruku v sádře, také si můžu sáhnout jen na tvrdý obal a nedotknu se kůže.
Potom napíšu jaké jsou pocity po propuštění.

synonym (Pá, 27. 8. 2010 - 10:08)

Iveto, umíš číst?
pro...Koukni na časy těch příspěvků - "Iveta" a "já" jsou nejspíš jedna a ta samá osoba, a to typu kterému nemá smysl cokoliv říkat.

Ale chápu že se člověk občas neudrží a něco takovým $^#%^#$-ům napíše, někdy si jeden holt nepřípouší jak zbytečné to je...

Ray (Pá, 27. 8. 2010 - 09:08)

Iveto, umíš číst?
pro Já... Ty si zase totalní kretén... zamysli se nad tím... Nesoudím tě, vím že za to nemůžeš. Debilita je hrozná věc. Máš kliku že se o tebe rodiče starají... Jiní končí v ústavu.

(Čt, 26. 8. 2010 - 18:08)

Teda tobě musí penis...si dávám sejra za ráfkem ráno na čerstvé pečivo-to je potom panečku ňamina! mňamky!

iveta (Čt, 26. 8. 2010 - 18:08)

Teda tobě musí penis smrdět,ikdyž ses asi trošku umyl,ale jsi neskutečné prase.Fujtajbl za předkožkou musí být tady síla.

aby (Čt, 26. 8. 2010 - 18:08)

diky a doufam,ze brzo opet...ses mohl milane vycákat co?!?

milan (Čt, 26. 8. 2010 - 05:08)

Dnes je to 29. den, co...diky a doufam,ze brzo opet napises.

straighjacket (St, 25. 8. 2010 - 23:08)

Dnes je to 29. den, co zaklapl zámek na mém CB-6000 a já jsem byl uzamčen. Nepřetržitě, bez sundání, naštěští bez hrotů POI. Více jak čtyři týdny. Má Paní mně sdělila, že mi ho asi sundá za pět dní. Když všechno klapne. Když ne, tak mě čeká celkem 45 dní. To mi bylo kruté, tak snad "jen" 34. Doma mám náhradní klíč krytý ocelovou trubkou a zajištěný zámkem s číselným kódem, jen pro krizovou situaci. Pravda za ty dlouhé dny bych asi na kód přišel, ale zámek je navíc jištěn plombou.
A jaké byly dosud pocity? Prvních pár dnů se tělo sžívalo s cizím předmětem. Nějaký 4-5. den jsem poprvé pocítil pocit, že je to doopravdy a že nemám šanci uniknout. Hodně bouřlivé bylo období mezi 8. až 12. dnem. To jsem pociťoval asi největší absťák po uspokojení. Kolem 15. dne se objevily problémy s hygienou, ale hodně rychle odezněly, respektive jsem si na to zašel, jak se správně umývat. Od té doby naprostá pohoda stran hygieny. Další období bylo docela klidné, měl jsem pocit jako bych ani nic nenosil. V posledních dnech, asi tak od 25. dne, cítím hroznou chuť si alespoň sáhnot na dlouhý a tvrdý ocas a samozřejmě na uspokojení. Hodně frustrující a přitom nádherné. Asi nejhezčí období, jsem neskutečně nadržený.
Proti předchozím dlouhodobým zážitkům, kdy jsem dostal CB společně s hroty POI, tak je to neskutečně komfortnější. S POI je to regulérní mučení. To jsem si musel hlídat i myšlení, stačilo pomyslet na něco hezkého a už to bolelo jak prase. A to jsem měl ty nejmenší hroty. Jinak pro informaci, hroty z CB-3000 se dají použít do CB-6000. Bez hrotů se projeví teprve ty zajímavé okamžiky z předchozí nucené sexuální abstinence.

Jondow (St, 25. 8. 2010 - 14:08)

Takže včera som bol pustený na slobodu, no celí deň ma hrozne bolela hlava asi od počasia takže večer keď prišla tá očakávaná chvíľa po 12 tich dňoch, no nebolo to také super ako som si to predstavoval. Nebol to orgazmus na zomretie ale asi to bolo tou hlavou. Škoda lebo som sa dosť tešil. Inač penis je po takej dobe dosť ako keby unavený, neviem nájsť lepšie slovo. No nič, trochu sa dá dokopy a asi ho zase zamkne moja pani na nejakú dobu. Otázka - nie je možné že po dlhšom čase napr. 12 dni sval v penise ochabne ? niečo ako keď máte ruku v sadre a potom je taká ochabnutá a slabá, len ma to napadlo.

synonym (Út, 24. 8. 2010 - 19:08)

Takže moja skúsenosť s CB....Chce to ještě trochu víc praxe a půjde to lépe, trénovat to můžeš třeba i sám, nebo aspoň partnerce radit, a po pěti nebo deseti pokusech už to nebude bezbarvá emise ale víc.

Ovšem ten pocit vzrušení, fascinace, potěšení, a přitom frustrace, neuspokojení a nadrženosti, ten nejspíš zůstane. I když se vám podaří získat i bílý pseudo-ejakulát, nebo jak tomu říct, nezbaví tě to ani chuti ani schopnosti prožít plný orgasmus. OK, nebyl by tak "plný" jako bez milkingu, vystříklo by toho o něco méně, ale to už je technický detail. Jde o to, že ani plně úspěšný milking obvykle chlapa nezbaví chuti ani schopnosti dosáhnout orgasmu.

Ale pokud si dokážeš užít ten lehce perverzní, uspokojivě frustrující pohled, když z tebe vytéká to, co bys nejradši vystříknul, a potěší tě když tě takhle rozdrážděného partnerka nechá zamčeného a chce abys uspokojil jí, určitě ti to nebude vadit :-)

Honza (Út, 24. 8. 2010 - 17:08)

S Milkingem zkušenosti...mas pravdu. ja uz mam ten sval tak natrenovany, ze se malokdy stane, ze to vytece jen tak pomalu. prirozeny reflex je strikat a tak si tim nevedomky a nedobrovolne pomaham. bohuzel mi to asi dela problem i pri soulozi, kdy toho moc nevydrzim :/

adame (Út, 24. 8. 2010 - 16:08)

S Milkingem zkušenosti...nemudruj a udělej si milking!

Reklama

Přidat komentář