Reklama

Pás cudnosti

Jarda (Pá, 3. 9. 2010 - 16:09)

Velmi mne zaujaly vyrobky mature metal. Klecové pásy cudnosti, přímo na míru za výbornou cenu.

Ray (Pá, 3. 9. 2010 - 15:09)

To je pravda, v drtivé...jojo... A mezi nama, i ta nizsi cena je prepisknuta. Byl bych ochotnej dat 15k za neosteel, ale to jen protoze vim, ze z nej opravdu neni uniku narozdil od CBcek

straightjacket (Pá, 3. 9. 2010 - 10:09)

95% lidí tady má jen kopii,...To je pravda, v drtivé většině jsou to kopie. A poznají se jen podle doby, kolik vydrží.
Objednal jsem si ho u výrobce a vyšel mě něco přes 3,5 tisíce. Takže podle toho se dá udělat obrázek, co v žádném případě nemůže být originál. Na druhou stranu, ale ani vysoká cena není zárukou originálu. Prodejci to dělají buď z neznalosti nabo z vypočívosti.

Honza (Pá, 3. 9. 2010 - 09:09)

95% lidí tady má jen kopii,...no ja mam doma asi za necele 3 tisice a vubec nevim, jak bych poznal kopii od originalu :) tohle se mi zda dost promakane, nikde zadne ostre hrany, drzi to porad taky dobre, nezlomilo se jeste nikde. no jestli je original jeste lepsi, tak to uz musi byt uplne bomba :)

RAY (Pá, 3. 9. 2010 - 08:09)

Za ty peníze to nemůže...95% lidí tady má jen kopii, protože originál stojí 5000 a víc

straightjacket (Čt, 2. 9. 2010 - 22:09)

tady jsem ho našel zatím...Za ty peníze to nemůže být originál, ale jen čínská kopie.

dracon (Čt, 2. 9. 2010 - 15:09)

tady jsem ho našel zatím nejlevnější http://sexyvecicky.cz/xid7479-CB-6000-Osho-Pas-cudnosti-CB-6000.php?osCsid=f395d7b91bcb7f4a322aa673bc07ff7d

tibco4 (Čt, 2. 9. 2010 - 13:09)

Masterhell s tím má...A ako sa nanho nakontaktujem

tibco4 (Čt, 2. 9. 2010 - 13:09)

To mě vždy fascinuje, že...A ako sa nanho nakontaktujem

straightjacket (Čt, 2. 9. 2010 - 07:09)

No to je u vás skvostná...To mě vždy fascinuje, že jsou lidi, kteří v tom mají naprosto jasno, i když jedinou zkušenost co mají, tak je bruzdání po netu. Nebudu psát, že bych byl první člověk, kterému by to vadilo. Kdo zažil, tak ví, kdo jen čte, tak mu nechme jeho názor.
Spíš jsem chtěl napsat o pocitech po 34 dnech trvalého uzamčení. Popravdě asi nijak zvlášt zajímavé. Byl jsem odemknut, penis nijak nebolel, postavil se do původní slušné délky a fungoval jako dřív. Pro rejpaly, samozřejmě, že jsem se důkladně umyl. Pocity při uspojení byly skoro stejné jako normálně, jen jsem měl větší radost. Vlastně ano, měl jsem jeden zvláštní pocit. Celý první den po odemknutí když jsem si sáhl na penis, tak mě v první chvíli překvapilo, že je to citlivé na dotyk, pružné a nemá to tvrdý povrch. Prostě nová věc na mém těle. Tak jsem si na nošení CB zvykl :-)

MKP (St, 1. 9. 2010 - 19:09)

ahojte chcem sa opytat pozna...Masterhell s tím má nějaké zkušenosti, ale nevím jak je to s cenou a jeho pracovní vytížeností.

tibco4 (Po, 30. 8. 2010 - 18:08)

ahojte chcem sa opytat pozna tu niekdo kovaca co bi spravil dva pase cudnosti jedna sa o pansky a damsky pas

Ray (Po, 30. 8. 2010 - 17:08)

No to je u vás skvostná...Jestli ti to vadi, tak to neres;-)

AH (Po, 30. 8. 2010 - 14:08)

taky je možná kompletní hygiena po odemčení pod dozorem partnerky a opětovné uzamčení

Jondow (Po, 30. 8. 2010 - 13:08)

No to je u vás skvostná...Neviem čo má každý za problém s tou hygienou. Predkožku si stiahneš aj v PC, to nie je žiadny problém skôr naopak. Tým že je penis v PC tak je žaluď oveľa viacej odhalený ako za bežných okolností takže sa netvorí žiadne väčšie znečistenie. Samozrejmosťou je dostatočné prepláchnutie v sprche a aspoň opláchnutie po močení. Keď sa niekto neumýva tak mu bude smrdieť vták v PC aj bez neho. Takže sprcha každý deň min. 1 x ale viacej tiež neuškodí a bude ako nový.

hanka (Po, 30. 8. 2010 - 11:08)

No to je u vás skvostná hygiena.Kde je každodenní stahování předkožky a řádné propláchnutí.Jste fakt prasátka.

Honza (Po, 30. 8. 2010 - 11:08)

Přítelkyně asi zjistila,...taky mam takovy pocit, ze i kdyz jsem zamceny, nebo mam jen zakazano si s nim cokoliv delat, tak je to prvnich par dnu nejhorsi a pak uz mi to tak neprijde. je to ale svinstvo takhle toho vyuzivat :)

Domča (Po, 30. 8. 2010 - 02:08)

Přítelkyně asi zjistila, že sis po dlouhé době na to zvyk, tak tě propustí a potom zase uzamkne,aby si tvoje tělo opět zvykalo.

Domča (Po, 30. 8. 2010 - 02:08)

Přítelkyně asi zjistila, že sis po dlouhé době na to zvyk, tak tě propustí a potom zase uzamkne,aby si tvoje tělo opět zvykalo.

straighjacket (Ne, 29. 8. 2010 - 15:08)

Tak jsem se dozvěděl, že zítra budu propuštěn na svobodu. Takže z toho bude "jen" 34 dní nepřetržitého permanentního uzamčení. Ani nevím, jestli z toho mám radost nebo ne. Asi je rozumné si udělat pauzu, ale pocitově je v posledních dnech čistá radost z toho, jak se CB v podstatě stalo součástí mého těla, v ničem neomezuje, žádné problémy. A zároveň je to frustrace z toho, že nemůžu nic a moc bych chtěl. Mám úplně stejný pocit jako když jsem měl ruku v sádře, také si můžu sáhnout jen na tvrdý obal a nedotknu se kůže.
Potom napíšu jaké jsou pocity po propuštění.

Reklama

Přidat komentář