Reklama

Pás cudnosti

synonyme (Ne, 22. 8. 2010 - 16:08)

Tak si ho udělej a nepiš...udělej mi prsím milking-jen pro tebe chlapečku vyteču.............

Domča (Ne, 22. 8. 2010 - 14:08)

Dneska ráno, jsem si hrála s přítelovýma kuličkama, zkoušela jsem je mačkat zda jsou už dostatečně plné, a dospěla jsem k závěru, že dnes večer si zaslouží jeden výstřik. Odemknu ho a pěkně mu ho vyhoním a opětovně zamknu na týden.

synonym (Ne, 22. 8. 2010 - 10:08)

okamžitě udělat milking...Tak si ho udělej a nepiš sem tyhle bláboly.

chci (So, 21. 8. 2010 - 23:08)

okamžitě udělat milking jinak zhebnu a nebo začnu masturbovat!

Jirka (So, 21. 8. 2010 - 14:08)

Normálně ho odsemeníš...O tom jsem už hodně čet ale připadá mi to nemožné. |Párkrát jsem to zkusil sám, párkrát (2x) s partnerkou a nikdy ze mě žazny semeno nedostala. Nemáš nějakej trik jask toho zaručeně dosáhnout?

Lucka (So, 21. 8. 2010 - 11:08)

Tak podávám info, jak jsem slíbila:-) Ten můj včera pěkně zlobil, nekoupil moje instatní kafe, takže doma je jen s lógrem, tudíž si vysloužil další týden a k tomu 5x plácnutí přes kulky:-) Navíc mně to tak rozpálilo, že mně ještě musel večer několikrát uspokojit a dnes ráno jsem ho vyslala do města, aby se mrkl, jestli je otevřený nějaký sexshop i v sobotu a kdyžtak koupil pořádný vibrátor, pro mě i pro něho. Už se těším, jak se bude tvářit. Zatím jsem mu vždy jen zasouvala jeden prst do konečníku při felaci, ale pokud to koupí, tak brzo dostane něco většího:-) No jsem zvědavá na to, až přijede a přečte si to tu.

Domča (Út, 17. 8. 2010 - 19:08)

Možná se přidám i já :-)

Lucka (Út, 17. 8. 2010 - 13:08)

To Synonym: Dík, asi máš pravdu, že ten připínák je lepší. Jinak jak píše Domča, je to legrace mu to navlékat když spí. Naposled jsem mu to tak udělala právě když přišel nalitej a usnul a děsně chrápal. Jak se pak drahoušek divil, když se ráno probudil s kocovinkou:-) Je v tom už 8. den a od té doby nebyl v hospodě. Jinak se mi včera svěřil, že ho děsně vzrušuje ale zároveň ponižuje, že to sem píšu, tak dokud bude zamčený, tak asi budu podávat pravidelné info:-)

synonym (Út, 17. 8. 2010 - 11:08)

To Xt: Ani ne, mě ta...Tezko poradit, pokud nechces aby te musel nejdriv privest tesne pred vrchol nez do tebe vstoupi (aby nemusel vydrzet dlouho), videl bych tri zakladni moznosti:

- poridit nejaky znecitlivujici krem nebo podobnou "berlicku"

- poridit mu navlek nebo pripinaka, a spokojit se se syntetikou misto masa (nez mu navlekat ctyri kondomy, to uz je mozna lepsi tohle)

- casto se s nim milovat, s tim ze bude mit prikazano se proste snazit vydrzet, a cekat nez si tu vydrz natrenuje

Nevim jestli jsi tohle chtela slyset, ale lepsi a pritom realisticka reseni me nejak nenapadaji...

WoozieChen (Út, 17. 8. 2010 - 09:08)

Ahoj, moc rád bych si koupil pás cudnosti abych se mohl vystříkat jen když bude chtít má přítelkyně, abych měl motivaci ji poslouchat a hlavně často rozmazlovat. Potřeboval bych poradit, co nošení obnáši, jak vybrat velikost... Kdo se budete chtít podělit o své zkušenosti, tak mi prosím napište na mail: [email protected].

Domča (Po, 16. 8. 2010 - 16:08)

Já ho nejraději zamykám ve spánku. Je to vzrušující pro mě. On se ráno probudí s nepříjemnou erekcí.Před týdnem jsem zkusila,aby mě přítel šukal bez výstřiku odkud se neudělám. Nevydržel to a vystříkal se do mě.Dostal 14 dní,a pravidelně mě musí uspokojovat jazykem a prsty. 7 dní má za sebou a má pořádně trvdý a trochu rudý kuličky.

Honza (Po, 16. 8. 2010 - 11:08)

To Xt: Ani ne, mě ta...no nejlepsi asi bude mu dat kondom a zakazat strikat. kdyz se udela, tak to podle kondomu pekne poznas, i kdyz to bude troska. za poruseni samozrejme poradny trest, at ma motivaci vydrzet. me se to taky povedlo asi tak jednou nebo dvakrat zatim, abych se neudelal a stalo me to pekne hodne sil.

Lucka (Po, 16. 8. 2010 - 11:08)

To Xt: Ani ne, mě ta představa nijak nebere, mám ráda vlastní volnost, navíc, co jsem viděla na obrázcích, tak ženský PC je mnohem nepohodlnější než ten mužský
To m: O tom jsem už četla, ale já myslela tak, abychom se normálně pomilovali, ale aby vydržel i přes předchozí uzamčení dost dlouho na to, abych se udělala já (netrvá mi to nějak enormně dlouho), ale on ne, napadl mne třeba dvojitej kondom, aby to míň cítil, nebo tak něco.

Ray (Po, 16. 8. 2010 - 11:08)

Zdarec, tak co, nevymysleli jste nekdo nejakej upgrade na CB 6000 aby nesel vytahnout? ja si nad tim lamu hlavu a porad nic...

Jondow (Po, 16. 8. 2010 - 10:08)

Zdravím, takže sa to podarilo som zavretý od Piatku rána. Večer som partnerku uspokojil najprv ústami (mala orgazmus), potom rukou a ústami (mala ďalší orgazmus) a nakoniec pripínacím penisom a mala tretí orgazmus. Bola to paráda. Mám CB 6000 a je to fakt pohodlné. Jediný problém je ranná erekcia aj to nie v oblasti penisu ale na spodnej strane krúžka. Ale dá sa to vydržať. Hygiena je bez problémov, dokonca by som povedal že lepšia ako bez pásu. Sprchujem sa každý deň ale pre prenis tým že je v púzdre a je v kľude, má dosť miesta a netlačí sa a tým aj vetrá. Je to jednoducho super pocit, uvidíme ako dlho ma nechá uzamknutého.

CB-3000 (Po, 16. 8. 2010 - 10:08)

Ahoj prodam nove CB 3000 s uctenkou a originlani krabickou, nepouzivane. ceny piste na [email protected]

m (Po, 16. 8. 2010 - 10:08)

Normálně zamčený není,...Normálně ho odsemeníš tlakem prstu na prostatu bez jeho orgasmu-milking.

XT (Po, 16. 8. 2010 - 10:08)

Normálně zamčený není,...Ahoj Lucko, a neuvažovala jsi někdy o pořízení PC rovněž pro sebe, aby sis mohla vycutnat ten pocit uzamčení na vlastní kůži??

Lucka (Po, 16. 8. 2010 - 09:08)

Normálně zamčený není, to jsme potom rovnocení partneři, ale pokud zlobí, nebo udělá něco nepěknýho, jako třeba přijde ve 4 ráno a netrefí ani do koupelny, tak ho potom dle závažnosti uzamču a tím pádem padá rovnocenost a musí poslouchat na slovo a já rozhodnu, kdy ho zase odemču. Samozřejmě mu to dám pěkně sežrat. V takových chvílích jakoby se ve mně něco zlomí a já mám děsnou chuť ho pořádně potýrat a baví mně pohled na to jak se svíjí a kňučí. Ale jakmile ho odemknu, tak jsme zase normální partneři. Jinak jak to holky děláte, když je zamčený, vy nechcete aby se udělal, ale samy na to máte chuť? Já používám vibrátor a on mi to s ním musí udělat, ale přece jenom "naživo" je to mnohem lepší. Dá se mu nějak oddálit ejakulace, abych se já udělala, ale on ne?

Rich (Ne, 15. 8. 2010 - 12:08)

Áno podeľte sa s nami dievčatá.
Aj ja som zvedavý :)

Reklama

Přidat komentář